תגובה לטענות על אליפות הארץ

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

RangerX
Keeper of the Precious
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי RangerX »

טוב, לא רציתי אפילו להכנס לפורום עד עכשיו, אבל אם כבר נכנסתי אז גם אני אגיב.

קודם כל, אני מסכים עם 95% מדבריהם של לשם, YOAV וBEN. הטורניר היה פשוט בזיון, זאת הפעם הראשונה שרק רציתי שטורניר מג'יק יסתיים ונלך הביתה. אי-אמידה כזאת בוטה בזמנים יכולה לקרות רק אצלנו, ההחלטות במצבי לחץ היו חסרות הגיון, הזלזול בשחקנים פשוט מוגזם. דווקא לשיפוט ולמקום אין לי טענות, אבל כל השער היה פשוט זוואה. ההחלטה לעשות 4 סיבובים בפוד היא, לדעתי, ההחלטה הכי גרועה שהיה אפשר לעשות. בנוסף לכך שזה דפק את התחרותיות של הדרפט מכיוון שנוספו שיקולים שונים לגמרי, זה גם האריך את הטורניר ביום השני בדיוק במספיק זמן כדי שאנשים לא יספיקו לאוטובוס האחרון (אפילו שביום השני דווקא אמדו בזמנים יפה). ועוד לא נדבר על כך שההודעה על הוספת סיבוב באה בזמן שאסור לה היה לבוא בכלל.
אני מסכים שפיצוי כספי מלא מתבקש, אבל לדעתי הטורניר הזה צריך להתבטל/להמחק/להשכח , אפילו שאני לא רוצה בשום פנים ואופן שיקחו מאורי את התואר שמגיע לו.

ANTRAX כתב:
"אני לא כל כך מבין את החשבון הזה. נעשו שני דרפטים, כלומר כל אחד קיבל שישה בוסטרים, שעליהם שילם. ההבדל היחיד הוא, שעם הדקים מהדרפט הראשון לא שיחקו. זה הכל."
לא שילמנו על בוסטרים, חלקנו שילמו על ההנאה של לשחק באליפות הארץ ואני לא בטוח שיש אחד שקיבל את זה.

תודה.
Orb

שליחה על ידי Orb »

canopy, אתה אמרת שטורנירים בת"א לא נגמרים בזמן.
אני הגבתי ואמרתי שאין כזה דבר "לא נגמרים בזמן", כי לא מפורסמת מראש שעת סיום רשמית.
אז אתה אמרת שההרשמה בד"כ לא נגמרת בזמן.
אני שואל - מה זה קשור? אמרת שהטורניר לא נגמר בזמן. אין כזה דבר "לא נגמר בזמן", אם לא הודיעו מראש על שעת סיום רשמית לטורניר.
יש כזה דבר "טורניר שמתנהל לאט ובחוסר יעילות", שאת זה בהחלט אפשר לומר על אליפות הארץ, אבל תפריד א' מ-ב'. אין כזה דבר "לא נגמר בזמן", כשלא מודיעים על שעת סיום.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

ההחלטות במצבי לחץ היו חסרות הגיון
באמת? מה אתה יודע על השיקולים שעמדו מאחוריהן? כמה נסיון יש לך בהרצת טורנירים?

בכל מקרה, אני שמח לדווח שהדי סי איי פתחו בבירור לגבי אליפות הארץ. אני אעדכן אתכם מה קורה עם זה, בינתיים רק ביקשו פרטים לגבי מה לעזאזל הלך שם ולמה שחקנים מתלוננים.
אנטרקס
Black Knight
The Dragon King

שליחה על ידי Black Knight »

או קי!
תנו לי לסכם את הת'רד הזה:
אנשים סבלו, אנשים אכלו חרא, אנשים מן הסתם מתלוננים!
אנטרקס מאכיל את כולנו בולשיט, מנסה להוציא את כולם קטנים ( אפילו מארגנים כמו אור ויבגני ושחקנים ותיקים אחרים), למה הוא עושה את זה?
כי הוא מתחנף לאורין כי בגדול הוא הבוס של כולם, והוא היה אחד מהממונים ולכן אם הוא סופג אשמה על הטורניר אז הוא סופג גם עליו.
דורון אתה לבד לגמרי מול עשרות של שחקנים.
תפרוש כי זה טחינת מים ולא יותר מזה.
אל תכה בברזל כל עוד הוא רותח כי יעוף לך גיץ לעין!
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

תומר שירן היקר,
אתה עוד ילד קטן, ולכן כנראה לא בקיא בהלכות מבוגרים. לא אומרים דברים כמו שאמרת בלי שמגבים אותם. אין לך מושג וחצי מושג על מה הלך מאחורי הקלעים, או על מה אני עושה מול הדי סי איי למען השחקנים בטורניר הנורא הזה. אין לי שום צורך להתחנף לאף אחד, כי אני לא תלוי באף אחד. אתה מוזמן לגבות את הדברים שלך או לחזור בך.
אנטרקס
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

באופן עקרוני אני חושב שהיה פגיעה די חמורה בטורניר שכן השפיעה על התוצאות של האליפות אך לקיים נאטס חוזר מצריך אנשים לקחת יום חופש מצבא/עבודה/אוניבסיטא/אישה/קניבלים כול אחד יקיף את הנכון ויש שיקיפו כמה- ואז יווצר מצב שכמה וכמה אנשים לא יגיעו ואז האליפות שתתקיים תיהיה פגומה מהיסוד בצורה הרבה יותר גרועה מהנוכחית.

אבל בשאלת הפיצוי.. רבותי ורבותי קיבלנו מוצר גרוע/קטסטרופלי
אין שום סיבה לא לקבל פיצוי מלא אנשים נאלצו לחכות עקב האירגון הגרוע 3.5 שעות לדראפט שיתחיל-זה נראה לכם הגיוני... אנשים נאלצו ללכת מאוד מאוחר הביתה ואם מישהו גר בדרום אז לא היה לו איך והוא נאלץ לעזוב מוקדם יותר, אנשים באו ליום שתיים בצפייה ל2 דראפטים ו6 סיבובים ובפועל
רומו שכן ידוע מה שקיבלו
ביום שישי הטורניר נגמר לאחר שנגמרו האוטובוסים
כול הדברים הנ"ל נגרמו עקב האירגון הגרוע ,המזלזל, הרשלני והמחפיר . וזה גם לא הפעם הראשונה שאירוע שאורין אחראי אליו מתחרבן עד היסוד

ודרך אגב ידדינו חנן מכרמיאל רשם שאורין מחזיק את המגיק בארץ

אז בוא ואספר לך כמה דברים אורין אכן הקים את הליגות אך לא מציונות או למען קידום המגיק בארץ אלא למען תמריץ כספי מאוד נדיב שהוא מקבל מאלן את הסכומים אני לא אגיד כי אני לא יכול להוכיח אבל בוא נגיד שאורין חי בכלל לא רע על הכסף שלנו וזה מה שמקומם
הרי לא באמת צריכים אותו הוא לא עושה את המינימום שבמינימום בכדי להצדיק את הכסף שהוא מקבל , אם היה לו קצת שכל אז הוא לא היה חותך את הענף שהוא יושב עליו ומקדיש טיפ טיפה צומת לב לאליפות הארץ או לניהול טורנירים ברמה נאותה
מה הוא כבר היה צריך לעשות
אחרי שהוא סגר עם המקום? להכין לנדים,דק ליסטים,ולסמן מראש את הקלפים משהו שגם סבתא של אורי יכולה לעשות אבל אפילו את זה הוא לא טרח לעשות.
זה ממש מקומם ואני לא רואה שום סיבה למה אני צריך לזרוק כסף טוב עבור יחס מגוכח כזה
הגיע הזמן לדבר ולהגיד את האמת

אוריין לך הביתה.. עזוב אותנו אתה בר החלפה
יש לנו מספיק מעומדים שיעשו את העבודה משמעותית טוב ממך אתה נכשלת פעם אחר פעם...והפעם גם כברת כול גבול!!
כול מי שמבין קצת על מאחורי הקלעים יודע זאת רק חבל שהם מתחפשים לדלעת ולא אומרים מה שצריך להגיד.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לא הייתי באירוע אבל בתור מביט מהצד יש לי כמה דברים לומר.
דבר ראשון , אני לא מבין למה אנטרקס ניצב פה לבד במערכה למעט תגובה סתמית של אור.
הוא בכלל שופט , איפה המארגנים ?
דבר שני , אין ספק , שלא יכול להיות שכלכך הרבה אנשים ממורמרים ללא סיבה מספקת.
אני לא חושב שאנשים היו מתבטאים ככה רק בגלל שהפסידו משחקים.
דבר ראשון צריך לעשות הפקת לקחים מהאירוע , הדבר העלוב ביותר שקראתי שלא היו דפים לרשום דקים , והפרוטקטורים היו פגומים , מה זה פרוטקטורים מהשטחים ?
ודפים , נו באמת.
לגבי פיצוי , מי שחולם על פיצוי מלא פשוט משלה את עצמו.
המוצרים ששיחקתם איתם עולים כסף והאירוע בעל עלויות רבות.
מה שכן צריך לקרות לפי דעתי , המארגנים צריכים לוותר על הרווחים בגלל ארגון לוקה מאוד בחסר. יש לדבר עם וויזרדס שיחשבו את עלות האירוע ויחזירו את שאר הסכום לשחקנים בצורת כסף או טורניר או 2 בחינם.
מה שכן , יש אנשים פה שיצאו מפרופורציות , אתם צריכים להבין שהמגי'ק בארץ לא מפותח מספיק , אין שוק גדול מספיק ולכן , וויזרדס לא משקיעים פה במשחק מספיק.
אני אירחתי אירוע פרי רליס , בו היו אנשים ששיחקו במדרגות .בתור שחקן ישראלי ובתור מארח כאב לי לראות את זה , לעומת זאת המארגנים צריכים להראות יותר אמפטיה ולא להתגונן על ידי השמצות.
שורה תחתונה , נראה שהאירוע לא תקתק , ויש ללמוד מה בדיוק היה לא בסדר , כדי שבעתיד דברים כאלה לא ישנו.

ודבר נוסף לגבי הפיצוי :
אני יכול לתת דוגמא על אירוע כושל במגי'ק אונליין.
פרירליס דארק סטיל שנערך לפני כחודש , גרם לקריסה כללית של המשחק.
נפתחו ליגות של 256 שחקנים כל אחד , אנשים שיחקו משחקים , ואז הכל קרס והמשחק היה אופליין במשך קרוב לשבועיים . מה שקרה מאז , הם תיקנו את קוד המשחק בחלקים וגם בימים אלו מתבצע פרוייקט שמטרתו לגרום לליגות לחזור למצב תקין , אך המשחק עדיין מלקק פצעים מהתקרית .
והנה החלקים הטובים : לגבי פיצוי , כל מי שהשתתף בפרי רליס (אף ליגה לא הגיעה לסיומה) קיבל החזר מלא של כל המוצרים שנתן כדי להשתתף , ובנוסף שמר את הקלפים שהיו במוצרים ויקבל אווטר בימים הקרובים. למעט אנשים שאמרו שהם נדפקו בגלל שהיו במיקום טוב בליגה וההחזר שלהם לא מפצה (ואני מאמין שהם פוצו באופן פרטני ללא רעש מסביב) כולם היו מרוצים מההחזר.
דבר נוסף שניתן לראות כחיובי : כרגע יש יומיים של שרת בטה שבו משחקים בחינם והזוכים מקבלים פרסים לשרת הרגיל .
יש אנשים שיגידו שלא עולה להם שקל כל העניין הזה , בגלל שהמוצרים דיגיטלים , אבל אני באופן אישי אקנה בוסטר אונליין הרבה לפני בוסטר רגיל , ומכיוון שיש אופציה לקבל סטים שלמים בדואר , לא ניתן לטעון שאין עלות לחברה.
ההבדל הוא ששם יש שוק ענק של משתמשים , שלא כמו בארץ , אבל החברה עומדת מאחורי הפאשלות שלה (והנציגים הישראלים כפופים לה ולכן החברה צריכה לקחת אחריות גם על הפאשלות שלהם) ואני מאמין שככל שיהיה לחץ יותר גדול מהשחקנים והמארגנים הפיצוי יהיה גדול יותר , לכן אני ממליץ לשחקנים שהתאכזבו לשלוח מייל לוויזרדס בנושא.
ולגבי אנטרקס כל מי שמלכלך עליו מבלבל ת'מוח , קראתי מספר פעמים את הדיווחים שלו באתר וויזרדס , והוא פשוט תורם המון לענף בארץ אז בבקשה תעריכו.
עצם זה שהוא פרסם את הפוסט כבר מראה שאיכפת לו , ואני בטוח שהוא לא נוסע על מרצדס עם הכסף שהוא מקבל על שיפוט טורנירים.

שורה תחתונה , מישהו צריך לתפוס את המג'יק בארץ בידיים וחבל שבינתיים הכל נראה חובבני ביותר.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

קבניסט, הסיבה שאני פה "לבד במערכה" היא פשוטה: אלן דתי, ולכן לא יכל לכתוב עד עכשיו, והוא בכל מקרה לא קורא את הפורום. אוריין בביגור, ויהיה לו זמן לקרוא את הפורום רק אחרי פסח - לראיה, הוא לא ענה לאף אחד מהאימיילים של הדי סי איי, ואלן ואני כן. בלי קשר, הענין שלי בת'רד הזה שונה לגמרי מזה של המארגנים. אומנם אני מנסה גם להרגיע מעט את השחקנים המבואסים, אבל בעיקר אני מעוניין לדעת האם הגינות הטורניר נשמרה. היבטים פיננסיים הם בפירוש לטיפול המארגנים - מוצר שלהם, כסף שלהם, ארגון שלהם, פיצוי שלהם.
כמובן, יש כמה וכמה אנשים שלא מסוגלים לבצע את האבחנה הזו, ומתוך רצון להתרגז על *מישהו* משתלחים בי, אבל אני אחיה. בתקווה שעד יום ראשון כבר יפורסם הדיווח שלי, שבו יש הרבה יותר מידע לגבי תהליך קבלת ההחלטות מאחורי הקטעים, ואז יראו שבכל מה שקשור להגינות הטורניר הייתה איזה מחשבה פה - ואם לא, הייתי שמח לשמוע מאנשים מה הייתי צריך לעשות יותר טוב.
אנטרקס
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לגבי הביקורת העובדתית - היו דפים. אני מסכים שהעובדה שלא היו רשימות דקים הייתה נוראית, ובלתי צפויה, ואחראית להרבה ממה שהלך שם. לגבי הפרוטקטורים, הם היו של אולטרה פרו, כך שלא ברור לאף אחד מה הלך שם - אחרי ששלחתי לפיטר כוהן מוויזארדס דיווח מתומצת של הגורמים לכשלון לפי דעתי, רק שאלה אחת הייתה לו - "מה, הפרוטקטורים באמת היו מסומנים מהקופסה?!". זה לא דבר שנערכים אליו.
אנטרקס
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

לסליבים לא באמת היה חלק חשוב בבלגן, ובאמת פה אני מצדיק אותך, לא אשמתכם. אבל בקשר לזה שהיו חסרים הפריטים הבאים: מגה-פון, דק-ליסטים, לנדים, קלפים מסומנים גרמה לטורניר להיראות מצחיק ולמי שהיה בפררליז דארקסטיל בב"ש והרגיש כמו במחתרת (36 אנשים בסלון בגודל 5*5), התחושה לא הייתה שונה בהרבה בשעתיים שהקלפים סומנו, במהלך הדראפט השני, כאשר אוריין הכריז שהטורניר מקוצר ובסיבובי הקונסטרקטד, כאשר הרוב שיחקו בשביל הרייטינג שלהם.
Black Knight
The Dragon King

שליחה על ידי Black Knight »

Antrax כתב:תומר שירן היקר,
אתה עוד ילד קטן, ולכן כנראה לא בקיא בהלכות מבוגרים. לא אומרים דברים כמו שאמרת בלי שמגבים אותם. אין לך מושג וחצי מושג על מה הלך מאחורי הקלעים, או על מה אני עושה מול הדי סי איי למען השחקנים בטורניר הנורא הזה. אין לי שום צורך להתחנף לאף אחד, כי אני לא תלוי באף אחד. אתה מוזמן לגבות את הדברים שלך או לחזור בך.
אנטרקס
נחמד לדעת שאני ילד קטן.
אולי אני לא יודע מה הולך מאוחרי הקלעים, אבל מה שהולך שם מאורגן בצורה עלובה.
לא חוזר בי משום דבר.
תמשיך להילחם לבד, תהנה.
אל תכה בברזל כל עוד הוא רותח כי יעוף לך גיץ לעין!
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא חוזר ולא מגבה, ובכך מוכיח את הטענה שלי. תמשיך כך, אנשים ייקחו אותך מאד ברצינות.
אנטרקס
Pizza_dUdE
Lord Of Dancing Goblins.
יצירת קשר:

שליחה על ידי Pizza_dUdE »

מארגנים - צאו מהמגננה המטומטמת הזאת. אתם פישלתם, בסדר. זה חמור אבל נסבל. אבל ההתחסדות הזאת, והניסיון איכשהו להחליק את האשמה הוא ממש בלתי נסבל.

אז כמו שאמרתי בדיון אחר, המשתתפים מילאו את החלק שלהם בעיסקה. הם הביאו דק שלמה, סכום כסף שנקבתם עליהם להביא ואת עצמם.
והמארגנים לא עמדו בחלק שהם היו אחראים עליו. אז אין שום סיבה שבעולם שעוד תתנו לעצמכם רשות לכעוס עליהם, כי זה ממש לא במקום. וגם די צבוע.
גם אני חבר באגודת "עכשיו שכולם כבר שונאים את Itayhi זה כבר לא מגניב."
Hanan from Karmiel
אחראי ליגה כפר ורדים וכחל
יצירת קשר:

שליחה על ידי Hanan from Karmiel »

Pizza_dUdE כתב:מארגנים - צאו מהמגננה המטומטמת הזאת. אתם פישלתם, בסדר. זה חמור אבל נסבל. אבל ההתחסדות הזאת, והניסיון איכשהו להחליק את האשמה הוא ממש בלתי נסבל.

אז כמו שאמרתי בדיון אחר, המשתתפים מילאו את החלק שלהם בעיסקה. הם הביאו דק שלמה, סכום כסף שנקבתם עליהם להביא ואת עצמם.
והמארגנים לא עמדו בחלק שהם היו אחראים עליו. אז אין שום סיבה שבעולם שעוד תתנו לעצמכם רשות לכעוס עליהם, כי זה ממש לא במקום. וגם די צבוע.
חברה אני לא יודע מה נסגר פה תתחילו לדבר כמו בני אדם מזה ההתנשאות הזאת???
אתה יודע מזה לארגן טורניר!??!?!?!
בכל מקרה נכון הם עושים את זה הרבה ומגיע לכולם פיצוי אבל למה להתקרצץ תחכו לסוף ההליך
Pizza_dUdE
Lord Of Dancing Goblins.
יצירת קשר:

זאת לא הנקודה שלי, הנקודה שלי שאם הבטיחו שיהיה טורניר, זה לא משנה עד כמה קשה יהיה לארגן את הטורניר - הוא צריך לעמוד בדרישות ובהבטחות שהובטחו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

חבוב פיצה, יש דבר שנקרא תרבות דיון, ונגד מה שעובר לך עכשיו בראש אני יוצא.
אם אדם פישל, זה לא נותן לכם חופשי חודשי להתחרע עליו עד סוף החיים
אנשים חושבים שבגלל שמשהו אחד נדפק, עכשיו אפשר לפתוח ג'ורה בלי שום נימוק, הצדקה או הגיון, וכשמישהו מעיר להם "רגע, אבל..." מיד להגיד לו "אבל באליפות הארץ היה רק דרפט אחד או לא? הא??". במקום להתמקד בכשלים שהיו בצורה עניינית, מתחילים עם דמגוגיה נוראית בלי שום קשר למציאות. גישה כזו היא לא רק מגעילה, אלא גם לא פרקטית. מזה לא יצא שינוי. יש כאן אנשים שבאמת רוצים טורנירים יותר טובים, ולא רק להאדיר את שם הטורנירים שהם מארגנים, לתרץ את העובדה שהם הפסידו או לקבל כסף בחינם, ופוסטים כאלה לא עוזרים להם, וגם לא לאנשים האחרים, למרות שאותם אנשים אחרים לא מבינים את זה.
אנטרקס
Pizza_dUdE
Lord Of Dancing Goblins.
יצירת קשר:

סליחה, אני עניתי בצורה עניינית מאוד, והתייחסתי בספציפיות לתופעה שמטרידה אותי.

אבל אתה רשמת את ההודעה שלך בצורה שממש לא מתחשק להגיב עלייה. ולא רק זה, אתה לקחת את ההודעה שלי כמושא לתלונותייך, למרות שאין לי שום מושג למה.

ובעצם, ההודעה שלך מחזקת את הטענה שלי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אין שום סיבה שבעולם שעוד תתנו לעצמכם רשות לכעוס עליהם, כי זה ממש לא במקום. וגם די צבוע.
כיצד זה ענייני או מנומק?
אנטרקס
Pizza_dUdE
Lord Of Dancing Goblins.
יצירת קשר:

זה רק חלק מההודעה,
ובאותה המידה אני יכול לקחת 6-7 מילים טריוויאליות מהפוסט שלך ולומר את אותו הדבר בדיוק.

אבל ה"וויכוח" הזה כבר לא לעניין.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הויכוח הזה מאד לעניין, כי זה בדיוק הקטע מההודעה שהגבתי עליו, כשדיברתי על הגישה הגורפת כאילו מי שטעה פעם אחת מאבד כל זכות לעשות שום דבר חוץ מלהגיד "נכון, נכון, אני אפס" כל החיים.
אתה מוזמן לקחת כל משפט מההודעות שלי ולהגיב עליו.
אנטרקס
שלח תגובה