טורניר דראפט בחיפה 11/9/2005 +JSSQ

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Barracuda
רכז הודעות טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

טורניר דראפט בחיפה 11/9/2005 +JSSQ

שליחה על ידי Barracuda »

טורניר דראפט בחיפה!
ב-11/9 יתקיים טורניר דראפט בגרנד קניון, בשעה 16:30.
הדראפט יהיה או CBS או 9TH בהתאם לביקוש במקום.
ישנם פרסים מיוחדים לטורניר!
כגון:
Foil FNM Fact or Fiction!!!
Foil FNM Circle of Protection Red!!!
Foil FNM Juggernaut!!!
אז בואו וקחו את הפרסים! (בנוסף לבוסטר פר שחקן כרגיל)

הטורניר יעלה 70 ש"ח בלבד.
בואו בהמוניכם!!!
נערך לאחרונה על ידי Barracuda ב 30/8/2005 , 6:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
Don't mess with me, for I AM, THE SCORE KEEPER! MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

תהיה אפשרות לשלם בבוסטרים?
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

כן יש אפשרות לשלם בבוסטרים (במהדורות מתאימות כמובן)

דני
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אבל...למה דראפט מהווה הכרזה? זה לא צריך להיות אפילו ת'רד דביק...אה, וטובי-אתה חייב להבין, זה שאתה מדגיש את כל ההודעה רק מסבך את הקריאה שלה, הרבה יותר יפה ונוח לראות הודעה רגילה כשמקסימום הפרטים החשובים מודגשים.

דני.
Barracuda
רכז הודעות טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Barracuda »

אני לא מדגיש את כל ההודעה.
הדגשתי את הפרס, והדגשתי את הכותרת.
כל מה שעשיתי זה הגדלתי את הפונט.
יודעים מה, מעכשיו תקבלו רק הודעות משעממות.
שיהיה.
:)
Don't mess with me, for I AM, THE SCORE KEEPER! MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

רציתי להודיע לכולם שהטורניר הזה שיערך בחיפה, יהיה גם JSSQ
כלומר אפשר לעלות בו ל JSS הארצי.
הטורניר יתחיל בשעה 4:30 בתאריך 11/09/05
בפורמאט TYPE 2
יפתח רק אם יהיו 8 שחקנים ומעלה.
עלות 25 ש"ח וזה כולל 2 בוסטרים לשחקן, אחד ביד ואחד לפרס.
בנוסף יחולקו למשתתפים SLITH FIREWALKER FOIL, ולמנצחים FOIL ROYAL ASSASIN.

דני
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אני אבוא אם תתנו לי רשימה של 8 אנשים שבטוח מגיעים, כי פעם קודמת היו 3, וגם זה בקושי. וזה שביום ראשון ובזמן לימודים לא עוזר לזה שיבואו עוד...
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

קיימת מידה סבירה של וודאות שהדראפט אכן יתקיים?
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

כן
הדראפט יתקיים כמעט בוודאות
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

יש איזה עדכונים לגבי העסק הזה? הייתי שמח לדעת באיזה פורמט יהיה הדראפט, והאם אפשר יהיה לשלם בבוסטרים של CBS על דראפט של תשיעית.
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

לשלם בבוסטרים של 9 עבור תשיעית וCBS עבור CBS.
כנראה שגם יהיו שם אימונים של TYPE 1 לכל המעוניינים

דני
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אוקיי, אז אפשר לדעת מראש איזה פורמט זה יהיה?
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אני מזכיר לכולם שהטורניר מחר. כמו כן, הדראפט יהיה של תשיעית או CBS לפי העדפת השחקנים.
My phone number: 0522816213
Duke Doom
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Duke Doom »

למה זה בגרנד? ממש מסובך להגיע לשם
I will fight only the way nature intended- and nature intended us to win.
Fallen Sword - Great web-based RPG
Sora_Keyheart
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Sora_Keyheart »

זה בגרנד כי הגראנד חבר טוב של גרג ודני D:
wut?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

חבר כל כך טוב שהם הכריחו אותנו לשחק את PR 9th ביום ראשון ולא נתנו לנו שולחנות ביום חמישי האחרון :roll:
Duke Doom
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Duke Doom »

האמת היא, ממש מתאים לי דראפט מחר, אבל אין מצב שאני מגיע לגרנד.
I will fight only the way nature intended- and nature intended us to win.
Fallen Sword - Great web-based RPG
MYSTIC ENFORCER
Legendary Demon Slayer
יצירת קשר:

שליחה על ידי MYSTIC ENFORCER »

i already went once to the grand canyon in hope to particepate in the
JSS qualifier, but there werent enough players.
as much is i love taking the train from here to there it would be conviniant
if you would say what the odds are for the JSSQ taking place.

thanks,

bodner.
יואב: "עשיתם לי קומבו, אתם נסעתם הלוך אלה חזור.
דלק ו-70 שקל חניה ואף אחד לא שילם"
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

זה יהיה ליד טויסארס או בקומה השלישית?
FLASH
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אוקיי, דיווחון קצר.[עריכה: יצא דיווחון דיי ארוך]

כל תירוץ הוא תירוץ טוב כדי ללכת מהעבודה מוקדם, אז ב16:30 בדיוק אני בגראנד קניון. מבט אחד מספיק כדי לקבוע שדראפט לא יתחיל בזמן הקרוב, אבל מסתבר שאנשים מתכוונים לשחק טייפ 1 לקראת התחרות. אני בא לגמרי לא מוכן לעובדה הקטנה הזו כי התעלמתי מהשורה השניה בהודעה של דני מהשביעי לחודש, אבל מילא. אני מבקש מכל מי שיש לו דק טייפ 1 להשאיל לי אותו למשחק או שניים אבל כנראה אף אחד לא יכול לוותר על הטסטינג הרציני אז אני מסתפק בצפיה במשחקים. בערך בשש הדראפט מתחיל. משמאלי יושב רועי ואחריו אריאל, מימיני יוני. פיק ראשון אני לוקח teller of tales על פני kodama's reach וrend spirit. לא זוכר את הפיקים הבאים שלי חוץ מזה שהם כחולים ושאני מעביר לרועי rend flesh וscuttling death. הקלף הראשון הלא-כחול שלי הוא hundred talon kami בפיק שמיני או משהו. בסוף הבוסטר הראשון יש לי טלר, eye of nowhere, consuming vortex, mystic restrains, river kaijin וazami בכחול. את הלבן עזבתי. במקומו לקחתי sustainer וkami of the hunt כי הם הגיעו אלי מאוד מאוחר והירוק בסייביורס שולט. לרועי הספקתי להעביר עוד 2 devouring greed וכמה יצורים שחורים קטנים. בביטריירס אני לוקח פטרון כחול פיק ראשון, עושה רר דראפטינג להוקורי פיק שני. אני רואה 2 גנג'ו כחולים אבל מעביר את שניהם לטובת שני loam dweller. אני גם רואה ומעביר ninja of the deep hours אחד. לא זוכר מה לקחתי במקומו, כנראה משהו ירוק. הדבר המעניין בקשר לבוסטרים של ביטריירס היה שלפחות ב5 מהם היה phantom wings, ובלי מאמץ מיוחד אספתי שלושה. עוד דבר מעניין היה שאריאל לקח קלפים בצבעים שלי. גם הוא פתח teller of tales בבוסטר הראשון שלו, אבל כנראה הוא לא ממש הבין את הסימנים שלי, אם כי איך אפשר להתבלבל כשאפילו קלפים כחולים לא שחיקים אתה לא רואה זה קצת מעבר להבנתי. בכל אופן ביטריירס היה דיי חלש עבורי. סייביורס, אני פותח פאקינג קגמארו. לא רק זה, באותו בוסטר יש גם oboro envoy, שינן ירוק וelder pine. אני מחליט שהדק של רועי חזק מספיק גם בלי קגמארו, פלוס כרגע הסיכויים שלי לזכות במשהו לא נראים גבוהים במיוחד, אז לקחתי את הרר. יוני מעביר אלי עוד שינן ירוק וarashi באותו בוסטר. אני לוקח את השינן, שלא עשה שום דבר שימושי במיוחד במשך כל התחרות. 2 okina nightwatch, סאקורה סקאוט, Overwhelming Intellect וFreed from Real, פלוס עוד כמה קלפים פחות משמעותיים מוצאים את דרכם לדק שלי. הייתי מצרף את הדקליסט אבל התכוונתי לזרוק את הקומונים והאנקומונים לפח אחרי התחרות ובסוף שכחתי מזה והשארתי אותם איפשהו.

סיבוב ראשון: דני יוסף, BW

לא זוכר כלום מהמשחק הראשון חוץ מזה שהפסדתי. משחק שני אני ודני עורכים מירוץ בין הnightwatch המנופח שלי והמעופף(phantom wings) שלי לבין היצורים הקטנים שלו. אני מנצח בעזרתם האדיבה של mystic restrains וfreed from real על המעופפים של דני. משחק שלישי דני בוחר לשלוף כי הוא חושב שהדק שלי איטי. 7 הקלפים הראשונים שלי הם loam dweller, consuming vortex, okina nightwatch, overwhelming intellect ו3 אדמות. אני שולף אדמה בתורי השני. טוב. משחק את הdweller. שולף עוד אדמה בתורי השלישי. טוב מאוד. תוקף עם הdweller ומתכונן להקפיץ את היצור שדני ישחק בתורו ולשחק nightwatch בתורי הרביעי. דני משחק ronin warclub בתורו. מילא. שולף אדמה בתורי הרביעי. מעולה, יש לי את האדמות שאני צריך לאינטלקט. תוקף עם הdweller ומעביר את התור. דני משחק thief of hope, אני מקפיץ אותו, מכניס למשחק אדמה בטאפ. בתורי החמישי אני שולף אדמה. לא טוב, אבל אני עומד לשלוף לפחות 3 קלפים מהאינטלקט אז מילא. דני משחק שוב את הthief ואני מקנטר אותו. שולף 3 אדמות. רע מאוד, אבל אני עדיין מחזיק את הnightwatch. בתורי אני שולף אדמה. קיבינימט. משחק את הnightwatch ותוקף עם הdweller. דני משחק kuro's taken. יופי, אני לא יכול להעביר יותר נזק. למרבה המזל אחרי שהוא משחק את הtaken אני סוף סוף שולף non land, ולא רק זה, זה גם רמובל - mystic restrains. חבל לבזבז אותו על kuro's taken אבל מה לעשות. דני הורג לי את הnightwatch עם kiku's shadow ומשחק Moonwing Moth. הmoth מתחלף עם הdweller. בקיצור, בסוף אני הורג את דני עם פטרון. מאנה פלאד זה ממש מעצבן.

סיבוב שני: עדי בודנר, BR

במשחק הראשון עדי בעקרון מפסיד כשהוא לא מחזיר blood speaker ליד אחרי שהוא משחק את הדמון שהוא הביא עם הspeaker. דעתו כנראה הוסחה ע"י מה שהוא אכל. במשחק השני הוא נעשה טיפה strict. עושה לי קאט שוויתרנו עליו במשחק הראשון, מתחיל לספור חיים על דף במקום בראש ולא מרשה לי לחזור בי בנוגע לאדמות להן עשיתי טאפ. כל זה לא ממש משנה משהו כי יש לי אזאמי במשחק מתור רביעי, ומצטרף אליה הwizard האחר היחיד בדק שלי, הDescendant of Soramaro, אחרי כמה תורות. אחרי שני המשחקים הרשמיים אנחנו משחקים משחק ידידותי, בו אני מנצח בערך כמו שניצחתי במשחק הרשמי השני, ועדי שואל מי לעזאזל ישב לידי שיצא לי דק כזה. אני אומר לו רועי צזנה ויוני עיני. הוא אומר "לא, אני מתכוון עכשיו". אני חוזר ואומר שישבו לידי רועי צזנה ויוני עיני. הוא שואל אותי איפה אני רואה את יוני עיני ופתאום אני קולט שיוני שישב לידי הוא בעצם יוני אשל :oops:

סיבוב שלישי: רועי צזנה, BW

אני מתחיל לשחק בלי הרבה תקווה. אני העברתי לרועי 2 בוסטרים מתוך 3 ויודע בדיוק עד כמה טוב הדק שלו. משחק ראשון Descendant of Kiyomaro שוחט אותי. הייתי יכול לעצור את השחיטה, היו לי teller of tales וpatron of the moon ביד במשך כמה תורות אבל לא מצאתי איילנד שני עד שהיה מאוחר מדי. משחק שני אני מתחיל עם תור שני שינן. רועי משיב בraving oni slave ויורד ל17. אני מקפיץ את הסלייב עם vortex, מרביץ עם השינן ורועי יורד ל13. רועי שוב משחק את הסלייב ויורד ל10. אני לא שולף עוד באונס, משחק אדמה ומעביר את התור. רועי תוקף אותי עם הסלייב ומשחק Takenuma Bleeder. אני משחק nightwatch ומחזיק minamo's meddling ופטרון. רועי תוקף אותי עם הסלייב, אני יורד ל14. רועי מעביר את התור בלי לשחק כלום ואני מניח שהוא מחזיק את אחד הrendים, כך שכשאני שולף teller בתורי אני לא משחק אותו אלא פשוט מעביר את התור. בתורו רועי שוב תוקף אותי. הפעם אני חוסם עם הnightwatch. שניהם מתים ורועי יורד ל7. הוא משחק hired muscle שאני מקנטר. אני רואה שהוא אכן מחזיק rend spirt, פלוס מארו לבן, scuttling death וכמה קלפים לא רלוונטיים במיוחד. אחרי שאני מקנטר את הhired muscle רועי משחק lantern kami ומעביר את התור. אני תוקף עם השינן, רועי נאלץ לחסום עם שני היצורים שלו, לרדת ל6 חיים ולאבד את הקאמי. אז אני משחק את הטלר. בתורו רועי הורג אותי ותוקף עם הbleeder כך שעכשיו הוא ב5. אני משחק את הפטרון ואומר שאני מקווה מאוד שרועי לא יטפדק horobi's whisper, הקלף האחד שנשאר בדק שלו שמסוגל להרוג פטרון. רועי שולף את הוויספר.

סיימתי במקום השלישי. זכיתי בבוסטר, FNM Blastoderm והררים שאספתי בדראפט. בסה"כ יצא לא רע. התכוונתי לכתוב בהרחבה על דברים שעצבנו אותי, כמו אנשים שאין להם מושג על מה הם מדברים ובכל זאת הם מנסים להסביר לי דברים, או אנשים שאומרים לי שאני משקר כשאני אומר שלא ידעתי שישחקו טייפ 1 ושלא הבאתי דק סתם כי אני עצלן, או מבנה הפרסים שמשתנה בהתאם לדרישת הקהל, או הילד הקטן שכבר איזה 10 טורנירים מסתובב לידי ואומר "ולדימיר איש רע" כל חמש דקות, אבל בזמן שלקח לי לחזור הביתה ולכתוב את כל זה דיי נרגעתי אז אני אסתפק בתקציר הנ"ל.

love and peace, man
שלח תגובה