דיווח ה- jss 5-8

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
E light
Silman Milman
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיווח ה- jss 5-8

שליחה על ידי E light »

אז ככה, הכל התחיל לפני שבוע ביום שבת כשחברים שלי ערכו מעין טורניר T2 לא מדווח עם פרוקסי, בניתי דק TNN והזמנתי חבר, נתתי לו את שאריות ה-WW שפעם הייתה לי מכיוון שלא יכל לשחק TNN, (היה מספר מוגבל של פרוקסי) הייתי בטוח שיקח מקום אחרון אבל להפתעתי הוא לקח מקום ראשון, כאשר ה- TNN שלי לקחה מקום אחרון. החבר שהזמנתי, יניב, המכונה בפורום MARVIN, לחץ עלי לשחק WW, וכך עשיתי.
בניתי דק עם פרוקסי בכוונה לבדוק אותה, החלטתי שישחק איתה. מכיטון שידעתי שאגיע ב- 10 חשבתי שיהיה לי זמן לבנות את הדק (בהלוואת קלפים). כך היה, טוב כמעט, איש אחד אמר לי שיש לו כמה קלפים שהייתי צריך ושילווה לי אותם (כל הקלפים שהייתי צריך), בניתי את הדק ליסט לפי הלוואתו, נתתי את הדק ליסט. לאחר בדיקת הדק ליסט, הוא אמר לי שכבר אין לו את הקלפים, נתקפתי פניקה. חסרים לי 6 קלפים לדק והפרינגס כבר יצאו, רצתי בין איש לאיש ושאלתי על הקלפים, הצלחתי להשיג אחד. בעצב רב באתי לשפר (השופט), ואמרתי לו שאני פורש. הוא שאל אותי למה וסיפרתי את הסיפור, אך שפר לא התייאש, הוא דבר עם דני והם החליטו לתת לי 2 דקות לשמות את הדק עם הקלפים שיש לי - מה שלא אשנה יהיה לנדינג. רצית ומילאתי את הקלפים החסרים פרט לאחד, כך היה לי לנד אחד בסייד בורד, בתחילת הטורניר.

משחק 1
היגעתי אל האיש, היכרתי אותו לפני. קודם כל הודיתי לו על שחיכה לי והתחלנו לשחק. אינני זוכר את הפרטים המדויקים, הוא שיחק גם WW, ובמשחקון אחד הרבצתי לו עם ג'יטה עד שנכנע, גמרתי 2:1.

משחק 2 שלוש נקודות
חיפשתי את הפרינג שלי בצורה מאושרת ביותר על הניצחון. כשמצאתי אותו גיליתי שגם הוא שיחק WW אבל עם ירוק, ממש לא היבנתי את זה, טוב , בכל מקרה, הרבצתי לו עם הרבה יצורים ו- anthem, הוא פוצץ anthem ואני ניצחתי אותו, גמרתי משחקון ראשון, משחקון שני היה דומה, יצורים , מכות, anthem, פוצץ anthem, ניצחתי אותו.

משחק 3 שש נקודות
במשחק השלישי שיחקתי מול חבר שלי (אסף) ששחק עם דק ט'רון, גם כאן שני המשחקים היו דומים. בעצם, כמעט אותו הדבר - חוץ מהמשחק הראשון. במשחק הראשון, הוא שרד עד ירידה של memnarck, הוא היה על 8 אבל איכשהוא שרד וניצח. במשחק השני והשלישי שיחקתי תור ראשון 8 וחצי זנבות, ותור שני ג'יטה ויצור קטן ותור שלישי תקפתי עם 8 וחצי זנבות מאוקוופ. הוא החזיר לי ליד, אני היגנתי מפני ההחזרה, הוא החזיר לי, אני היגנתי, מדי פעם הוא קנטר, שיחק טריסקליאון וריסק לי כמה יצורים. המשחק נהיה מעניין כאשר נכנס meloku, בעיקרון, הוא ניסה לחסום כמה שיותר עד שלא יכל יותר ומת. (זה קרה בדיוק ככה בשני המשחקים).

משחק 4 תשע נקודות
אני מגיע, היריב מציע לעשות תיקון מכוון, הייתי צריך אחת עשרה נקודות כדי להגיע בטוח לשמונת הראשונים ועשר נקודות - רוב הסיכויים זה שאני מגיע, קיבלתי את הצעתו.

משחק 5 עשר נקודות
אני מגיע, וכמו שחשבתי, קיבלתי פיר דאון, בסדר, נרגעתי והיצעתי לו לעשות תיקון מכוון, היא שיחקה גם WW, ולא קיבלה את הצעתי. במשחק הראשון היה לה שני anthem, והרבה יצורים מציקים, לי היה הצפת מאנה והמשחק היה שלה. במשחק השני הג'יטה הרביץ חזק והיא מתה מהר. לפני המשחק השלישי, היצעתי לה לעשות שוב תיקון מכוון, היא חשבה בערך עשר דקות ואז דני אמר לה שרוב הסיכויים זה שהיא תעלה עם עשר נקודות. באותו הזמן אני שומע שלי יש שוברי זמן חזקים ושאם יש לי עשר אני בטוח עולה, לפתע הרעיון של תיקו מכוון לא נראה לי ממש, ויתרתי לה. לבסוף היא היתה חייבת ללכת ואז היא פארשה והיו לי 13 נקודות. איש אחר נכנס במקומה.

מראים סטנדינגס, ואני רואה שאני ממוקם במקום הראשון, מאושר ושמח אני מתיישב, ומשחק נגד היריב הבא שלי.

משחק 1 שמונת הראשונים
הואר שחק WW, הוא התחיל ושיחק lantren, בתורי שיחקתיisamaru, לא זוכר מה הוא שיחק אבל הוא הרביץ עם הקמי, בתורי תקפתי עם isamaru, הוא חטף, שיחקתי שני lantren קמי, הוא תקף , נראה לי, בכל מקרה תור שלישי שלי , anthem נכנס ושבע נזק עליו, הוא על 11, בתורו הוא תוקך ומשחק wog (כן - גם לי זה נראה מוזר שיש לו wog ב- main כשבוא משחק WW) . אז הוא הרביץ לי למוות, משחק שני אני הרבצתי לךו עם ג'יטה וחרב אור וחושך, החזרתי יצורים ליד ולא שיחקתי אותם למקרה שעוד wog יגיע, תוך מספר תורות הוא מת, במשחק השלישי, היה לי הצפת מאנה, בלי יצורים והוא הרביץ לי עם אריות סוונה וקמי, כאשר יש על אחד מהם מנריקי גוסרי וanthem במשחק, ראיתי שמה שלא אשלוף לא אצליח להתמודד ופרשתי.
הייתי מאד מאוכזב כי ידעתי שהדק יכול להגיע בקלות די רבה למקום הראשון. אחרי הכל, הפסדתי רק פעם אחת, ובגלל wog ב- main - לא פיר.

אבל כאן לא נגמר, הייתי מבואס ומאוכזב, פירקתי את הדק, החזרתי את הקלפים שלוויתי ואז התחלתי לחשוב על ה- wog, מי שם wog ב- main של WW? ומי בסייד ?

רק כדי להרגיש שלם עם עצמי הלכתי לטובי ושאלתי אותו אם יש לו wog ב- main, טובי ענה שלא. ואז נזכרתי שהוא ראה אותי קודם משחק עם WW, הלכתי לו וסיפרתי לשפר. זה היה באמצע הסיבוב השני (של ה- top eightt)., היריב של היריב שלי התאכזב מאד כי כמעט ניצח את המשחק. שפר אמר לי לשחק במקום יריבי הקודם, עניתי לשפר שאין לי את הדק כי פירקתי אותו כדי להחזיר הלוואות. לאחר התייעצות קלה של השופטים יריבי הקודם המשיך לשחק, היריב שלו שהיה מאד מעוצבן מכיון שהמשחק היה ביידים שלו, לבסוף הפסיד, ויריבי הקודם עלה לגמר.
אז החלכתי הביתה, אני לא יודע אם הוא ניצח או לא, ואם כן - האם ישלחו אותו לייצג אותו לישראל אבל אני מבקש תגובות.

אני מצטער אם קצת קשה לכם להבין אך לא זכרתי חלק מהשמות ולא הזכרתי את שמות אילה שלפי דעתי לא התנהגו בצורה הוגנת ותרבותית.

תודה רבה על הקריאה הסבלנית.
FLASH
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

שכחתי לציין שלא אהיה כאן עד יום חמישי אז אל תצפו לתגובות ממני בזמן הקרוב.
FLASH
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

כן הוא ניצח, וכמעט מיותר לציין את גודל הטעות של שופטי התחרות הזאת, אני בהחלט רואה בהם כאחראים לכך שאלוף הjss רימה בשינוי הדק ועוד בטופ8!!!!
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

אני פשוט לא מאמין שהוא לא קיבל dq !!!בושה שהוא הולך ליצג אותנו..
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

מה??
אני לא הייתי שותק אם היה קורה לי דבר כזה.
אגב, הID במשחק 4 הוא כשר?
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

קודם ב PTQ ועכשיו ב JSS ?
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

MosheJW כתב:מה??
אני לא הייתי שותק אם היה קורה לי דבר כזה.
אגב, הID במשחק 4 הוא כשר?
there is no problem to make a ID
any time

btw
did i get it right?
Ari played a card that wasn't in his decklist and didn't get anything for it?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

התיקו בסיבוב רביעי הוא קשר אם הוא היה כמו שכתוב. לא שוחקו משחקים וגם לא הוצעה שום תמורה להחלטת המשחק.

לא הבנתי בדיוק, אבל הנה מה שאני הבנתי:
שחקן כלשהו שעלה לטופ 8, החליט לשנות את הדק שלו בין הסוויס לטופ 8.
אם זה מה שקרה, השחקן היה צריך לקבל DQ ללא פרסים על רמאות.
לגבי שחקן שכבר הפסיד - אין מה לעשות. אי אפשר להכניס שחקן שהפסיד בסיבוב הראשון אם כבר התחילו לשחק את הסיבוב השני. מה שכן אפשר לעשות זה לפצות אותו בעזרת חלק מהפרס שלא יקבל השחקן שקיבל DQ (זה לפי החלטת המארגנים).
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

לא שוחקו משחקים
they can id even when it's 1-0 and lethal dmg is on the stack if nothing is offered for it.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אוקיי, אני אלך בצעדים קטנים. השופטים גילו ששחקן בטורניר 32K רימה בטופ 8 בזמן הטורניר ונתנו לו להמשיך לשחק? רואים ששפר חלוד.

דני.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

ב"לא שוחקו משחקים" התכוונתי שאין תוצאה של סיבוב. סליחה על הניסוח הפחות מובן...
yam bennatan
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yam bennatan »

אני גם הייתי ב-טופ 8 ואני ראיתי מה קרה שם ואני גם חבר שלו:
בסוף הסיבוב החמישי הוא היה מקום 9, אבל בגלל שמישהי(!) שהייתה במקום השמיני הייתה חייבת ללכת אז היא לקחה את הפרסים והוא עלה במקומה (אני לא יודע עם זה חוקי?).

בחצי גמר במשחק השני (הוא מוביל אחת אפס) שפר קורא לו לרגע ואומר לו שהוא מקבל גיים לוסט ו-E light מחליף אותו נגד תום שניהם אוספים את הקלפים ואז שפר מדבר עם דני יוסף ואחרי זה שפר אומר להמשיך את המשחק שהמצב אחת אפס לקידר, היו הרבה ויכוחים אבל זה לא עזר ובסוף הוא טס.
מה שלא הורג מחשל, ומה שהורג מחשל את אמא.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

לא ייאמן ממש, זאת שערורייה שצריך לתקן רטרואקטיבית, מדובר ברמאות מהכבדות שנתקלתי בהן, בהתחשב במעמד ובמשמעותו של המשחק.
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

נראה לי שצריך לציין שאת הווגים הוא הכניס איפשהו לקראת סוף הסוויס, אבל לפני הטופ 8.

אם זה משנה משהו.
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

eyal כתב:אם זה משנה משהו.
כן. הוא היה צריך לקבל DQ לפני שהוא בכלל הגיע לטופ 8.
yam bennatan
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yam bennatan »

הוא פשוט שכך להוציא את זה אחרי משחק נגד טוט'
מה שלא הורג מחשל, ומה שהורג מחשל את אמא.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

yam bennatan כתב:הוא פשוט שכך להוציא את זה אחרי משחק נגד טוט'
לפי מה שאני שמעתי זה לא היה בכלל בדק-ליסט.

מישהו יכול לתת לי את הסיפור בצורה מפורטת עם כל הפרטים (אפשר, ואולי עדיף, בפרטי)?
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

yam bennatan כתב:בחצי גמר במשחק השני (הוא מוביל אחת אפס) שפר קורא לו לרגע ואומר לו שהוא מקבל גיים לוסט ו-E light מחליף אותו נגד תום שניהם אוספים את הקלפים ואז שפר מדבר עם דני יוסף ואחרי זה שפר אומר להמשיך את המשחק שהמצב אחת אפס לקידר, היו הרבה ויכוחים אבל זה לא עזר ובסוף הוא טס.
גיים לוס? אני כמובן לא שופט, אבל גם בהנחה שאתה מתכוון מטץ' לוס עונש ראוי יותר נראה לי DQ ובאן ממג'יק לשנתיים.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
קידר
MTGil Apprentice

שליחה על ידי קידר »

אני זה שזכיתי מקום ראשון
ואני חשבתי שאני עף בגלל זה וטעיתי אז מה
זה קורה לכל אחד ולי לא היה כול כך בעיה לעוף כי חשבתי שזה מגיע לי על הטעות שלי
אבל מסתבר שדני החליט אחרת
סורי אם אתם חושבים שרימיתי בכוונה אבל זה לא ככה
באתי לתורניר הזה בעיקר כדי להנות לא לרמות