דיווח ה- jss 5-8

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Orb
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Orb »

טוב, אני לא יודע מה החוק המדויק אומר במקרה הזה, ואם מישהו יודע, נא לרשום אותו, אבל נשמע לי מאוד לא סביר לגלות עבירה בוטה על החוקים, גם אם בדיעבד, ולא לעשות איתה כלום. אם אותו אדם הגיע לאיפה שהוא בזכות אותה עבירה על החוקים, אז לא לעשות כלום כי מגלים את זה סיבוב אחרי, נשמע לי מאוד לא סביר, וקשה לי להאמין שזה מה שהחוק אומר.

אולי זינגר או אלון יוכלו לתת את דעתם.

דני, אמרת שאי אפשר להפוך טופ 8 וסדרי עולם וכן הלאה, אבל שום דבר מאלה לא היה נחוץ פה. רק להעניש את השחקן, GL, DQ, לא משנה, אבל זה לא "הופך את הטופ 8" או שום דבר אחר. באמת נשמע לך סביר שהשחקן הזה יטוס לייצג אותנו? היה צריך לטפל בזה במהלך הטורניר, ולא להגיע למצב שקיים כרגע.

עוד דבר, השופט הראשי צריך להיות במקום הארוע, ואם הוא לא, אז להותיר את העניינים לשופטים שכן. שפר היה במקום וידע את כל העובדות ודיבר עם השחקנים. להפוך את ההחלטה שלו בטלפון נשמע לי ריכוזי מדי ולא רציני.

דרך אגב, יפה לראות חלק גדול של הפורום פעיל בכאלה שעות בלילה :)

אור.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לפי מה שהבנתי כן ניתן שם GL (שזה העונש הנכון למקרה כזה). תקנו אותי אם אני טועה (בנוגע לזה שניתן עונש. את חוקי אני יודע ואני לא טועה).

סתם הערת אגב, אצלי רק עכשיו מתחיל להיות לילה...
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

Y כתב:א. שחקן שטוען שהוא היה צריך לקבל DQ בגלל דיסיידבורדינג ב-REL 4, כשהטורניר REL 3 והעונש בכל רמות האכיפה הוא GL - לא יכול לבוא בטענות על טעויות שיפוט.
אם הבעיה התגלתה בdeck check או שהשחקן דיווח על כך עצמו העונש הוא GL. קשה לי להאמין שהעונש הוא עדיין GL במקרים כמו זה - מקרים בהם השחקן לא עשה דיסיידבורדינג, שלף קלף שלא אמור להיות במיין במשחק הראשון, לא דיווח על כך ואף השתמש בו. בכל אופן, אפילו GL קידר לא קיבל. להפך, מי שקיבל GL (וירטואלי) היה היריב של קידר, כי שפר משום מה התקשר לדני כדי לקבל אישור לruling שלו אחרי שחלק מהruling בוצע.
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

גם אם קשה לך להאמין - זה הרולינג. מה לעשות שיש אנשים מוסמכים שמבינים בזה יותר ממך?
אני לא בא להצדיק את ההחלטות. אני רק מנסה להראות לכם שאתם צועקים ומביעים דיעות בלי הכנה למקרה.
אתה לא היית נכנס לתא טייס של מטוס וצועק על הטייס למה הוא לקח 30 מעלות מזרחה, נכון?
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

אתה יכול לצטט את הקטע הרלוונטי מספר החוקים?
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
wurmcatcher
Super Strong

שליחה על ידי wurmcatcher »

לא הבנתי ת'הודעה הראשונה מישהו יכול להסביר לי מה קרה??? רצוי קצר ולעניין
שיניתי שם, הייתי Patron of the nazumi
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

I think that it is important for me to say (and repeat Daniel's message a couple of pages ago) that I played against that kid on round 5 for top 8. He was on the play, and his first turn was "Nexus, Mox imprinting Wrath of God, playing White Hand, go". I told him to take the white hand back cuz he didn't have WW, and Danny gave him a caution for that. But Danny should have seen the WoG in the RFG zone :-?
Maybe the caution that he got can affect the judges desicions later on?
And the more important detail was that he played WoG main deck against me, and I was the matchup that this WoG comes in at.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

רן,מדובר על המקרה ששניר הזכיר,המקרה שכתוב אצל e-light והמקרה שטום הציג,לכולם יש אדים,ואף אחד מהמקרים הוא לא ספקולציה.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

Plus, you already know that I have a good memory for games. I remember clearly that he imprinted a WoG on the mox during game 1. The people who were watching the game, btw, were the little dude who's helping the organizers every tourney (with those sketchy sunglasses), Krosan and Phill (besides, as I said, Danny bumped in for a sec because I asked him to, so he may have seen it, although I'm quite sure that he can't remember exectly what he have seen because he had a long day of organizing and stuff...).
And I want to remind you about something simular that happened about a year ago: Daniel (Wake Lord) was winning his game in a sealed PTQ of mirrodin block. The winner of the match would have top 8. During game 2 he was cought "cheating", because he was confused and wrote his mana myrs as lands in the decklist. He was given a match-loss imidately, and that's only because match loss and DQ were the same for him at this point of the tourney. Both PTQ and JSS has the same REL, and the case was being accused in changing the deck. So, same REL, same case and different punishing? Sounds bad to me.
I don't understand how th'a hell nothing was being done yet. I remember that at the post of the JSS itself I wrote that the organizers are proving to us that they simply don't care about what everybody are saying and they keep being indifferent. I guess I was right, because Danny's comments to the subject really, but really, pissed me off. That kid should, no, have be DQ'ed.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Okay. I will handle this personally when I go back to Israel, which is in two days. In the meantime, I would ask that you stop talking about that in which you don't know. You're all entitled to your opinion, but you should keep in mind that opinion is a layman's opinion, and as such isn't worth a lot. In the meantime, if I could please be PMed the phone numbers of the WoG player and his opponent, I would greatly appreciate it, and it would help me resolve this sticky situation.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

מוש, אני אוהב אותך (טוב... לא בצורה הזו, אז תרגע), אבל אני חייב תגובה כאן לאנשים...

שלא יובן לא נכון - אני מסכים עם זינגר במאה אחוז - תנו לו לחזור ואז נדבר. לולא הייתי מחוייב תגובה, לא הייתי כותב כלום בעצמי.

ההחלטה על כך שאני באה לשפוט הייתה יום לפני הטורניר, בהחלטה שאני קובע מה ה-rulings, למעט מקרים שדני חייב להתערב בהם, שזה כלל כל עונש שהוא מ-warning ומעלה. דני בקש זאת, כיוון שהוא צריך לקחת אחריות על העונשים האלה. זה אמור לענות לסקפטים, של "למה החלטה נהפכה" - אלה היו ההוראות שלי. לא שפטתי יותר משנה ולכן דני דרש שאני לא אקח על עצמי את האחריות שלו.

אני אחכה לזינגר שיחזור מחו"ל לפני שאני אומר את דעתי לכל הפורום על איך הלך בזמן הטורניר וזה כולל -=גם=- את ה-type 1, -=גם=- את ה-side drafts ו-=גם=- את ה=-jss. אני מדבר כעיקרון על התנהגות בלתי הולמת של המון אנשים.

אני מצהיר בזאת, ושלא יהיה ספק למישהו - אני שלם במאה אחוז עם כל ruling שרציתי להוציא מתחת ידי. זה כולל כל warning שרחמתי עליו וכל warning שנתתי בפועל.

לגבי המקרה הספציפי - הנה ה-ruling המקורי שהחלטתי לתת:
20 דקות בתוך הסיבוב השני בא אלי מישהו עם האמירה שהיו לקידר wraths ב-main והם רשומים -=רק=- ב-SB. קודם כל - עצרתי את חצי הגמר של קידר, בדקתי ואשרתי את העניין - אני שפטתי את משחק רבע הגמר הזה (ואת של גדעון), אבל דווקא יותר שמתי לב לחבילות במשחק השני.
שלב שני היה לחזור אחורה ולראות אם ניתן לתקן. לאחר בדיקה, קידר הודה, המשחק הקודם הסתיים 2-1, כך ש-game loss היה מעיף את קידר מהטורניר. פה החלטתי להתחיל את חצי הגמר מחדש, עם יובל במקום קידר. פה הייתה שיחת הטלפון לדני, שהחליט שההחלטה לא מקובלת ולכן היא מבוטלת.

שפר :}

נ.ב.
לאחר שיחה עם מוש - תקבלו את דעתי על הטורניר בכללו. כרגע - אני שומר על זכות השתיקה.
yaircohen221
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי yaircohen221 »

אתם ממש חייבים לעזוב כבר את קידר אם אני הייתי במקומו אני בטוח לא הייתי מדווח ואני בטוח שגם אף אחד מכם לא
לא בגלל העובדה שזה מה שמנצח את המשחק בגלל שהייתי פוחד מdq או game lost בטוחים וכמו שרן אמר גם אני מכיר קידר וגם אני בטוח שהוא לא ירמה בכוונה תחילה
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

yaircohen221 כתב:אתם ממש חייבים לעזוב כבר את קידר אם אני הייתי במקומו אני בטוח לא הייתי מדווח ואני בטוח שגם אף אחד מכם לא
לא בגלל העובדה שזה מה שמנצח את המשחק בגלל שהייתי פוחד מdq או game lost בטוחים וכמו שרן אמר גם אני מכיר קידר וגם אני בטוח שהוא לא ירמה בכוונה תחילה
Actually most people would report because they play to PLAY and cheating is not exactly a favorite choice.
Not reporting is a very serious type of cheating. If you report, yes you get a punishment for what you have done but if you don't report you are a cheater and besides the attention you would get from that point on you would get a much heavier punishment.
S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

yaircohen221 כתב:אתם ממש חייבים לעזוב כבר את קידר אם אני הייתי במקומו אני בטוח לא הייתי מדווח ואני בטוח שגם אף אחד מכם לא
Who cares if he didn't mean it? He had an unfair adventage because his main deck was different, and that's his fault because he forgot to change it back, or he did it purposely. All this little kids should have figure that out already and stop protecting him like he is innocent.
This player was either cheating or he forgot is WoG MD for at least 3 rounds which means that he is simply unnable to handle himself in tourneys. I can tell you I wouldn't have done the same has him because I'm sure that if I were him I was un-siding my deck.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

all this little kids? יש לי בערך עשר שנים עליך, שניר :P
בכל מקרה, זינגר ביקש מכם להפסיק לזרוק בוץ אחד על השני, בחייאת, תיישרו קו.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

yaircohen221 כתב:אני בטוח לא הייתי מדווח ואני בטוח שגם אף אחד מכם לא
תחשוב שוב.
הדבר ההגון לעשות ברגע שאתה רואה קלף מהסייד במיין היא לקרוא לשופט ולשאול אותו מה לעשות...
וזה מה שאני הייתי עושה ואני מאוד מקווה שגם הרוב המכריע של השחקנים.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon »

אני דווקא חושב שרוב האנשים היו פשוט שומרים את הקלף ביד ולא עושים איתו כלום.
הרי שום נזק לא נעשה כך, ואין שום יתרון לא הוגן בזה.
שלומי.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Lordanny כתב:טוב,
החלטת השופטים נשארת כפי שהיתה,
הטורניר הסתיים התוצאות נקבעו.
בקשר להחלטת השיפוט היא שלי להמשיך בטורניר נכון יש והיתה אי התאמה בין הדק ליסט למה שהבחור שיחק,
יש והדבר התגלה רק סיבוב לאחר מכן,
אין באפשרות שופטים לבדוק כל חבילה וחבילה קורה ויש אנשים ששוכחים לעשות דיסיידבורד, ויש מצבים שאנשים רשמו את הדק לא נכון,
אני מאמין שלא היה כאן נסיון לרמות,
להעניק עונש על סיבוב קודם בזמן שמשוחק הטופ 8 הוא בלתי מתקבל על הדעת, והחלטתי שעונש כלשהו לא ינתן.
זאת על מנת שאנשים לא ישחקו יראו מישהו עושה טעות או משהו ויחכו עם הדיווח לזמן אחר.

לכם אולי יש ספקות אבל לי לא היו, לא היה כאן שום נסיון לרמות,
איך שאני רואה את זה זה ממש לא משנה אם הוא רימה או לא, עצם העובדה שהוא היה על סף מוות במשחק וה-ווג הציל אותו (מה שלא היה אמור להציל) אומרת שהוא היה מת ברוב גדול מהאחוזים, עצם העובדה שהוא היה מפסיד ולא עולה אם הווג היה איפה שהוא אמור היה להיות אומרת שהוא המשיך לשחק רק בגלל שה-ווג היה במיין, אז זה לא משנה אם הוא התבלבל או רימה עצם הטעות או הרמואות היא זאתי שהביאה אותו לזכות מה שלא היה אמור לקרות.

וכשכתבת שאתה נותן לו לצאת מזה בלי כלום בשביל שאנשים ידווחו ישר כשיראו דבר כזה נראית לי נורא מוזרה מכיוון שהם יכולים עכשיו לדעת, שאם ירצו לרמות הם יוכלו כי לא קרה לקידר כלום (אני לא אומר שהוא רימה).

אין באפשרות אף אחד לדעת בוודאות אם הוא טעה או רימה כך שלפי דעתי תפקיד שופט הוא לקבוע את העונשים של מקרים כאלה ולא להגיד אם הוא רימה או לא.

תראו כך שגם בתחרויות ספורט ריצה לדוגמא, אם מישהו יקח מקום ראשון ואז יגלו שלקח סמים היו לוקחים ממנו את המקום הראשון מיידית וזה לא משנה אם הוא לקח את הסמים בכוונה או שהכניסו לא אותם לשתייה, העובדה היא שבלי הסמים הוא לא היה מנצח (כמובן שיכול להיות מצב שינצח בלעדיהם אבל הם לא יכולים לערוך את התחרות מחדש) דורשת את לקיחת הפרס ממנו.

עוד נקודה שלפי דעתי מאוד חשובה זה שאם הוא פשוט ילד מבולבל ולא רמאי וילך ליצג אותנו (ישראל) ויתבלבל גם שם, אין לנו מספיק אנטישמיות גם ככה, ואנשים תמיד יחשבו שהוא רימה וזה כאן לא קשור החלטת השופט לכן מכל אחת הסיבות שהוצגה כאן לפי דעתי אסור לתת לו לייצג את ישראל, צריך לתת למקום השני, אני לא טוען שהוא רימה, אבל בכל הסבר, סיבה, האשמה כלשהי אין מצב שהוא עשה את הכל בצורה כשרה, גם להתבלבל בטופ 8 לפי דעתי לא קשר, בן-אדם שהיגיע לטופ 8 צריך לקחת את הכל בידיים ואסור לו להתבלבל.
FLASH
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

E light כתב:בן-אדם שהיגיע לטופ 8 צריך לקחת את הכל בידיים ואסור לו להתבלבל.
Top 8 folks aren't human? :-:
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

This discussion is moot, and I am again requesting that you stop it. Also, I still need those phone numbers. Thanks.
שלח תגובה