פריריליס DISSENSION בתל אביב

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

פריריליס DISSENSION בתל אביב

שליחה על ידי Lordanny »

עוד מעט זה כאן... DISSENTION !!!

הטורניר יתקיים ב-22/4 יום שבת, בת"א, מרכז ויצמן רח' ויצמן 14 בקומה 1-, צמוד לחנות פריק, ליד ביה"ח איכילוב, בשעה 9, אז לא לאחר!!!

הטורניר יעלה 120 שקלים במקום, או 115 למי שנרשם מראש.
הציוד כולל סטארטר של RAVNICA ושלושה בוסטרים של הסט החדש DISSENTION, ועוד בוסטר אחד לפרס על כל משתתף.

הטורניר הוא SWISS, לפחות 5 סיבובים, ככה שיהיה לכם מספיק זמן לבדוק את כל הקלפים שלקחתם.

ניתן להרשם הרשמה מראש אצל מדריכי הליגה הבאים(לאיזור מרכז בלבד! כולל דרום וירושלים):
אורטל רז, ירושלים,
ירון ברלינגר, בחנות STADIUM SPORTS ברעננה
אלון לוסקי, רחובות,
דני זסטנקר, באר שבע,
אוריין אינטרטור באזור תל-אביב,

במידה ויש בעיות אפשר להרשם גם אצל אוריין אינטרטור (057-747-4709).

הרשמה מראש דורשת תשלום מלא, שחקן שנרשם מראש יתקבל בכניסה מקוצרת, וישמר לו אוטומטית קלף פריריליס.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

הבקשה היחידה שלי היא דיוק בזמנים.
ראה ערך: פרירליס גילדפאקט
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

האם יהיה שינוי מהותי של חלוקת הפרסים מהפעם הקודמת? כי אםמקומות 1-4 יקבלו 7 בוסטרים, אני חושב שאוותר.
Orb

שליחה על ידי Orb »

לגבי guild wars - אז אין לי באמת מושג מה זה אומר, אבל שמעתי שבחיפה זה היה הצלחה גדולה פעם קודמת ואנשים נהנו מזה - למה אי אפשר לעשות את זה גם בת"א?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

פעם שעברה זה לא נערך בת"א באשמתי/זכותי/אחריותי. שיקולי מחיר (בזמן) לעומת תועלת (בהנאה).
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

What is Guild Wars?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Guild Wars - חלוקה של כל השחקנים שהשתתפו בטורניר ל-6 הגילדות המיוצגות באותו טורניר, דהיינו במקרה הזה Boros, Selesnya, Golgari, Simic, Azorious ו-Rakdos(אין גילדה בשם דימיר, תשאלו כל אזרח ברבניקה).
כל גילדה צוברת נקודות, כשהגילדה שמנצחת זוכה בבוסטר בוקס שמתחלק בין כל השחקנים. נקודות ניתנות לחברי גילדה שמנצחים סיבוב, וגם על סמך פעילויות משניות שנערכות בין הסיבובים כגון חידון טריויה או בוסטר דראפטים (חינמיים) בין נציגי הגילדות השונים.
זה אמנם מעריך את הטורניר בכיף בשעה שעתיים, אבל זה גם מכניס בו עוד כיף ו-flavor. ובמקרה של חלקנו, גם מגאלומניה מתמשכת ובעיות של פיצול אישיות.
Power to the Church of Deals!
Orb

שליחה על ידי Orb »

האם הפעם יש תכנון לערוך את ה-guild wars בת"א?
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Navidshi כתב:Guild Wars - חלוקה של כל השחקנים שהשתתפו בטורניר ל-6 הגילדות המיוצגות באותו טורניר, דהיינו במקרה הזה Boros, Selesnya, Golgari, Simic, Azorious ו-Rakdos(אין גילדה בשם דימיר, תשאלו כל אזרח ברבניקה).
כל גילדה צוברת נקודות, כשהגילדה שמנצחת זוכה בבוסטר בוקס שמתחלק בין כל השחקנים. נקודות ניתנות לחברי גילדה שמנצחים סיבוב, וגם על סמך פעילויות משניות שנערכות בין הסיבובים כגון חידון טריויה או בוסטר דראפטים (חינמיים) בין נציגי הגילדות השונים.
זה אמנם מעריך את הטורניר בכיף בשעה שעתיים, אבל זה גם מכניס בו עוד כיף ו-flavor. ובמקרה של חלקנו, גם מגאלומניה מתמשכת ובעיות של פיצול אישיות.
Power to the Church of Deals!
נשמע מדהים - אוריין זה נשמע כיף מאוד - אם אפשר כדאי לנסות.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

יש מצב לפירסום של חלוקת פרסים,או לפחות פלוס מינוס?כי כמו שכבר אמרו,אם מקום ראשון יקבל 7 בוסטרים אני מאמין שאני אוותר,למרות שהגילד וורס נשמע מגניב
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

wake lord כתב:יש מצב לפירסום של חלוקת פרסים,או לפחות פלוס מינוס?כי כמו שכבר אמרו,אם מקום ראשון יקבל 7 בוסטרים אני מאמין שאני אוותר,למרות שהגילד וורס נשמע מגניב
מה שהוא אמר....
ד"א, רן, מזה בכלל דימיר?
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

שליחה על ידי dubroben22 »

בפררליז גילדפקט דיברתי עם אוריין והוא אמר שאם אנו נרצה, אפשר להריץ בצד פררליז לשחקנים שמעדיפים פרסים גבוהים לפחות מקומות. אז אם אנשים רוצים ניתן לארגן זאת.
רק צריך להתארגן מראש.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Orb כתב:האם הפעם יש תכנון לערוך את ה-guild wars בת"א?
לפי מה שכתוב ב-thread של ה-PR בחיפה, Guild Wars אמורות להיערך הפעם רק בחיפה.
תבואו, יהיה כיף :)
BaNuNi כתב:ד"א, רן, מזה בכלל דימיר?
בשלוש מילים: נינג'ה.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Orb כתב:האם הפעם יש תכנון לערוך את ה-guild wars בת"א?
גם פעם שעברה היה תכנון. זה ייערך אלא אם יהיו עיכובים בלתי צפויים.
boomwolf
MTGil Wizard

שליחה על ידי boomwolf »

א-הבוסטרים פרס הם גם דסינשיין נכון?
ב-הדימיר כן קיימים וכל אזרח רנשיווה יגיד לך את זה-אבל בזה מסתכם הידע שלהם, הם מעיין גילדת הגנבים של רנשיווה-סודיים ויעודים רק לחברים...מה שבאמת נוגד את השתתפותם בגילדווארז...
ג-הולך להיות גילדווארז או לא? ואיך מחליטים מי משתייך לאיזה גילד? אחרי הכול אי אפשר לדעת מראש איזה קלפים יהיו לך ובטוח כמה אנשים יבנו דקים של 2 או אפילו 3 גילדות (תתפלאו יש כמה שילובים של 3 שהולכים בקלות!)
gnoll revolotion-coming this year (i hope) to WC3
הפרוייקט שלי...
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

boomwolf כתב:א-הבוסטרים פרס הם גם דסינשיין נכון?
ב-הדימיר כן קיימים וכל אזרח רנשיווה יגיד לך את זה-אבל בזה מסתכם הידע שלהם, הם מעיין גילדת הגנבים של רנשיווה-סודיים ויעודים רק לחברים...מה שבאמת נוגד את השתתפותם בגילדווארז...
ג-הולך להיות גילדווארז או לא? ואיך מחליטים מי משתייך לאיזה גילד? אחרי הכול אי אפשר לדעת מראש איזה קלפים יהיו לך ובטוח כמה אנשים יבנו דקים של 2 או אפילו 3 גילדות (תתפלאו יש כמה שילובים של 3 שהולכים בקלות!)
אם אני אגיד לך, שכל הודעה שכתבת עד עכשיו בפורום היא אוסף של המון זיבולי מוח, מה תעשה?

דני.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני לא יודע מה הוא יעשה, אבל אני אישית אומר לך שאתה לוקח את חופש ההבעה שלך לרמות של "להיות מניאק מתנשא". יש דרכים הרבה יותר מנומסות לתקן טעויות של אנשים אחרים, והן בדרך כלל משיגות תגובה הרבה יותר חיובית מאשר עלבונות ולעג.

א. הפרס הוא בדרך כלל מההוצאה החדשה, במקרה הזה, DIS.
ב. מבחינת האזרחים של רבניקה, הדימיר הם שמועות, סיפורי בדים ותיאוריות קונספירציה. רק פארנואידים מוחלטים מאמינים שהם באמת קיימים (וזה די אירוני).
ג. החלוקה לגילדות ב-Guild Wars לא קשורה בכלל לחבילה שאתה משחק; היא מתבצעת על ידי צוות הטורניר בתחילתו (במקרה של חיפה זה נעשה באופן כללי על פי הליגות השונות), או שנותנים לאנשים בחירה לאיזו גילדה הם רוצים להשתתף (עד גמר המלאי, הגילדות צריכות להיות שוות בגודלן במידת האפשר).
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

דיברתי עם אוריין ובגלל גודלו והסיבוך בהרצה של הטורניר בת"א לא יערכו שם מלחמות גילדות.

הארוע יערך רק בחיפה, ופי שאמרנו בין 6 הגילדות 3 של RAVNICA ו3 של DISSENTION.

השתייכות לגילדה היא לפי העדפה ואין שום קשר בין החבילה שאתה משחק לגילדה שלך,
הארוע נועד רק מטעמי FLAVOR ואין בו דירוג DCI, והפרס הנוסף נתרם לטורניר ואינו משנה את מחיר ההשתתפות בו

דני
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

לא לשכוח להביא כרטיס נאמנות על מנת לקבל חותמת שלישית.
ואז WIZARDS שולחים לכם 3 בוסטרים חינם

דני
liviur
MTGil Apprentice

שליחה על ידי liviur »

מה לגבי הסדרי חנייה ?
אני אישית שמתכנן לבוא כנראה (דילמה בין זה למפגש רכב) די אסבול אם אני אאלץ לשלם בנוסף להשתתפות כמה שעות טובות של חנייה במקום.

ליביו
If living is for learning
then dying is forgeting
שלח תגובה