אליפות הארץ - הודעה חשובה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Y
מנהל טכני
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לא, הוא לא חזר אליי. אני אדאג לדבר איתו מחר בערב (הייתי עושה את זה מוקדם יותר, אבל אני עובד).
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

כיפאק-היי :!:
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

מישהו מוכן להגיד סופית רק אם יהיה קולדסנאפ בקונסטרקטד או לא כדי שאוכל לעשות טסטינג?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

את זה אמרו כבר כמה פעמים שכן.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

המממ... לא נכנסתי לפה כמה ימים בגלל המצב הכיפי, ואני די לא מאמין למה שאני קורא (למרות שדי נמאס לי אחרי הארבעה העמודים הראשונים). אנשים מופגזים פה למוות ואתם בוכים כי יהיו לכם כמה ילדים קטנים בטורניר? בושה. אם אתם מפחדים שילד קטן בן 10 יעיף אתכם מאליפות הארץ אל תבואו, או שתלמדו לשחק. מה זה ההתבכיינות הזו?
My phone number: 0522816213
Orb

שליחה על ידי Orb »

אני מאמין שה"התבכיינות" של רוב האנשים לא הייתה כי הם פוחדים שילד קטן יעיף אותם מהאליפות, אלא שזה יגרום לכמות גדולה של אנשים שתהפוך את האליפות למסורבלת, ולרמה ירודה יותר שתפגע ביוקרה של האליפות. שתי הטענות האלה נכונות במידה מסוימת, למרות שזה כמובן לא מצדיק את ההתעסקות המוגזמת בהן.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

בילדנר - צר לי, אבל ממש לא. ההתעסקות הייתה מיותרת לחלוטין מראש ואני אסביר בדיוק למה:

היו nationals של 7 סיבובים + T8 עם 70 איש. הפעם מגדילים את מספר הסיבובים, עושים עוד דראפט, מפחיתים את גורמי המזל ואילו היוקרה נותרת בעינה.

אלא מה? בינתיים היוקרה יורדת בגלל שאנשים יוצרים יוקרה פחותה עקב מה שנקרא פה הלוך וחזור - התבכיינות. זה החלק שפוגע - זו הסיבה העיקרית שההתעסקות עצמה מיותרת.

חוץ מזה, ממתי הסתרבלות של 12 סיבובים עם 50 איש עדיפה על מתכונת זהה עם 80 איש? כש-50 איש משחקים בטורניר של 12 סיבובים, עלולים להיווצר מצבים של pair down or pair up בהפרשים של 4 נקודות ומעלה. זה -כן- בסדר? זה -כן- מעלה את הרמה?

יש לי הצעה אחת לכולם, מי שירצה יקח ומי שלא, לא - תיתנו לאליפות הארץ את היוקרה ה-"רגילה" שלה, כלומר - הטורניר החד-פעמי-פר-שנה, שהמנצח בו מקבל יותר יוקרה מכל מנצח PTQ זה או אחר, כי אליפות העולם זו חגיגה אמיתית ולא "עוד טורניר PT" (ולא חסר לי כבוד ל-Pro Tours). במקום למצוא למה לא לתת כבוד, תמצאו למה כן.

ולגבי טענת הילדים הקטנים - גם אני הייתי ילד קטן שניצח ילד גדול פעם וקבל 38 נקודות על match יחיד. אם נשתמש בטרמינולוגיה השופעת פה, אז שהפחדנים יתכוננו לא להפסיד כ"כ הרבה נקודות ושהילדים הקטנים יקדישו יותר מעצמם כדי לקבל אותן. אם תעשו את זה - תקבלו יוקרה.

לשם - אליפות הארץ היא 40K (ו-REL 4 למעוניינים).

שפר :}
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

שפר, יש לי שני דברים להגיד לך.

א. בילדנר לא טען שההתעסקות לא הייתה מיותרת, להפך.
ב. בשנתיים האחרונות האליפות הייתה מורכבת מ-12 סיבובים (טוב, לפני שנתיים היא רק הייתה אמורה להיות 12, היו רק 10) בשביל 60 איש בערך. תשווה את הפעם הזאת לשנתיים הקודמות, ולא למה שהיה לפני 5 שנים.

דני.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שפר אני מאמין(לפחות מה שאני כתבתי כאן) שאנשים "מתבכיינים" לא על זה שהם יפסידו מלא רייטינג(אחרת אורי היה בוכה עד היום אחרי worlds של שנה שעברה:)) אלה שמצפים שאליפות הארץ היא טורניר שיש בו את הרמה הכי גבוהה בארץ ולכן מה לעשות לראות שחקנים לא טובים שלא היו עולים אלה השינויי הזה, זה מבאס ש אליפות הארץ השנה לא תיהיה הרמה הכי גבוהה מצטער היא תיהיה בערך כמו עוד זברה גדולה.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
fingon
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי fingon »

זברה זברה, אבל בכל זאת יהיו שם רוב השחקנים הכי טובים בארץ.
שלומי.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

גם ברוב הזברות זה ככה פשוט יש -4-5 שחקנים טובים ואו שינוי מדהים :\ באמת

לא יודע אני חושב שזה כנראה הפתרון הנכון למצב בארץ אבל זה ששפר+אריאל התחילו לכעוס פה על האנשים ש"התבכיינו" בגלל הסיבה שהם העלו(יפסידו לילד קטן והלך הרבה רייטינג) זה באמת כבר לפי דעתי קצת חוצפה.

באו לקראתכם :\ תגידו תודה
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

דני - לא מדויק. בילדנר טען שההתעסקות הייתה מוגזמת, בעוד לדעתי ההתעסקות מיותרת מראש. שנה שעברה לא הייתי ולפני שנתיים היה מה שהיה. העקרון נשאר זהה - אליפות הארץ היא אותה אליפות הארץ, היוקרה נשארה אותה יוקרה ושנינו יודעים שעד השנה עלו חצי מהמוקדמות - אז רגע, לא היו בחצי האלה שחקנים פחות טובים מהממוצע הראוי/צפוי/וכו'?

ניב - זה שהרמה נמוכה יותר, אפילו אני לא חלקתי על העניין. אני דברתי על היוקרה. עם כל הכבוד לזברות, PTQ, GPQ, JSSQ ושאר מיני הטורנירים שקיימים, כולם מתקיימים יותר מפעם בשנה וכמדומני - 3 פעמים ויותר פר שנה.
כל מה שאני אומר הוא שאם תתנו (אתה והשאר) לאליפות הארץ את היוקרה הראויה לה ואנשים יתנו את המקסימום ולו בגלל היוקרה הזו, תראה שפתאום הרמה הנמוכה יותר גבוהה מהרגיל.
*עריכה*
ודרך אגב - אני לא העלתי את סיבת הילד הקטן - זה התחיל בעמוד הראשון כשלא רצו שהם יעלו בגלל חוסר מוקדמות ולדעתי החוצפה היא בהתעסקות בכלל.

נערך לאחרונה על ידי Shefer ב 08/8/2006 , 13:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני אישית לא ממש מאמין במה שאמרת.

עם נשקיע וכולם ישקיעו אז הרמה תעלה? נשמע קצת כמו שטויות

מה לעשות הרמה השנה תיהיה יותר נמוכה אבל בסדר יש סיבה נכונה לכך

כמו שאמרתי יותר למעלה זה שהליפות פתוחה מתחשב באלה מהצפון אבל זה גם מתחשב בשחקנים הפחות טובים שכנראה שלא היו מגיעים לאליפות ועכשיו הם כן יכולים לשחק(וכנראה ישחקו) ולכן הרמה של האליפות תרד
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

אמרתי שתתן יוקרה, לא רמה. זה שתתן לאליפות יוקרה, אתה תעלה את הרמה שלה - גם אם לא רמת משחק, אז רמת הסתכלות של אנשים עליה. כרגע, מה שקורה הוא זילות של אליפות הארץ בגלל עניינים אלו ואחרים. אני טוען שבמקום להתדיין על "מי יודע מדוע ולמה רמת האליפות ירדה ובסוף היא תהפוך לזברה גדולה" צריך להתדיין על היוקרה של האירוע.

lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

In the words of the master(aylon).

It doesnt matter .
If you are good after 3 rounds you will not play any little kid and its the same like a regular tournament, if you are not good then you have no right bitching about the level or the prestiege of the tourney its not like you people are Kai Budde .

I for one m against any regional or any nonsance like that,
in israel every one save a few people suck anyways,
so instead of bitching and shit try to come and have fun
and in this tourney you can actually win shit load of booster and what not.

there is only one nats per year and everyone should have a chance to go there without having to go to some money grinders for Orien and then not get to the main event just coz some iditos think they are 2 pro for them

Lamoot.
Orb

שליחה על ידי Orb »

יהיו nationals של 7 סיבובים + T8 עם 70 איש. הפעם מגדילים את מספר הסיבובים, עושים עוד דראפט, מפחיתים את גורמי המזל ואילו היוקרה נותרת בעינה.
שנה שעברה היו 12 סוויס, והשנה לא יהיו יותר מזה, כך שאתה טועה.
אולי אתה משווה ללפני מספר שנים, אבל שנה שעברה צריכה להיות ה-reference.

לגבי היוקרה נותרת בעינה, אז יש כאלה שיגידו שלהכניס את כולם לאליפות בלי מוקדמות כולל שחקנים מתחילים ולא מנוסים פוגע ביוקרה. יש בזה משהו, אפילו שאתה נחוש שלא.
אלא מה? בינתיים היוקרה יורדת בגלל שאנשים יוצרים יוקרה פחותה עקב מה שנקרא פה הלוך וחזור - התבכיינות
זה שכמה אנשים "מתבכיינים" או מתלוננים לא מפחית את היוקרה של אליפות הארץ.
חוץ מזה, ממתי הסתרבלות של 12 סיבובים עם 50 איש עדיפה על מתכונת זהה עם 80 איש?
החשש הוא שיהיו 110 איש.
כש-50 איש משחקים בטורניר של 12 סיבובים, עלולים להיווצר מצבים של pair down or pair up בהפרשים של 4 נקודות ומעלה. זה -כן- בסדר? זה -כן- מעלה את הרמה?
לדעתי זה לא קורה, חוץ מאולי עבור המדורג ראשון. לפחות לא שמעתי שזה קרה בשנה שעברה.
יש לי הצעה אחת לכולם, מי שירצה יקח ומי שלא, לא - תיתנו לאליפות הארץ את היוקרה ה-"רגילה" שלה
יוקרה היא משהו ערטילאי שלא אנשים מחליטים מה ערכו, כך שתחינתך מיותרת.
אחרת אורי היה בוכה עד היום אחרי worlds של שנה שעברה
איך אתה יודע שהוא לא? :)
דני - לא מדויק. בילדנר טען שההתעסקות הייתה מוגזמת, בעוד לדעתי ההתעסקות מיותרת מראש
יחי ההבדל.

בכל מקרה, לי אישית גם לא ממש איכפת. אבל give some slack לאלו שכן איכפת להם. זכותם להשמיע דעה.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

אני עדיין לא הבנתי מה זאת ה"יוקרה" הזאת שכולם מדברים עליה, מה ההבדל בין טורניר יוקרתי ללא יוקרתי ואיך ההבדל בינהם משפיע עליכם באיזה שהוא אופן. יכול להיות שאני איטי, אבל גם יכול להיות שאנשים כאן פשוט אוהבים לבכות ולצעוק...
אבל רוב הסיכויים שאני סתם איטי. :roll:
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

לכולם יש פלטפורמה לומר מה שיש להם, זה שדעתי היא שההתווכחות מיותרת מראש, גם היא דה. לא אמרתי לאף אחד לשתוק.
אני לא יודע כמה חשש זה 110 שחקנים, אבל אני יודע שאם חצי מהם ירגישו לא רצויים זה יותר גרוע וזה מה שאני מרגיש שמובע ב-thread הזה.
יוקרה היא משהו ערטילאי ולכן הערך שלו ניתן על ידי מי שמגדיר אותו, במקרה הזה - סך ההגדרות.

ובאמת, לא מתכוון לסתום פה פיות, אני פשוט נגד ההתנגדות.

ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

אגב, מה עם ההודעה הרשמית שהובטחה לנו?
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אל תדאג, משרד הביטחון מקיים ישיבה ברגעים אלו.

דני.
שלח תגובה