פרהריליס פלנאר כאוס ת"א - ביקורת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

פרהריליס פלנאר כאוס ת"א - ביקורת

שליחה על ידי Sorak »

על מנת שנוכל ללמוד ולהשתפר, אני מעוניין לשמוע את דעתכם על הטורניר: מה היה טוב וצריך לשמר ומה היה פחות טוב וצריך לשפר.
ביקורת זה דבר חשוב, אבל איך כותבים אותה זה דבר חשוב גם כן. אני באמת מבקש ביקורת בונה ועניינית.

אני אשמח לקבל הערות על צורת ההתנהלות, הצוות, הארגון, רמת השיפוט ובכלל.

אורטל
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

באופן כללי הטורניר היה מאורגן היטב. ההרשמה לא לקחה הרבה זמן (לי לפחות) והטורניר זרם כמו שצריך והסתיים בשעה סבירה. אני הייתי בפוד 4 והשיפוט היה בסדר גמור.
היערות לוגיסטיות :
1. אם כבר נרשמים בחנות למעלה, למה צריך שוב להירשם במחשב ? אפשר לדעתי לאחד את שני התהליכים האלה.
2. פחים לזבל, היתה שקית גדולה כזאת לזבל שלא בלטה במיקומה והיה לא מעט זבל על השולחנות. אני חושב שצריך להעניש קצת יותר את מי שמשאיר זבל אחריו.
3. אני שיחקתי בפוד האחרון, שפוצל לשני פודים כדי שכולם ישחקו אבל התהליך הזה לקח הרבה זמן.
4. יש אנשים שלא יודעים שצריך לרשום את הקלפים שקיבלת ולא רק את אלה שאתה משחק, ואז הם נתקעים בסוף הזמן לבנייה עם דף שצריך למלא בו עוד מלא קלפים. אפשר להקדיש כמה דקות בתחילת טורניר להסבר כללי על ההשתתפות והתהליך, זה יעזור מאוד לשחקנים חדשים ושחקנים לא חדשים ישתעממו כמה דקות לא יקרה כלום. הסבר מכניקות חדשות גם יכול להיות נחמד.
5. שלט עם הכתובת של הפורום. אף פעם אין, לדעתי כדאי.

היה ממש כיף ומאורגן בצורה טובה למרות מה שכתבתי למעלה, תודה למי שטרח בשביל שהאירוע יצליח.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

שליחה על ידי dubroben22 »

שני הערות:

1. תשלום בחנות למעלה - בגלל שהמקום קטן מאוד אז התור עצמו משתרך ולא נוח

2. כרגיל לא מודיעים על חלוקת פרסים מראש.
Orb

שליחה על ידי Orb »

כרגיל לא מודיעים על חלוקת פרסים מראש.
אולי בפלייט שלך לא אבל בפלייט שלי תלו באיזשהו שלב דף על הקיר עם חלוקת הפרסים.
לוסטרניק...
MTGil Wizard
יצירת קשר:

גם

שליחה על ידי לוסטרניק... »

אני הייתי בפוד אחד ואני יודע שגם בפוד 1 וגם ב-2 תלו באיזה שלב שלט אם חלוקת הפרסים...[/i]
we respect all lifeforms"
but this one we respect from a ditance" Mandor,Selesnya ranger
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אני הייתי בפוד 3 שהחל בסביבות 10:25. למה? כי כל 5 דקות בנאדם נזכר להגיע ואז מאריכים בשבילו את זמן ההרשמה.
כל השאר היה בסדר. השיפוט, הסיבובים, ואפילו הנקיון לדעתי היה בסדר.
הרעיון להנחות - גאוני! - ממש אהבתי.
dubroben22
MTGil Wizard

היי

שליחה על ידי dubroben22 »

נכון שתלו את החלוקה על הקיר אבל בשביל אלו שהיו בפוד ראשון - זה היה באמצע סיבוב רביעי
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

kabanist כתב:1. אם כבר נרשמים בחנות למעלה, למה צריך שוב להירשם במחשב ? אפשר לדעתי לאחד את שני התהליכים האלה.
2. פחים לזבל, היתה שקית גדולה כזאת לזבל שלא בלטה במיקומה והיה לא מעט זבל על השולחנות. אני חושב שצריך להעניש קצת יותר את מי שמשאיר זבל אחריו.
3. אני שיחקתי בפוד האחרון, שפוצל לשני פודים כדי שכולם ישחקו אבל התהליך הזה לקח הרבה זמן.
4. יש אנשים שלא יודעים שצריך לרשום את הקלפים שקיבלת ולא רק את אלה שאתה משחק, ואז הם נתקעים בסוף הזמן לבנייה עם דף שצריך למלא בו עוד מלא קלפים. אפשר להקדיש כמה דקות בתחילת טורניר להסבר כללי על ההשתתפות והתהליך, זה יעזור מאוד לשחקנים חדשים ושחקנים לא חדשים ישתעממו כמה דקות לא יקרה כלום. הסבר מכניקות חדשות גם יכול להיות נחמד.
5. שלט עם הכתובת של הפורום. אף פעם אין, לדעתי כדאי.
1. גם גודל החנות וגם נסיון העבר מלמדים שזה לא רעיון טוב. ההרשמה במחשב לוקחת זמן רב יותר, מה שמעכב את התור להרשמה וזה גמיש פחות לאנשים שרוצים לשחק ביחד לקראת סגירת כל פלייט.
2. אכן, היה צורך לתלות אותה, אבל היה בה חור ותליה היתה שופכת את הכל על הרצפה.
3. זאת באמת בעיה ואנחנו מפיקים לקחים.
4. יש הסבר לפני הטורניר בד"כ, אבל ילדים באופן עקבי לא מקשיבים ומסתבכים עם זה בכל זאת.
5. היו לי שם כרטיסי ביקור כאלה של הפורום, אבל הנושא עלה גם בסיכום שלאחר הטורניר וכנראה יעשה החל מהטורניר הבא.
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

ההנחה במסעדות למשתתפי הטורניר הייתה... מחשבה יפה (לא ציני).
אס מעוין זה שיט-רר!
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא יודע מה איתך..אבל תמיד במקדונלדס יש לך קינוח חינם אם אתה קונה ארוחה(ואתה מהטורניר כמובן) :\

אני מדבר על המקדונלדס שבפריק.. שם למעלה בפינה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה