פריריליס 8TH בחיפה, הסיפור מאחורי הקלעים.. (לא לבעלי לב חלש)

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

פריריליס 8TH בחיפה, הסיפור מאחורי הקלעים.. (לא לבעלי לב חלש)

שליחה על ידי Lordanny »

נתחיל את סיפורנו ביום שישי בצהריים,
שיחה קצרה לאחראית של השירטפית (שם המקום בלב המפרץ) לאישור שכל השולחנות והכסאות ישנם והמקום מסודר לשבת. "כמובן אני פה הכל במקום, אל תדאג יש 70 כסאות והמון שולחנות"

נעשה קפיצה קטנה לשבת בשמונה בבוקר הכל נחמד אנו פותחים את הדלת מביטים פנימה ו:...
כאן נכנס ציטוט מפורסם של אפולו 13 "HUSTON, WE HAVE A PROBLEM"
אז ככה אין 70 כסאות, נדייק ונאמר שאין אפילו 50, לא גם לא 30 אין בכלל כיסאות,
ושכחתי לציין גם שולחנות אין בפנים בכלל..... :o

שלוש שיחות בירור קצרות העלו שאחרי חילופי המשמרת של 14:00 בקניון ראה אחראי המשמרת החדש, אדם נחמד שלא היה בסוד הטורניר, שיש המון בלאגאן בקומת האוכל ושלח את צוות הניקוי של הקניון לסלק משם את כל הכסאות השולחנות שלא אמורים בדרך כלל להיות שם....

טוב מה עושים, מגייסים את החברים המתנדבים ובאופן כללי האנשים הכי טובים במג'יק להמיר את מקצועם ולעבוד בתור סבלים במשך כחצי שעה בהם: רועי טצזנה, יובל כהן, ניר סינגר ושגיא עמית הצליחו להרים להניף לשנע ובאופן כללי להציל את הטורניר מלהשרף באטמוספירה.

ישבנו כולנו מרוצים ומבסוטים, סידרנו לנו את המקום ופרסנו מספרי שולחנות עד 25, הרי בטורניר הקודם בחיפה היו 40 איש, טוב נו אז הפעם יהיו קצת יותר.

אבל האנשים המשיכו להגיע, איזה חוסר התחשבות ראו שיש מקום ל-50 מקסימום אם נצטופף 70 והחוצפנים ממשיכים להגיע.....

פרסנו את כל שאר מספרי השולחנות עד 34, שזה מספיק ל68 שחקנים, זה כל המקום שהיה בפנים, והם בשלהם ממשיכים להגיע.... :-?

בינתיים התחלנו לרשום את האנשים לטורניר שקטים, איזה עוד בעיות כבר יכולות להיות?

ואז הבעיות באמת התחילו,
אף אחד לא חשב להביא עט לטורניר, כן הדבר הקטן החמוד שאיתו מציירים סמיילי :D אף חד לא הביא....
היו עטים רבים מאד שלי, שאת רובם אנשים לקחו הביתה למזכרת אחרי הטורניר... :evil:
אבל זה לא ממש הספיק אז התחילו לתת עדיפות, למי שיש עט נכנס, כיוון שלא רצינו שאנשים ישבו סתם בפנים.

כאן המקום להודות לאור שפר, רן צפריר ואורן טזזנה, על עזרתם הרבה מאד ברישום הדקים.

שמעתם פעם על שעון שבת? כזה שרק בשעות מאד מסויימות מתחיל לפעול, ובכן מסתבר שמישהו שם את כל הקניון על שעון כזה, ואף אחד לא יודע איך אפשר להפעיל מזגנים, צריך לחכות בסבלנות עד שידלק מעצמו ב- 10:30, עד אז כבר כולם הספיקו לעמוד בתור שעה ולהזיע קשות ודיאודורנטים, אני מניח שרוב האנשים לא שמעו על התגלית :idea: המרעישה הזאת....

בטח אתם זוכרים בטורניר בחור שמן עם חולצה ועליה דרקון, רץ בין כולם ומבקש נדבות, אבל מוכן לקחת מטבעות של 5 ו-10 ש"ח בלבד.
טוב נו לא ממש היתה לי ברירה כל העולם ואחותו החליטו ששטר של 100 שקלים זה מספיק קרוב ל90, אבל גם 300 שקל במטבעות לא ממש עוזר אחרי הבן-אדם ה 60 שהביא בדיוק 100....
(אני שונא לרוץ (לדמיין שרגזני מדבר (דרדס למי שלא יודע))) :dardas:
והטורניר הנחמד שלנו יתחיל בדיוק בזמן, פלוס, פלוס שעתיים וחצי....

וכן אחרי שעברתי על כל החוקים החדשים, (אין כאלה, זה היה תדרוך מאד קצר) פרסמנו פיירינגס ואז החגיגה באמת התחילה...

צריך לציין שיומיים לפני זה אחד הארנבונים בפינת הליטוף היה נורא רעב והחליט שהמקרופון דומה מספיק לגזר, וכך יצא שאין מקרופון.... כן הייתי צריך לצרוח כל הטורניר. :white:

לא עברה דקה ושחקן ניגש אלי, אני לא מופיע ברשימה. מה אני עושה, בעיה קטנה מיד נראה איפה אתה...וניגש שחקן שני, אני לא מופיע ברשימה, מה אני עושה, אין בעיה מיד נראה איפה אתה....וניגש שחקן שלישי, אני לא מופיע ברשימה, מה אני עושה, אין בעיה מיד נראה איפה אתה....וניגש שחקן רביעי, אני לא מופיע ברשימה, מה אני עושה, אין בעיה מיד נראה איפה אתה....וניגש שחקן חמישי, אני לא מופיע ברשימה, מה אני עושה, אין בעיה מיד נראה איפה אתה....וניגש שחקן שישי, אני לא מופיע ברשימה, מה אני עושה, אין בעיה מיד נראה איפה אתה....וניגש שחקן שביעי, אני לא מופיע ברשימה, מה אני עושה, אין בעיה מיד נראה איפה אתה.... אני אפסיק כאן הבנתם את הבעיה.

לא יכול להיות הרי רשומים 99 שחקנים, 99 שחקנים קיבלו חבילות הכל אמור לתקתק. אבל בכל זאת כל אלו לא רשומים...

כדי לקצר סיפור ארוך נספר לכם ששמות השחקנים נכתבו בהרשמה בעברית, וכאשר הוכנסו למחשב, קיבלו עיוות קשה (הנגרם מבעיה שלא אוכל לפרט כאן), מסתבר ששמות כ20 שחקנים עוותו מעבר לכל היכר....

רבע שעה מאוחר יותר השמות התחילו להסתדר כל אחד התרגל לשם החדש והמגניב שלו כמו KETLER שהפך ל-KATZ, COOLER שהפך לRATS ועוד דוגמאות חמודות לרוב...

עקב חוסר במקומות (היו רק 68 בפנים) ישבו שאר השחקנים כל סיבוב בחוץ ושיחקו, הדבר איכזב אותי אישית קשות מאד כיוון שאחת הסיבות למעבר למקום החדש היתה, העובדה שכולם יכלו לשחק בפנים. כאן המקום לציין שהמזגן בפנים נועד לקרר חדר שבו 20-30 איש כאשר עומדים שם 70-100 איש הוא כבר לא מתמודד והחום הופך מהר מאד לבלתי נסבל,
כך שלשחק בחוץ היה חצי נחמה,שם המזגן עובד כבר מ10:30 ונעים.

הבעיה הבאה היתה ששופט יכול להיות בפנים או בחוץ, או בדלת, ושמעתי שלא מביא מזל לעמוד בדלת אז שוב בא רועי טזזנה לעזרתי, הוא שימש כשופט עוזר בחוץ. (שוב פעם תודה רועי)

מכאן והלאה הטורניר זרם חלק, או כמה שאפשר קרוב לזה, עשינו פתקיות לרישום תוצאות,
הרעיון היה טוב והכוונה טובה, אבל משום מה אנשים פשוט לא הצליחו למלא את הטפסים הקטנים האלו, לא אנקוב בשמות אבל אחרי שנאלצתי בפעם השניה לעשות פיירינג חדשים,
הוחלט עד סוף הטורניר להפסיק את השימוש בפתקים ולקבל דיווח ישיר משני השחקנים...

אני לא אספר לכם על הילדים הבוכים שאיבדו את הקלפים, והקלפים הבודדים שאיבדו את הילדים שלהם וחיכו בסבלנות בשולחן שלי רק נציין שהיו כעשרים ילדים מתחת לגיל 14.
אני מציין לשבח גם את שתי בנות שהיו בטורניר שזה הישג חדש, אני חושב למג'יק בישראל.
מי יודע אולי אם בנות יתחילו לשחק..... (אני לא אסיים את המחשבה תשלימו כל אחד לבד מה שהוא חושב).

השאלה היחידה שהיתה בטורניר שראוי לציין אותה (גם כי חזרה פעמיים) היא: (לא אמורות להיות שאלות בסט הזה)
אם שחקן בשלוש חיים והוא מותקף על ידי יצור 3/3 אבל על יצור זה יש SPIRIT LINK שאותו הניח השחקן המותקף, האם הוא יקבל חיים וישרוד את הקרב או האם ימות?
התשובה פשוטה הוא ימות כיוון שאת הקבלת חיים זהו אפקט שעולה לSTACK אחרי שהנזק כבר נגרם לכן אם שחקן הוא ב-0 הוא מת מידית.
(כן פעם החוק אמר שעד סוף PHASE יכולת לעלות חזרה מעל האפס כיום החוק קובע שהמוות הוא מיידי.)

מה עוד השתבש... WOW לא הספיק לכם אתם רוצים עוד?
ובכן, לא היו מספיק קבלות לכולם,
היה לנו אלבום מג'יק בתיק מסויים שהתחפש לחפץ חשוד וכמעט סגר את הקניון,
מקדונלדס לא רצו לתת לכולם את הגלידה המגיעה להם :pukel:

קצת עובדות מהטורניר:

האדמה הכי מבוקשת היתה MOUNTAIN אחריה FOREST ואחריה SWAMP.
כן היו מספיק לכולם. אתם רואים משהו כן עבד.

הRARE הכי נפוץ היה SHIVAN DRAGON היסתובבו כ20 עותקים שלו כאשר ROYAL ASSASIN היו רק איזה שניים.

הקלף הכי יפה בפויל הוכתר LOOMING SHADE, ואחריו MOUNTAIN FOIL.

תודות מיוחדות מגיות ל:
לובה, (חברה שלי שבאה ועזרה לי מאד אפילו שהיא שונאת את המשחק)
סטס קוסטוחין, שרשם וסידר ורץ.
טובי גרשקוביץ, שרשם וחילץ והביא והדפיס ושיחק,
שגיא עמית הBOUNCERE.
יוני אשל שהביא וסידר ואירגן ותלה ונמחץ...
לכל מי שכבר ציינתי בכתבה, וגם לכל מי שעזר ולא ציינתי אותו בשמם.
תודה לכם בלעדיכם הטורניר לא היה קורה,

ונסיים בנימה אופטימית יותר, אחרי הנוכחות במספרים בטורניר האחרון, פנו אלינו מקניון גרנד חיפה,
והם מעוניינים לארח אותנו בטורנירים הבאים, ולהציע לנו תנאים משופרים...
נחיה, נראה ונתראה בטורניר הבא.

דני, שעייף ומותש.
נערך לאחרונה על ידי Lordanny ב 28/7/2003 , 23:30, נערך פעם 1 בסך הכל.
TheYoYoMaN
Site Janitor
יצירת קשר:

שליחה על ידי TheYoYoMaN »

תגיד , דני , הרשמה מראש לא הייתה חוסכת חלק מהבעיות האלה ?
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

ווי ווי...
ולחשוב שאני פספסתי את כל הכיף הזה :)
כמה חבל... :cry:

אני שפטתי היום בחנות ב Tacoma. מסתבר שבארה"ב העניין עובד קצת אחרת. הארוע הגדול הוא ב Gencon ובשאר המקומות עושים טורנירים קטנים בחנויות. הטורניר שאני שפטתי בו היה הגדול ביותר באזור והוא היה 27 איש (והם עוד הופתעו לטובה מהנוכחות). אז אני שפטתי טורניר קטן ושקט.

אני הגעתי לשם, ואני כזה מסתכל מסביב ושואל - נו, איפה הטורניר? כי אני רואה רק כמה אנשים משחקים... נראה כמו הליגה השבועית. הם שאלו אותי למה אני בכלל רוצה לעבוד שם אם אני בחופשה, אז סיפרתי להם שבארץ יצא לי לשפוט טורניר פי 3 יותר גדול לבד (היה עוד מארגן אחד, ועוד בחורה שהכניסה תוצאות, וזה בשביל טורניר של 27 איש), אז הם אמרו שזה כנראה באמת "חופשה" בשבילי טורניר כזה... :)
בכל מקרה, האנשים פה נורא נחמדים, קיבלו אותי ממש יפה, ויש סיכוי טוב שאני אעשה גם סיבוב ב Wizards, אפגוש את כל החבר'ה (Mark, Randy...) ואצלם קצת תמונות בשבילכם. יש לי גם תמונות מהיום, אני אשים אותם פה מחר, תראו כמה דברים יפים שם.
המארגן מקושר מאוד ב Wizards, יש לו שם דברים ממש יפים, למשל uncut sheet של Arena Prizes (כלומר הקלפים איך שהם יוצאים מהמכונה, לפני שהפרידו אותם), יש לו פסל ענקי של איזו Assasin אחת מאחד הקלפים (שכחתי את השם), בקיצור, דברים יפים.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
Slash

שליחה על ידי Slash »

sorry about the question
isn't spirit link, his ability is a triggred one?
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

Slash כתב:sorry about the question
isn't spirit link, his ability is a triggred one?
Yes it is. So?
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
Slash

שליחה על ידי Slash »

just had to be sure with something
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אלון - תאמין לי שלא הפסדת כלום. אנשים רדפו אחרי דני כמו מטורפים, אחרי כשהייתי בחוץ כאילו שכרגיל באתי לשפוט, שאלו בתוך דקה בערך 20 איש (ואני לא צוחק) כל פאקינג סיבוב כמה זמן נשאר וכל פעם אנשים פספסו את קריאת הזמן (למרות שאני צעקתי בערך 5 פעמים כל סיבוב בחוץ עד שנגמר לי מזה).

כללי - הייתה שאלת חוקים מעניינת אחרת - שחקן מטיל Thieves' Auction ובוחר Nekrataal כדבר הראשון. האם יצור ימות? התשובה הייתה: בסוף ה-resolution של הלחש, אחרי שכל אחד בחר לעצמו את הקלפים, יבדקו SBE ואז יעלו ה-Triggered Abilities ל-Stack, וביניהן זו של ה-Nekrataal. אם כאשר יכולתו עולה ל-stack יש לפחות יצור אחד חוקי (לא שחור ולא חסין משחור/מ-abilities) - אז היכולת תפעל יפה מאוד.

עוד בעייה שהייתה היא עזרה מבחוץ של אנשים מספר שהיה צריך לעצור. ילדים קטנים, שלא מבינים שמדובר בטורניר. כמו כן ראיתי משחק, שבאמצע המשחק הראשון, השחקנים פשוט דיברו על מאה ואחד דברים אחרים (קשורים ל-magic, אמנם) אבל לא על המשחק.

בסה"כ, למרות הבעייה הגדולה של שולחנות וכיסאות (ויחסית לעובדה שמדובר במקום קטן), הטורניר הלך סבבה (לי הוא הלך פייפן מהר מאוד, אבל זה לא קשור) ואני נאלץ להסכים עם yoyoman לגבי הרשמה מראש בטורנירים הגדולים האלה.

נקווה שבגרנד קניון יהיה יותר טוב,
שפר :}
Goblins Bidder
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Goblins Bidder »

"לא לפתוח את הבוסטרים!"
"אני חוזר לא לפתוח את הבוסטרים!"
"לא לפתוח את הבוסטרים!"
.......

זה היה בת"א, אני חושב ששפר אמר את זה, הוא אמר את זה כמעט כל חצי דקה, זה היה מצחיק.
I changed nick - my previous nick was Stromagriff
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

צר לי לאכזב אותך-שפר לא היה בפררליז בת"א, יוני עיני היה זה שחזר כל דקה וחצי על אותו משפט: "אני חוזר למי שלא הבין, נא לא לפתוח עדיין את הבוסטרים", "נא לא לפתוח את הבוסטרים".

ובסוף בילנדר החליט שאין החלפת חבילות וכל אחד בנה חבילה מהבוסטרים שהוא קיבל...
Slash

שליחה על ידי Slash »

it was fun then, no booster exchange
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

דני תאמין לי שבת"א לא היה יותר טוב זה התחיל טוב עד שקיבלו את הבוסטרים ואז חצי מהילדים פתחו אותם למרות תחנונים של יוני עיני ואז התור ללנדים לא היה מספיק לנדים בשביל רבע מהאנשים ( ככה זה נראה לפחות ) למזלי הייתי בהתחלה וקיבלתי מה שרציתי ואז באו הפרינגס הרבה מאוד אנשים רצים אל דף קטן אחד לא הייתי יכול לראות את הרגליים טוב לנו לפחות היו שולחנות נראה לי למרות ששולחן 45 ו46 התבררו כאותו שולחן והיינו צריכים לשחק על הריצפה אבל היה כיף
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

הייתה גם בעיה עם מישל ששכחתי להזכיר...לאחר 5 סיבובים התברר שהוא טעה ברישום הדקים (הוא היה מקום שני עם 15/15 נקודות!) והוא חטף גיים לוס ועף מהתחרות על המקום הראשון.
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

"danny! i;m not oing back there! thier animals i say!"
:) let me tell you smt, if you guys are on my head befor i can hang the paring... i wont be able to hang them. ill tel you this as well, a small kid passed between my legs so he can see the parings as well! (very inventive... not!( and getting out! boy was taht a problem... and danny is right about the diorderent... lol
any way, i got the dumbest question that was asked during the tourny (since i got a league instructer shirt, im being asked to "judge"... don't worry... i should get my title soon :) ) any way, here it is:
player 1: yoni, can you answer a littel ruling question?
me: k.
player 2: he got a plague lord and a small craeture out and i attack. he sacerfice his small creature, thats the lord\s ability.
me" ya, i know what he do for a living (thinking what could be so complicated about giving a creture -1-1 until eot...(
player 2: ok, so my question is, if i dark banish (when he says dark banish i was about to say: no, you can\t dark banish the creature, its no longer in play...) the plaguelord so it won\t happen.
me: YOU CAN|T BANISH THE PLAGUELORD! it's black...
both players: hmmm... right. ok.
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

הטורניר היה בסדר גמור
מה עם התמונות שצילמו שם, איפה מפרסמים אותן?
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

התמונות צולמו בחסות המקום ומשמשות אותנו לקידום המשחק,
אני אנסה לפרסם כמה עותקים שלהם אם אוכל.
דני
Orb

שליחה על ידי Orb »

wake lord:
2 תיקונים:
היו בסופו של דבר מספיק לנדים לכולם כי הבאנו עוד.
היו 2 דפי פיירינגס שנתלו כל סיבוב.
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

פה מדובר על חיפה..
אור, היית בחיפה?(גם?)
Orb

שליחה על ידי Orb »

הייתי בחיפה כשחקן.
מה שרשמתי הוא תגובה למה שמישהו אמר על ת"א.
שלח תגובה