PR Morningtide ת"א - ביקורת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

PR Morningtide ת"א - ביקורת

שליחה על ידי Shali »

נשמח לשמוע איך היה לכם בטורניר ו/או הצעות לשיפור.

שלי.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

ה TO גרוע אני דורש לאתר לאחליף אותו
הוא פשוט בילתי נסבל
ברמה אישית אני לא סובל אותו

:D
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

אני אישית נהניתי, סט שכיף לשחק אותו.
באופן כללי השיפוט והארגון היו טובים לדעתי למרות שהופתעתי מהכמות הדלה של המשתתפים.
הפריע לי שלא היתה הקפדה על ניקיון ויותר הפריע לי שאם מחלקים "אזהרה" על השארת לכלוך לשולחן מסויים יש להיות עיקביים וחלק "אזהרה" גם לשולחנות אחרים.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

ארגון למופת. הטורניר התחיל בשעה סבירה ונגמר בשעה מאוד סבירה. הסיבובים זרמו טוב, השופטים היו זמינים ולמרבה ההפתעה אפילו המחשב והמדפסת לא קרסו אפילו פעם אחת.
דבר אחד היה קצת לא נעים למי שהשתתף בפוד השני. הוא היה פשוט מאוד מאוד קטן מבחינת כמות האנשים. אם הצפי לאירוע הבא מבחינת כמות זהה למה שהיה לדעתי צריך לעשות טורניר אחד גדול.
דולב
hahi hazak
יצירת קשר:

שליחה על ידי דולב »

כמה אנשים היו?
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

דולב כתב:כמה אנשים היו?
היה פוד של 64 ועוד פוד קטן של 14 (אם אני זוכר נכון), ועוד קצת אנשים שבאו לדראפטים.

הצפי היה גבוה יותר, ולכן חילקו את הפודים.
Don't drink and draft.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

היו 79 שחקנים בסילד (64+15) וכמה אנשים שהגיעו לדראפטים.

כמובן שהצפי היה גבוה יותר (שים לב לכמות השלחנות שהורכבו). התחייבנו גם על פוד שיפתח ברגע שיהיו 64 איש ולא יכולנו לתת לכולם לחכות עד סוף ההרשמה (זה יוצר עיכובים נוספים, לא רק ההמתנה עצמה), במיוחד אחרי שאנשים שהגיעו מוקדם המתינו בערך עד 9:30 כדי שיתמלא הפוד.

זה לא נכון שלא היו בעיות עם הציוד, אבל אני שמח שזה טופל בצורה כזו שהשחקנים לא הרגישו.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

ziv כתב:ה TO גרוע אני דורש לאתר לאחליף אותו
הוא פשוט בילתי נסבל
ברמה אישית אני לא סובל אותו

:D
מסכים עם כל מילה [=

עכשיו ברצינות...
היה מצויין,נגמר בשעה סבירה..אישית נהניתי...
אבל...
לדעתי, היה צריך לאחד את הטורנירים כי נראה לי שיצא די מבאס להיות בפוד השני, אגב, אני יודע שבאידיליה חסרת תקואים 64 זה מושלם, אבל זה ממש לא עזר בטורניר וחלק מהאנשים עם 9 קיבלו פרס וחלק לא אז אני לא חושב שזה כ"כ משנה...
כמו כן, המחיר המטפס, כרגיל, הפריע לי לכיס ורואים את ההשפעה של זה בכמות המשתתפים הדלה...אני לא יודע מי זה שקובע את המחירים בדיוק, אבל לדעתי, אם תוכלו להחזיר את ההרשמה מראש או את הקטע עם הבייסיק לנדס או משהו כזה זה ממש יעזור...
זהו זה, בהצלחה בהמשך[=
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

הבעיה באיחוד הטורנירים היא כזו:
נתחיל בזה שלאנשים הובטח שאם הם יגיעו מוקדם הם יתחילו מוקדם יותר ולכן אנחנו נותנים יותר סיבובים (פוד של 64 במקום שניים של 32). עובדתית הפוד הראשון התעכב בגלל קצב הגעת האנשים. אנחנו לא יכולים לבטל את זה ברגע האחרון ולפגוע באנשים שהגיעו מוקדם במיוחד.
בהנחה שכן מחליטים לאחד, צריך לחכות לסוף ההרשמה. כשההרשמה מסתיימת, בודקים כמה אנשים יש ולפי זה מחליטים אם להתחיל טורניר אחד או לחלק לשני טורנירים (מה שגוזל זמן, אבל חוסך סיבוב). יש לנו שעת יעד מאוד ברורה ולכן יתכן מאוד שהיתה חלוקה.

בראיה לאחור זה היה אפשרי, אבל בזמן טורניר אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקחת את הסיכון.
חשוב מאוד לזכור שעכשיו זה נראה מאוד פשוט וחבל שלא נעשה, אבל אני באמת מאמין שאם כן היינו עושים את זה, היו בעיות ויכלו להווצר בעיות רציניות יותר. אני מוכן לעמוד מאחורי ההחלטה.
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

בנוסף - בטוח היו אנשים מתרעמים בטורניר על זה שמתחילים את הפוד הראשון קטן יותר, כי "מאמינים שלא יגיעו הרבה אנשים..."
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

כמו כן, המחיר המטפס, כרגיל, הפריע לי לכיס ורואים את ההשפעה של זה בכמות המשתתפים הדלה...אני לא יודע מי זה שקובע את המחירים בדיוק, אבל לדעתי, אם תוכלו להחזיר את ההרשמה מראש או את הקטע עם הבייסיק לנדס או משהו כזה זה ממש יעזור...
אתה מודע לעובדה שעל 80 איש מפסידים כסף
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

צריך לציין שהעליה במחירים נובעת מהעליה הכוללת במחירי הבוסטרים שהוחלט עליה לאחרונה, ועם זאת, היא קטנה מהעליה במחירי הבוסטרים (דהיינו, במקום עליה במחיר של 7X1.5, מדובר בעליה של 5 ש"ח בלבד). שווה להתחשב בזה.
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

Y כתב:הבעיה באיחוד הטורנירים היא כזו:
נתחיל בזה שלאנשים הובטח שאם הם יגיעו מוקדם הם יתחילו מוקדם יותר ולכן אנחנו נותנים יותר סיבובים (פוד של 64 במקום שניים של 32). עובדתית הפוד הראשון התעכב בגלל קצב הגעת האנשים. אנחנו לא יכולים לבטל את זה ברגע האחרון ולפגוע באנשים שהגיעו מוקדם במיוחד.
בהנחה שכן מחליטים לאחד, צריך לחכות לסוף ההרשמה. כשההרשמה מסתיימת, בודקים כמה אנשים יש ולפי זה מחליטים אם להתחיל טורניר אחד או לחלק לשני טורנירים (מה שגוזל זמן, אבל חוסך סיבוב). יש לנו שעת יעד מאוד ברורה ולכן יתכן מאוד שהיתה חלוקה.

בראיה לאחור זה היה אפשרי, אבל בזמן טורניר אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לקחת את הסיכון.
חשוב מאוד לזכור שעכשיו זה נראה מאוד פשוט וחבל שלא נעשה, אבל אני באמת מאמין שאם כן היינו עושים את זה, היו בעיות ויכלו להווצר בעיות רציניות יותר. אני מוכן לעמוד מאחורי ההחלטה.
אני ממאוכזבי חוסר האיחוד. בסופו של דבר הפסקתי לנדנד על זה - כי הייתי מודע גם לצד הזה שזה יגרום ל-64 אנשים להמתין עוד זמן נוסף וזה לא הכי פייר בשבילם, הגם שהם השכימו קום ובאו במיוחד במטרה להתחיל יותר מוקדם...

בכ"ז, אני קצת מבואס - כי יצאה לי דק מאוד טובה (לקחה מקום ראשון בפוד הקטן, למרות ש...) - הייתי רוצה לדעת איך היה הולך לי איתה בפוד הגדול...
אס מעוין זה שיט-רר!
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

יכולת לדעת אם היית מגיע יותר מוקדם.
maverick42
MTGil Wizard

Y כתב:יכולת לדעת אם היית מגיע יותר מוקדם.
בדיוק. משום מה, בטורנירים בארץ, השחקנים מצפים מהמערכת לצאת מגדרה עבורם. בפרי ריליסים בחו"ל, שם מגיעים הרבה אנשים, מקפידים הרבה יותר על הכול. כשהייתי בזמנו בפרי ריליס של urza's saga ב neutral ground בניו יורק, היתה מכסה של 200 שחקנים. מי שהגיע אחרי שנרשמו 200 - זבש"ו. מי שזה מספיק חשוב לו - שיקום חצי שעה יותר מוקדם. אם הוא לא קם מספיק מוקדם - כנראה זה לא מספיק חשוב בשבילו - אז אין לו שום זכות להתלונן, אפילו לא קצת.
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
adiavn
MTGil Wizard

שליחה על ידי adiavn »

maverick42, אתה לא מדבר במקרה על אותה ניו יורק בה אנשים ישנו ימים בקור כדי להיות ראשונים בתור לכרטיסים לסרט חדש של ג'ורג' לוקאס, נכון? :lol:
maverick42
MTGil Wizard

adiavn כתב:maverick42, אתה לא מדבר במקרה על אותה ניו יורק בה אנשים ישנו ימים בקור כדי להיות ראשונים בתור לכרטיסים לסרט חדש של ג'ורג' לוקאס, נכון? :lol:
זאת לא הפואנטה. הפואנטה היא שאם משהו מספיק חשוב לך, אז אל תתלונן שלא קיבלת אותו כשלא ביצעת שום השקעה מצידך, דהיינו - לא הגעת בזמן.
adiavn
MTGil Wizard

שליחה על ידי adiavn »

הנקודה שלי היא שהכל עניין של היצע וביקוש ומה שעובד בניו יורק לא בהכרח יעבוד בארץ.
ואם בארץ יעשו טורניר עם כלל בסגנון "רק ה-32 הראשונים שיגיעו יזכו להשתתף" (ללא רישום מראש) אני מניח שרבים יעשו את החשבון שלא כדאי להם להסתכן בכלל ולא ינסו להגיע מלכתחילה, והמארגנים עלולים למצוא עצמם עם פחות מהמכסה שקבעו.
ודרך אגב, גם הגעה מאוחרת היא השקעה (של זמן וכסף).
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

יש הבדל גדול בין לתת את האפשרות שמישהו יגיע לחינם לעומת שיגיע ויקבל תנאים קצת פחות טובים.

מעבר לזה, לא חסרים אנשים שמשקיעים המון זמן וכסף בלוטו ולעולם לא זוכים בכלום.
שלח תגובה