ליגת מאג'יק חדשה בחיפה - מרכז פנורמה, ימי שני

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
danny balleren
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי danny balleren »

גם מי שלא היה בפררליס מסיבותיו האישיות ותוכניותיו ( :oops: ) יזכה להשתתף בתחרות?

ויש גם דבר כזה על הרליס?
Nath of the Gilt-Leaf
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nath of the Gilt-Leaf »

אני לא חושב שצריך לעשות את העניין של ה100 נקודות גם בlaunch party. אין טעם לעשות שני טורנירים.

יש סיכוי שנקבל נקודות זהב גם על הlaunch party?
Hakim
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Hakim »

האם צריך להכין חילות מיוחדות לתחרות ה100
lol
"Dragons come not in packs or herds but in storms"
http://1.bp.blogspot.com/_xiPeNYB323o/S ... Dragon.jpg
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני כנראה אקפוץ מחר לשחק קצת אחרי העבודה.
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

אני צריך למחר Outlanders(היצורים 2\2 הגנה מצבע מסוים) אני אשמח אם תוכלו להביא כמה למחר תודה
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
nitay666
MTGil Apprentice

שליחה על ידי nitay666 »

יש לי כמעט את כולם אני יוכל להביא לך מחר
pili-pala 2
artifact creature
flying
IT WASN'T REALLY EXPECTED TO FLY. THAN AGAIN ,IT WASN'T REALLY EXPECTED TO MOVE EITHER.
Satan's Angel
יצירת קשר:

כרגע קיבלתי את הXBOX החדש שלי אז נרא לי שאני יבלה איתו ואם gears of war 2 זמן איכות מחר אז ניתי תבי ליום רבעי\שישי סבבה?
זיו ופרננדו
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

טורנירי ה-Alara Block כבר כאן, ואתם מקבלים נקודות זהב!

חברים יקרים,

אני שמח לבשר על פתיחתה הרשמית של עונת ה-Alara Block - טורנירים שמתבססים על קלפים מאלארה ומקונפלוקס בלבד. במהלך החודש הקרוב ייערכו מספר אירועים שייכללו את הפורמט הזה, ולכן כדאי לכם להתחיל להרכיב חבילות.

להלן, לוח הזמנים המלא לחודש הקרוב:

9.2.09, יום שני (היום) - מפגש Gateway רגיל. מומלץ לנצל את המפגש כדי להשיג קלפים שחסרים לכם לחבילות האלארה-בלוק.

16.2.09, יום שני - Alara Block Trial - טורניר מבחן קטנטן לחבילות האלארה שלכם, לקראת הטורניר המרכזי בסוף החודש. טורניר זה חשוב מכמה סיבות: 1. תהיה לכם אפשרות לבחון האם החבילה שהרכבתם עובדת טוב והאם היא מהנה ותחרותית. 2. עלות הטורניר היא סמלית, ולכן יש מקום לנסות דקים מקוריות. 3. תקבלו מושג איזה חבילות יש לאנשים, לפני הטורניר המרכזי.

פרטי הטורניר:
שעת התחלה : 17:30 (כדי שיהיה לכם קצת זמן לפני הטורניר כדי להשלים את החבילות)
פורמט: Alara Block - יש להכין חבילה בת 60 קלפים, שמורכבת מקלפי אלארה וקונפלוקס בלבד. אין צורך בסיידבורד.
מהלך: שלושה סיבובים בשיטת סוויס (כל אחד ישחק מול שלושה יריבים שונים).
מחיר: 5 ש"ח
פרסים: המנצח יזכה בבוסטר של קונפלוקס. מי שישיגו לפחות 2 ניצחונות, יזכו להורדה של 5 ש"ח מדמי הכניסה לטורניר המרכזי.
נקודות זהב: על כל ניצחון בטורניר, תקבלו נקודת זהב.

23.2.09, יום שני - Alara Block Championship - הטורניר המרכזי שיקבע מיהו שחקן האלארה-בלוק הטוב ביותר.

פרטי הטורניר:
שעת התחלה : 17:00
פורמט: Alara Block - יש להכין חבילה בת 60 קלפים, שמורכבת מקלפי אלארה וקונפלוקס בלבד, כולל סיידבורד של 15 קלפים.
מהלך: שלושה או ארבעה סיבובים בשיטת סוויס (תלוי במספר המשתתפים).
מחיר: 15 ש"ח
פרסים: יחולקו בוסטרים למקומות הראשונים וגם פרסים רנדומליים.
נקודות זהב: על כל ניצחון בטורניר, תקבלו 3 נקודות זהב. כל תיקו יזכה אתכם בנקודת זהב בודדת.

ברצוני לציין, שגם ב-16.2 וגם ב-23.2 תהיה אפשרות לשחק במסגרת ה-Gateway, לכל מי שלא יהיה מעוניין להשתתף בטורניר.

מקווה לראותכם בפעילויות הרבות המצפות לנו החודש,

יובל
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

היה כיף לעשות 17 נקודות היום :D אני כנראה גם אבוא שבוע הבא.. אני אשמח אם כל מי שבא יוכל להסתכל בHW שלי..
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מצטער, קדחת הבחירות הסיעה אותי לצפון הרחוק במקום לליגה. אני אשתדל להגיע בעוד שבועיים או משהו, הטורנירים האלו של בלוק Alara מוקדמים לי קצת מדי, בקושי היו לנו 4-3 טורנירי limited ולאף אחד אין עדיין קלפים לחבילה... חוץ מאשר אולי אריאל :wink:
jenjen
MTGil Apprentice

שליחה על ידי jenjen »

אני מסכים עם רן. אנשים עדיין לא הספיקו להשיג וגם לנסות את כל הדברים בסט החדש בצורה טובה. אני מציעה כן לעשות את הטורניר הניסיון עכשיו אבל לתת קצת יותר זמן להרכיב חבילה לטורניר הסופי או אפילו לדחות קצת א שניהם (וככה זה יצא גם אחרי המבחנים של אנשי הסטודנטים :green: :green: )
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני אישית מקווה שלא תידחו את הטורניר בלוק, כי השאלתי בשבילו קלפים של אנשים שעשו לי פרצופים על כך שזה לשבועיים.

בכל מקרה, אני מוסיף לת'רד המכירות הפומביות את הקלפים שחסרים לי עדיין לדק בלוק, אני ממליץ לכולם לבנות דקים כמה שיותר חזקות, להשתמש בת'רד בניית חבילות כדי לוודא שזה כמה שיותר טוב, ולכתוב גם כן בת'רד מכירות פומביות מה חסר לכם לדקים, אני אישית אנסה להחליף/להשאיל לכם כמה שיותר, אז אני צריך לדעת מראש מה להביא (נראה לי ירוצו טורנירים הרבה יותר טובים אם כולם חצליחו להכין חבילות כמה שיותר מוצלחות).
תמונה
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

מפגש מוצלח התקיים השבוע בליגת פנורמה, בהשתתפות 16 שחקנים.
יפה לראות שרבים מכם כבר התחילו לבנות את חבילות האלארה-בלוק שלהם ומתכוונים להשתתף בטורנירים הקרובים.

לאחר מחשבה מרובה, החלטתי לדחות את הטורניר המרכזי (Alara Block Championship ) שצפוי היה להיערך בסוף החודש. הבנתי שלא ניתנה לאנשים מסגרת זמן מספקת להשיג קלפים חדשים מקונפלוקס ולהרכיב חבילות תחרותיות. אני מתנצל מראש עבור אנשים שכבר הכינו עצמם לתאריך המקורי. הטורניר צפוי להיערך בסוף חודש מרץ. טורניר ה-Trial של יום שני הקרוב (16.2) ייערך כמתוכנן.
בינתיים, יהיה לנו יותר זמן לעבוד על חבילות האלארה שלנו, ולכן יתווספו מספר טורנירי Trial, להנאתכם. ב-2.3 וב-16.3 ייערכו טורנירי Trial נוספים, לקראת הטורניר המרכזי שייערך בסוף אותו חודש.

מקווה לראותכם בשני הקרוב, בטורניר ה-Trial ובמסגרת ה-Gateway,

יובל

עודכנה ההודעה הראשית עם לוח הזמנים החדש.
mycoloth
MTGil Apprentice

שליחה על ידי mycoloth »

למי שיש, אשמח אם יוכל להחליף, למכור או אפילו להשאיל לי את הקלפים הבאים:
[cn]Rafiq of the Many[/cn]
[cn]Wall of Reverence[/cn]
[cn]Knight of the Reliquary[/cn]
[cn]Noble Hierarch[/cn]
[cn]Elspeth, Knight-Errant[/cn]
[cn]Giltspire Avenger[/cn]
[cn]Sigiled Paladin[/cn]

תודה לעוזרים :D
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אה חבל. כבר עזבתי את הבית, שם נמצאים רוב הקלפים. עכשיו אני במעונות אז אני לא יכול להשאיל לך את הנ"ל. אולי שבוע הבא (לא שיש לי עד כדי כך הרבה מהנ"ל אבל חלק.).
תמונה
Satan's Angel
יצירת קשר:

מי שיכול שיביא להיום
ethersworm canonist
scourglass
זיו ופרננדו
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

מי שיש לו אני מחפש 1 מכל אחד:
cylian sunsinger

אודה לכל אחד שיביא לי להיום (אני הילד עם הכובע השחור למי שלא יודע)
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

הצלחה מסחררת נרשמה השבוע בליגת פנורמה - 14 אנשים השתתפו בטורניר ה-Trial!
למרות שמדובר בפורמט חדש, לא נבהלתם, הראתם נוכחות יפה, וגם החבילות שהרכבתם היו טובות ותחרותיות. נראה לי שיש לנו בסיס מצוין לקראת טורנירי ה-Trial הבאים, וכמובן, לקראת הטורניר המרכזי בסוף חודש מרץ. מנצח הטורניר - איל אבידן - שיחק חבילת טורבו-נאיה, שמשתמשת בהאצת מנה, כדי להטיל קסמים אימתניים ושוברי משחק, כמו Realm Razer. הוא זכה בבוסטר נוצץ של קונפלוקס. למקום השני, עם אותו מספר נקודות, הגיע רפי הברון, עם חבילה לבנה מעניינת, שכללה אלמנט של Life Gain והרבה קלפי WoG-like, כמו Scourglass ו-Martial Coup. יהיה מעניין לראות מפגש בין שתי החבילות האלה בטורנירים הבאים. בנוסף, שניהם זכו בשלוש נקודות זהב וסגרו את הפער מהמוביל, דן בן נון.

להלן, הדירוג הסופי של טורניר ה-Trial הראשון:

1. איל אבידן - 3 ניצחונות - 3 נקודות זהב.
2. רפי הברון - 3 ניצחונות - 3 נקודות זהב.
3. תומר גרינברג - 2 ניצחונות - 2 נקודות זהב.
-. אלעד קליגר - 2 ניצחונות - 2 נקודות זהב.
-. טופז הראל - 2 ניצחונות - 2 נקודות זהב.
-. הדר ברנבלום - 2 ניצחונות - 2 נקודות זהב.
-. יניב לוי - 2 ניצחונות - 2 נקודות זהב.
8. דני צוקרמן - ניצחון - נקודת זהב.
-. לפיד הראל - ניצחון - נקודת זהב.
-. ירדן קליגר - ניצחון - נקודת זהב.
-. שלו פלר - ניצחון - נקודת זהב.
-. אביתר בן אשר - ניצחון - נקודת זהב.
13. ירדן פישל.
-. איתי ג'יני.

* כפי שהובטח, כל שחקן שהשיג שני ניצחונות או יותר, יזכה בהנחה של 5 ש"ח בטורניר המרכזי.

ביום שני הקרוב, ה-23.2, צפוי לנו מפגש Gateway, שמטרתו לאפשר לכולם, ובמיוחד לאלה שהלך להם פחות טוב בטורניר, לשפר את החבילות או לבחון חבילות חדשות, לקראת טורניר ה-Trial הבא, שייערך שבוע לאחר מכן.

מספר הודעות חשובות לסיום:
* טורנירי ה-Trial הבאים צפויים להתחיל בשעה 17:15 בדיוק, ולא דקה מאוחר יותר. לא הייתי רוצה שתשחקו תחת לחץ זמן, כפי שהיה בטורניר האחרון, ולכן לא יתקבלו איחורים. שימו לב לכך.
* אנשים שמשאילים קלפים לפני הטורניר - חובתכם להחזיר את הקלפים לבעליהם עם סיום הטורניר. אני, אישית, לא אשאיל יותר קלפים לשחקנים שצריך לרדוף אחריהם כדי לקבל בחזרה את הקלפים.

מקווה לראותכם במפגש הקרוב ובטורנירים הבאים,

יובל
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

_AmUgAbA_ כתב: יהיה מעניין לראות מפגש בין שתי החבילות האלה בטורנירים הבאים.
אהה... לא. אני מפסיד לרפי יותר מדי מס רמובלים לעזאזל :x ותודות לאביתר טיי-בריקרס הלכו טוב :/

השבוע אני לא יודע אם אני אגיע לגייטוואי, תלוי בהרבה דברים. אם אני אבוא, אני אודה לכל מי שיביא גם את חבילת הבלוק שלו ולא רק T2 על מנת שנוכל לעשות טסטינג..
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

במפגש השבוע השתתפו 15 שחקנים. יפה לראות שהנוכחות הממוצעת בליגה מתייצבת על 15-20 איש בכל מפגש. זה יאפשר לנו בעתיד הקרוב לארגן טורנירים מגניבים, כמו ענק דו-ראשי.

ביום שני הקרוב (2.3) ייערך טורניר ה-Trial השני - הטורניר יתחיל בשעה 17:15 בדיוק, כדי שנוכל לסיים בזמן. השתדלו להגיע ב-17 או לפני. לפרטים מלאים, ראו הודעה ראשית.

להתראות ביום שני,

יובל
שלח תגובה