הודעה חשובה בנוגע לטורנירים - נא לקרוא

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Prismatic
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

הודעה חשובה בנוגע לטורנירים - נא לקרוא

שליחה על ידי Prismatic »

שלום לכולם,

צר לי מאוד שזה הגיע למצב שעלי לכתוב הודעה זו אך זה המצב.
בזמן האחרון נערכים באיזור חיפה טורנירים ע"י אדם אשר מזמין את הסחורה שלו מחו"ל ועוקף את היבואן הרשמי של המשחק. טורנירים אלו נערכים כמובן מאחורי הגב של הארגון הרשמי בארץ, והם כנגד המדיניות הרישמית של ויזרדס.
בנוסף לעניין זה, טורנירים אלו נערכים במחיר נמוך יותר מהטורנירים הרשמיים כמובן, בכדי למשוך אליהם אנשים. בצורה זו פוגע אותו אדם במארגנים הרשמיים, יוצר תחרות בלתי הוגנת ובעצם מוריד את המוטיבציה שלהם להמשיך ולארגן. לא קשה לראות שאם לא יהיו מארגנים רשמיים, לא יהיו ארועים, פרה-רליסים, אליפויות, וכו. כך שאותו אדם פוגע בקהילת המג'יק בכדי לעשות רווח כספי לעצמו.

בתור צעד ראשוני מונע, מהיום, כל אדם שישתתף בטורנירים מסוג זה, תיפסל זכותו להשתתף בכל טורניר רישמי שיערך בארץ כולל אליפות הארץ.
הוראה זו נכונה לאיזור חיפה וגם לכל אזור אחר בארץ.

מקווה שביחד נוכל לפתור את הבעיה.
My phone number: 0522816213
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

איך אפשר לארגן טורנירים ולא להודיע בפורום?
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

טלפון? ה"פ? מסנג'ר? לא חסרות דרכים אם רוצים :P
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Phoenix of Ice
MTGil Wizard

שליחה על ידי Phoenix of Ice »

איך אפשר לדעת אם טורניר מסויים הוא רשמי או לא? אנחנו בתור שחקנים שמגיעים לשחק לא יודעים אם הסחורה הגיעה מהיבואן הרשמי או בדרכים אחרות
בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האדם - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האישה - מאז, לא אלוהים ולא האדם מצליחים לנוח לרגע.
nightmare
MTGil Wizard

שליחה על ידי nightmare »

http://www.articles.co.il/article/4032

מספיק אפילו לקרוא רק את ה-3 פסקות האחרונות.

"בית המשפט העליון... מתיר תחרות חופשית ורואה בשמירה על חופש העיסוק כערך עליון."
נערך לאחרונה על ידי nightmare ב 27/11/2008 , 23:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
פיני-פאלא
nitay666
MTGil Apprentice

שליחה על ידי nitay666 »

איך מישהו אמור לדעת עם טורניר\דראפט \אני לא יודע מה
הוא חוקי או לא?
pili-pala 2
artifact creature
flying
IT WASN'T REALLY EXPECTED TO FLY. THAN AGAIN ,IT WASN'T REALLY EXPECTED TO MOVE EITHER.
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

לפי המחיר זה אמור להיות קצת חשוד שדראםט רגיל עולה 75 וש"ח ודראפט לא רשמי פחות....
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

טורניר רשמי הוא כזה שמאורגן ע"י אחד מהמארגנים המאושרים ע"י היבואן הרשמי. רובם הגדול מוכר, והאמת שדרך טובה מאוד היא פשוט לשאול.

* בנוגע לכתבה, למי שיטרח ויקרא, היבואן הרשמי מספק שירותים בנוסף למכירת המוצר, ויש לו זכות לא לספק שירות באם לקוח עובר על תקנות החברה. כך שמי שיחליט להשתתף בטורנירים אלו, לא יוכל להשתתף בטורנירים רישמיים.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אם טורניר מסוים הוא זול יותר מכל שאר הטורנירים, כנראה שהסחורה מקורה לא מהיבואן הרשמי (זה מאפשר טורניר זול יותר כי אז כמובן אין מיסים, מכס ושות').
מעבר לכך, מאחר והתופעה הזו מוכרת כרגע רק ע"י מארגן ספציפי באזור חיפה, ניתן להתייעץ עם אריאל ולשאול אותו כדי לוודא שאתם לא נותנים יד לדבר.
"בית המשפט העליון... מתיר תחרות חופשית ורואה בשמירה על חופש העיסוק כערך עליון."
קודם כל, תודה על הלינק, זו בהחלט קריאה מעניינת.
כעת לעניינו, 2 דברים יש לי לומר בנושא זה:
1. נאמר בכתבה שבית המשפט כן מתערב כאשר מתווסף ליבוא המקביל אלמנט נוסף מאחד מ-2 סוגים. סוג אחד הוא הפעלת היבוא המקביל בניגוד לחוק זה או אחר. במקרה זה לדוגמה, מארגן הטורניר מארגן פעילות בתשלום ולא מדווח עליה, לא משלם עליה מיסים כלשהם, ומייבא סחורה בכמויות לא מבוטלות מבלי להצהיר עליהן למכס, כך שיש כאן יסוד נוסף ודווקא מקרה כזה אם היה מובא לבית המשפט, יתכן והיה פוסק בית המשפט שהיבוא במקרה זה אינו חוקי.
2. אריאל ואני איננו בית המשפט העליון ולא בית משפט כלשהו, אלא נציגי היבואן הרשמי שמעוניין להגן על עסקיו מפגיעה. כמו שליבואן המקביל זכות חוקית (במקרים מסוימים) לייבא באופן מקביל ולהתחרות ביבואן, כך כמובן שליבואן זכות להאבק במתחרה ולהגן על עסקיו.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
nightmare
MTGil Wizard

שליחה על ידי nightmare »

אריאל - איך השחקנים עוברים על תקנות החברה? לפי איך שאתה מדבר מעולם לא קראת אותם. תקנות החברה מדברות רק על הזכות של חנויות למכור בתחום המדינה שלהן.

אורב -
1. אל תצא במנקודת הנחה כזאת. החבילות מגיעות בדואר רגיל ומכאן שהמס הנדרש משולם על הסחורה.
2. אין שום פגיעה בעסקים, יש רווח בין היצע לביקוש. שזה נאמר לאריאל הוא סגר את האוזניים. בנוסף כאשר באו טענות מאריאל לגבי הטורנירים הללו, אותו אדם ביקש מאריאל בצורה מפורשת להפוך למארגן רשמי ובכך לסיים את הבעיה, הבקשה לא ממש נענתה (לא בחיוב ולא בשלילה). מכאן שהייתה לו דרך פשוטה ונעימה לסיים את כל הסיפור, אבל דרכים כאלה כנראה לא מספיק טובות בשבילו.
3. כשתרצה לשמוע עובדות, ולא פרטים מסולפים. תגיד.

איום על צרכנים במטרה לפגוע בחופש העיסוק, זה כן פשע. בעצם ההודעה הראשונה היא עברה על דיני העבודה בישראל, יש הבדל בין מאבק לאיום על צרכנים לצורך יצירת מונופול.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אני מניח שבקרוב תגיע תשובה מאור בה תוכל לשמוע שכאשר נתבקשתי להעביר את הסטטוס למארגן רשמי זה כן עבר הלאה. אבל לערוך טורניר באותו שבוע, בליגה שלי, לשחקנים שלי, כשהם אח"כ צריכים לשקר לי ולהגיד לי שלא היה דראפט בליגה למרות שהיה, כשבאותו שבוע מאורגן כבר דראפט ליום אחר, ואז לצפות להפוך למארגן רשמי, זו פשוט חוצפה שאין כדוגמתה.

אני יכול להבטיח שאור קיבל את כל הפרטים במדיוק לחלוטין בלי סילוף של אף פרט. למשפט האחרון אני לא הולך אפילו להתיחס כי הוא פשוט לא נכון ולא קשור למקרה הנ"ל כלל.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

שאלה חצי קשורה
נגיד אני רוצה להביא בוסטרים מארה"ב ולפתוח את כולם {בשביל ררים וכדומה } זה מותר ולא עובר על החוק?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

konortov כתב:שאלה חצי קשורה
נגיד אני רוצה להביא בוסטרים מארה"ב ולפתוח את כולם {בשביל ררים וכדומה } זה מותר ולא עובר על החוק?
אמנם אני לא אור, אבל בגדול אם זו כמות שהמכס לא דורש ממך לשלם עבורה כנראה שהיא לא תגרום ליבואן לפשוט את הרגל, וההגבלה היחידה על קלפים בתחרויות קונסטרקד הן שיהיו מקוריים.

על חוקי מדינת ישראל זה לא עובר.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

konortov כתב:שאלה חצי קשורה

אני בספק שזה אסור,אתה קונה משהו לצורך אישי בלבד,ולא פוגע בשום צורה במארגן כי אתה לא מארגן טורנירים.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אין שום פגיעה בעסקים, יש רווח בין היצע לביקוש
אני לא בטוח שאני מבין את כוונתך. כאשר יבואן מקביל מארגן טורניר משלו עם סחורה שהזמין מחו"ל, זה פוגע בעסקיו של היבואן הרשמי. האם אתה מנסה לכאורה לטעון שיש יותר ביקוש מהיצע ולכן טורניר נוסף לא פוגע בעסקיו של היבואן? א', זו אמירה שאין לך דרך לגבותה בנתונים כלשהם. פרט לכך, אם אכן זה המצב בשטח, אשמח למלא את הרווח בין ההיצע לביקוש בטורנירים רשמיים נוספים.
כשתרצה לשמוע עובדות, ולא פרטים מסולפים. תגיד.
אני לא חושב שאתה יודע בדיוק מה שמעתי, כך שאין לך ממש דרך לדעת אם מה ששמעתי זה עובדות או פרטים מסולפים. עם זאת, אם אתה חושב שיתכן ויש בידיך עובדות שלא הובאו לעיוני, אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ולפרוט בפניי את העובדות כפי שהן נתפסות על ידיך.
בנוסף כאשר באו טענות מאריאל לגבי הטורנירים הללו, אותו אדם ביקש מאריאל בצורה מפורשת להפוך למארגן רשמי ובכך לסיים את הבעיה
ע"פ מה שנאמר לי, הוצע לך להיות מארגן רשמי בשלב כלשהו וסירבת. אם עדיין ברצונך להפוך למארגן רשמי ולעבוד איתנו, אתה מוזמן ליצור איתי קשר גם כן בפרטי.
בנימה אחרת, מאחר ומי שמספקת את הסחורה לכלל המארגנים בארץ היא חברת Mind Games, ולא פנית אלינו כלל מעולם, קשה לי לקחת את הצהרתך שרצית להיות מארגן רשמי באופן רציני.
איום על צרכנים במטרה לפגוע בחופש העיסוק, זה כן פשע. בעצם ההודעה הראשונה היא עברה על דיני העבודה בישראל, יש הבדל בין מאבק לאיום על צרכנים לצורך יצירת מונופול.
האמירה הזו נראית לי קצת מופרכת (ודמגוגית) ואני אישית לא מכיר שום תימוכין חוקיים לה. אם יש באפשרותך, אשמח אם תביא תימוכין רשמיים וחוקיים לקביעה זו אחרת אין לה ממש תפיסה במציאות.
ודאי שזה לא עובר על החוק, וכל עוד זו צריכה אישית ולא למטרת ארגון פעילויות אין כאן גם שום בעייתיות מבחינת המדיניות של PMI (היבואנית הרשמית) ו-Mind Games.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
nightmare
MTGil Wizard

שליחה על ידי nightmare »

אני פשוט אגיב למה שאמרת לפי סדר כדי לחסוך ציטוטים ארוכים ומייגעים.

1. אני לא יכול לגבות את הדברים שלי בנתונים מפני שאני לא מחזיק בכאלה. בשטח עצמו - היו לא מעט פעמים שאירגנתי טורניר לבקשת קהל השחקנים. אם זה לא אומר שיש הפרש בין השניים, אני לא יודע מה כן. היו לי הזדמנויות לקיים טורנירים שלי על חשבון טורנירים רשמיים ולפגוע באירגון הרשמי - ולא עשיתי זאת! למשל, שלא היו מספיק בוסטרים בליגה לקיום דראפט (היו רק 16 בוסטרים והשאר הושלמו עם בוסטרים של שחקנים) באו אליי בבקשה לארגן טורניר, ולא הסכמתי מפני שזה היה על חשבון הכנסה של המארגנים הרשמיים. במקרה אחר כאשר לא היו כלל בוסטרים בליגה ואנשים ביקשו ממני אירגנתי בשמחה. בשום מקרה אחר לא פגעתי בפרנסת המארגנים הרשמיים.

2. אנחנו עוד נדבר באופן פרטי, בנתיים רק לידעתך ולידיעת קהל השחקנים, אריאל התקשר אליי לפני אחד מהטורנירים ושאל מתי אני מארגן אותו בגלל שהוא רצה להשתתף באחד מהם. הסיבה היחידה שהוא לא השתתף היא בגלל שזה היה מוקדם בשבילו והוא היה בעבודה. אני מקווה שידעת את זה, נראה לי זה פרט חשוב.

3. לא הוצע לי להיות מארגן רשמי, אני ביקשתי מאריאל שיברר לי פרטים לגביי התנאים של מארגן, הוא מעולם לא חזר אליי עם פרטים. אולי גם זה מתאים לסעיף השני של הודעה זו. בכל אופן, לא הייתה לי דרך לפנות אליכם ישירות אלא רק דרך אריאל.

4. קראתי את זה בפסיקה משפטית מבית משפט לדיני עבודה, אם אני אמצא אותה או משהו דומה לה שוב אני אשלח לך.

לגבי מה שאריאל אמר על רווח אישי, אני מרוויח כל כך מעט על הטורנירים שאני מארגן... הזמן שאני משקיע בארגון והכסף על הטלפונים שאני עושה לא שווה לרווח כלל וכלל אני ארוויח הרבה יותר אם אני אשקיע את אותו הזמן במלצרות למשל. אני אוהב מג'יק מאוד, והטורנירים שאני מארגן תורמים מאוד לקהילה והשחקנים שמחים שהם מתקיימים פעם בזמן מה, היקף הפעילות לא גדול בכלל כמו שאריאל אוהב להציג אותו.
[/b]
פיני-פאלא
nitay666
MTGil Apprentice

שליחה על ידי nitay666 »

אני לא מאד מבין בחוקים של מדינת ישראל לגבי חופש העיסוק ויבוא אבל למה אסור לי לקנות בארהב בוסטרים לחזור לארץ ולשות דראפט עם כמה חברה???
pili-pala 2
artifact creature
flying
IT WASN'T REALLY EXPECTED TO FLY. THAN AGAIN ,IT WASN'T REALLY EXPECTED TO MOVE EITHER.
aviraman
Griffin Master

שליחה על ידי aviraman »

אני לא מבין מה זו הדיקטטורה הזאת, באמת שלא.
וויזארדס עכשיו מאפשרים לאנשים לארגן טורנירים, אפשר ללכת לאתר של וויזארדס ולבקש אפשרות ארגון.
אבל הסעיף האחרון שנרשם? "בתור צעד ראשוני מונע, מהיום, כל אדם שישתתף בטורנירים מסוג זה, תיפסל זכותו להשתתף בכל טורניר רישמי שיערך בארץ כולל אליפות הארץ.
הוראה זו נכונה לאיזור חיפה וגם לכל אזור אחר בארץ. "
יש לכם את הסמכות לעשות את זה בכלל?
ובמה אשמים השחקנים בדיוק? בזה שהטורנירים בארץ לא משתלמים וסוף סוף מביאים משהו משתלם?
הייתם צריכים לצפות דבר כזה, ובהיקף הרבה יותר גדול, לא מבין מה השוק.
Arthas
MTGil Wizard

שליחה על ידי Arthas »

אני וחבר שלי רצינו לארגן דראפט ביישוב שלנו כי אין לנו דרך להגיע בקביעות לחיפה או תל אביב מותר לעשות דבר כזה?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

aviraman כתב:אני לא מבין מה זו הדיקטטורה הזאת, באמת שלא.
וויזארדס עכשיו מאפשרים לאנשים לארגן טורנירים, אפשר ללכת לאתר של וויזארדס ולבקש אפשרות ארגון.
אבל הסעיף האחרון שנרשם? "בתור צעד ראשוני מונע, מהיום, כל אדם שישתתף בטורנירים מסוג זה, תיפסל זכותו להשתתף בכל טורניר רישמי שיערך בארץ כולל אליפות הארץ.
הוראה זו נכונה לאיזור חיפה וגם לכל אזור אחר בארץ. "
יש לכם את הסמכות לעשות את זה בכלל?
ובמה אשמים השחקנים בדיוק? בזה שהטורנירים בארץ לא משתלמים וסוף סוף מביאים משהו משתלם?
הייתם צריכים לצפות דבר כזה, ובהיקף הרבה יותר גדול, לא מבין מה השוק.
זכותו של מארגן לאפשר לשחקן להשתתף בתחרות אותה הוא מארגן, ככה שיש להם את הסמכות

מצד שני, היות וטורנירים כאלה לא יכולים להיות מדווחים עולה התהייה איך ידעו מי השתתף ומי לא.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
שלח תגובה