ליגת הטכניון המחודשת - ימי רביעי 18:00 - עונת DGM

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
Yoav
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

ליגת הטכניון המחודשת - ימי רביעי 18:00 - עונת DGM

שליחה על ידי Yoav »

תמונה

איפה?
טכניון, בית הסטודנט. קומת האוכל, בשולחנות מול החנות 30 מעלות ושווארמה רוניצ'ו.

מתי?
כל יום רביעי, החל משעה 18:00.
טורנירים מתחילים באיזור 18:25, אבל רצוי להתעדכן בפורום לפני.

מה משחקים?
כולם מוזמנים לבוא לשחק עם חבילות מהבית או עם החבילות שלנו.
יש משחקי Commander ממש כיפיים על בסיס קבוע. יש אפשרות לשחק עם החבילות שלנו בחינם (אבל רק אם אתם נחמדים ויש לנו חבילה ספייר לתת לכם :))

יש טורנירים?
כל שבוע נערך בליגה טורניר שמתחיל באיזור 18:25.
עלות דראפט 75 ש"ח, עבור בוסטר לפרס.
עלות קונסטרקטד (טייפ2/מודרן/קיוב) - 40 ש"ח, עבור 2 בוסטרים לפרס!

המתכונת היא תהיה לרוב, 2 דראפטים ואז טייפ2, 2 דראפטים ואז טייפ2 וכך הלאה.
ויש מבצע נוסף!:) - פרסי השתתפות מתנת King Collectibles -
כאשר משתתפים בטורניר, מקבלים פרס השתתפות ללא קשר לתוצאה. הפרס הוא בצורת זיכוי לקניית מוצרים נלווים (פרוטקטורים, דואל דקים וכד' - לא בוסטרים):
* כל משתתף בדראפט מקבל 10 ש"ח זיכוי לקניית מוצרים נלווים.
* כל משתתף בקונסטרקטד מקבל 5 ש"ח זיכוי לקניית מוצרים נלווים.
* זהו מבצע שיהיה כרגע עד אחרי פרירליס M14 בשביל לעורר קצת את הליגה. אם נראה שזה יצליח נמשיך עם המבצע הזה, אם לא, אז ננסה דברים אחרים.
* מוצר נלווה הכוונה כל מה שהוא לא בוסטרים, כלומר - סליבים, אלבומים, דק בוקסים וכו'...

בנוסף ניתן להחליף כל בוסטר שזכית בו בפרס בטורניר בקופון של 5$ לקניה באתר https://www.mtgmadness.com

יש איזה מירוץ ליגה? FNM? אליפות ליגה?
כן יש מירוץ ויש אליפות ליגה שווה!

מירוץ הליגה -
על כל ניצחון בטורניר תקבל 3 נק', תיקו 1 נק', הפסד כלום.

מה קובע המירוץ?
- על כל 9 נק' תקבל קלף FNM! :P
- יהיו טורנירים עם ניקוד כפול, טורניר שמוסיף 3 נק' למירוץ למי שמשתתף בו ועוד.
- באליפות הליגה תוכלו לבחור בכל סיבוב אם להתחיל או לשלוף אם יש לכם יותר נק' ליגה מאשר היריב שלכם.
למשל אם מקום 3 במירוץ ישחק מול מקום 5 במירוץ, אז מקום 3 יוכל לבחור להתחיל ב-game1 מבלי שיצטרכו להטיל קוביה.

:king: אליפות הליגה!! :king:
מתי?
אליפות הליגה תערך 25.9.13

פורמט?
טייפ2

מי זכאי להשתתף באליפות?
כל מי שהשתתף בלפחות X דראפטים בעונה הנוכחית

אשמח לראות את כולכם ומאחל לכולנו כיף גדול והרבה מיתיקים!!! :)
אז נתראה ברביעי הקרוב!

יואב

אשמח לענות על כל שאלה כאן בנושא של הליגה או בהודעה פרטית

תמונה
נערך לאחרונה על ידי Yoav ב 18/6/2013 , 15:50, נערך 66 פעמים בסך הכל.
מיצי מיאו
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ברכות למאסטר החדש! מי יתן ותחת שרביטך ידווחו דראפטים בהמוניהם!
גם שחקנים שפעם באו לליגה בצורה קבועה ועכשיו פרשו, אתם מוזמנים לרשום למה עזבתם ומה יגרום לכם לחזור.
אתה יכול לנסות לשכנע את החברה שלי שהיא רוצה למכור את הבית שלה, להתגייר ולעלות לישראל...
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

יום שני
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

חשבתי שסיכמנו שקוראים לליגה צוות רוקט...
ושלתואר קוראים "מאסטר מג'יק חורף 2010" וכו'...
והגביע הוא בצורה של דרגונבול...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

:lol:
אני בסדר עם כל יום, אבל מעדיף באמצע, יום שלישי או רביעי ככה.
בנוגע ללמשוך קהל, כשהליגה התחילה בטכניון היו שלטים ומודעות ברחבי הטכניון (ככה אני גיליתי שהתחיל), אבל אז אני חושב שהליגה הייתה בשיתוף עם משהו בטכניון שזה איפשר להיות במק"ק. אבל אפשר לבדוק בכל מקרה אפשרות של פוסטרים ושלטים, או להכין פלאיירים כמו שרפי הציע בשרשור אחר, הרבה פעמים שואלים אותנו שמה מה זה, עדיף שתהיה תשובה מסודרת עם לינקים וכזה.

וכשאתה אומר ניצחון, אתה מתכוון רק בדראפטים?

יואב התחלת ללמוד כאן אגב?
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כן התחלתי ללמוד השבוע. אני אעשה איתך טסטניג לשיעורי בית.

אני עוד לא ראיתי מה הולך באולמן ובבית הסטודנט. גם צריך לראות שאין קבוצה אחרת שמשחקת בימים אחרים שלא נתפוס מלא מקום שם.
אלמוג איפה אתה חושב יותר כדאי?

נצחון זה רק בטורנירים מדווחים שנערוך. אם תרצו ובמידה ויהיה קיוב גם אפשר להכניס את זה למירוץ.
מיצי מיאו
yoavzim123
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoavzim123 »

תמיד שאנחנו משחקים באים אנשים ואומרים שפעם הם שיחקו את המשחק הזה וחבל שהם לא ידעו שזה מתקיים - אז תפרסמו בטכניון! בטוח יש שם מספיק אנשים שפעם שיחקו ואין להם מה לעשות בזמן הפנוי שלהם...

ואני בעד יום שלישי, למרות שגם רביעי זה סבבה.

ליגת הצדק אולי? :P גם ליגת האלופים זה אדיר.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כשהליגה בטכניון רק התחילה לפעול, לפני שהיא קיבלה את הצביון המובהק של "דראפט שבועי", רועי צזנה ודני יוסף דאגו למלאי נדיב של חבילות הדגמה בסיסיות (שהם בנו) פלוס מבחר של commons/uncommons ישנים כדי לשדרג או לשנות אותן ולבנות חבילות אחרות. שווה לנסות את זה אם רוצים לפרסם את הפעילות, מי שלא שיחק שנים עשוי להעדיף משהו כזה, לפחות בתור התחלה, מאשר ישר לזרוק 80 ש"ח. וכמובן שזה נכון גם לגבי שחקנים חדשים.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

Yoav כתב:כן התחלתי ללמוד השבוע. אני אעשה איתך טסטניג לשיעורי בית.

אני עוד לא ראיתי מה הולך באולמן ובבית הסטודנט. גם צריך לראות שאין קבוצה אחרת שמשחקת בימים אחרים שלא נתפוס מלא מקום שם.
אלמוג איפה אתה חושב יותר כדאי?

נצחון זה רק בטורנירים מדווחים שנערוך. אם תרצו ובמידה ויהיה קיוב גם אפשר להכניס את זה למירוץ.
כרגע לפי מה שאני יודע הפואיה עדיין סגור באולמן, ככה שאין אף קבוצה שמה בכל מקרה, הערב משחקים השבועי מתקיים שמה ביום שני אבל ככה שאם אנחנו רוצים את אולמן בשני אז אי אפשר.

שבוע שעבר היינו בבית הסטודנט במקום טוב, אבל לא היו הרבה סטודנטים כי הסמסטר עוד לא התחיל, השבוע נוכל לעשות ניסוי כלים ולראות אם באמת יש הרבה אנשים בערב בבית הסטודנט, אבל אני לא חושב שיהיו פשוט כי אין הרבה מה לעשות שמה בערב (לפחות עד שיפתחו את הפאב).
לעתיד אני חושב שעדיף אולמן בכל מקרה, פשוט כי יש שמה זרימה של אנשים ואנחנו רוצים גם לפרסם את המשחק כמה שיותר.
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

League of extraordinary gentlemen?
נשמע אדיר, באמת הגיוני שמישהו שבא באופן קבוע יסחוב חבילה או שתיים הדגמתית אני מניח למרות שלא זכור לי שאי פעם מישהו בא ורצה ללמוד איך לשחק. אני אשתדל להביא חבילה או שתיים מהחוג כשאני בא.
בקשר למה יהיה טוב לליגה, לדווח! אני באמת שלא יודע כמה זה קשה/מסובך/מתיש, אבל אני בטוח שאם קהל היעד התחרותי יחסית של הליגה יוכל להיות בטוח שלמשחקים יש משמעות על הדירוג, זה רק יכול לעודד אותם לבוא.
נ.ב הליגה זרמה טוב כשהיו אופציות של מה לשחק לצד הדראפט כגון לימיטד אינפיניטי. אני אשתדל לבוא עם כזה או EDH כדי שאם מישהו ירצה לשחק משהו לא תחרותי אני אוכל לחסוך כסף תוך כדי שאני לומד איך עושים דראפטים חדשים מבחירות של בועז שעושה אותם נונסטופ באונליין.
תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

יש לי עדיין מוכנות את הדקים הפשוטות מאז שהיה את המבצע הזה של המדבקות של הPW, אני יכול להביא אותן גם כן בפעם הבאה.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

טוב, אם הליגה ביום רביעי השבוע אז יש לי פשוט שיעור באולמן שמסתיים ב16:30 ואין לי כח ללכת למעונות ולחזור אז אם מישהו יכול לבוא מוקדם שנשחק קצת אז אני אשמח XD
יש לי עדיין 14 בוסטרים מהבוקס שלי (ועוד חמישה שאני יכול להשתמש בהם לדראפט) ככה שאם מישהו רוצה ווינסטון דראפט מלווה בEDH לפני שהליגה מתחילה שיגיד :)

גם אצלי נפתחו כבר ארבעה מית'יקים, אבל בע"ה בבוסטרים שנשארו יש עוד PW מחכה לו וגם חרב. ומסטיקור.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

I'm thinking more along the lines of 6-10 decks, because a couple of decks may be good for demonstrating the game but you want people playing it. Which means giving them choices and variety, exposing them to the different styles of play each color has to offer and the different styles possible within the same color. If you have a bunch of cards that would let them customize the decks further that could be even better. I'm sure Rafi(q) and Almog can whip up a few of these, and both Almog and Yoav live close enough that carrying them over shouldn't be a major hassle - a loaded album weighs a lot more.

Alternate formats like LI are also cool and fun, especially since they don't cost the new player anything and are readily available, but since they tend to have radically different strategies and emphases they might not be so great for new players to try early on. You need to learn the rules before you start changing them. Cube, on the other hand, might be a good format because it introduces the concept of draft, can be played for free (if you guys can curb your obsessive need for prizes) and gives them a taste of some really powerful effects. Just make sure they don't play against Tal and his amazing "lucky" coin flips :P

Apologies for the English, there's no Hebrew on Annissa's computer.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

היות ואני במעונות אז אין לי בעיה באמת לשמור את הדקים המוכנות האלה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

הפואיה באולמן עדיין סגור, אז בית הסטודנט?
יש מקום של ספות ויש גם שולחנות טובים בקומה השניה ברוניצ'ו. איפה להיפגש קודם?
מישהו יבוא מחר קצת מוקדם ב5 ככה או שאני אלך ואחזור למעונות?
AquaMyst
MTGil Apprentice

שליחה על ידי AquaMyst »

I plan to arrive a little earlier for some EDH tomorrow.
Cheers,
Gaby.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

יכול להיות שאני אגיע מוקדם, אני מתכנן להגיע לשם משיעור נהיגה.
אבל הEDH אצל רפי, אז לא יודע אם יהיה לי
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

אני גם כן אגיע מוקדם בשביל לשחק EDH
AquaMyst
MTGil Apprentice

שליחה על ידי AquaMyst »

I'm bringing two EDH decks, so I can lend one for play.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

כפי שאלמוג אמר, היום נשחק בבית הסטודנט.
אלמוג, הכוונה איפה שיש כיסאות מול הפיצה?

אני מביא בוסטרים לדראפט SOM, עלות 80 ש"ח או 4 בוסטרים + 10 שקלים. נתחיל אותו ב-19:00.
תביאו DCI (מי שלא שיחק בדראפט שבוע שעבר ביום שבת).
מזכיר לכולם שהיום מתחיל המירוץ לתואר - אלוף הליגה! שילווה בגביע נוצץ ותהילת עולם! :cool: (הוא לובש משקפי שמש כי הוא מסתנוור מהכבוד)
מיצי מיאו
נעול