העדפות שלכם לטורנירים מיוחדים ברומ"ח

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
troynightstar
SWAMP MASTER
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

העדפות שלכם לטורנירים מיוחדים ברומ"ח

שליחה על ידי troynightstar »

שלום כולם,
רומ"ח רוצה להגדיל את הפעילות שלה בתחום המג'יק גם מעבר לדראפט השבועי הרגיל, ולכן אנחנו פונים אליכם:
איזה פורמט אתם הייתם רוצים לראות בטורנירים אצלנו, שידורגו אצלנו במקביל גם בטבלה אצלנו וגם בנפרד ב-DCI וכל כמה חודשים יהיו פרסים למוביל בטבלה שלנו?
כל מי שמגיב כאן - נא לכתוב איזה פורמט תרצו ולמה: די חשוב לנו הלמה.
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

מודרן. למה? כי זה הפורמט הכי מעניין כרגע שעוד יהיה אפשר לאסוף שחקנים.

קומנדר - למה? כי זה פורמט כיפי ומעניין.

לגאסי. למה? כי אני ממש ממש מתגעגע :)
How is my whisky cup doing?
leeron
MTGil Apprentice

שליחה על ידי leeron »

אני מצטרף, אני גם רוצה קומנדר שזה פורמאט כיפי שחוץ משני טורנירים שהיו בארץ לא היו יותר טורנירים למרות שאני חושב שהרבה שחקנים משחקים אותו לכיף.(זה הפורמאט שאני הכי ישמח ליראות!!!)

בקשר ללגאסי ומודרן (לי לפחות, אבל אני חושב שלהרבה שחקנים אחרים) אין גישה ואין תקציב לפורמאטים האלה, אני לא יודע מתי היה בארץ, בפעם האחרונה טורניר של לגאסי ומודרן זה פורמאט חדש שהטורניר הראשון שלו יהיה עוד מעט, צריך, לפי דעתי, לחכות ולראות איך הטורניר הזה יתפוס לפני שמריצים אותו באופן קבוע, ברומ"ח.

מה שעוד אני ישמח ליראות זה סטאנדארד, טורניר קבוע ליד הבית ייתן לי סיבה טובה מאד ליבנות/ליקנות דק במחיר סביר (הפורמאטים שמוזכרים למעלה לא מאפשרים לי כלכלית ליבנות דק, מה לעשות לתיכוניסטים אין תקציב*).

למרות שאני לא מגיע באופן קבוע(יש לי אימון ביום ראשון) אני מגיע מתי שמזדמן לי ואיכפת לי מאד ממה שהולך שמה

*צדק חברתי!
GreenG
MTGil Apprentice

פורמט רצוי

שליחה על ידי GreenG »

היי,
אני הייתי שמח לראות טורנירי בלוק.
אני מאמין שרוב השחקנים בארץ משחקים Standard גם אם
הם משחקים פורמטים אחרים כך שבסיס קלפים יש.
בנוסף זה פורמט מגביל מצד אחד ומעודד יצירתיות מצד שני
כי יש פחות ליסטים בנט ואפשר ליצור ליסטים חדשים יחסית בקלות.
מבחינתי זה יכול להיות כיף אדיר ומשום מה אני לא נתקלתי אפילו בטורניר
בלוק אחד למרות שיכול להיות שהיו.

בהצלחה,
גיא
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אני אשמח לראות כל סינגלטון שהוא או קומנדר 1v1 (שגם זה סוג של סינגלטון..)
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
demonic sengir
I Am Tutor

קומנדר לא מתאים למשחק 1v1, והדקים לא בנויות לסוג משחק כזה. סינגלטון זה משהוא אחר.

לגבי מודרן - אפשר לסגור דק ב-300 שקל, ואפילו פחות. ועוד אחת לא רעה בכלל, כפי שהדגמתי בת'רד אחר. פשוט מסתפקים בשלב ראשון ב-4 פאטצ'ים ובלי שוקלנדס. אז נכון שזה לא האידיאל, אבל זה גם לא PTQ.

בכל מקרה, סינגלטון גם אשמח לראות, כל עוד אין הגבלה חריפה מדי של מאיזה הוצאות ניתן לשחק, כיוון שגם כך הפורמט מאד מגביל מבחינת הבניה.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

מה רע בקומנדר 1v1 עם ה-Banlist הצרפתי? 30 חיים, בלי Sol Ring/Mana Crypt ועוד כמה, בלי Vendilion Clique בתור קומנדר. זה אחלה פורמט ולא באמת צריך הרבה בשביל להפוך דק קומנדר רגילה של מולטיפלייר ל-1v1.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
demonic sengir
I Am Tutor

TheCheat כתב:מה רע בקומנדר 1v1 עם ה-Banlist הצרפתי? 30 חיים, בלי Sol Ring/Mana Crypt ועוד כמה, בלי Vendilion Clique בתור קומנדר. זה אחלה פורמט ולא באמת צריך הרבה בשביל להפוך דק קומנדר רגילה של מולטיפלייר ל-1v1.
שכנעת אותי. זורם :)
Lorven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Lorven »

מאוד הייתי שמח לראות טורניר סטאנדארד. הפורמטים הישנים יותר לא נראים לי סבירים כאפשרות, ויחסית לזה שסטאנדארד זה הטייפ הכביכול הכי נפוץ אין באמת הרבה טורנירים שלו וזה יעודד תחזוקה של דק.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני חושב שסטנדרט לא נכלל בקטגוריית ה-"מיוחדים".
Lorven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Lorven »

לפי מה שהבנתי מההודעה הראשית זה כל מה שלא דרפאט. ומה יותר מיוחד במודרן או בלגאסי מסאטנדארד? זה שהם נותנים אדג' למי שמשחק יותר זמן ומונעים מאנשים אחרים להיכנס אליהם בקלות? מאוד מיוחד.
demonic sengir
I Am Tutor

Lorven כתב:לפי מה שהבנתי מההודעה הראשית זה כל מה שלא דרפאט. ומה יותר מיוחד במודרן או בלגאסי מסאטנדארד? זה שהם נותנים אדג' למי שמשחק יותר זמן ומונעים מאנשים אחרים להיכנס אליהם בקלות? מאוד מיוחד.
לא. זה ש(שים לב היטב) אין טורנירים של מודרן/לגאסי הופך את הטייפ למיוחד.
טייפ2 זה בערך הקונסטרקטד הכי *לא* מיוחד שיש. זה שאין קונסטרקטד באופן סדיר זה עניין אחר, אבל יש.

הטורניר לגאסי האחרון שהיה היה לפני 5 או 6 שנים, ומודרן עדיין בחיתוליו, ולכן שניהם כן מיוחדים.

אגב - אני יכול להדגים איך ב-300 שקלים אפשר לבנות דק איכותית (אפילו ללגאסי), אם רק מוותרים על דואלנדס. מיצידי שיעשו טורניר לגאסי בלי ררים/מספר מוגבל של ררים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קודם כל, נראה לי שאתם באמת נכנסים כאן לסמנטיקה שפותח ה-thread לא התכוון אליה; אני חושב כמו Lorven שהכוונה היא ל"טורנירים שהם לא דראפט", כי דראפט זה הטורניר הכי נפוץ בארץ (בעצם, היחיד שרץ בקביעות אמיתית ותדירות גבוהה).

מעבר לזה, מכיוון וצוין בהודעה הראשונה שאלו אמורים להיות ארועים מדווחים ("שידורגו... גם בנפרד ב-DCI") אני לא בטוח אם Commander או Singleton הם בכלל אופציה. למיטב ידיעתי לא ניתן להזמין אותם בתור טורניר ואי אפשר לדווח אותם בתור טורניר מסוג אחר (אבל אולי אני טועה). קחו את זה בחשבון.

במידה ואתם מתכוונים להריץ את הטורנירים בתור פעילות שהיא חלק מהליגה ולא טורניר של שבת, אם אפשר להוסיף את המילה "ברומח" לכותרת אני אשמח, יש הרבה אנשים שהטורנירים לא רלוונטיים עבורם בגלל מרחק נסיעה ולכן עדיף שהם לא ישבשו לכם את המשאל ואתם לא תבזבזו את זמנם.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אסף אני חייב לציין שאתה מצחיק אותי עם מסע הפרסום הזה שלך למודרן בגלל שיש לך הרבה קלפים למודרן.

טייפ 2 עכשיו פורמט חדש ומדהים,הוא מיוחד בארץ בדיוק כמו מודרן כמ חוץ משראפטים אין כלום בארץ.

יש יותר edh בארץ מאשר טייפ 2 לצורך המחשה....

ככמו שכתבתי,מודרן זה פורמט שיהיה קשה מאוד לגרום לו לתפוס בארץ אז בהחלט עדיף להתרכז בטייפ 2 כרגע,במיוחד אחרי הרוטציה שכל הקלפים בטייפ מאוד חדשים ונגישים צכל השחקנים.

אני אבוא לטייפ 2 בכיף,למודרן כנראה שלא
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
demonic sengir
I Am Tutor

TrUnks כתב:אסף אני חייב לציין שאתה מצחיק אותי עם מסע הפרסום הזה שלך למודרן בגלל שיש לך הרבה קלפים למודרן.

טייפ 2 עכשיו פורמט חדש ומדהים,הוא מיוחד בארץ בדיוק כמו מודרן כמ חוץ משראפטים אין כלום בארץ.

יש יותר edh בארץ מאשר טייפ 2 לצורך המחשה....

ככמו שכתבתי,מודרן זה פורמט שיהיה קשה מאוד לגרום לו לתפוס בארץ אז בהחלט עדיף להתרכז בטייפ 2 כרגע,במיוחד אחרי הרוטציה שכל הקלפים בטייפ מאוד חדשים ונגישים צכל השחקנים.

אני אבוא לטייפ 2 בכיף,למודרן כנראה שלא
שאלו מה אני רוצה, אמרתי. תפסיק להיות אנטי.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני לא אנטי,אני יכול להשיג דק מודרן גם לטורניר של של וגם בכלל אבל זה לא שווה את זה כי זה פורמט שלא ימשוך אנשים ובצדק(לא נגיש,יקר)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

קחו את זה למקום אחר, הת'רד הזה מיועד לכך שאנשים יכתבו את ההעדפות שלהם ולא ינהלו דיון על התקפות של מודרן בארץ.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

לדעתי טורנירים של בלוק זה יכול להיות מאוד מגניב!!! אני לגמרי בעד...
קראתי פעם מאמר שמישהו אמר שככל שיש יותר הגבלות במג'יק אנשים נהייים יותר יצירתיים.
שווה לנסות!
הגודל אוהו קובע....
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

טורניר סטנדרד יהיה מגניב, אני יבוא אם יהיה. נראה לי גם הפורמט הכי ריאלי אחרי דראפט שאנשים יבואו לשחק אותו.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Ilan
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ilan »

אני אגיע במידה ויהיה סטנדרט
שלח תגובה