השמן והרזה - Modern - 10/11/12

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

הייתם מעדיפים קלפים של מודרן כפרסים (הקלפים מפורסמים מראש)?

כן.
12
31%
לא.
3
8%
רק אם אפשר לבחור בין קלפים לבוסטרים.
15
38%
לא משנה לי, אני בא בשביל הכיף.
9
23%

סך הכול הצבעות: 39

A-C-E
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי A-C-E »

שאלה לי אל מארגן הטורניר\שחקנים וותיקים.
אני שחקן מתחיל ובאמת משחק רק כמה ימים, יש לי חבילת בסיס קצת משופרת (מחברים וזה)
ועוד מעט אני קונה הרחבה לחבילה (שוב לא משו רציני לפי מה שהבנתי) האם כדאי לי להרשם לטורניר?
(יש בכלל סיכוי להגיע להשיגים כלשהם??) או שעדיף לי עד שאני יסתדר עם חפיסה יחסית טובה ובינתיים
לצפות בשחקנים ואסטרטגיות?
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

מכיוון שאתה שחקן חדש, אולי מוטב שביום הטורניר תסתכל על הדקים ועל השחקנים בשעת משחק ותצבור מעט נסיון מאופי הפורמט כך.
חשוב להכין את עצמך קצת לפני הטורניר עם הדק שאתה משחק איתה, כל דק דורשת מחשבה ואסטרטגיה כנגד היריב שלך. בפרק זמן כזה, אם תבוא עם דק מאולתרת שאינה עונה על הפורמט לטעמי סיכוייך להצלחה נמוכים.
אשמח לעזור לך בטורנירים הבאים אם תזדקק להכוונה, או לקלפים.
אתה מוזמן בלי שום קשר להשתתף בדראפט שנעשה, אם תרצה.

בהצלחה בכל מקרה,

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

demonic sengir כתב:
oracle כתב:
עוד טורניר בלי מזגן זה יותר מדי.
בטורניר הקודם שלנו היה מזגן, ובטורניר הזה הולך להיות מזגן.
אנחנו לא עושים את הטורניר ברחבת שוק המעצבים, אלא בגשר של מקדונלדס.
וזה בנוסף לזה שכבר לא כזה חם, וזה נראה לי יהיה בסדר סך הכל

right....בגלל זה היה כל כך נעים במלך הדראפטים....

אני כנ"ל לא אגיע מהסיבות שניר ציין.(עד שיוכח אחרת)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

צר לי אך גם אני לא אגיע...
הגודל אוהו קובע....
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

אני כנ"ל לא אגיע מהסיבות שניר ציין.(עד שיוכח אחרת)
ניב, לצערי לא נכחתי במלך הדראפטים- כך שאין לי מושג אם היה או לא היה מזגן.
בנוסף, אני רק מזכיר ואומר שאנחנו לא עושים את הטורנירים שלנו ברחבת שוק המעצבים, אלא בגשר של מקדונלדס, ושאנחנו דואגים כמעט תמיד שיהיה מזגן.

מקווה לראות כמה שיותר אנשים בכל מקרה.

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לכל השחקנים שמתלוננים לגבי מזגן:
אין קשר בינינו לבין מלך הדראפטים. רחבת שוק המעצבים נמצאת באחריות הסנטר והעבודה היא מולם. אם הם לא מדליקים מזגן, אז אין.

אנחנו, לעומת זאת, מארגנים את הטורניר על הגשר ליד מקדונלדס. המזגן שם הוא באחריותם והם מדליקים אותו בגלל שהם פותחים את הסניף גם בשבת.

מזגן יהיה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

זה נכון שאתם לא קשורים למלך הדראפטים,אבל אתם כן קשורים ליבואן(אור) ולכל האירגון טורנירים באזור המרכז שבשנתיים האחרונות כושל ככלל.

ככה שגם אני וגם כל מי שהגיב (אני מרשה לעצמי לדבר בשמם כי יש לנו אותה דעה) פה שהוא לא מגיע זה בעקבות האירועים של הזמן האחרון,שלנו נמאס מהמצב במרכז,ולא נבוא לטורנירים גדולים במרכז עד להודעה חדשה (או בעצם עד להוכחה חדשה שעושים פה שינוי גדול ורציני)

מבחינתי גם יכול להיות בקומה שם בעיות שוב,אולי לא בטורניר הזה אלה בטורניר הבא,אפשר לראות שהסנטר זה לא מקום אידיאלי לקיים טורניר.

יובל אתה יכול (ואני מאמין שראית?) לראות את הנושא יותר מפורט בת'רד של מלך הדראפטים.

אין קשר יותר מדי לטורניר הספציפי שהיה (מלך הדראפטים) אלה לטורנירים בכלליות במרכז.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

בשונה משאר הטורנירים בסנטר, שבהם המארגן עובד מול אור, ואור עובד מול הסנטר, אנחנו פנינו ישירות למנהל הסניף של מקדונלדס ועובדים מולו.

ברחבת הגשר הם אחראים על האור, על המזגן, וכל השולחנות והכיסאות הם שלהם, כך שבשונה מכל טורניר אחר שמתנהל מול הסנטר, אנחנו לא רודפים אחרי אף אחד שידליק מזגן או אור, יפעיל את החשמל בשקעים או יפתח לנו מחסן עם שלושה שולחנות ועשרה כיסאות, ועוד עושים לנו פרצוף של כמה אנחנו מטרידים אותם. גם אור וגם הנהלת הסנטר לא נמצאים במשוואה שלנו.
ורק כדי שהכל יהיה סגור, שי היה היום בסנטר ווידא עם הסניף שהם זוכרים שאנחנו מגיעים בשבת. הם מגיעים בתשע ומפעילים הכל - חצי שעה לפני שאנחנו פותחים את ההרשמה.

חרם צרכנים עוזר כשהעסק מרוויח הרבה על חשבון הצרכן. אם העסק בקושי מרוויח, חרם צרכנים ירסק אותו, לא יגרום לו להשתפר.
זה נכון שהסנטר רחוק מלהיות אידאלי, אבל אין מקום אחר שלא גובה תשלום ואין היענות שתחזיר את ההשקעה במקום חלופי. באמת שחיפשנו.

כמה אנשים היו מגיעים אם הטורניר לא היה במרכז? כמה אנשים מוכנים לשלם 150 ש"ח לטורניר קונסטראקטד?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני מסתכל על דיזינגוף ככלל, וכנ"ל טורנירים במרכז( כי לא משנה איזה טורניר אם זה שלכם\מלך הדראפטים וכו') תמיד היו בעיות שחוזרות על עצמן.

ועניין ה"חרם צרכנים",חרם צרכנים גם קורה שהצרכן\לקוח לא מרוצה בכלל ממה שהוא מקבל,שזה מה שקורה כרגע כבר כמה וכמה זמן(אחרת לא היה סיבה ל"חרם"),אני לא נכנס לכיס של היבואן כי זה לא מעניין אותי כל כך בתור לקוח,אני לא חושב ש"אין מקום אחר שלא גובה תשלום סביר" אני חושב שלא חיפשו מספיק וגם כאן הסיבה ל"חרם צרכנים".

תאמין לי שלא הייתי עושה את כל ה"חרם" הזה בלי סיבה מוצדקת כי אני כן רוצה שיהיה טוב ולשחק מג'יק בסה"כ,אני פשוט חושב שזה כבר עבר כל גבול כל הנושאים האלה (ואני ממש לא היחידי שחושב ככה) ולכן הגיע הזמן לעשות צעד משמעותי שהיבואן\מארגנים יבינו זאת וישנו גישה\דעה לגבי העניין.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אני חייב לומר, עם כל הרצון הטוב שלי (ומי שמכיר אותי יודע שיש לי רצון טוב, אני בטוח שאור יודע בכל אופן) לפרגן ולהגיע לכל טורניר וטורניר בין אם קטן ובין אם גדול ולהשקיע במשחק בין אם זה מפני שאני אוהב אותו ובין אם זה כי אני רוצה להצביע ברגליים ולהגיע על מנת לפרגן, אני נאלץ לוותר לזמן מה על כל הטורנירים בשבתות המתרחשים במרכז וזאת משום דפוס שחוזר על עצמו לאורך לא מעט זמן של טורנירים שפשוטו כמשמעו - סוחטים מהשחקן גם את הכוחות הפיזיים גם את הנפשיים גם את הכיס (בין היתר) וגם את הבגדים (לי נמאס מלהזיע לא יודע מה איתכם).

לכן עם כל הצער שבדבר, אני לא אגיע יותר בימי שבת לטורנירים עד אשר אני אראה איזשהו שיפור בדמות מקום של קבע לטורנירים, שיש בו מזגן ולא צפוף יתר על המידה.
את הדברים האלה אני אומר בשמי, אף אחד לא שם לי מילים בפה, ודרך אגב זה שאני שומע את זה מעוד אנשים רק מוכיח כמה הבעיה חמורה וכמה דרוש שינוי.
SHOW TIME !
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

לצערי לא אוכל להגיע לטורניר....
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
Phoenix of Ice
MTGil Wizard

שליחה על ידי Phoenix of Ice »

לא יודע למה יש פה את כל הדיונים האלה על מזגן ובעיות בארגון.
הייתי בטורניר מודרן הקודם שהם ארגנו ולא הייתה שום בעיה, והוא היה ממש באמצע הקיץ...

חוץ מזה, זה פורמט שהייתי די שמח אם אנשים כן היו משקיעים בו טיפה יותר, כי זה הדבר היחיד שאני מרגיש שאני מסוגל לשחק - אין לי לא כסף ולא זמן לרדוף אחרי הקלפים החמים והמטא-גיים כדי להיות פעיל בסטאנדרט ואפילו לא יותר מידי בדראפטים של הסטים האחרונים כי אני לא מכיר כמעט בכלל את הפורמט וכל מי שעשה כמה דראפטים לפני יהיה לו יתרון עצום עלי...

הפורמט הזה הוא משהו שאני כן יכול להסתמך על זה שאני אבנה דק והוא יחזיק גם כמה שנים טובות ואני אוכל להמשיך להגיע איתו לטורנירים עם שינויים קלים... זה נראה לי הפורמט היחיד שמאפשר לשחקנים ותיקים שכבר אין להם זמן להיות שחקנים פעילים כן להשאר במסגרת איכשהו...
בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האדם - ואז נח.
אחר כך ברא אלוהים את האישה - מאז, לא אלוהים ולא האדם מצליחים לנוח לרגע.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Phoenix of Ice כתב:לא יודע למה יש פה את כל הדיונים האלה על מזגן ובעיות בארגון.
הייתי בטורניר מודרן הקודם שהם ארגנו ולא הייתה שום בעיה, והוא היה ממש באמצע הקיץ...

חוץ מזה, זה פורמט שהייתי די שמח אם אנשים כן היו משקיעים בו טיפה יותר, כי זה הדבר היחיד שאני מרגיש שאני מסוגל לשחק - אין לי לא כסף ולא זמן לרדוף אחרי הקלפים החמים והמטא-גיים כדי להיות פעיל בסטאנדרט ואפילו לא יותר מידי בדראפטים של הסטים האחרונים כי אני לא מכיר כמעט בכלל את הפורמט וכל מי שעשה כמה דראפטים לפני יהיה לו יתרון עצום עלי...

הפורמט הזה הוא משהו שאני כן יכול להסתמך על זה שאני אבנה דק והוא יחזיק גם כמה שנים טובות ואני אוכל להמשיך להגיע איתו לטורנירים עם שינויים קלים... זה נראה לי הפורמט היחיד שמאפשר לשחקנים ותיקים שכבר אין להם זמן להיות שחקנים פעילים כן להשאר במסגרת איכשהו...
אני לגמרי מסכים איתך בנוגע לזה שהפורמט הוא מקום בטוח לשחקנים שאין להם זמן וכסף להתעסק עם המשחק ולהשיג קלפים, וזה באמת מעולה לאנשים כמוך, אבל אתה חייב להבין, אני וחברי השחקנים הפעילים, ה"תחרותיים" יותר כביכול, סובלים כבר זמן רב מטורנירים צפופים, מחניקים וסוחטים. אם אתה שחקן שמגיע רק לטורנירי המודרן של שי ויובל אז אולי אתה לא מכיר את מה שאני מדבר עליו, אבל אתה חייב להבין שיש פה שחקנים שמוציאים נתח רב מממונם על המשחק הזה ומוצאים את עצמם מקבלים טורנירים שלא מכבדים אותם, לכן אני מבין את התסכול שאתה רוצה ללכת לשחק פעם בכמה זמן מג'יק עם האוסף שיש לך ואתה נכנס ורואה פה שיש הרבה אנשים שלא מתכוונים להגיע.
SHOW TIME !
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

זה ממש מצחיק שאנשים פה מעלים טענות, וכשמסבירים להם שהטענות שלהם לא תופסות לטורנירים שלנו, התשובה היא "אבל בשאר הטורנירים כן, אז אני לא בא גם לשלכם".

מזגן: יש. בפעם הלא יודע כמה. אנחנו במקום אחר ועובדים מול אנשים אחרים.
כסף: הפורמט דורש הרבה פחות השקעה בטווח הבינוני-רחוק, ואנחנו מלווים כמויות אדירות של קלפים בחינם. גם הדראפטים שלנו עולים פחות מלימיטד רגיל. אפילו את עלות הטורניר עצמו הורדנו ברגע שיכולנו.
צפיפות: נכון, במהלך הטורניר הקודם היו שני סרטים שהתחילו ואז הלקוחות של מקדונלדס מילאו את הגשר. אבל זה לא היה צפוף ולא היה רועש (וגם לא הציקו כמו שקורה במרכז ויצמן). ושאר הזמן היה לנו את כל הגשר. יש שם מספיק שולחנות וכיסאות כדי שכל זוג ישחק על שולחן נפרד (בלי למצות אפילו חצי מהשולחנות).

לגבי מקום אחר: כל מי שאומר ש-"בטוח יש מקום יותר טוב בעלות סבירה", לא מכיר את המרכז. הכל פה יקר. מגרש חניה ליום עולה יותר ממה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו. כל מי שאומר שלא חיפשנו מספיק, מוזמן לנסות לחפש. אנחנו עושים את זה אחת לכמה חודשים כבר חמש שנים בערך. מי שלא חיפש מקום ולא יודע מה המצב באמת, שלא יגיד לנו כמה לא התאמצנו מספיק.

אנחנו נשמח לשמוע כל טענה שעולה, כל עוד היא לא מבוססת על טורניר אחר. אתם לא יכולים לשפוט אותנו על פשלות של אנשים אחרים.
במיוחד לא כשמי שצועק פה הכי הרבה, לא היה בטורנירים שלנו ומתעלם מהם לחלוטין כשהוא אומר "כל הטורנירים בזמן האחרון".
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Y כתב:זה ממש מצחיק שאנשים פה מעלים טענות, וכשמסבירים להם שהטענות שלהם לא תופסות לטורנירים שלנו, התשובה היא "אבל בשאר הטורנירים כן, אז אני לא בא גם לשלכם".

מזגן: יש. בפעם הלא יודע כמה. אנחנו במקום אחר ועובדים מול אנשים אחרים.
כסף: הפורמט דורש הרבה פחות השקעה בטווח הבינוני-רחוק, ואנחנו מלווים כמויות אדירות של קלפים בחינם. גם הדראפטים שלנו עולים פחות מלימיטד רגיל. אפילו את עלות הטורניר עצמו הורדנו ברגע שיכולנו.
צפיפות: נכון, במהלך הטורניר הקודם היו שני סרטים שהתחילו ואז הלקוחות של מקדונלדס מילאו את הגשר. אבל זה לא היה צפוף ולא היה רועש (וגם לא הציקו כמו שקורה במרכז ויצמן). ושאר הזמן היה לנו את כל הגשר. יש שם מספיק שולחנות וכיסאות כדי שכל זוג ישחק על שולחן נפרד (בלי למצות אפילו חצי מהשולחנות).

לגבי מקום אחר: כל מי שאומר ש-"בטוח יש מקום יותר טוב בעלות סבירה", לא מכיר את המרכז. הכל פה יקר. מגרש חניה ליום עולה יותר ממה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו. כל מי שאומר שלא חיפשנו מספיק, מוזמן לנסות לחפש. אנחנו עושים את זה אחת לכמה חודשים כבר חמש שנים בערך. מי שלא חיפש מקום ולא יודע מה המצב באמת, שלא יגיד לנו כמה לא התאמצנו מספיק.

אנחנו נשמח לשמוע כל טענה שעולה, כל עוד היא לא מבוססת על טורניר אחר. אתם לא יכולים לשפוט אותנו על פשלות של אנשים אחרים.
במיוחד לא כשמי שצועק פה הכי הרבה, לא היה בטורנירים שלנו ומתעלם מהם לחלוטין כשהוא אומר "כל הטורנירים בזמן האחרון".
יובל קודם כל אני אגיד שוב שאני מתנצל על כך שאני לא מגיע, אני יודע כמה אתם משקיעים וכמה לא נעים זה לשמוע שאנשים לא הולכים לבוא.
אבל כנראה שלא הבנת, למרות שאני לא מבין איך לא הבנת כי אתה בעצמך אמרת את צמד המילים "חרם צרכנים", מבחינתי זה מה שקורה, אני לא מגיע כי נמאס לי ואני רוצה לראות שינוי. החלק השני, אני אחרי אחד הפריריליסים הגדולים (יכול להיות שזה היה איניסטרד אני לא זוכר) היה פה דיון ארוך ארוך בפורום, תנחש על מה? אז לקחתי לידיים שלי את נושא הלחפש מקום כי ראיתי שחוץ מדיבורים לא קרה שום דבר בשרשור הזה אז אמרתי יאללה, למה לא, וחפשתי, ומצאתי כמה מקומות, בין היתר הייתי בקשר עם אור לגבי העניין במשך משהו כמו שבוע וחצי, הרמתי טלפונים לכל מיני מקומות וכל פעם שאמרתי לאנשים את המחיר שאנחנו מוכנים לשלם הם צחקו לי בפנים. אז כן באיזשהו שלב ויתרתי.
אז אני מקווה שהבנת שיש פה אנשים שכן מכירים את המרכז וכן ניסו לעזור, גם אם זה לא מתפקידם, ויש פה אנשים שאוהבים גם לנסות לתרום ולא רק להתלונן כמו שהרבה פעמים אור ואתם אוהבים לצייר את זה.
SHOW TIME !
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

Im O.K כתב:יובל קודם כל אני אגיד שוב שאני מתנצל על כך שאני לא מגיע, אני יודע כמה אתם משקיעים וכמה לא נעים זה לשמוע שאנשים לא הולכים לבוא.
אבל כנראה שלא הבנת, למרות שאני לא מבין איך לא הבנת כי אתה בעצמך אמרת את צמד המילים "חרם צרכנים", מבחינתי זה מה שקורה, אני לא מגיע כי נמאס לי ואני רוצה לראות שינוי. החלק השני, אני אחרי אחד הפריריליסים הגדולים (יכול להיות שזה היה איניסטרד אני לא זוכר) היה פה דיון ארוך ארוך בפורום, תנחש על מה? אז לקחתי לידיים שלי את נושא הלחפש מקום כי ראיתי שחוץ מדיבורים לא קרה שום דבר בשרשור הזה אז אמרתי יאללה, למה לא, וחפשתי, ומצאתי כמה מקומות, בין היתר הייתי בקשר עם אור לגבי העניין במשך משהו כמו שבוע וחצי, הרמתי טלפונים לכל מיני מקומות וכל פעם שאמרתי לאנשים את המחיר שאנחנו מוכנים לשלם הם צחקו לי בפנים. אז כן באיזשהו שלב ויתרתי.
אז אני מקווה שהבנת שיש פה אנשים שכן מכירים את המרכז וכן ניסו לעזור, גם אם זה לא מתפקידם, ויש פה אנשים שאוהבים גם לנסות לתרום ולא רק להתלונן כמו שהרבה פעמים אור ואתם אוהבים לצייר את זה.
להחרים את כל הטורנירים במרכז ללא הבדל, כשאתה בעצמך אמרת שחלק מהמארגנים בסדר, זה בערך הגיוני כמו להחרים מג'יק בכלל עד שוויזארדז יבואו ויעשו סדר בטורנירים פה.
How is my whisky cup doing?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני מבין למה אתם כועסים. אני לא מבין למה אתם מוציאים את זה עלינו.
אתם מתלוננים על אור והסנטר. עקפנו אותם. פנינו בעצמנו למקור אחר. אם תקראו שוב את הנושא של מלך הדראפטים, תראו שלאור אין מושג בכלל מה הולך עם הגשר של מקדונלדס, כי הוא מעולם לא היה חלק בהתקשרות שלנו איתם.

לגבי מקום, אני לא בא בטענות אליך, עודד, אלא לאנשים שאומרים דברים כאלה:
אני לא חושב ש"אין מקום אחר שלא גובה תשלום סביר" אני חושב שלא חיפשו מספיק
אתה לקחת יוזמה ואני מכבד את זה מאוד. אתה גם קיבלת את אותן התגובות שאנחנו קיבלנו מבעלי מקומות. מי שאומר שאם לא מצאנו זה בגלל שלא חיפשנו מספיק, כנראה לא עשה את זה ואליו הפניתי את מה שאמרתי (שהוא מתלונן בלי לעשות כלום).

אנחנו עושים שינוי. תפסנו יוזמה והתנתקנו מאור בכל מה שקשור למקום. זה אפילו חסך לנו עלויות ולכן הורדנו את המחיר. אנחנו מסכימים איתכם בכל מה שנוגע להתנהלות מול הסנטר ולכן מצאנו לעצמנו אלטרנטיבה.
לדפוק אותנו רק כדי להוכיח נקודה למי שכבר לא רלוונטי מבחינתנו, לא יביא לשיפור שאתם רוצים.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אף אחד לא דופק אותכם...
אני רוצה לשחק מג'יק במקום סגור, נוח, מסודר, נקי ובזמן.
יש לי מקומות שמציעים את זה... ויש מקומות שלא מציעים לי את זה...
אני בוחר ללכת למקומות שנוח לי וטוב לי בהם.
הגודל אוהו קובע....
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אסף- זה בדיוק מה שאנחנו עושים,אני אישית לא הולך להגיע(ועוד כמה וכמה אנשים) עד שיהיה שינוי כלשהו במג'יק במרכז ולא רק דיבורים(כי איכשהו אנשים פה חזקים בזה,אין ספק)

הייתי בגשר מקדונלדס,וכן זה לא מקום ראוי לטורניר,אפילו די משעשע אותי שזה המקום שאני צריך לשחק בו.

יובל,אני חיפשתי מקומות,אז כמו תמיד שאתה "יוצא הצדיק" ואני ה"בכיין" הרגיל שלך,אז אל תדאג חיפשתי.

אבל בו אני אספר לך משהו? לא מעניין אותי באמת....למה? אני לקוח פה.

משהו כרגיל שאף אחד בקהילה הזאת בערך לא מבין,אני לא שחקן מג'יק,אני לא "שחקן שבא לתרום לקהילה" לא שום דבר כזה,אני נטו לקוח שלך\של אור.
אם אני רואה בתור לקוח ששוב ושוב המצב לא משתפר ורק ניהיה יותר גרוע (זה לא שאצלכם היה טוב כל הזמן נכון? זכור לי בדיוק ההפך) אז כמו שנתתי את הדוגמא של המסעדה (שאתה יכול לראות בת'רד של מלך הדראפטים שלפי מה שאתה אומר עברת עליו כבר).
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

מה שהכי מאכזב אותי זה שאור התחיל להגיב בדיון על סיכום מלך הדראפטים וכשהוא ראה שהדיון נעשה יותר חריף (לא הולכים להגיע וכד'...) הוא פשוט נעלם. הכי קל זה להעלם כשקשה ולא לעמוד מול הביקורת.
הייתי מצפה ממנו לא רק לקרוא אלא גם להגיב.
SHOW TIME !
שלח תגובה