Goblins Extended

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

Goblins Bidder
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Goblins Extended

שליחה על ידי Goblins Bidder »

נערך לאחרונה על ידי Goblins Bidder ב 31/1/2004 , 14:45, נערך 3 פעמים בסך הכל.
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

משחקים בידינג אבל יש עוד גובלינים כמו mogg fanatic והאלה שעולים שלוש ולא יכולים לתקוף לבד.

בסך הכל זה די דומה לטייפ 2.
psycho_is_back
MTGil Apprentice

שליחה על ידי psycho_is_back »

לא בונים גובלינים אקסטנדד, בונים RDW..
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

תתפלא, דווקא כן בונים גובלינים. והם טובים. והם לא דומים בגרוש לrdk, ישד להם יתרונות וחולשות שונים והם מנתחות דקים אחרות. יש דקים שיותר טובות נגד rdk מאשר נגד גובלינים.
CsFreak
MTGil Wizard

שליחה על ידי CsFreak »

mogg fanatic is great defense and if u want i have a great decklist for this deck 2 :P
Sayo Shito כתב:Birds= 60
Exalted=35 (אולי טיפה טיפה יותר)
Mox=60 (למרות שאני לא מאמין שיש מישהו טיפש מספיק כדי לקנות אותו ביותר ואפילו 60 זה דיי הרבה)
Goblins Bidder
MTGil Wizard
יצירת קשר:

קבלתי דקליסט מ-CsFreak (דרך אגב תודה!) אני ישים אותה בהודעה הראשונה, תגידו לי מה אתה חושבים.
CsFreak
MTGil Wizard

שליחה על ידי CsFreak »

like i said in the P-m minus not goblin creatures +3 seething song +1 goblin of your choice
Mox=60 (למרות שאני לא מאמין שיש מישהו טיפש מספיק כדי לקנות אותו ביותר ואפילו 60 זה דיי הרבה)
CsFreak
MTGil Wizard

שליחה על ידי CsFreak »

ok ill write it better
-BListering fireca*3t
-Rorix

+seething song*3
+mogg maniac
thats all
and if u want u can add mogg flunkies *3
instead of the song
but the song is usefull in theory so if he wont work
add the flunkies

u dont need the firecat because this deck is based on the gemplam and the spark as the creatures removals
so u need more gobos for them to be more affective
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

אמרתי עם בידינג!!!! זה ממש ממש חשוב! זו הסיבה היחידה לשחק גובלינים.

תוריד את כל השטויות היקרות וההאצות של מאנה, זה לא קשור. תלך פשוט goblin bidding.

קלפים טובים שאפשר להוסיף הם burning wish, duress ו cabal therapy.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

תודה ל-stitch, גרמת לי להחליט על צעד חד צדדי של שינוי בחוקי הפורום.

מי שמבקשים ממנו תגובה על חבילה והוא הופך את רעיון החבילה לפי מה שהוא רוצה אותה (דוגמה - מ-Goblins ל-Goblin Bidding) יחטוף על הראש והעונש י-ת-ח-י-ל ב-Conditional Ban ותזהרו, כי ממש נמאס לי.

מי שרוצה להציע חבילה מסוג שונה - שיגיד "לדעתי החבילה לא תעבוד כי..." ויכול לפתוח Thread חדש (כן, יש המצאה כזו. אני רציני, זה קיים. לא אני באמת לא צוחק לשם שינוי.) בנושא החדש.

stitch, לדוגמא, היית צריך לומר שהחבילה לא תעבוד לדעתך, כי יש קלפים שחסרים בה ושלדעתך אפשר לבנות חבילת גובלינים בצורה יותר טובה אם נוסיף Bidding והפניה ל-thread של Goblin Bidding Extended. נכון, זה קשה, אני יודע, אבל אתה יכול, אני ב-ט-ו-ח.

ומי שלא חושב שהוא יכול לסתום את הפה שיודיע לי מראש. זה שמישהו אומר "אבל אמרתי ש-X יותר טוב מ-Y" זה לא מעניין - אם כותב ה-thread ירצה הוא יתייחס, אם לא, אז לא.

שפר :}
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

שפר, בהודעה המקורית שלו, הוא שאל אם צריך בידינג, אז אני עניתי לו שצריך.

חוץ מזה, אם יורשה לי לומר (ואכן יורשה לי :lol: ) גובלין בידינג וגובלינים באקסטנדד הם מאוד דומים, מלבד הקלף המסויים בידינג. זאת אומרת שכל מה שאני מציע לו לעשות זה פשות לשים קלף נוסף וקצת ספלאש לשחור (שחלק עושים בלי בידינג). מבחינתי אני לא אומר לו להחליף חבילה, רק לשנות אותה.

לב :>)
CsFreak
MTGil Wizard

שליחה על ידי CsFreak »

לדעתי זה מיותר מאוד(BIDDING)
מפני שזה רק תופס מקומות טובים של קלפים אחרים וגם אתה משחק 3 צבעים בישביל להיפטר מהדיד המסריח של הרוק ומהצ'יל המסריח של דקים אחרות אחרי סיידבורד
אתה אמור לנצח כל דק קונטרול מטומטם
וגם רוק אני מנצח כמעט תמיד האמת לדק הזאת באפרנטיס אחר השינויים שהצעתי להוצי את הרוריקס ואת החתול (אני הכנסתי פלנקיס ולא סונג) ולהוסיף את המאניאק
יש לי מאה אחוז ניצחונות 3 על ספטר טוג
2 על ספטר קונטרול
ו-5 על רוק
וגם אחד על לנד דיסטראקטיין באקסטנדד :D

בקיצור הדק עובדת ולא צריך בידינג!
Hairy Rabbit
Evil Bunny

שליחה על ידי Hairy Rabbit »

Goblins aren't strong enough anymore. after December 2003 DCI bannings the deck died on my opinion.
Beryl the Green כתב:I demand you to change your sig back to quoting sometihng stupid i said!
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

stitch כתב:מבחינתי אני לא אומר לו להחליף חבילה, רק לשנות אותה.
ממתי להכניס צבע שנועד למטרה ספציפית זה לא שינוי? Bidding נועד לדבר אחד והמונו אדום לדבר אחר (כנ"ל לגבי הורדת צבע) - זה יוצר, תמיד, חבילה חדשה לחלוטין, אלא אם(!) אתה מדבר על לשים Forest ו-4xWooded Foothills כדי להוסיף Naturalize - זה לא הכנסת צבע, זה הכנסת splash במקרה הטוב בשביל sideboard נגד enchantments. להכניס קלף שמשנה את הרעיון של החבילה זה שינוי חבילה.

S_C_epter
The ScepterChant
יצירת קשר:

שליחה על ידי S_C_epter »

Shefer כתב:תודה ל-stitch, גרמת לי להחליט על צעד חד צדדי של שינוי בחוקי הפורום.

מי שמבקשים ממנו תגובה על חבילה והוא הופך את רעיון החבילה לפי מה שהוא רוצה אותה (דוגמה - מ-Goblins ל-Goblin Bidding) יחטוף על הראש והעונש י-ת-ח-י-ל ב-Conditional Ban ותזהרו, כי ממש נמאס לי.

מי שרוצה להציע חבילה מסוג שונה - שיגיד "לדעתי החבילה לא תעבוד כי..." ויכול לפתוח Thread חדש (כן, יש המצאה כזו. אני רציני, זה קיים. לא אני באמת לא צוחק לשם שינוי.) בנושא החדש.

stitch, לדוגמא, היית צריך לומר שהחבילה לא תעבוד לדעתך, כי יש קלפים שחסרים בה ושלדעתך אפשר לבנות חבילת גובלינים בצורה יותר טובה אם נוסיף Bidding והפניה ל-thread של Goblin Bidding Extended. נכון, זה קשה, אני יודע, אבל אתה יכול, אני ב-ט-ו-ח.

ומי שלא חושב שהוא יכול לסתום את הפה שיודיע לי מראש. זה שמישהו אומר "אבל אמרתי ש-X יותר טוב מ-Y" זה לא מעניין - אם כותב ה-thread ירצה הוא יתייחס, אם לא, אז לא.

זה מפחיד. רציתי להציע רעיון לחבילה אבל זה עלול לגרום לי לחטוף באן. אז אני אנסח את זה אחרת-לפי דעתי הדק הזאת איטית יותר מדי בשביל גובלינים באקסטנדד, ואם אתה מריץ פורסט אז אפשר ללכת על הרעיון שחשבתי עליו. אני מדבר על להחיות את פודצ'יין גובלינס, בלי רק בלי הרקרוטר, עם סית'ינג סונג אולי ומוקסים כמובן. מן שילוב של פוד צ'יין וסית'ינג גובוונטג'. אינפורמציה על שני הדקים הנ"ל אפשר לקבל מכאן:
http://www.wizards.com/default.asp?x=si ... nts/ptno03
הנושא Story of the Food Chain בפורום, ששם יש לינק למאמר שכתב אחד מהמשתתפים בפרו טור ניו אורלינס, שבו כתוב איך היא הומצאה, מי המציא אותה (אורי פלג כמובן), מה יש בא, ומה היא אמורה לעשות.
שפר, אני מקווה שעקבתי אחרי ההוראות שלך בצורה כמה שיותר מדוייקת, סה"כ אני הראשון שעושה את זה.
שניר.
Master of Puppets כתב:גיחצי.
Orb כתב:"יאללה, דראפט".
Orb כתב: חארטה
Shefer

שליחה על ידי Shefer »

אני שמח שהפחדתי אתכם, כי באיזו שהיא נקודה (דבר שהוסכם ע"י רבים) - עברו את הגבול.

כן, זה בסדר מה שעשית בסה"כ, כי הסברת גם למה (וואלה, אני נשמע כמו מורה). המקרים שאני מדבר עליהם הם קיצוניים יותר ממה שהיה פה...

בסה"כ גם מה ש-stitch עשה לא חרג בהרבה, אבל אחרי קריאה של בערך 10 הודעות של "תבקרו את החבילה הירוקה שלי" ותגובה של "תבנה UW Control" נמאס לי, זה הכול.

אני נותן לכם שבוע נסיון לפני שתחטפו Conditonal Ban :}
Goblins Bidder
MTGil Wizard
יצירת קשר:

S_C_epter תודה על הרעיון, אבל נראה לי שבלי הרקרוטר זה פשוט לא יעבוד, יש קלף חלופי שעושה את אותו הדבר?
I changed nick - my previous nick was Stromagriff
akroma
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי akroma »

לא נראה לי שגובלינים באקסטנדד צריכים רביעיית ספארקסמיט, להוריד כמה.
חוץ מזה איפה הגובלין הזה מאפוקליפס שעולה אדום ושלוש 2/2 הייסט וכשהוא בא למשחק אתה מגלה את הטופ 4 של החבילה ושם את כל הגובלינים ביד.
חוץ מזה אם אתה משחק גובלינים אז צריך לשים seething song כדאי להרוויח קצת מהירות, עוד מהירות אפשר למצוא בקרום מוקס ובסיטי אוף טיאטורס. ככה יש סיכוי לסיג גנג בנג תור ראשון. או רוריקס תור שני.
בקשר לסיידבורד, למה הספלבומב? ולמה הפלרינג פיין? זה אקסטנדד יש דברים יותר טובים: צל'יס אוף דה וויד, Pyrostatic Pillar.
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

סליחה על הספאם, אבל זה ממש הפריע לי. אורי פלג לא המציא את food chain goblins. לפי מה שידוע לי היא הייתה אמורה להיות הפתעה אבל מלא שחקנים שיחקו אותה.

לדעתי בדק שהיא לא food chain ולא מנצחת בתור אחד, seething song ממש לא מתאים, הוא ממש מפריע בהמשך המשחק.
Goblins Bidder
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אני כנראה הבנה פוד צ'יין, הבעיה שאין רקרוטר, עדיין יעבוד? למישהו יש רשימה?
I changed nick - my previous nick was Stromagriff
שלח תגובה