אפיניטי משתמשת בVedalken Archmage?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

Hairy Rabbit
Evil Bunny
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Hairy Rabbit »

wake lord כתב:סלייד היא לא תייר 2 ואני לא משייך אותה גם לטייר3....את האפיניטי שלי בניתי בלי להסתכל בנט את התבנית כבר ידעתי ועצות ביקשתי מכמה וכמה אנשים...אבל לא מהאינטרנט.

ואיתי תודה בזה...אתה כן טיפש ותמיד תישאר איתיהי
מה אתה מנסה להגיד, שסלייד זו דק רוג? חח.. לדעתי היא טייר 2 והיא עובדת מעולה נגד כל הדקים חוץ מהדקים החזקות ביותר, UW ואפיניטי.
אני חושב שהגרסה שלי פשוט לא מספיק טובה... אני אשנה אותה...
Beryl the Green כתב:I demand you to change your sig back to quoting sometihng stupid i said!
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

אני אומר שסלייד זה לא דק והיא לא מנצחת כלום...תשאל את שניר שהפסיד איתה לסקראב דקס על ימין ועל שמאל והוא לא סקראב ( אחרי הכל הוא אלוף הדרום (: )
mr.sly
MTGil Apprentice

שליחה על ידי mr.sly »

בלונדי איזה גרסה שלך ואיזה בטיח זאת דניאל אפיניטי רק עם 20
לנדים לא שיש בזה משהו רע דניאל אפיניטי זאת דק טובה רק
לפחות על תיקח על עצמך את הקרדיט

נ.ב
אין צורך להתעצבן
itayhi
MTGil Wizard

שליחה על ידי itayhi »

wake lord כתב:סלייד היא לא תייר 2 ואני לא משייך אותה גם לטייר3....את האפיניטי שלי בניתי בלי להסתכל בנט את התבנית כבר ידעתי ועצות ביקשתי מכמה וכמה אנשים...אבל לא מהאינטרנט.

ואיתי תודה בזה...אתה כן טיפש ותמיד תישאר איתיהי
if being gifted means being stupid then i'm proud to be stupid :!:
אופיר, תסתום את הפה השמן שלך כי את הגרסה שלי אני בניתי. אני מציע לך ללכת ולדחוף לעצמך צ'יפס לתחת שתהיה עוד יותר שמן. ועוד פעם אחת אתה קורא לי בלונדי אתה עף מהארינה.
the meaning of life
ת'תקווה בלב נועל, עם חזק לא נתקפל
כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל
Eater of Worlds
Master of Ravager

שליחה על ידי Eater of Worlds »

הוא לא טוב הוא נורא יקר ועולה המון מנות. עד שהוא נכנס כבר אין לך ארטיפקטים ביד. :pukel: :puker: :pukel: :puker:
כן כן היה לי את הדק הכי שבור שראיתם אי פעם בדאפטים וקראתי את אסף!!!
הדק כלל
triskelion
eternal witness
2 one dozen eyes
ועוד הרבה טובים
MTG King
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

בקשר לאנפיניטי..

שליחה על ידי MTG King »

כשהוציאו את מירודין לאור חשבו פעמיים אם לעשות אנפיינטי לא רק לארטיפקטס,אבל ירדו מהרעיון..
כשהוציאו את דארקסטיל, עשו אנפינטי רק לאדמות,חשבו לעשות גם אנפינטי לטייפים של יצורים כמו: אלפים,גובלינים וכו'
אז לכו תדעו איזה אנפיניטי יהיה בהוצאה הבאה...
אני חדש בפורומים,ציפור קטנה לחשה לי שפה עוזרים בבניית חפיסת קלפי אסיפת הקסמים,אז אם יש לכם הצעות תגידו החפיסה שלי מופיעה בקישור<url> http://demo.ort.org.il/clickit2/files/f ... 7.doc</url>
X-reX
The Timetwister
יצירת קשר:

שליחה על ידי X-reX »

Eater of Worlds כתב:הוא לא טוב הוא נורא יקר ועולה המון מנות. עד שהוא נכנס כבר אין לך ארטיפקטים ביד. :pukel: :puker: :pukel: :puker:
ואז בתור אחרי אתה מקבל אדמה-פרוגמיט-מוקס-בלה בלה...
סבא טוביה
Hairy Rabbit
Evil Bunny

שליחה על ידי Hairy Rabbit »

X-reX, הקשב. כל העוצמה של אפיניטי זו המהירות. ורוב הקושי באפיניטי זה מתי לקחת מוליגן, לדעתי.
כשאפיניטי מתחילה להוריד יצורים בתור 4 במקום בתור 2 או 1, המשחק שלה כבר עבוד. אני אומר את זה מנסיון. לדוגמא, אני שיחקתי בזמן האחרון עם אמ בי סי בוורקסטיישן נגד אנשים עם אפיניטי, ואם הם לא פתחו את המשחק בצפרדע בתור הראשון או השני, ואיפורסר תור שני או שלישי, הם הפסידו. כל הקטע של אפיניטי הוא שהיא לא נותנת לך לבזבז מנה על התקפה, אלא רק על הגנה בחלקים הראשונים של המשחק.
הארקמייג' פשוט מגיע מאוחר מידי, ואם אתה תבזבז עליו תורות, אפילו הדרו לא יעזור לך.
Beryl the Green כתב:I demand you to change your sig back to quoting sometihng stupid i said!
שלח תגובה