mono white astral slide-בא לי לנסות ת'דק תגידו איך הבנייה.

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

dubble g
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי dubble g »

Wolfy כתב:כן, הבנאדם התעצבן, ואני בהחלט מבין אותו. מי שרוצה לשפר דק צריך להיות מוכן גם לביקורת.
Dubble G- עדיין לא סיפקת סיבה אחת הגיונית שמסבירה מדוע יש למונו לבן יתרון על אדום לבן.
כמו שאמרתי לא יהיה בעיות מנה, ולמשהוא בא לי לבן מה הבעיה? אני רוצה לבן.
הידד לי לבן שולט. :roll:

ובקשר לארנב: stfu תתעצבן כמה שבא לך. לי לא מזיז. :roll:
Slash

שליחה על ידי Slash »

dubble g כתב:
Wolfy כתב:כן, הבנאדם התעצבן, ואני בהחלט מבין אותו. מי שרוצה לשפר דק צריך להיות מוכן גם לביקורת.
Dubble G- עדיין לא סיפקת סיבה אחת הגיונית שמסבירה מדוע יש למונו לבן יתרון על אדום לבן.
כמו שאמרתי לא יהיה בעיות מנה, ולמשהוא בא לי לבן מה הבעיה? אני רוצה לבן.
הידד לי לבן שולט. :roll:

ובקשר לארנב: stfu תתעצבן כמה שבא לך. לי לא מזיז. :roll:
הוא באמת לא אומר לך כלום, תירגע כבר עם השטויות שלך או שתחטוף WARNING,וכן,בכוונה ציטטתי אותך כדי שגם אם תנסה לערוך,התנהגותך פשוט מזוויעה.
dubble g
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי dubble g »

קיצר נעלו ת'נושא, גם ככה אין טיפים. :-:
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

Dubble G- אין לך שום זכות להגיד למישהו להפסיק להגיב בנושאים שלך. תפסיק עם זה כבר. לא רוצה- אל תקרא תגובות שלו.

Hairy Rabbit- יש חוק חדש בפורום שאומר שאסור לתת הצעות שמשנות את הבסיס העיקרי של החבילה. מה לעשות, הוספת צבע (אדום) היא שינוי החבילה (מMono W Astral Slide לRW Astral Slide). אני מבקש שלא תעשה זאת שוב, כי כבר נמאס לכולם מהעצות האלו, וכרגע העונש עומד על Conditianl Ban. הפעם לא תנתן אפילו הזהרה, אבל פעם הבאה ינתן כבר Conditianl Ban. אגב, גם תגובות של "פרק את החבילה" יגררו את העונש הזה. מה לעשות, זה מראה על חוסר מקוריות ועל רצון להרוג את החשיבה המקורית. זו לא עצה להגיד למישהו לשחק Affinity במקום MBC (או להוסיף צבע שלם שמשנה את האסטרטגיה של החבילה).

בנוגע לחבילה:
הייתי אולי מוסיף Splash לירוק, בשביל Viridian Shaman (בעיקר). אגב, להכניס כמה Jens Thoren (אין לי מושג איך בכלל קוראים לקלף האמיתי, אבל דרך הMagic card finder זה אמור למצוא את זה) יהיה רעיון טוב, כי הוא ידלל את האדמות בחבילה בצורה מצויינת. כמו כן- Decree of Justice זה חובה, כמו Wipe Clean (לפחות 3 מהראשון בMain ו-2 מהשני בMain).

SPS
Greg
MTGil Wizard

שליחה על ידי Greg »

Solemn Simulacrum
יש 10 סוגי אנשים, אלו שמבינים מספור בינארי ואלו שלא.

הטלפון שלי: 0578106106
dubble g
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי dubble g »

Greg כתב:Solemn Simulacrum
מה להוציא עבורו. :-:
Hairy Rabbit
Evil Bunny

שליחה על ידי Hairy Rabbit »

Sir Psycho Sexy כתב:Dubble G- אין לך שום זכות להגיד למישהו להפסיק להגיב בנושאים שלך. תפסיק עם זה כבר. לא רוצה- אל תקרא תגובות שלו.

Hairy Rabbit- יש חוק חדש בפורום שאומר שאסור לתת הצעות שמשנות את הבסיס העיקרי של החבילה. מה לעשות, הוספת צבע (אדום) היא שינוי החבילה (מMono W Astral Slide לRW Astral Slide). אני מבקש שלא תעשה זאת שוב, כי כבר נמאס לכולם מהעצות האלו, וכרגע העונש עומד על Conditianl Ban. הפעם לא תנתן אפילו הזהרה, אבל פעם הבאה ינתן כבר Conditianl Ban. אגב, גם תגובות של "פרק את החבילה" יגררו את העונש הזה. מה לעשות, זה מראה על חוסר מקוריות ועל רצון להרוג את החשיבה המקורית. זו לא עצה להגיד למישהו לשחק Affinity במקום MBC (או להוסיף צבע שלם שמשנה את האסטרטגיה של החבילה).

בנוגע לחבילה:
הייתי אולי מוסיף Splash לירוק, בשביל Viridian Shaman (בעיקר). אגב, להכניס כמה Jens Thoren (אין לי מושג איך בכלל קוראים לקלף האמיתי, אבל דרך הMagic card finder זה אמור למצוא את זה) יהיה רעיון טוב, כי הוא ידלל את האדמות בחבילה בצורה מצויינת. כמו כן- Decree of Justice זה חובה, כמו Wipe Clean (לפחות 3 מהראשון בMain ו-2 מהשני בMain).

SPS
מצטער, אבל לא ידעתי על החוק הזה. אמרתי את מה שאמרתי ממקום של לנסות לעזור, ופשוט עצבן אותי קצת (הרבה) שדאבל ג'י פשוט לא מסוגל להעריך את זה ובמקום להגיד תודה מחליט שהוא צריך "להשתיק" אותי ולהגיד לי לא להגיב.
Beryl the Green כתב:I demand you to change your sig back to quoting sometihng stupid i said!
exalted angel
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי exalted angel »

עיקרון בסלייד זה לנצח עם ה-rift.
איך מנצחים כאן
שלח תגובה