למה למארגנים של זברה מותר למכור בטורניר, וכל אחד אחר אסור

כאן תוכלו לברר מחירים, לשאול על כדאיות החלפות, וכל מה שקשור למסחר במג'יק אבל אינו ניהול עיסקה.

מנהלים: Navidshi, Orb

Psibeast
Administrator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

Ent - קצת הגזמת...

הם לא "הורסים את המסחר החופשי", ובטח שאתה לא יכול לומר שבגלל שלא נתנו לך בטורניר מסוים להקים דוכן אז לעולם לא תצליח להיפטר מהקלפים. מדובר בארוע שלהם שיש להם את כל הלגיטימציה לקבוע את הכללים בו, וכפי שמספר אנשים ציינו כבר, הכללים הללו נחשבים לסטנדרטיים למדי, כך שלא נעשה פה שום דבר חריג.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
akuojcr
The Bringer of the Pink Dawn

שליחה על ידי akuojcr »

!!!!!!!
זאת כזאת פגיעה במסחר החופשי!!!
זה עושה כמו פערים כלכלים של ביבי!
זה בדיוק אותו דבר!
ביבי הוד-לגנוב מ"העניים" ולתת לעשירים.
מה זה???
קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא »

תבין דבר אחד, אם הם לא ימכרו, אף-אחד לא ימכור, כי אז לא יהיו טורינירים כי לא ישתל להם לעשות אותם.
akuojcr
The Bringer of the Pink Dawn

שליחה על ידי akuojcr »

תאמין לי הם בסדר.
מספיק אנשים יקנו מהם.
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

הפעם זה לא דני.
לדעתי, כמו שהכלל החדש שקבעו מארגני הזברה הוא לגיטימי, כך גם המחאה. לדעתי, הטענה היחידה שניתן לטעון נגד המארגנים, היא שזה לא יפה מצידם, וזו גם דעתי. אולי אין לי את כל האינפורמציה בנושא, ויכול להיות שאני טועה, אבל אני משער שמארגני הזברה מרוויחים בחזרה את הזמן שהם השקיעו גם בלי המכירות, או לפחות עם המכירות אבל בלי המונפול. כשמכרתי עודפים מפיצה שקניתי בטורניר ויוני עיני דרש ממני להפסיק למכור, אולי לא אהבתי את זה, ואולי גם לא חשבתי שזה יפה, אבל אני חושב שהמצב שונה הפעם. החלפת ומכירת הקלפים תורמת לאווירה של הטורניר, והיא, בניגוד למכירת פיצות, משהו שדי קשור לטורנירים. אני חושב שבעניין הזה הגבולות מאד אפורים. האם מישהו שמבקש להראות את הקלסר שלו למישהו אחר לא יחשב כעובר על הכלל, אבל מישהו שמסתובב עם הקלסר שלו ומצהיר שהוא מוכר קלפים ייחשב כעובר על הכלל? אני חושב שכדאי להבהיר קצת יותר בעניין הזה.
אולי המחאה המוגזמת והמעליבה היא מין יריקה בפרצוף, אבל אני לא חושב שמחאה מתונה ומנומסת היא כזו, בין היתר משום שהיא טוענת שמעשה כזה מרוויח למארגנים כסף על חשבון הנאת שחקני המג'יק. זה לגיטימי, אבל צפוי שהשחקנים ימחו. בזק לא תגיד "אנחנו יוצרים לכם מוצר איכותי ואתם מתלוננים על העלאות מחיר", ואני חושב שהמצבים מקבילים.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

הגעתי להסדר עם המארגנים בסוף, שאני יכול למכור תמורת תשלום אחוזים.
לי זה נראה לגיטימי ובכל אופן - הרבה יותר יפה מאיסור מכירות מוחלט.
מצטער על האי-הבנה שנוצרה ביני ובין המארגנים.
אז מחר אני אמכור כרגיל.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Drone
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Drone »

לי נראה שלהגיד שהם עושים את זה רק כי הם צריכים להרוויח זה חוצפה
מכיוון שחוץ מהארגון.. הם בכל זאת לוקחים 20 שח לבן-אדם שזה בערך 5שח לבן-אדם רווח
פלוס הכסף שאתם עושים כשאתם מוכרים לנו את האוכל...
ולבסוף את הכסף שהרווחתם מהמכירות (אתם לא יכולים להגיד שזברה קודמת לא היו לכם הרווחים)
MegaMango כתב:למה לי לקנות אמרלד מוקס ב- 70 שקלים כשאני יכול לקנות פורסט בהרבה הרבה פחות?
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

לאסור למכור בשטח הטורניר זה אכן לא יפה לפי דעתי אך בכל זאת מתקבל על הדעת. אבל כשמודיעים על זה כמה ימים לפני הטורניר זו חוצפה ולאיים באיומים טיפשיים ואחרי זה לא לעמוד מאחוריהם זו חוצפה.
אני נוטה להסכים עם wolfy מכירת הקלפים היא כחלק מהאוירה וכן קשורה לנושא הטורניר וכמו שאנט אמר יש פה פגיעה במסחר החופשי.
הסדר של אחוזים נראה לי הוגן אבל שוב בהודעה של כמה שבועות ולא ימים.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
Orb

שליחה על ידי Orb »

להודיע כמה ימים לפני הטורניר זה קצת בעייתי, אבל זה לא קשור לחוצפה.
בגלל שהודענו כמה ימים לפני, הגענו להסדרים עם חלק מהאנשים שרצו למכור ואנחנו מרשים להם למכור תמורת אחוזים. כך שאנחנו כן באים לקראתם.

אתה אומר שמכירת קלפים תורמת לאוירה. סבבה. אנחנו מוכרים קלפים. אם אתה אומר שכמה דוכני מכירות קלפים תורם לאוירה, אז כן, זה מוסיף, אבל במידה קטנה מאוד.
אני לא חושב שההבדל בין דוכן מכירות לקלפים, לבין 3 דוכנים כאלה, הוא מה שיעשה את הטורניר טוב או פחות טוב. זה קצת להסתכל על דברים שוליים.
אין פה פגיעה במסחר החופשי. תפתח אנציקלופדיה ותקרא מה זה מסחר חופשי לפני שאתה סתם זורק מושגים.

לגבי הרווחים שלנו, אז מן הסתם יש רווחים, אבל בואו ואני אסביר לכם משהו:
כשיש טורניר, אנחנו עובדים כל היום, כלומר כל יום שבת.
בנוסף, אנחנו בד"כ צריכים להיפגש יום קודם ולסדר המון קלפים.
היום למשל עבדנו כל היום גם כן.
בנוסף, צריך לפרסם, להיפגש עם אורין ולקחת דברים, לענות להודעות במהלך השבוע ולקבל עשרות שיחות בנושא.
מדובר פה ביומיים וחצי עבודה של כל אחד מהמארגנים כדי להרים כזה טורניר.
תחשבו כמה כסף היינו יכולים להרוויח ביומיים וחצי של עבודה בכל עבודה נורמלית, ותבינו שזה סביר לחלוטין.

מעבר לזה, אנחנו לוקחים יוזמה ומארגנים טורניר גדול, מה שאף אחד מכם כאן (חוץ מג'וןס) לא עשה אי פעם.
אפשר להעריך קצת, במקום לבקר כל מה שלא נראה לכם בסדר.
באמת תחשבו שבלעדי הטורנירים האלה, הייתם יושבים בבית, בלי מאג'יק.
Naughty By Nature
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Naughty By Nature »

אנקומונים מטמפיסט, יש'ך?
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

לא התכוונתי לדוכנים שתורמים לאווירה, בין היתר בגלל שכמעט אף פעם לא היו דוכנים, וזה לא משהו מהפכני, אלא שכשכתבתי את ההודעה עדיין לא הייתי בטוח בדיוק מה הגבולות. לכן ביקשתי את ההבהרה, ואני עדיין לא מבין מה הגבולות.
כשאמרת שאתם צריכים להיפגש לסדר קלפים- התכוונת בשביל הטורניר או בשביל הדוכן?
אני חושב שתנאי העבודה בארגון טורנירים הם מאד טובים. אני לא יכול להיות בטוח בזה, אני אני משער שאתם נהנים בעבודה הזו יותר משהייתם נהנים מעבודה אחרת.
אמרת שאתם לוקחים יוזמה ואתם מארגנים טורניר גדול, וזה משהו שצריך להודות לכם עליו- אם כך, זו טובה מצדכם. אני מבין שאתם צריכים להרוויח מזה, ואני לא יודע את כל הנתונים, אבל אני לא חושב שאתה צריך להשוות את הכסף שאתה מקבל ממשהו שאני מבין שאתה מחשיב כטובה לכסף שאתה מקבל ביום עבודה.
שלח תגובה