אתם בעד או נגד ההיתנתקות?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה

מה דעתך בנוגע להתנתקות?

בעד!
48
62%
לא החלטתי
3
4%
נגד!
19
24%
נמנע
8
10%

סך הכול הצבעות: 78

Efrit
Angel of Wrath
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Efrit »

גרג-אני יודע שהם היו בוחרים משכילים. אני לא יודע מה אני הייתי בוחר, כי יש לי פה 2 תכונות שלא מעניינות אותי.
כשאני אומר טוב, תחשוב שהכוונה היא "נדיב, *נחמד*, ושמח לעזור".

משה-אם אתה מתכוון ב"חכמים" לזה שכל בן אדם יהיה גאון ויוכל לצפות הכל ולדעת הכל, אז כן, חכם שולט. אבל בחכם מתכוונים פשוט שכל אחד יהיה חכם במידה מסוימת.

עריכה: טוב, בעצם טוב זה אכן תכונה קשה מדי להגדרה. בכל זאת הייתי מעדיף טוב, עד כמה מעורפל שזה לא יהיה.
נערך לאחרונה על ידי Efrit ב 10/7/2005 , 11:04, נערך פעם 1 בסך הכל.
Sticks and stones may hurt my bones but words will never hurt me.
Smith
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Smith »

MosheJW כתב:
Smith כתב:נחמדות לא תוכל להתקיים בעולם בו כולם פרימיטיביים ועל פי חוקי הג'ונגל .
אתה נשמע ממש בטוח בעצמך...
ניסית את זה פעם?
האמת אני לא, אני מציג תאוריה . אבל האם ניסתה את זה פעם לא יכול לתת לי שום כיוון .

מצד שני כשאני חושב על זה גם העולם שאחרי הקידמה זה החלשים נהרגים והחזק שורד . אז נראה לי טעיתי .
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

Smith כתב:השכלה יותר חשובה מנחמדות , נחמדות לא תוכל להתקיים בעולם בו כולם פרימיטיביים ועל פי חוקי הג'ונגל

חוקי הג'ונגל זה אומר שהחזק שורד, נכון?
אז מה יקרה אם "החזק" יהיה נחמד אלייך, ויביא לך מזון? אז תוכל להתקיים בדיוק כמו "החזק". ואז תגיע למצב שבעצם לא יהיה חזק, כי "החזק" יהיה שווה לכל אלה שהוא חילק להם מזון, שאלה בעצם כולם. זה שישררו חוקי הג'ונגל נוגד את זה שכולם יהיו נחמדים.
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

אפ אפ אפ, S.k, אלו הם אינם חוקי הג'ונגל. ברגע שמישהו חזק עוזר למישהו אחר להשיג מזון וכו' אם הוא באמת נחמד אותם אנשים יתאגדו יחד עם עוד אנשים ומרוב נחמדות החכם מכולם ינסה לעזור לשבט שלו וימציא משהו כדי שכולם יוכלו לאכול בנוח (מזלג) ולאז לאט תראה מה קורה? קדמה!

לב :cherry:

נ.ב- לאחר בקשה אישית ונחמדה משני אנשים הורדתי את ה"הנתקות נעימה"
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...
Smith
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Smith »

s.k כתב:
Smith כתב:השכלה יותר חשובה מנחמדות , נחמדות לא תוכל להתקיים בעולם בו כולם פרימיטיביים ועל פי חוקי הג'ונגל

חוקי הג'ונגל זה אומר שהחזק שורד, נכון?
אז מה יקרה אם "החזק" יהיה נחמד אלייך, ויביא לך מזון? אז תוכל להתקיים בדיוק כמו "החזק". ואז תגיע למצב שבעצם לא יהיה חזק, כי "החזק" יהיה שווה לכל אלה שהוא חילק להם מזון, שאלה בעצם כולם. זה שישררו חוקי הג'ונגל נוגד את זה שכולם יהיו נחמדים.
למה הגזע ההארי לא עזר ליהודים ? :roll:
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

בדיוק מאותה סיבה שהוא לא עזר לחזירים.

לב :cherry:
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...
Wolfy
MTGil Wizard

שליחה על ידי Wolfy »

הרבה זמן לא כתבתי כאן, אבל היה לי משעמם אז רפרפתי פה ושם.
ראשית, "חוק הג'ונגל" כמו שאתם קוראים לו הוא תיאוריית האבולוציה בדרך של ברירה טבעית, וזה לא "החזק שורד" אלא המתאים שורד. אלטרואיזם יכול "לעזור" לגנים לשמר את עצמם , למשל במקרה של קרבה משפחתית, אז יש דמיון גנטי בין הפרטים.
אגב, אני מגדיר טוב כאלטרואיזם.

אני לא בטוח שאני אחזור לסייר כאן בקרוב, אז למרות שאני יודע שזה לא ממש הוגן, ייתכן שלא יצא לי לענות לתגובות של אי אלו אנשים שיגיבו. אני מתנצל מראש.

*עריכה* אוסיף שבין פרטים בני אותו המין יש דמיון גנטי רב, ובנוסף אם ה"חזק" בדוגמה שלך עוזר ל"חלש", ייתכן שכשהוא יהיה בצרה, זה שהיה "חלש" יעזור לו. אם יש אמון הדדי אז שני הצדדים מרוויחים. *עריכה*
Greg
MTGil Wizard

שליחה על ידי Greg »

Efrit כתב:גרג-אני יודע שהם היו בוחרים משכילים. אני לא יודע מה אני הייתי בוחר, כי יש לי פה 2 תכונות שלא מעניינות אותי.
כשאני אומר טוב, תחשוב שהכוונה היא "נדיב, *נחמד*, ושמח לעזור".

משה-אם אתה מתכוון ב"חכמים" לזה שכל בן אדם יהיה גאון ויוכל לצפות הכל ולדעת הכל, אז כן, חכם שולט. אבל בחכם מתכוונים פשוט שכל אחד יהיה חכם במידה מסוימת.

עריכה: טוב, בעצם טוב זה אכן תכונה קשה מדי להגדרה. בכל זאת הייתי מעדיף טוב, עד כמה מעורפל שזה לא יהיה.
איך אתה שם "נדיב, נחמד, ושמח לעזור" באותה הקטגורייה.
נחמד - זו תכונה אנושית (שים לב שכתבתי קודם שאני מדבר על "באמת נחמד" ולא "מתנהג כמו נחמד").
נדיב ושמח לעזור אלה התנהגויות, שלדעתי לעיתים קרובות נובעות מתכונת הנחמדות.
לגבי "טוב" - הרבה מאד אנשים שפגעו באנשים אחרים חשבו שמה שהם עושים זה "טוב". "טוב" זה סתם "לא-כ"כ-מוגדר" אלה מושג ערפילי וסובייקטיבי.
יש 10 סוגי אנשים, אלו שמבינים מספור בינארי ואלו שלא.

הטלפון שלי: 0578106106
שלח תגובה