שלום, באתי לחגוג כאן את ההתנתקות

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
tnvsh
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי tnvsh »

amir be בהחלט צודק. השהייה בגוש כרגע, כבר אינה חוקית, היא הייתה חוקית עד אתמול בלילה.
Psycho Camel
The shepherd of the flock

שליחה על ידי Psycho Camel »

MosheJW כתב:
Psycho Camel כתב:אז אתה כאן הפתי. אתה חושב שהם באו רק בשביל שפחות שרק פחות ממאה אנשים יגידו "לא" למפקד? לסעיף השני אני אפילו לא אענה, זה פשוט אבסורד. המיעוט הוא זה שעזב אתמול, וזה שהבין שההתנתקות תנצח. אלו שישארו- הם הסעיף השלישי, רק לא קיים מיעוט יותר, הם הרוב המוחלט.
בבקשה ממך, תפסיק לדבר שטויות.
אין שום דבר לא חוקי בשהייה בגוש קטיף עם אתה גר שם. האזור הוכרז כשטח צבאי ואסור להכנס לשם. יש שם כרגע אנשים שמוכנים להתפנות אבל עוד לא הספיקו ורוצים סיוע מהצבא.
אתה מתווכח על דברים שאתה לא ממש מבין בהם. גם לא ענית לי, כמה מתנחלים אתה מכיר אישית?
אני לא צריך להכיר אותם אישית, אני יכול לקראות בדיוק מה עובר עליהם וכמה הם חוצים את הגבול בגלל זה. אתה באמת חושב שמישהו שם רוצה עזרה מהצבא? בערך מספר האנשים כמו אלה שהולכים לסרב פקודה, סכום קטנטן. וגם עם הרבה- מה הנקודה שלך? שהמתנחלים הולכים לעזוב, והם רק חיכו לעזרה של הצבא? איבדת את הנושא של הוויכוח.

טוב, נהניתי להתווכח איתכם אבל בתוך כשעה אצא לחופשה.
אז תנו לצה"ל לנצח, ליהודי נשבר הזין מיהודי, ומאסר לכל מתנחל שלא יצא עד עכשיו.
אתה נולד בוכה,רעב וערום. אחר כך הכל נהיה יותר גרוע.
Psycho Camel
The shepherd of the flock

שליחה על ידי Psycho Camel »

amir_be כתב:אחת הטעויות של ישראל היא שיש שם כל כך הרבה כתבים. צריכים לתת רק לדובר צה"ל לצלם כמה תמונות כל יום ולפרסמם בתקשורת. זה ימנע הרבה בעיות.
ההפך, זה לא ישאיר מקום לסיפורים של התעללות במתנחלים, דרכי פעולה רבות אלימות... יראה את האמת וכל האמת.
אתה נולד בוכה,רעב וערום. אחר כך הכל נהיה יותר גרוע.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

Psycho Camel כתב:אני לא צריך להכיר אותם אישית, אני יכול לקראות בדיוק מה עובר עליהם וכמה הם חוצים את הגבול בגלל זה. אתה באמת חושב שמישהו שם רוצה עזרה מהצבא? בערך מספר האנשים כמו אלה שהולכים לסרב פקודה, סכום קטנטן. וגם עם הרבה- מה הנקודה שלך? שהמתנחלים הולכים לעזוב, והם רק חיכו לעזרה של הצבא? איבדת את הנושא של הוויכוח.

טוב, נהניתי להתווכח איתכם אבל בתוך כשעה אצא לחופשה.
אז תנו לצה"ל לנצח, ליהודי נשבר הזין מיהודי, ומאסר לכל מתנחל שלא יצא עד עכשיו.
כמובן. אז אני יכול עכשיו להגיד שכל השמאלנים רוצים שתקום מדינה פלסטינית על כל שטחי א"י, ואני לא צריך להכיר אותם כי אני רואה בדיוק מה עובר עליהם נכון? לא. אתה לא מכיר אנשים ואתה סתם מכליל כאן קבוצה. כן, אני באמת חושב שמישהו שם רוצה עזרה מהצבא ואני אשמח לדעת כמה בדיוק יש שם וכמה קיצונים יש שם, כי הרי אתה היית שם וספרת אותם אחד אחד, נכון?
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

תום,זה שהמנתחלים חושבים אחרת ממך לא אומר שכולם חארות וכולם פאנטים דפוקים בשכל, מה שאתה רואה בטלוויזיה בכלל לא תקף לכל הגוש קטיף, הכל בתקשורת היא עבודה בעיינים.
לא שאני אומר שאני נגד ההנתקות,אבל פשוט אתה מגזים עם הדעותשלך כמו"ליהודי נשבר הזין מיהודי" ו"שלא נראה פה מתנחלים".
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
amir_be
MTGil Wizard

שליחה על ידי amir_be »

Psycho Camel כתב:
amir_be כתב:אחת הטעויות של ישראל היא שיש שם כל כך הרבה כתבים. צריכים לתת רק לדובר צה"ל לצלם כמה תמונות כל יום ולפרסמם בתקשורת. זה ימנע הרבה בעיות.
ההפך, זה לא ישאיר מקום לסיפורים של התעללות במתנחלים, דרכי פעולה רבות אלימות... יראה את האמת וכל האמת.
זו בדיוק הבעיה. אם בני אדם יראו התעללות הם יהיו בצד של המתנחלים בגלל שהם רואים מה קורה להם ומרחמים עליהם ואיזה בהמות אנחנו אלה שבעד ההתנתקות.
"אל מלא רחמים.
אלמלא האל היה מלא רחמים, היו הרחמים בעולם ולא רק בו." י' עמיחי.
Scrat
Keeper of the Nut
יצירת קשר:

שליחה על ידי Scrat »

Darkmode, התקשורת זה לא "עבודה בעיניים", לפחות לא כיש בסביבות 6000 עיתונאים מכל העולם שמסקרים את ההתנתקות. אם היו נותנים רק לדובר צה"ל להיות בשטח, זה היה יוצר בעיות, לא פותר אותם, כי אז עיתונאים היו מנסים להיכנס בכח, והיו הרבה מדינות שידרשו להכניס כתבים משלהם פנימה בטענה שדובר צה"ל מראה רק דברים שיעבדו לטובת ישראל.

tnvsh, אתה עושה צחוק? קרוואנים? הם קיבלו פנטהאוזים ווילות באשקלון ועוד כל מיני ישובים. זה שבגלל שהם התיישבו על אדמה פלסטינאית והיה להם הרבה מקום לבנות את הארמונות שלהם לא אומר שצריך לתת להם את זה חזרה. זה בעיה שלהם שהם התיישבו באזור שהוא לא של מדינת ישראל, ושוב, היה צריך להשאיר אותם שם להתמודד עם הערבים שהיו הורגים אותם, במקום את החיילים שלנו.
המדינה שלחה אותם להתיישב שם? זה הדבר הכי מפגר ששמעתי כבר הרבה זמן. למה שמדינה תשלח קבוצה של אנשים להתיישב באזור שהיא הולכת להחזיר לרשות? איזה הגיון יש פה?
מי שלא יודע מה על מה הוא מדבר-שישתוק!
קח את עצתך.
On every street in every city, there's a nobody who dreams of being a somebody
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

אולי כדאי שאתה תקח את עצתי!
לפני 38 שנה המדינה שלחה אותם להתיישב שם, ולא נראה לי שאז המדינה התכוונה להחזיר את השטחים האלה...
לגבי הווילות והפנטהאוזים, על סמך מה אתה אומר את זה?
לי יש על מה להסתמך...
הלכנו למקומות שאליהם מעבירים את המפונים כדי לעזור לארגן את המקום וזה פשוט זוועה!!! אפילו בטלויזיה היו ראיונות עם תושבים שהתפנו מרצון ועברו לניצן, והם התלוננו חבל על הזמן הרבה יותר ממה שאני אומר.
אה כן, ואני ממניח שהקרובי משפחה שלי בגוש הם גם מקור אמין שאפשר להסתמך עליו...
Scrat
Keeper of the Nut
יצירת קשר:

שליחה על ידי Scrat »

באמת? לא זכור שמישהו שלח אותם אחרי מלחמת ששת הימים להתיישב שם. אני ארצה הוכחות בשביל להאמין בדבר כזה.
הם כן קיבלו ווילות וכו', אבל אלה שמתפנים (לא מרצונם, כמובן) עכשיו, לא יקבלו את אותם התנאים, בעיקר בגלל שאין למדינה כל כך הרבה כסף לבזבז עליהם. אף אחד לא גר בטריילר שעומד להתפרק עם עשרה ילדים וכלב, פשוט כי ברגע שזה ידלוף, כל העולם ואחותו יהיו או לא איתנו, או נגדנו, ובעיקר כל הארגונים ההומנים.
bgalbkatz
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי bgalbkatz »

tnvsh כתב:אולי כדאי שאתה תקח את עצתי!
לפני 38 שנה המדינה שלחה אותם להתיישב שם, ולא נראה לי שאז המדינה התכוונה להחזיר את השטחים האלה...
לי יש על מה להסתמך...
הלכנו למקומות שאליהם מעבירים את המפונים כדי לעזור לארגן את המקום וזה פשוט זוועה!!! אפילו בטלויזיה היו ראיונות עם תושבים שהתפנו מרצון ועברו לניצן, והם התלוננו חבל על הזמן הרבה יותר ממה שאני אומר.
בסדר, בכל זאת המדינה מודה בטעות שעשתה ששלחה אותם לשם מההתחלה, ולכן נותנים להם פיצויים. על זה שמעבירים אותם. ע"פ מה שידוע לי, רוב המתנחלים גרו שם בקרוונים, אני לא רואה סיבה שייתנו להם בתים מפוארים אם הם הסתדרו עם קראוונים ולא מפנים אותם מבית יותר מפואר מזה.
הפיצוי אמור להיות יחסי.
הם גם לא צריכים להתנגד להתנתקות בצורה כזו ילדותית. כולם יודעים שהתנאים בגוש לא היו אופטימליים, ויודעים כמה עימותים היו בין המתנחלים לערבים. המתנחלים חיו תחת אש, אין סיבה שעכשיו כשמציעים להם לברוח מהסכנות האלה ואפילו משלמים להם פיצויים הם יתנגדו, ועוד בצורה כזו ילדותית.
koren כתב:
O כתב:3 סימני קריאה יספיקו בדיוק כמו 24.
בוצע. (ואני לא מאמין שבאמת ספרת, כי באמת היה שם 24)
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

אני יודע כעובדה שאלה שכבר התפנו מרצון גרים כיום בקרוואנים (אה לא, התבלבלתי-זה קראווילות,קרוואן עם גג רעפים).
על סמך מה אתה אומר את זה?
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

bgalbkatz כתב:
לי יש על מה להסתמך...
בסדר, בכל זאת המדינה מודה בטעות שעשתה ששלחה אותם לשם מההתחלה, ולכן נותנים להם פיצויים. על זה שמעבירים אותם. ע"פ מה שידוע לי, רוב המתנחלים גרו שם בקרוונים, אני לא רואה סיבה שייתנו להם בתים מפוארים אם הם הסתדרו עם קראוונים ולא מפנים אותם מבית יותר מפואר מזה.
הפיצוי אמור להיות יחסי.
הם גם לא צריכים להתנגד להתנתקות בצורה כזו ילדותית. כולם יודעים שהתנאים בגוש לא היו אופטימליים, ויודעים כמה עימותים היו בין המתנחלים לערבים. המתנחלים חיו תחת אש, אין סיבה שעכשיו כשמציעים להם לברוח מהסכנות האלה ואפילו משלמים להם פיצויים הם יתנגדו, ועוד בצורה כזו ילדותית.
הם בחרו לגור תחת אש, הם יכלו לעזוב מתי שהם רצו!!!
הפיצוי אמור להיות יחסי-הוא ממש לא! ורוב האנשים בגוש גרים בבתים גדולים, קראוונים זה במאחזים וכדו'...
bgalbkatz
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי bgalbkatz »

tnvsh כתב:אני יודע כעובדה שאלה שכבר התפנו מרצון גרים כיום בקרוואנים (אה לא, התבלבלתי-זה קראווילות,קרוואן עם גג רעפים).
על סמך מה אתה אומר את זה?
הקראווילות הם בתים זמניים עד שיבנו להם את הבתים המובטחים.
ברר דברים לפני שאתה מדבר.
koren כתב:
bgalbkatz
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי bgalbkatz »

tnvsh כתב:
bgalbkatz כתב:
לי יש על מה להסתמך...
הפיצוי אמור להיות יחסי.
הם בחרו לגור תחת אש, הם יכלו לעזוב מתי שהם רצו!!!
הפיצוי אמור להיות יחסי-הוא ממש לא! ורוב האנשים בגוש גרים בבתים גדולים, קראוונים זה במאחזים וכדו'...
לפי מה שאני ראיתי-אבל כאמור, אני רואה רק בטלויזיה, לא הייתי בהתנחלויות עצמן, רוב האנשים גרים בקראוונים.
koren כתב:
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

לא נכון! ואני הייתי ביישובים עצמם
bgalbkatz
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי bgalbkatz »

גם העיתונאים.
koren כתב:
Scrat
Keeper of the Nut
יצירת קשר:

שליחה על ידי Scrat »

tnvsh, זה כבר ברור שאין שום דרך לגרום לך לבדוק עובדות, אז אני לא הולך לבזבז עוד זמן על לנסות לגרום לך להבין.
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

bgalbkatz כתב:גם העיתונאים.
כן אבל העיתונאים מראים מה שהם רוצים להראות, אני רואה מה שיש
tpman
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tpman »

Psycho Camel כתב:
יאללה משטר קומוניסטי!
Krosan כתב:
way grink and grive if you can smok and fly
born to burn-born to flame
bgalbkatz
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי bgalbkatz »

העיתונאים הראו חלק נכבד מהישוב, וראו שהכל קראוונים.
לא נראה לי שהם ערכו משהו.

ואגב, הסתובבת בכל הישוב או שראית רק את הדודים שאתה כל הזמן מספר עליהם?
אולי הם יוצאי דופן.. :-:
koren כתב:
שלח תגובה