i am haveing problems with my computer - need help

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
O.K.
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

i am haveing problems with my computer - need help

שליחה על ידי O.K. »

i think i didi something really stupid with my computer cause i am don't really good with computers.
so here's the thing:
i restarted my computer and it sayd it wasn't able to remove the infection on the file:
.dll which stored in c:/windows/system/.dll
so it asked me what i wnana do with it so i sayd quarentine ( i didn't knew it was an importent file) so after i quarentind it the computer kept loading untill it got to the part when you see your desktop and then it sayd:
שגיעה באפעלה קובץ חיוני .dll לא נימצה.
so i guess the thing i wanna know is how to unquarentin a file (i guess that was a shorter question to ask :-? ).

any way if some one can solve my problem then that would be really helpful cause currently i can't do anything on my computer (i am writeing from an other computer) thanks very much to who ever helps me.
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

I think you need to reinstall your Windows, and in the future - use antivirus that is active all the time that you use the computer.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
O.K.
MTGil Apprentice

שליחה על ידי O.K. »

ok thank you very much.

edit: is re-installing windows is easy or should i wait like a month untill my friend will be able to do it (we live very far from each other)?
נערך לאחרונה על ידי O.K. ב 25/8/2005 , 21:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
BrightB
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי BrightB »

u can also use "recover" which will undo the "quarentine".

its available in almost every anti-virus.
חולה על מג'יק!
Biguy
Wrath Of Mom
יצירת קשר:

שליחה על ידי Biguy »

ישנה אפשרות שאני מכיר בווינדווס אקספי שהיא לשחזר את המערכת מתאריך כלשהו.
אני עשיתי את זה כשהייתה לי בעיה, מה שכן אצלי הופיעה שאלה אם אני רוצה להפעיל שחזור.
"האל לבדו יודע כמה פעמים המעיים שלנו, בסרבן לשחרר נאד בודד אחד, הביאונו לכדי יסורי-מוות", מישל דה-מונטיין.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

להתקין ווינדואוס מחדש זה לא סיפור גדול....בתנאי שאתה יודע מה אתה עושה....שמור(לפחות) על הכללים הבאים:
1.אל תשכח לתת את איזור הזמן שלך
2.אל תשכח להתקין את השפות של "מימין לשמאל"
3.אל תשכח להתקין פונטים בעברית
4.לפני שאתה מריץ את ווינואוס בפעם הראשונה לפני העידכון נתק את האינטרנט עד שאתה מתקין אנטי וירוס(לעולם אל תהיה מחובר לאינטרנט ללא אנטי וירוס שפועל כל הזמן)
5.עריכה:אל תשכח לגבות את הקבצים החשובים לך מהכונן של הווידואוס(כיוון שאת שאר הכוננים אתה לא צריך לפרמט)

המממ תשתדל להתקין את הגרסא החדשה ביותר של ווידואוס(עם SP2) או שאם יש לך ווינדואוס מקורי אז זה לא משנה כי אז אתה יכול לשנות את זה....
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
שלח תגובה