ציוני בגרות

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Michahell
MTGil at its Finest
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Michahell »

לא יודע מה לגביי אוניברסיטאות אחרות, אבל במרכז הבין-תחומי בהרצליה לא היו מקבלים אותך, אני מדבר עם אימא שלי על זה כי היא עובדת שמה, והיו ילדים עם ממוצע ציונים יותר גבוה משלך שלא קיבלו, אולי הפסיכומטרי יציל אותך, אני הייתי מופתע לשמוע ש715 זה הרבה, כי כל החאים של חבירם שלי מוציאים בין 740-790.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מצד שני, מה שהמרכז הבין תחומי בהרצליה מוכר זה בדיוק יוקרה, ולכן זה לא מפתיע שסיפי הקבלה שלהם גבוהים בצורה לא הגיונית.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

ספי הקבלה בארץ לא הגיוניים בצורה גורפת כאשר מדובר באוניברסיטאות.
Hellscream
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Hellscream »

הממ
מעניין שאני עושה בגרות בביטכנולוגיה :P

בכל מקרה, אני יודע שאח שלי התקבל להנדסת ביוטכנולוגיה בטכניון אז יש שם...
והמורה שלי מרצה לביוטכנולוגיה ומיקרוביאולוגיה בבר אילן(עד כמה שזכור לי), אז הנה לך שני מקומות שאני חושב שאפשר ללמוד בהם ביוטכנולוגיה...
Veni
Vidi
Vici
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

ביוטכנולוגיה בבר-אילן זה קקה... (נרשמתי לזה... וברחתי משם אחרי שגיליתי מה זה נותן... הלכתי לחיק החמים והמשמים של הנדסה)
Efrit
Angel of Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי Efrit »

Darkmode כתב:לא יודע מה לגביי אוניברסיטאות אחרות, אבל במרכז הבין-תחומי בהרצליה לא היו מקבלים אותך, אני מדבר עם אימא שלי על זה כי היא עובדת שמה, והיו ילדים עם ממוצע ציונים יותר גבוה משלך שלא קיבלו, אולי הפסיכומטרי יציל אותך, אני הייתי מופתע לשמוע ש715 זה הרבה, כי כל החאים של חבירם שלי מוציאים בין 740-790.
אוי שיט, הלך עליי. מה לומדים שם שהם יכולים להרשות להם לקבל רק אנשים עם 750 בפסיכומטרי וכמה צריך לשלם להם בשנה?
ולאנטרקס-עד כמה זה באמת יותר טוב ללכת לשם?
פעם ראשונה שאני שומע על המקום...

ו715 זה לא המון, זה פשוט ציון נחמד. זה מייצג 5 אחוז מכל מי שעושה פסיכומטרי. 724 ומעלה מייצג 2 אחוז מכל מי שעושה פסיכומטרי. אם אתה אומר שאחים של חברים שלך כולם קיבלו ציון גבוה שכזה, זה מראה או שאתה בוחר חברים עם גנים מאוד מוצלחים במשפחה, או שדברים כמו פסיכומטרי מושפעים ממקום המגורים, או שהם משקרים.
Sticks and stones may hurt my bones but words will never hurt me.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Efrit כתב:
Darkmode כתב:לא יודע מה לגביי אוניברסיטאות אחרות, אבל במרכז הבין-תחומי בהרצליה לא היו מקבלים אותך, אני מדבר עם אימא שלי על זה כי היא עובדת שמה, והיו ילדים עם ממוצע ציונים יותר גבוה משלך שלא קיבלו, אולי הפסיכומטרי יציל אותך, אני הייתי מופתע לשמוע ש715 זה הרבה, כי כל החאים של חבירם שלי מוציאים בין 740-790.
אוי שיט, הלך עליי. מה לומדים שם שהם יכולים להרשות להם לקבל רק אנשים עם 750 בפסיכומטרי וכמה צריך לשלם להם בשנה?
ולאנטרקס-עד כמה זה באמת יותר טוב ללכת לשם?
פעם ראשונה שאני שומע על המקום...

ו715 זה לא המון, זה פשוט ציון נחמד. זה מייצג 5 אחוז מכל מי שעושה פסיכומטרי. 724 ומעלה מייצג 2 אחוז מכל מי שעושה פסיכומטרי. אם אתה אומר שאחים של חברים שלך כולם קיבלו ציון גבוה שכזה, זה מראה או שאתה בוחר חברים עם גנים מאוד מוצלחים במשפחה, או שדברים כמו פסיכומטרי מושפעים ממקום המגורים, או שהם משקרים.
טוב אני בוחר חברים חכמים כנראה, עובדה שלמדתי מחבר מגי'ק שאח שלו שקיבל 780 בפסיכומטרי...
אני לא בטוח אם מחייבים אותך למעל 750 אבל יש שמה דרישות מאוד גבוהות..
אם אתה רוצה לדעתמה לומדים שמה,אני אשאל אתאימא שלי ואחזור אלייך..
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אפריט: הסיבה שהולכים לשם היא לא הלימודים. הסיבה שהולכים לשם היא כי זה סוג של מאפיה. הרבה אנשים עשירים ו/או מאד חכמים לומדים שם, ואז הם יכולים אחרי זה להעסיק אחד את השני. זה יוצר פרוטקציות. גם הרבה מעבידים יודעים שהמקום מאד יוקרתי, ולכן אוטומטית מניחים שמי שבא משם מאד חכם, בלי קשר לרמת הלימודים שם.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Antrax כתב:אפריט: הסיבה שהולכים לשם היא לא הלימודים. הסיבה שהולכים לשם היא כי זה סוג של מאפיה. הרבה אנשים עשירים ו/או מאד חכמים לומדים שם, ואז הם יכולים אחרי זה להעסיק אחד את השני. זה יוצר פרוטקציות. גם הרבה מעבידים יודעים שהמקום מאד יוקרתי, ולכן אוטומטית מניחים שמי שבא משם מאד חכם, בלי קשר לרמת הלימודים שם.
אז אתהאומר שהרמה שמה לא גבוהה?אלא זה רק "כיסוי"?
לא נראה לי..
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

תשמע, אנשים יוצאים משם עם BA כללי. אתה יודע מה שווה BA כללי של מוסד אחר?
קובי שפירא
A Rolling Stone

שליחה על ידי קובי שפירא »

גמרתי עכשיו כיתה י'.

הציונים שלי (סופיים):

תנ"ך דתי שאלון ראשון - 76.
לשון שאלון ראשון - 85.
אנגלית שאלון E - 100.
היסטוריה דתי שאלון י' - 84.
מחשבים שאלון 1 - 97.