d.v.d zone

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
The lord of the ducks
Ducker Elemental
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

d.v.d zone

שליחה על ידי The lord of the ducks »

אוקי.. הדי וי די שלי הוא על 2 כרגע.. ניסיתי להפעיל סרטים אמריקאים, זה לא הולך.. משום מה רשום לי שאין לי יותר שינויים בדי וי די, מישהו יודע מה אפשר לעשות?

תודה מראש
ducker
The Rock Conrols u..!
Biguy
Wrath Of Mom
יצירת קשר:

שליחה על ידי Biguy »

תאמת שגם אני מצטרף לשאלה. גם אני לא יכול להפעיל סרטים אמריקאים, ואני לא יודע באיזה zone הדיוידי שלי.
מישהו אמר לי פעם שאפשר לעשות לולאה כזאת שכאשר נגמרים הzones זה חוזר חזרה ויש שוב.
"האל לבדו יודע כמה פעמים המעיים שלנו, בסרבן לשחרר נאד בודד אחד, הביאונו לכדי יסורי-מוות", מישל דה-מונטיין.
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

יש 2 דרכים שאני מכיר לפתוח DVD שיהיה מולטיזון:

הדרך הראשונה (והפשוטה) היא למצוא את התפריט טכנאי, ודרכו אפשר לשחרר. בהרבה DVDים שנמכרים בארץ מצורף דף עם הוראות איך לפתוח אותו (בדר"כ ללחוץ צירוף של מספרים).

הדרך השניה היא להחליף את התוכנה של ה-DVD מה קוראים לזה Firmware. באתרי שיתוף קבצים (כמו WarezFAW ו-LioNetwork) יש (או לפחות היה) כל מיני גירסאות כאלה לכל מיני DVDים.

בכל מקרה, הדרך הראשונה היא שתגידו איזה DVD יש לכם...

הערה: אם מדובר בכונן DVD של מחשב, אז הדרך השניה היא היותר נפוצה, ויש גם אפשרות להריץ אפליקציה ש"עובדת" על ה-DVD ומסירה בעיות כאלה (אם אני לא טועה DVD ג'יני לדוגמא)
שלח תגובה