גל הפרישות האחרון ממגי'ק-תופעה

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Michahell
MTGil at its Finest
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

גל הפרישות האחרון ממגי'ק-תופעה

שליחה על ידי Michahell »

משהו מוזר קורה בזמן האחרון- המון שחקנים פורשים ממג'יק.
לדוגמא: יוליוס, גיא,סופגי,THE MIRROR BREAKER(תום), BEYRL THE GREEN ועוד..
נאי לא רואה כבר אותם בטורנירים, אלו רק היו דוגמאות, אבל פשוט המון אנשים פורשים, למישהו שי רעיון למה, זה פשוט המון אנשים, זה לא בערך כל חודש שמישהו פורש, אבל המון פורשים.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

Its an average Magic cycle, New blood comes in as these that do not have true passion for the game leave.
stitch
Zombie Maker
יצירת קשר:

שליחה על ידי stitch »

מה איתי? אני לא נחשב?
למי שכן מכיר אותי (הדמגוג השמאלני הזה...), רק קפצתי לביקור.

יום טוב לכם!
לב :cherry:
יהודי לא מגרש יהודי!
הוא רק מזיז אותו קצת...
Orb

שליחה על ידי Orb »

לגבי רנן (beryl), אז ממה שאני יודע, ההורים שלו שמו אותו בפנימיה, וזה למה אתה לא רואה אותו.
לגבי יוליוס, אני ראיתי אותו בטורנירים לאחרונה, אז אני לא יודע על מה מדובר.

וזה לא שיש עכשיו גל פרישות, פשוט יצא ש-2-3 אנשים פרשו ביחד, קורה.
התקופה הממוצעת שמישהו משחק מאג'יק היא שנים בודדות, שזה לא מעגל כזה ארוך, ולכן תמיד יהיו אנשים שפורשים, כמו שתמיד יש אנשים שמתחילים לשחק.
LunaTic
MTGil Wizard

שליחה על ידי LunaTic »

Rentro, Noble Myr Lord כתב:Its an average Magic cycle, New blood comes in as these that do not have true passion for the game leave.
רק רציתי להגיד ששחקנים חדשים כבר הרבה זמן לא נרשמו לפה (אולי הPatron). עוד משהו שרציתי להגיד זה שרוב האנשים שכן נרשמים מפסיקים להגיב אחרי שבועיים שלוש.

LunaTic
נערך לאחרונה על ידי LunaTic ב 07/12/2005 , 18:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
קובי שפירא כתב:ראו אותי, חושו אותי!
Ornithopter
Legendary Artifact Creature - Thopter
יצירת קשר:

שליחה על ידי Ornithopter »

Orb כתב:לגבי רנן (beryl), אז ממה שאני יודע, ההורים שלו שמו אותו בפנימיה, וזה למה אתה לא רואה אותו.

התקופה הממוצעת שמישהו משחק מאג'יק היא שנים בודדות, שזה לא מעגל כזה ארוך, ולכן תמיד יהיו אנשים שפורשים, כמו שתמיד יש אנשים שמתחילים לשחק.
יוליוס אכן פרש. הוא הודיע על זה רשימת בבי"ס.. :wink:

בכל מקרה, כמו שאמרו פה, זה מעגל חוזר, מצטרפים ועוזבים. זה כמו אחוזי הילודה בגרמניה, שיותר מתים מאשר נולדים. (שיעור סביבה בנושא בריאות עקב שבוע הבריאות מזורגג...)
Regardless of the century, plane, or species, developing artificers never fail to invent the ornithopter.
Majal Guy
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Majal Guy »

אני מכיר את יוליוס טוב מדי כדי לדעת שהוא יחזור בקרוב..:P
עריכה: שמתי לב שרשמת גיא... ככה שאם אתה מתכוון אליי- אמרתי לך כבר שאני אחזור.
אני עדיין משחק במחשב, לטורנירים אין לי זמן.
שיניתי שם, הייתי konda
Light כתב:עריכה: תוקנו שגיעות
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

גיא, קסלר... סתמו פיות!!!

א. ההרצאה שלי היום היתה פצצה!
ב. יוליוס לא פרש.
ג. אני חוזר, יוליוס לא פרש.
ד. אני דיברתי איתו בבצפר והוא אמר לי שהוא לא פורש בכלל.
למרות שדווקא בבצפר שלנו היו המון[/u/] פרישות לאחרונה. אני ייתן לוגדמאות:
רועי פדן, אורי קוטנר, אלון טורס, איתמר גרוס, עינן פרחי, ניצן קפלן, אבירן כץ, יונתן בורובסקי, איתמר צדוק, תם ארגוב, שריאל טפר, טום בוליג, עידן גריידי (פרש לפני שנים אבל עדיין...), אפילו אלעד כץ (אם אתה מכיר אותו קסלר) פרש בשלב מסויים מחייו הקצרצרים...
נערך לאחרונה על ידי 123321 ב 08/12/2005 , 9:45, נערך 4 פעמים בסך הכל.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
wurmcatcher
Super Strong

שליחה על ידי wurmcatcher »

LunaTic כתב:
Rentro, Noble Myr Lord כתב:Its an average Magic cycle, New blood comes in as these that do not have true passion for the game leave.
רק רציתי להגיד ששחקנים חדשים כבר הרבה זמן לא נרשמו לפה (אולי הPatron). עוד משהו שרציתי להגיד זה שרוב האנשים שכן נרשמים מפסיקים להגיב אחרי שבועיים שלוש.

LunaTic
1. שתדע שאני לא האחרון יש הרבה שנרשמו אחרי
2. יש כאלה שמצטרפים אבל לא פותחים משתמש (חברה שלי והX שלה
שיניתי שם, הייתי Patron of the nazumi
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

שתוק שתוק דניאל...
אף אחד פה לא רוצה לדעת על ה-Xיות ש'ך...
תמונה
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Orb כתב:לגבי רנן (beryl), אז ממה שאני יודע, ההורים שלו שמו אותו בפנימיה, וזה למה אתה לא רואה אותו.

זה כבר עבר מזמן את ה2-3 פרישות, לא הייתי מציין את הת'רד הזה סתם כך, הרי זה ברור לי שהרוטציה לא מתבצעת גם במטא גיים, אלא גם מבחינת שחקנים, אבל פה זה כבר מוגזם, זוהי הסיבה שמחמתה פירסמתי את הת'רד, אם אתם באמת רוצים, אני אערוך רשימה מפורטת של מי פרש או לא נראה לאחרונה בטורנירים.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא יפתיע אותי אם Beryl משחק יותר מג'יק בפנימיה הזאת ממה שהוא שיחק לפני. אחרי הכל, שם אני למדתי לשחק, ויהיה לו הרבה מאד זמן פנוי כשהוא מוקף בהרבה מאד חנונים בשלוש השנים הקרובות.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

אנשים שלא באים לטורנירים לא בהכרח פרשו , אני חושב שלא הייתי בטורניר מעל שנה - ואפילו לmagic on line לא נכנסתי כבר כמה חודשים... וגם מכרתי את כל האוסף שלי ובכל זאת לא פרשתי - איך זה יכול להיות אתה תוהה ?

מאוד פשוט יש תקופות שיש בהן פחות זמן, אני יודע (וכבר ידעתי לפני שנה) שברגע שאני נכנס לאוני' יהיה לי הרבה פחות זמן (מה לעשות 33 שעות שבועיות בסיסמטר זה לא הולך ברגל)
ומכיוון שאני לא הולך לסיים את הלימודים כ"כ מהר לא מצאתי סיבה לשמור על האוסף שיאבד את ערכו לחלוטין עד שאסיים - ובכלל שנה שניה מסתבר לא יותר קלה מראשונה :eek:

לכן מכרתי הכל, אבל אני חושב שעוד אחזור ברגע שיהיה זמן ... פונקציה של זמן וכסף שאין לי את זה ולא את זה עכשיו :)

אני רק דוגמה בודדת, אבל אני מאמין שעוד אנשים שכביכול פרשו לדעתך פשוט לא מוצאים זמן כרגע למג'יק ואתה תראה אותם בעתיד שוב - בסה"כ אני מאמין שכמות השחקנים הפעילים לא ירדה בצורה משמעותית בזמן האחרון.

Seek.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

123321:
א. תרגיע. אתה מתחיל לעבור את הגבול.
ב. אותנו ממש לא מעניין מי מהאנשים שאתה מכיר ואנחנו לא, פרשו. תפסיק להגיד לאחרים שמה שהם אומרים לא מעניין אותך.

אתה גם ככה אמור להיות בבאן. אל תגרום לי להעיף אותך שוב.
lord-sot
Knight of the Black Rose

שליחה על ידי lord-sot »

LunaTic כתב:

LunaTic
זה בגלל בעית ההתחברות לפורום- לאנשים אין כוח כול הזמן להתחבר שוב ושוב ושוב...
OldSkoolMTG כתב:אז בוא מר "עידו גיא" אם זהו באמת שמך האמיתי..
הפוסת הכי מצחיק שהי פעם היה!!!!!!!
Beryl the Green
Tolarian Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי Beryl the Green »

Antrax כתב:לא יפתיע אותי אם Beryl משחק יותר מג'יק בפנימיה הזאת ממה שהוא שיחק לפני. אחרי הכל, שם אני למדתי לשחק, ויהיה לו הרבה מאד זמן פנוי כשהוא מוקף בהרבה מאד חנונים בשלוש השנים הקרובות.
I'm afraid I must correct you. I haven't touched magic since going there. However, I am planning on doing so, since there is a longing for it, somewhat. Despite that, time is not a resource which I have in abundance. 52 weekly hours may not seem like much, but with a deal of extra projects and piano playing, Magic is not the first thing on my mind. Actually, I think this is the first time I logged on in a month.
To see a world in a grain of sand and a heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand and eternity in an hour.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

צעירות עוברת. בי"ב למדתי 6 שעות בשבוע והברזתי מארבע מתוכן (שעתיים ספרות, שעתיים הבעה) באופן קבוע. אל תדאג, יהיה לך זמן פנוי.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Antrax כתב:צעירות עוברת. בי"ב למדתי 6 שעות בשבוע והברזתי מארבע מתוכן (שעתיים ספרות, שעתיים הבעה) באופן קבוע. אל תדאג, יהיה לך זמן פנוי.
יש לי שאלה אליך, למה אתה אומר לנו בעצם שאתה עבריין? אתה יודע, יש כיום חוק חינוך חובה בישראל...
תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

123321- החוק חל רק עד כיתה י' (כולל). ומה הקשר? זה שמישהו מבריז זה לא עברה על חוק של מדינת ישראל, מקסימום של נוהלי בית הספר. זה למה תלמידים שמבריזים נענשים מול המנהלים והמורים שלהם ולא הולכים לבית משפט.

SPS
נעול