סיכום של טורניר הזברה ה-14 - PTQ Honolulu!

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Orb
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

סיכום של טורניר הזברה ה-14 - PTQ Honolulu!

שליחה על ידי Orb »

טורניר הזברה ה-14 הסתיים בהצלחה!
בטורניר השתתפו סה"כ 63 אנשים, 49 אנשים מהם בטורניר האקסטנדד (PTQ Honolulu) ו-14 בטורניר הטייפ 2.
מנצח ה-PTQ הוא טל מונד עם דק Tooth and Nail!
מנצח הטייפ 2 הוא יריב רעם עם דק Gazhi-Glare!

בנוסף נערכו 4 דראפטים בהם ניצחו:
אורי מרקוביץ'
אייל אור-אל
בני טרילסקי
מישל סטרונגין

הטורניר כלל סגל שיפוט נרחב שכלל את אהרון מושיאשווילי, דורון זינגר, ואורטל רז, אשר דאגו ליושר הטורניר וריצתו החלקה, ואכן, הטורניר רץ בצורה חלקה וללא עיכובים.
6 סיבובי Swiss + טופ 8 מלא התחילו ב-10:00 והסתיימו ב-18:00.
תודה לצוות השיפוט על עבודה מצויינת.

בנוסף, אורי העביר הרצאה על limited בהקשר Ravinca, וליגת החלומות חזרה לפעולה - הזוכים במבצע הם תום אלפיה, רן שניר ויואב אמיר, שיוכלו לאסוף את הפרסים בזברה הבאה שיגיעו אליה.

סתם אנקדוטה מעניינת - ברבע הגמר, מדורגים 5-8 ניצחו את מדורגים 1-4 :)
לא שזה אומר הרבה, סתם משעשע.

העלנו לאתר:
סטנדינגס של כל הטורנירים
דק ליסטים של מנצחי 2 הטורנירים
דק ליסט של הדק המקורי ביותר
מה שיחקו 8 הראשונים ב-PTQ
Breakdown מלא של כל הדקים ב-PTQ
תוצאות של ליגת החלומות
תמונות מהטורניר

הכל כרגיל ב-http://www.zebra-gdola.com/articles.html .

מקווים שנהנתם, ונתראה בזברה הבאה בעוד שבועיים, פרטים מלאים בקרוב.
כרגיל, נשמח אם תכתבו כאן בת'רד כל ביקורת שעולה על דעתכם - דברים לשיפור מחד, ודברים שהיו טובים והייתם רוצים לראות שוב מאידך.

צוות הזברה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כן רק שפימה לא שיחק אגרו רוק בכלל
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb

שליחה על ידי Orb »

אתה מוזמן לתקן אותי ואני אשנה.
Greg
MTGil Wizard

שליחה על ידי Greg »

זה שמקומות 5-8 ניצחו את 1-4 אינו דבר מפתיע. אני לא הייתי בטורניר ולא עקבתי אחריו, כך שיכול להיות שאני טועה כאן, אבל מה שבדר"כ קורה בטורנירים עם טופ 8 זה שהשחקנים הכי טובים הולכים 4-0 ואז עושים פעמיים תיקו בשביל הטופ (ומגיעים אליו עם 14 נק), לעומת זאת השחקנים הפחות טובים סופגים הפסד אחד בשלבים הראשונים ונאלצים לשחק על כל הקופה. אלה מהם שמצליחים לפלס את דרכם מגיעים לטופ 8 עם מאזן של 5-1 (15 נק') ובכך תופסים מקום גבוהה יותר מאלה שהלכו חלק ופשוט עשו תיקו כי זה קל יותר.
יש 10 סוגי אנשים, אלו שמבינים מספור בינארי ואלו שלא.

הטלפון שלי: 0578106106
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

פימה שיחק רוק קונטרול
זה לא היה קרוב לאגרו
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

ההרצאה של אורי היתה מאד בסיסית, ממש לא מה שציפיתי ממישהו כמו אורי פלג. בהחלט היה אפשר להרחיב אותה וגם היו הרבה החמצות. לדוגמא אורי דיבר על 6 סוגי דקים שיש בלימיטד, אבל הזכיר אולי רק אחת-שתיים מתוכן. עוד דוגמא - היה אפשר להתייחס לקלפים ספציפיים שהם פיקים גבוהים ולא רק לציין שקודם לוקחים יצורים מעולים, אחריהם רימובלים, ואחריהם יצורים טובים מאד. איך אני אמור להבדיל בין יצור מצויין ליצור טוב מאד?
אני מודע לכך שהיו שיקולי זמן ושההרצאה עצרה טורנירים שהיו צרכים להימשך, אבל בכל זאת. לתשומת ליבכם להרצאות הבאות.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

Greg כתב:זה שמקומות 5-8 ניצחו את 1-4 אינו דבר מפתיע. אני לא הייתי בטורניר ולא עקבתי אחריו, כך שיכול להיות שאני טועה כאן, אבל מה שבדר"כ קורה בטורנירים עם טופ 8 זה שהשחקנים הכי טובים הולכים 4-0 ואז עושים פעמיים תיקו בשביל הטופ (ומגיעים אליו עם 14 נק), לעומת זאת השחקנים הפחות טובים סופגים הפסד אחד בשלבים הראשונים ונאלצים לשחק על כל הקופה. אלה מהם שמצליחים לפלס את דרכם מגיעים לטופ 8 עם מאזן של 5-1 (15 נק') ובכך תופסים מקום גבוהה יותר מאלה שהלכו חלק ופשוט עשו תיקו כי זה קל יותר.
מה שאתה אומר מאוד הגיוני, אבל במקרה הזה לא נכון. שלושת השחקנים שהיו מדורגים ראשונים הלכו 4-0, שניים מהם שיחקו המשיכו עם תיקו כפול ויואב אמיר ניצח עוד סיבוב ואז עשה תיקו.

דני.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

מבחינתי יצאתי מרוצה מהטורניר אפילו שהפסדתי סיבוב ראשון בטופ8. ידעתי שכבר עשיתי את שלי שהלכתי 5-0-1 ואפילו אם אני אפסיד אז לא נורא, אז לא היה לי חשק/רצון מספיק בשביל לנצח.
ומהניסיון שלי אם לא מרגישים ב-100% את הרצון לנצח או שאין ביטחון עצמי וכד' אז גם השליפות יהיו על הפנים (כמו שקרה).
כל הטורניר אני זוכר שטיפדקתי רק פעם אחת נגד מישל, כל שאר המשחקים ניצחתי בלי שהייתי חייב לטפדק משהו. אתם יודעים איך זה, שליפה טובה של רווג'ר קשה לעצור.

סה"כ, כמו תמיד, הארגון היה טוב מאוד אני לא רואה דברים שצריך לשנות.
אולי חוץ מהדיווחים שצריך לדווח (אבל אור אמר לי שזאת לא אשמתם). אבל בכל זאת, אם אפשר תעשו משהו בנידון.

רק אם אפשר לדעת, מה הפרסים של ליגת החלומות?
מיצי מיאו
Orb

שליחה על ידי Orb »

גרג, מה שאתה אומר לפעמים נכון ולפעמים לא, אבל בכל מקרה, רשמתי בת'רד שזה לא אומר הרבה, כך שאין צורך לנתח את זה. סתם אותי זה שעשע.

ניב - תירגע, אני אשנה. אפשר לחשוב שאנסתי את אחותך.

זוהר - ההרצאה הייתה בסיסית מאחר ורצינו להתאים אותה לשחקנים מתחילים יחסית, שהרכיבו את רוב הקהל שנכח בהרצאה. אני חושב שרוב השחקנים שם היו מתחת לרמתך, ולכן בעוד אולי זה היה טוב עבורם, זה היה קצת בסיסי עבורך. כמובן שאם לעוד אנשים יש עוד דעות על ההרצאה נשמח לשמוע כדי שנוכל לשפר.
לגבי החמצות, אז כמו שאמרת, יש זמן מוגבל, גם כי זה עצר טורנירים, וגם כי אורי הוא חלק מהמארגנים ולא יכול להיעדר ל-40 דקות כדי להעביר הרצאה, ולכן היה מחסור בזמן. ברור שגם הוא וגם הקהל היו שמחים אם היה זמן להעביר הרצאה של חצי שעה או שעה, אבל זה לא מתאפשר ולכן יש צורך להשאיר את זה ברמה בסיסית יחסית.
בטורניר הבא יעביר את ההרצאה יוני עיני, שיש לו כישורים רטוריים קצת טובים יותר משל אורי, אז אולי יחול שיפור בגלל זה.
בכל מקרה, אני אפתח ת'רד נוסף בנושא כדי להתרשם יותר ממה שיש להגיד לאנשים בנושא וכדי לשפר להבא.

יואב - תודה קודם כל. לגבי הדיווחים, ראה פוסט נפרד. זה מעולם לא היה "אשמתנו", לדעתי, אבל האחריות עדיין עלינו שזה ידווח, אבל כאמור דני נכנס לנושא ואני מאמין שזה יסתדר בקרוב.

הפרסים של ליגת החלומות הם הפתעה :D
מאחר וזה סה"כ מבצע קטן ונחמד ולא תחרות גדולה בפני עצמה, הפרסים מן הסתם יהיו צנועים יחסית.

אור.
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

עזבו אתכם ממפתיע מאד שבני לא הגיע לטופ8.

מפתיע מאד שהוא בכלל חיי.

:green:
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

חח אור אל תדאג אני ממש רגוע שאנשים יבינו :)
arch-angel
MTGil Wizard

שליחה על ידי arch-angel »

שמתי לב מדיווחים של אנשים שבדראפטים אנשים מקבלים בסיבוב ראשון אנשים שישבו לידם
זה נכון? יש שיטה לפיירינגס לפי הסיטינג ואני בטוח שאתם יודעים את זה יותר טוב ממני...
Antrax כתב:אתה אמור למות כי עברת על חוקי המשחק
תמונה
Orb

שליחה על ידי Orb »

בבוסטר דראפט הפיירינגס הם רנדומליים ולא אמורים להיקבע לפי המקומות בדראפט עצמו (בניגוד לרוצ'סטר דראפט).

אור.
שלח תגובה