בעיות טכניות בפורום

פורום הודעות כלליות
שלח תגובה
Antrax
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

בעיות טכניות בפורום

שליחה על ידי Antrax »

כידוע לכם (או שלא), שרתי הפונדק החליטו יום אחד לצ'פר אותנו בזה שיחזירו את גרסת הלוח שלנו מאה שנה אחורה. ידידנו ההאקר הטורקי עלה על זה בזמן שהייתי בחו"ל ופרץ לפורום. פסיביסט ניסה לסדר את זה, ואז הלוח יצא מדעתו (או בעקבות הפריצה או בעקבות הנסיון לתקן) והתחיל לעשות בעיות בלוגין למשתמשים וכיו"ב.
אז אני באתי, שחזרתי את גרסת הלוח לגרסה האחרונה, וכשבאתי לפתוח את הלוח חזרה לשימוש, ראיתי שהבעיה המהותית בלוגין לא נפתרה, וכתוצאה מזה אני לא יכול לפתוח לכם את הפורום חזרה.
המצב נהיה הרבה יותר מטריד כשגיליתי שגם דרך ממשק האדמין אני לא יכול להתחבר לבסיס הנתונים, ולכן אני לא יכול לשחרר את הפורום גם ידנית.
ככה נתקענו שלושה ימים, ועכשיו עליתי על הרעיון שאני יכול פשוט לדפוק את קטע הקוד שבכלל בודק אם הפורום נעול עקב שינויים, ולכן עכשיו יש לנו פורום וכולנו שמחים. יש עדיין בעיות בלוגין, אבל חוץ מזה הכל אמור לעבוד כמו שצריך.
בתקווה אני אדבר מחר עם חברת ההוסטינג שלנו ונראה מה ההאקר דפק להם במחשב, כי משהו מאד לא בסדר פה.
מצטערים על אי הנעימות וכל זה.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

והנה, חודשיים בלבד אחרי, זה תוקן.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

ביצעתי שינוי כלשהו בהגדרות ה cookies של הפורום שלדעתי אמור לפתור את בעיות שמירת ה login ואת הקטע שהודעות שקראתם לא סומנו כראוי.
ליתר ביטחון, אם מישהו מכם עדיין נתקל בבעיה, נסו קודם לנקות את כל ה cookies מהדפדפן ( tools->internet options-> delete cookies ב Internet Explorer), לסגור את הדפדפן ולנסות שוב.

אם עדיין יש בעיות, בבקשה לדווח לי בהודעה פרטית.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
Psibeast
Administrator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Psibeast »

ביצעתי שינוי נוסף בהגדרות ה Cookies שיתכן ויפתור את בעיות ההתנתקות מהפורום. מכיוון שאצלי זה לא קרה משום מה, אני עובד על עיוור ומנסה הגדרות שעשויות להשפיע.
אם הבעיות עדיין קורות, אנא דווחו.
Psionic Beasts. Top of the food chain and climbing.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

ביצעתי עוד שינוי כדי לפתור את הניתוקים. אנא דווחו אם יש בעיה.
שלח תגובה