הביעו דיעה - כיבוד בטורנירים

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

הפרטים של Angel of Haste לא לגמרי מדויקים - בסה"כ הלכו כמדומני בערך 15 ליטר שתיה, שבערך שליש מהם הגיעו יחד עם הפיצות (נשארו שלושה בקבוקי RC לפעם הבאה). הפיצות גם הן היו די זולות, בערך 5 ש"ח למשולש. בשורה התחתונה, אם אנשים היו משלמים על הדראפט 75 ש"ח במקום 70, בהתחשב בכמות האנשים, זה היה מכסה כמעט לחלוטין גם את הפיצות וגם את הכיבוד והשתייה; במקרה הזה, ההפרשים כוסו על ידי עודפים מדראפטים קודמים.
כשזה נוגע לדראפטים וטורנירים בקנה מידה קטן (שאני מקווה שיתרחבו, יום אחד, אבל עוד חזון למועד), אני לא שואף לרווח. אני מארגן דראפטים וטורנירים בגלל שאני רוצה שיהיו דראפטים וטורנירים (ולרוב גם רוצה להשתתף בהם), בגלל שהם מרחיבים ומחזקים את המשחק וקהילת השחקנים באזור ובארץ. במילים אחרות, זה תחביב, לא עבודה. מכיוון שאני מרגיש מחויב לאותו מחיר סטנדרטי שתקף בשאר הארץ, אני פשוט מקצה את ה"רווחים" לטובת כיבוד ושתיה בדראפטים. מכיוון שלפעמים, כמו בדראפטים של הטכניון, אין לי הזדמנות או אפשרות לספק כיבוד, מצטברים "רווחים" ואז אפשר לספק כיבוד אפילו יותר נרחב, כמו פיצה חינם, באירועים הבאים. כך שאני לא מרוויח כסף, אבל גם לא משלם מכיסי הפרטי, אולי שקלים בודדים לכאן או לכאן. אני יודע שזה מספק אותי, ונראה שגם שאר המשתתפים מרוצים מהגישה.
לגבי ניקיון הדירה - זה כבר באמת יוצא מכיסי ומזמני, אבל לא מדובר בהשקעה עצומה (ולא מזיק לדירה שלי אם אני מנקה אותה מדי פעם, היא ממש הומה מאושר למחשבה שיהיה דראפט והיא תקבל טאטוא כפול). אני לא אתנגד אם מישהו יביע עניין להשאר ולעזור קצת לסדר, כמובן :)

אני, אגב, לא מצפה מכל מארגן שיוותר על הרווחים שלו בשביל שתיה וכיבוד; בסה"כ, יש לרוב עלויות מסוימות שכרוכות בארגון של דראפט או טורניר, ואם מישהו מרגיש שהסכום מהווה פיצוי כספי מסוים עבורו, זה לגיטימי לחלוטין - בכל מקרה מדובר בסכום זעום ביחס לזמן המושקע.
DSP
The Darkest Star

שליחה על ידי DSP »

קערונות במבה וכוס קולה לא שוות 4 שקל :-/ פשוט מי שירצה יוסיף 5 שקל ויקבל כניסה לבופה...

עריכה:
רן, אני בטוח שאתה עושה את הדראפטים להנאה ולכן מגיע לך גם עוד בונוס נוסף של כסף, אין שום סיבה שתשיקע את זמנך, כספך וביתך ותצא עם הפסד...
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

angel of haste:
ההודעה שלך לא הייתה במקום. אמנם כל הכבוד לרן על ההשקעה, אבל לך אין את הזכות לבוא בטענות לאנשים אחרים שמארגנים כדי שכולם יקבלו את מה שתרמו לך. היחיד שיש לו את הזכות הזאת הוא רן בעצמו, שיכול לגבות את הבקשות שלו במעשים.

לגבי הוצאות:
יש הרבה מארגנים שיש להם המון הוצאות של הארגון שלא נכנסות לחשבון שאנשים עושים כשהם מחשבים לעצמם את העלות.
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

DSP כתב:קערונות במבה וכוס קולה לא שוות 4 שקל :-/ פשוט מי שירצה יוסיף 5 שקל ויקבל כניסה לבופה...

עריכה:
רן, אני בטוח שאתה עושה את הדראפטים להנאה ולכן מגיע לך גם עוד בונוס נוסף של כסף, אין שום סיבה שתשיקע את זמנך, כספך וביתך ותצא עם הפסד...
אני בטוח שההודעה של רן היתה בכל זאת אמורה להבהיר שהאספקט הכספי הוא לא זה שמניע אותו לארגן דראפטים.
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
Orb

שליחה על ידי Orb »

אני בעד לשלם עוד 5 שקלים עבור שתייה וחטיפים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

לא יודע מה אתכם, אבל לי זה נראה כמו מהלך טפשי ומסוכן לגעת בו זמנית בקלפים ובאוכל, אפילו אם הקלפים נמצאים בפרוטקטורים. (ולא הייתה טיפת ציניות בהודעה הזו, דרך אגב.)
תמונה תמונה
אורי
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי אורי »

אני באופן אישי די סובל מהשעות של הטורנירים.
בדרך כלל זה מתחיל ב6 - 6:30 ונגמר ב10 - 11,
ואצלי אלו בדיוק השעות לארוחת ערב.
לכן אני יוצא מהדרפט גובע ברעב,
ואצלי רעב משפיע גם על הריכוז והסבלנות שלי.

אז אני חושב שזה מצוין שעומרי מנסה למצוא איזשהו פתרון.

מצד שני, מג'יק זה תחביב יקר,
ערב של דרפט עולה בערך כמו יציאה לפאב או שני סרטים,
לכן אני לא ממש מעונין ביקור העסק,
אני פשוט אומר את האמת פה, אני לא רוצה להוציא יותר כסף ממה שאני
כבר מוציא על מג'יק היום (ואני עוד זוכר את הימים שפריריליס עלה 80 שח)

אז המסכנה האישית שלי היא שאני אנסה לארגן לעצמי סנביץ ובקבוק מים
לכל דרפט.

אבל זה רק אני.

(עוד דבר שהיה יכול להיות נחמד זה דרפט מהשעה 2 עד השעה 6:30,
ככה הייתי מגיע סבע מארוחת צהריים ומסיים בזמן כדי לאכול ארוחת ערב,
מה לעשות שיש עבודה\לימודים\צבא\ביתספר לאנשים)

אורי
אל תשכחו, זה רק קרטון עם דיו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:לא יודע מה אתכם, אבל לי זה נראה כמו מהלך טפשי ומסוכן לגעת בו זמנית בקלפים ובאוכל, אפילו אם הקלפים נמצאים בפרוטקטורים. (ולא הייתה טיפת ציניות בהודעה הזו, דרך אגב.)
אם הקלפים נמצאים בפרוטקטורים, בטח שהאוכל לא מהווה בעיה. אם הקלפים לא נמצאים בפרוטקטורים, אלו שאכפת להם מערך הקלפים שומרים עליהם שלא יתלכלכו.
shahaff32
MTGil Wizard

שליחה על ידי shahaff32 »

אני הייתי מעדיף להוסיף עוד 5 שקל, כי בכל זאת מתישהו אני צריך לאכול ואז אני בד"כ קונה משהו :\ אז עדיף שיהיה יותר זול :)
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

אני מכון לשלם 5 ש"ח כול פעם
אפילו לזברה אני מוכן לשלם 5 ש"ח עבור שתיה וכיבוד קל
AVIV
Master of Disaster

Re: הביעו דיעה - כיבוד בטורנירים

שליחה על ידי AVIV »

עומרישוני כתב:אני לא בא להתווכח פה על מחירים אלא לקבל תשובה לשאלה עקרונית.
עומרישוני כתב:(יש לנו גם שחקן שעובד בפיצרייה ויוכל לעזור לנו בפיצות מוזלות :) כבוד!).

ANGEL OF HAST- יש משפט אחד שממש לא נשמע לי הגיוני - 19 איש שתו 20+ בקבוקי ליטר וחצי??? זה נשמע לך הגיוני?כל אחד שתה מעל ליטר וחצי??זה נשמע הגיוני רק אם הייתם בטורניר מהבוקר עד הערב.
אנחנו היינו 19 בראשון ביום שני ושתינו בערך 7-8 בקבוקים.
ואני מדגיש נקודה שיובל כבר ציין - לא באים כדי לשבוע אלא כדי לשחק, המטרה היא שלא נהיה רעבים מדי ושיהיה איזה משהו לנשנש ולשתות.
ובבקשה לא לתפוס אותי על שקלים במחירים, אם זה יעלה קצת יותר אני אקח את ההפרש עליי כמארגן.אז בבקשה מספיק עם הקטנוניות.
TRUNKS - כוונתי היא לטורנירים קטנים, אמנם אפשר להזמין אוכל אבל אין בד"כ מקום במרחק יריקה כשאתה בבית של מישהו (אם אתה לא מחשיב את המקרר).
ARIE - תנסה לאכול שקית שלמה של ביסלי ונראה כמה רעב תהיה אח"כ...אני יודע שאני לא אהיה.
היינו שם 8 שעות ויש אנשים צמאים אני עקרונית לא שתיתי הרבה..... אבל מה אני ידוע כמה כל אחד שתה, היו תורות ביי שאנשים השתעעממו בתורות ביי אז הם שתו ואכלו זה היה רוב מה שגמר את זה ושכולם אכלו פיצה הם היו צמאים
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

מה זה תורות ביי?
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

Y כתב:angel of haste:
ההודעה שלך לא הייתה במקום. אמנם כל הכבוד לרן על ההשקעה, אבל לך אין את הזכות לבוא בטענות לאנשים אחרים שמארגנים כדי שכולם יקבלו את מה שתרמו לך. היחיד שיש לו את הזכות הזאת הוא רן בעצמו, שיכול לגבות את הבקשות שלו במעשים.
לא התלוננתי, אני מאד מאד מעריך את מה שרן עשה לא הרבה היו משקיעים ככה מגיע לו קרדיט...........
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

angel of haste כתב:לא התלוננתי, אני מאד מאד מעריך את מה שרן עשה לא הרבה היו משקיעים ככה מגיע לו קרדיט...........
אז זה כנראה בגלל שאתה לא מכיר את רוב המארגנים בארץ. אתה בטח לא מכיר את יבגני, שלא היה יוצא ברווח אף פעם (הוא תמיד היה יוצא בהפסד, אבל זה כבר כי הוא סתם דפוק) ואתה לא יודע מה עוד אנשים עושים.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Arie כתב:מה זה תורות ביי?
Bye, שלום, לך, קישטה, לא רוצים אותך? אתה יודע, כשיש מספר שחקנים אי-זוגי?
לא היית פעם top 25 בארץ או משהו? :lol:
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

נו אז זה 'bye'..אין משמעות לקרא לזה 'תורות'.
ואני עדיין טופ 25 :-?
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

Y כתב:
angel of haste כתב:לא התלוננתי, אני מאד מאד מעריך את מה שרן עשה לא הרבה היו משקיעים ככה מגיע לו קרדיט...........
אז זה כנראה בגלל שאתה לא מכיר את רוב המארגנים בארץ. אתה בטח לא מכיר את יבגני, שלא היה יוצא ברווח אף פעם (הוא תמיד היה יוצא בהפסד, אבל זה כבר כי הוא סתם דפוק) ואתה לא יודע מה עוד אנשים עושים.
אחותך סתם דפוקה ויבגני היה סוציאליסט ובעד שיוויון הזדמנויות :)
חבל שיבגני כבר כמעט שנה לא מארגן כלום :oops:
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אחותי לא סתם דפוקה. היא ילדה קטנה וזה שונה.

חוץ מזה, אני לא רואה סיבה להקפיץ ככה את הנושא. ננעל.
נעול