מכירת 450 כרטיסים של Magic Online

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
JohnS
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

מכירת 450 כרטיסים של Magic Online

שליחה על ידי JohnS »

שמתי לב שיש לי בערך כ-450 כרטיסים של Magic Online (כולל כרטיסים נטו, ובוסטרים שהם גלומים בהם וכו'), ומצד שני שמתי לב שהלפטופ שאחי נתן לי במתנה הוא על הפנים :)
ומה הקשר? תיכף תבינו :wink:
המטרה: קניית לפטופ נורמאלי כדי שאני אוכל גם להפעיל מג'יק אונליין עליו וגם לעבוד עם Microsoft Office. כרגע אני עובד עם Office על הלפטופ אבל בשביל מג'יק אונליין אני צריך להפעיל מחשב אחר :eek:
המשימה: מכירת כל הכרטיסים של מג'יק אונליין בשקלים (וכן מכירת הלפטופ הישן כמובן), בכדי לאפשר קנייה של לפטופ חדש :green:
פרטי המכירה: מוצעים למכירה כאמור, 450 כרטיסים של מג'יק אונליין בכל התגלמות שנוח לקונה (בוסטרים, כרטיסים עצמם וכו'). אם ייבחרו בוסטרים או טורנאמנט פאקס, אז הם חייבים להיות מאלה שאפשר לקנות בחנות של אונליין כיום (לא Invasion).
חוקים:
1. הכרטיסים יימכרו במכירה אחת במרוכז (או לכל היותר בחלוקה ל-2 חלקים של 225 בערך).
2. המכירה תמורת שקלים ישראלים חדשים (השטרות יכולים להיות משומשים :green: ) - במזומן או בצ'קים. אין אנו מכבדים כרטיסי אשראי - עמכם הסליחה.
3. הכרטיסים יימכרו לכל המרבה במחיר, בשיטת מכירה פומבית - נא לפרסם את ההצעות שלכם בת'רד הזה.
4. המכירה תיסגר ביום שבת הבא 12/08/2006 בשעה 10:00 בבוקר. אם לא יהיו עד אז הצעות בכלל, ההנהלה רשאית להמשיך את המכירה לשבוע נוסף.
5. מחיר המינימום למכירה הוא 1600 ש"ח שזה יוצא לכם בשער לא רע של 3.555555 שקל לדולר. הקפיצות בבקשה לפחות ב-25 שקל הפרש אחרת אין טעם.
6. קבלת "הסחורה" רק לאחר התשלום בפועל, בכפוף ליכולת הקונה להתחבר באותו רגע למג'יק אונליין. במידה ולא יוכל להתחבר, ההנהלה מתחייבת להעביר את הסחורה ברגע הראשון שהקונה כן יצליח להתחבר, במידה וההנהלה תהיה מחוברת באותו רגע :)
7. התשלום עדיף להביא אישית אבל אם זה צ'ק למוטב בלבד אז אפשר לשלוח גם בדואר ואין צורך לבוא. כמובן שבמקרה של צ'ק קבלת הסחורה תתאפשר רק לאחר "ניכיון" הצ'ק - 3 ימי עבודה מעת קבלת הצ'ק לידי המוכרים.
תהנו :->:
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

מה הכוונה ב-450 טיקס בערך?
מה אתה מוכר בדיוק?

אה, וברוך השב :)
Arie
מארגן טורנירים בדרום

שליחה על ידי Arie »

יש לו קופון של 450 דולר, כלומר הוא יכול לקחת 450 טיקטים (אבל זה טיפשי..)
אז זה יוצא קצת יותר בבוסטרים.

אני לא בטוח 100% אבל זה נראה לי הגיוני :P
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

Arie כתב:יש לו קופון של 450 דולר, כלומר הוא יכול לקחת 450 טיקטים (אבל זה טיפשי..)
אז זה יוצא קצת יותר בבוסטרים.

אני לא בטוח 100% אבל זה נראה לי הגיוני :P
מאיפה משיגים קופון של 450 דולר??
נראה לי שהוא באמת רוצה בסה"כ למכור את רוב האוסף שלו...
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

in a secret precious way
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

mig כתב:מאיפה משיגים קופון של 450 דולר??
נראה לי שהוא באמת רוצה בסה"כ למכור את רוב האוסף שלו...
קופון-שמופון :)
גנבתי - מה אכפת לכם :eek:
ולא, 450 כרטיסים זה לא כל האוסף שלי. זה בערך 25% מהאוסף :wink:
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

אני רואה אפס ביקוש אבל בכל זאת משתמש בכוחותיי האל-טבעיים לעשות BUMP פעם ב-48 שעות :)
נ.ב. אפשר יהיה גם לקנות בוסטרים של קולדסנאפ בשבוע הבא.
שלח תגובה