Mono green

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
נועם פורת
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Mono green

שליחה על ידי נועם פורת »

הדק היא type 2 כולל ts למרות שלא מצאתי משהו נכון להכניס משם. תגידו לי כל עצה שנראת לכם טובה איך לשפר את הדק. תודה על העזרה.

Creatures
4 Silhana Ledgewalker
4 Llanowar elves
4 Elvish Warrior
4 Dryad Sophisticate
4 Skarrgan Pit-Skulk
2 Giant Solifuge

Spells
4 Moldervine Cloak
4 Blanchwood Armor
4 stonewood invocation
4 Giant Growth

Lands

21Forest
1 Pendelhaven

Sideboard

4 Hunted Wumpus
4 krosan grip
2 Giant Solifuge
5
נערך לאחרונה על ידי נועם פורת ב 20/10/2006 , 12:12, נערך פעם 1 בסך הכל.
Lazy Maze
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lazy Maze »

הדק צריכה להיות תחרותית? בכל מקרה, לדעתי צריך להוציא את הסוליפיוג'ים
ושני Elvish warrior בשביל 4 Call of the Herd למיין. אגב, נראה לי שהתכוונת להפוך את השמות ללינקים ולא להדגיש אותם אז הייתי מציע שתערוך :)
Konda
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Konda »

אני חושב שבגלל שעכשיו כל כך הרב דקי קונטרול רצות,צריך משהו נגד קונטרול והדבר היחיד שיש פה זה סוליפוג אז לא הייתי מוציא אותו:\
I don't know anyone as crazy or as skilled as dante.If he glares at a guy-even the devil may cry!
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

אם אתה רוצה דק אלפים אז תוצי את הסוליפיוג את הסקרגונ ו4 לנדים ותסים
4 אלף צמפיון
4 בוראל דרואיד
2 קוות אוף ארמס
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
Konda
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Konda »

אני פשוט לא רואה את הקומבו בדק הזאת וגם לא את הרעיון,צריך להפוך אותה לסוג מוכר של דק,תנסה אגרו או אלפים(האלפים יותר מתאים).
I don't know anyone as crazy or as skilled as dante.If he glares at a guy-even the devil may cry!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה לא רואה את הקומבו בחבילה, כי זו לא חבילת קומבו. זו חבילת aggro - היא מורידה יצורים, מפמפמת אותם ותוקפת. אני לא מבין מה אלפים אמורים לתת לו - זה לא כאילו שהם עושים משהו משמעותי יותר מאשר לתת מאנה, שהוא לא ממש צריך כי ה-curve שלו נעצר ב-4 מאנה.

כמו שאני רואה את זה, לחבילה תהיה בעיה מסוימת, כי היא נוטה להחליף קלפים ביחס של 1:2 לרעתך אפילו בלי mass removal (דהיינו, אתה מטיל enhancement על יצור והיריב, בתגובה, הורג אותו). בנוסף, היצורים שלך לא מתקרבים לרמת השומן שחבילות multicolor יכולות לזרוק נגדך. בעיה נוספת - אין לך ממש גישה ל-disruption.

אם אתה לא רוצה להוסיף צבע שלישי, אז Ohran Viper בפירוש מתאים לך, ואפשר להחליף את האדמות ב-Snow Lands ואז להוסיף Boreal Centaur שהוא מרביץ סביר וזול יחסית בירוק. אפשר להשתמש ב-Mwonvuli Acid-Moss (סיידבורד) וב-Ghost Qaurter נגד חבילות שמסתמכות על Tron. כדאי לצמצם את כמות המחזקים שאתה משחק ו-Call of the Herd הוא בפירוש לא קלף סייד - אתה רוצה אותו במיין בשביל להרביץ, או שאתה לא רוצה אותו בכלל.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

מה עם yavimaya druid?
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

היא נקראת Yavimaya Dryad והיא יקרה מדי ודי חסרת תועלת - אתה לא רוצה לתת ליריב שלך עוד מאנה.
נועם פורת
MTGil Apprentice

שליחה על ידי נועם פורת »

אז ככה לכל מי שאמר להוציא solifuge אני חושב שזה ממש טעות כי זה קלף ממש חזק והוא מעולה נגד control ונראה לי באמת שיהיה עדיף להכניס את ה-centaur במקום ה-elvish warrior ואת ה-boreal druid במקום ה-llanowar elves
ובקשר ל-enchantments אני חושב שהם מצוינים כי למרות מה שנאמר פה זה לא כזה רע נגד control כי כיום control מריצה רק רימנד בטור 2 ו-3 וה-wrath of god מגיע גם ככה בדרך כלל טור 4 אז מה רע לשים יצור טור 2 טור 3 שיחפוץ ולתקוף...
עכשיו call of the herd לא נראה לי טוב כי הוא מגיע טור 3 והדק אמורה לנצח טור 5 אז זה לא כל כך טוב לשים עוד יצור בטור שלישי אלא לשחפץ טור 3 ולתקוף וטור הבא might of oaks ואז לנצח.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

איך אתה מנצח בתור חמישי? אתה לא משחק נגד דג זהב, ליריב יש קאונטרים, removals ויצורים משלו.
Prometheus
MTGil Wizard

שליחה על ידי Prometheus »

Aggressive Evasion דווקא לא רע כרגע...

הנה משהו קצת יותר טוב לדעתי..
ערן.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

Stonewood Invocation נגד Condemn ובכלל כשאתה תוקף כדי להכניס ליריב Lava Axe לראש... איפה יצורים קטנים עם trample כשצריך?

שפר :}
hbar
MTGil Wizard

שליחה על ידי hbar »

המיין שלך כבר טוב למעט שינוי אחד: תחליף את ה Might of Oaks ב Stonewood Invocation. אומנם שני נזק פחות, אבל היכולת הנוספת שווה את זה, במיוחד נגד קונטרול.
אין טעם להכניס Call of the Herd כי אין לו Evasion, וכי אתה אכן לא מעוניין ביצורים שעולים 3. אין גם טעם להכניס וייפר. נגד קונטורל הוא איטי מדי ונגד אגרו הוא לא ישלוף כי הוא ישאר בהגנה. חוצמזה, הדק שלך לא ממש צריכה שליפות.
אפשר גם לנסות להחליף פורסט אחד ב- Pendelhaven. נראה לי שזה שווה נסיון.
הסייד שלך צריך לכלול לפחות 3 Krosan Grip (עדיף על Naturalize) ו-3 Hunted Wumpus (נגד aggro, כתחליף לאיוומורי). הבעיה העיקרית שלך היא שאין לך בTS תחליף טוב לגנג'ו הירוק, שהיה יעיל מואד נגד קונטרול בסייד.
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

אני אסביר לחם לאת שהאלפים זה אגרו מצוין ועד wog יורד הומשאיר אותך אם כלום חיים
תור רישונ לנונוור אלף
תור שני בורל דראיד וסלסניה גילד מייג
תור שלישי צמפיון וזה כבר 7 נזק
תור הבה זה קבר גמור
(האלפים הכי תובים הם ירוק לבן אבל אפשר גם מונו גרין)
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

Might of Old Krosa לא עדיף על Giant Growth? נכון שזה מוריד את "אלמנט ההפתעה", אבל עדיין - אתה מטיל אותו על יצור בלתי-חסים בכל מקרה, ואז הוא יקבל 4+/4+ במקום 3+/3+...
אס מעוין זה שיט-רר!
hbar
MTGil Wizard

שליחה על ידי hbar »

יובל - GG עדיף בהרבה. היתרון של הקלף הזה הוא העיקר כקומבט טריק בהגנה מול אגרו (אם אתה רוצה לנצח zoo, אתה מוכרח גם לעצור את היצורים שלהם) או כאנטי-רימובל מול burn אקראי או wildfire. מכאן שאתה בעיקר משתמש בו באינסטנט.
נועם פורת
MTGil Apprentice

שליחה על ידי נועם פורת »

נערך.. אגב אין לכם עוד עצות לשיפור הדק? כי אתמול שיחקתי נגד control והפסדתי משהו כמו 5-2 משחקים (שיחקנו בלי sideboard)
Prometheus
MTGil Wizard

שליחה על ידי Prometheus »

תקח את הליסט שאני שמתי קודם, היא מפרקת קונטרול
ערן.
שלח תגובה