ליגת הטכניון ממשיכה בפעילות - יום שלישי, 18:00 מק"ק

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

Wraith כתב:אפשר גם אולי להתחיל טיפה יותר מוקדם? סיימתם בטח נורא מאוחר אם היו 4 משחקים :S
הליגה עצמה מתחילה רק ב-18 (בהתחשב בקהל היעד שלה), והסבירות שכל המשתתפים יגיעו ב-18 בדיוק נמוכה יחסית, כך שאנחנו לרוב מתחילים כשיש שמונה שחקנים או יותר שמעוניינים, ולא מחכים למי שמגיע רק אחרי 19. דראפט + 4 סיבובים של 45 דקות אמורים לקחת בערך ארבע שעות (תוסיף חצי שעה בגלל overtime לגבי, אכילה פיצות וריצה שלי למעלה ולמטה כדי לאסוף את התוצאות), כלומר שהסיום אמור להיות בערך בין 23:30-23, שעות לא מוקדמות אבל די סבירות.
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

Creatures:
2 Looter il-Kor
2 Cavalry Master
1 Ith, High Arcanist
1 Voidmage Prodigy
1 Cloudchaser Kestrel
1 Coral Trickster
1 Viscerid Deepwalker
1 Castle Raptors
1 Fathom Seer
1 Spiketail Drakeling
1 Errant Ephemeron
1 Amrou Scout
1 Sage of Epityr
1 Opaline Sliver
1 Akroma, Angel of Wrath
Spells:
3 Snapback
1 Walk the Ions
1 Ophidian Eye
1 Temporal Isolation
Lands:
8 Island
8 Plains
1 Urza's Factory
הייתי די לא מרוצה מהדק, כנראה הדק הכחול-לבן הכי פחות טוב שיצא לי להשיג, אבל הסתדרתי בסוף :)
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
GothDude
Squirrley Wrath
יצירת קשר:

שליחה על ידי GothDude »

Navidshi כתב:
Wraith כתב:אפשר גם אולי להתחיל טיפה יותר מוקדם? סיימתם בטח נורא מאוחר אם היו 4 משחקים :S
הליגה עצמה מתחילה רק ב-18 (בהתחשב בקהל היעד שלה), והסבירות שכל המשתתפים יגיעו ב-18 בדיוק נמוכה יחסית, כך שאנחנו לרוב מתחילים כשיש שמונה שחקנים או יותר שמעוניינים, ולא מחכים למי שמגיע רק אחרי 19. דראפט + 4 סיבובים של 45 דקות אמורים לקחת בערך ארבע שעות (תוסיף חצי שעה בגלל overtime לגבי, אכילה פיצות וריצה שלי למעלה ולמטה כדי לאסוף את התוצאות), כלומר שהסיום אמור להיות בערך בין 23:30-23, שעות לא מוקדמות אבל די סבירות.
היי היי, זה שחור כחול, לא שחור לבן.
You light a man a fire, and he's warm for a night.

You light a man ON fire...and he's warm for the rest of his life
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

אני יודע שזה אולי לא מתאים לכאן, אבל......האם מתוכנן בקרוב איזה שהוא דראפט בסופ"ש בקרוב?.
כי רק ככה אני אוכל לחזור לשחק אחרי כמעט 3 חודשים, הייתי בא לטכניון, אבל לוח הזמנים של האוניברסיטה לא מאפשר אחרת, בייחוד לא כשלמחרת יש יום של 8 שעות לימוד שמתחילות ב8 בבוקר :cool:
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למרות הכוונות הטובות שלי, כמו שהעתיד מצטייר כרגע, לא יהיה לי כמעט זמן פנוי בחודשים הקרובים. הליגה היא בערך כל מה שאני יכול להרשות לעצמי. כך שדראפטים בשבתות יצטרכו לבוא ממקור אחר, אבל כבר יש תכניות מסוימות בעניין וכשהן יהיו סגורות, תצא הודעה.
GothDude כתב:היי היי, זה שחור כחול, לא שחור לבן.
ג'ני, כשאתה מצטט מישהו, זה לא מוסיף את החתימה שלו :roll:
Screw the color pie!
drifter
MTGil Apprentice

שליחה על ידי drifter »

I have underestimated the power of multiply Snapbacks... - and played like a scrub in the first two rounds - and got lucky in the last 2... - sorry Gabi for the 3 isolations... and Silman is apparently better at making decks then playing.

on a different subject - i was wondering if anyone can contribute the following crap commons/uncommons for a couple of fun decks im trying to build:

4Xclockspinning
3Xparadox haze
1Xpthisis
4Xcourse of the cabal (yes i know its not common - i was hoping you wont notice...:)
3Xriftwing something
anything else in type two that likes to have a lot of upkeeps or counters.
when does howling mine trigers?

in addition any thalids you dont feel very emotionaly attached to - no, there wont be any thelons in the deck - the idea is a little different.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אמנם לא השתתפתי בדראפט (גמילה, גמילה) אבל אם הייתי משתתף, אין ספק שהייתי משחק את החבילה של חנן ואוכל את כולכם בשניות. גם את ולאדי. עד שהוא היה מוריד את אקרומה. אוף.

מוסר ההשכל הוא שיש הבדל בין לבנות חבילה שחיקה (אני מכיר רק שני אנשים שנכשלים בזה באופן מעורר רחמים ולא אזכיר את שמם מחמת אי נעימות), לבנות חבילה טובה, ולשחק את החבילה שלך בצורה טובה.

מיכאל - יש לי Pthisis אחד שאתה יכול לקבל, ואולי כמה Clockspinning מיותרים. Howling Mine עובד ב-draw step שלך, אז זה לא יועיל לך, אבל אתה יכול לנסות ולשחק את Walking Archive...
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

drifter כתב:and Silman is apparently better at making decks then playing.

סליחה...... איזה טעויות עשיתי? אפילו שאלתי אותך ואמרת שלא מצאת שום דבר....
FLASH
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

על מה אתה מדבר, סילמן? ב10 הדקות שראיתי אתכם משחקים עשית טעות טיפשית שגם אני וגם מיכאל ניסינו להסביר לך במשך 5 דקות :lol:
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Ergil כתב:על מה אתה מדבר, סילמן? ב10 הדקות שראיתי אתכם משחקים עשית טעות טיפשית שגם אני וגם מיכאל ניסינו להסביר לך במשך 5 דקות :lol:

מה??? איזה טעות??? ולאדי אתה ראית רק את המשחק השלישי אם ה"jaya" ולא (נראה לי) עשיתי בו שום טעויות אז... איזה טעות עשיתי?
FLASH
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

הקטע עם הFathom Seer ושני הCrookclaw Transmuter.
אליהו הנביא
MTGil Apprentice

שליחה על ידי אליהו הנביא »

אמנם לא השתתפתי בדראפט (גמילה, גמילה) אבל אם הייתי משתתף, אין ספק שהייתי משחק את החבילה של חנן ואוכל את כולכם בשניות. גם את ולאדי.
רן זה לא ממש נכון...

היתה לי חבילה די טובה אומנם אבל היה לה מחסור איום ביצורים טובים...

חוץ מזה שאת שני המשחקים שהפסדתי הפסדתי אריאל, שבמשחק הראשון נגדו הייתי בסקרו מטורף, ובמשחק השני הוא הוריד את האינצנטמנט הירוק שמביא טוקנים על הקיר 0/5 והפטיסיס שלי היה כבר בגרייב. חוץ מזה שנגמר הזמן.

חוץ מזה היה לו דק ממש יפה, בדיוק כמו שפנגוס צריך להיות.

למינור הפסדתי כי הייתי בפלאד ואז בסקרו וכי האיש המעצבן הזה הוא טפדקן אימה שזה פשוט מחריד!

תור שני מוג מרשל תור שלישי מוג מרשל ואסולט על הסגניר אוטוקרט מה?!!!

משחק הבא הוא שולף אסולט ברגע שאני מוריד אוטוקרט, מה?!
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא יצא לי לצפות ממש במשחקים שלך, כך שאני לא מתכוון לחוות דיעה או ביקורת על אופן המשחק שלך - אני יודע רק שהייתה לך גישה מאסיבית מאד לשחור ואדום ומאז שיצא הבלוק, לא הלך לי רע בשום דראפט שבו שיחקתי שחור ואדום :)

ירוק ולבן, לעומת זאת... בללאאה.
Urliam
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Urliam »

בינתיים ירוק-אדום נראה לי גישה נורא חזקה - הירוק מועט בערכו בסט הזה...
*taps fingers together, grinning evily*
drifter
MTGil Apprentice

שליחה על ידי drifter »

silman - i thought about it and i take back most of my words - u did 2-3 moves that a year ago you wouldnt have done and won you the game pretty much. you still did a couple mistakes, and im still pissed that somehow half the ppl (like you) have a few bombs in their deck (meaning more then 1-2) and somehow i never see anything like that.
Next time I wont ask you if damage is on the stack and then we will see if you remember pumping your dejin twice.

oh - and couple of reach for tommarow can be a good idea...
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

*אהם* Verdant Embrace *אהם*
drifter
MTGil Apprentice

שליחה על ידי drifter »

i said more then one - but actually i had a pretty good deck so il stop whining - and try to improve my play instead
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אני מגיע אבל אני לא בטוח שבזמן, אל תתחילו בלעדי.
FLASH
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Navidshi כתב:מתחילים כשיש שמונה שחקנים או יותר שמעוניינים, ולא מחכים למי שמגיע רק אחרי 19.
איזה אגו טריפ זה לצטט את עצמך, הא?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בדראפט שנערך היום בליגה השתתפו 8 אנשים. במקום הראשון, יניב פרי עם 7 נקודות. במקום השני, יובל סילמן עם 7 נקודות. במקום השלישי יובל שחף עם 6 נקודות.

תודה לאבא של סילמן על הטרמפ.
שלח תגובה