אני לא מגיע לפרה-ריליס PC רק בגלל המחיר.

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

יהיה נחמד אם אנשים יפסיקו להמציא הערכות מחירים. אני אתפלא מאד אם למישהו כאן יש מושג מה המחיר המדויק שאורין משלם על בוסטרים, איזה היטלים ומיסים הוא משלם על היבוא, מהן הוצאות המשלוח, מע"מ, וכן הלאה. להגיד "130 ש"ח זה בעיני יותר תשלום גבוה מדי בשביל מה שאני מקבל מטורניר מג'יק" זה לגיטימי לחלוטין, אבל להמציא נתונים חסרי בסיס שיתמכו בטענה הזו זה חוסר טעם משווע.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

רן בקשר לכל המחירים שאנשים פה ממציאים כן זה באמת שטויות שאי אפשר לדעת..

אבל יש לך הסבר לזה שכל פריריליס המחיר עולה ב5 שקלים ואנחנו השחקנים לא מקבלים שום הסבר אלה חותפים כל פעם את המכה ה"קטנה" שבסופו של דבר גדלה וגדלה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

Navidshi כתב:יהיה נחמד אם אנשים יפסיקו להמציא הערכות מחירים. אני אתפלא מאד אם למישהו כאן יש מושג מה המחיר המדויק שאורין משלם על בוסטרים, איזה היטלים ומיסים הוא משלם על היבוא, מהן הוצאות המשלוח, מע"מ, וכן הלאה. להגיד "130 ש"ח זה בעיני יותר תשלום גבוה מדי בשביל מה שאני מקבל מטורניר מג'יק" זה לגיטימי לחלוטין, אבל להמציא נתונים חסרי בסיס שיתמכו בטענה הזו זה חוסר טעם משווע.
היי.
הנתונים שציינתי מבוססים על שאילתא שהגשתי באתר שמבצע משלוחים של חבילות מסחריות לארץ ועל עיון באתר של רשות המסים בישראל. כמו שאמרתי, זה בטח לא נתונים מדוייקים, אבל לקרוא לזה "המצאת נתונים חסרי בסיס" זה מאוד מאוד רחוק מהמציאות.

חוץ-מזה, לסכומים שקיבלתי הוספתי עוד כמה מאות שקלים והתוצאות שהראתי הם לאחר ההוספה.

ומה זה "אי אפשר לדעת"? זה סוד ממשלתי?
ברור שאפשר לדעת! הכול אפשר לדעת ולברר עד הפרט האחרון והמדוייק.
בדיוק כמה בוסטרים נשלחו לארץ, בדיוק כמה הם עלו, ובדיוק כמה כסף שולם על המשלוח ומיסים ושאר הדברים.
אס מעוין זה שיט-רר!
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

TrUnks כתב:אבל יש לך הסבר לזה שכל פריריליס המחיר עולה ב5 שקלים ואנחנו השחקנים לא מקבלים שום הסבר אלה חותפים כל פעם את המכה ה"קטנה" שבסופו של דבר גדלה וגדלה
תזכורת: אלו היו המחירים בפרהריליסים האחרונים:
קולדסנאפ: 120 שקלים עבור 6 בוסטרים (5 פותחים ואחד לפרסים).
טיים ספיראל, פוד רגיל: 120 שקל עבור TP אחד ו-3.125 בוסטרים (2 פותחים והשאר לפרסים)
טיים ספיראל, פוד תחרותי: 130 שקל עבור TP אחד ו-3.625 בוסטרים (2 פותחים והשאר לפרסים).
פרהריליס נוכחי: 130 שקלים עבור TP אחד ו-4 בוסטרים (3 פותחים ואחד לפרסים או 2 פותחים ו-2 לפרסים).

איפה עלית המחירים הפתאומית והלא מוסברת?
אתם מקבלים יותר ממה שקיבלתם בפוד התחרותי בטיים ספיראל - באותו המחיר.
_AmUgAbA_ כתב:חוץ מזה, ראית פעם שחקנים עוזרים לפנות ציוד או לנקות ב-GP או בפרו-טור?
כן. אני ראיתי.
אישית אני מסכים איתך שזה לא בסדר, אבל לפעמים פשוט אין ברירה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עם כל הכבוד, אני, בתור freelancer זעיר, משלם למדינה יותר מ-20% מההכנסות שלי בצורת מס הכנסה ומע"מ. אז ה-500 ש"ח שחישבת לפיו, שאתה טוען אמור להיות יותר קרוב ל-200, נשמע לי מגוחך בצורה יוצאת מן הכלל. ואני לא צריך לשלם מכס, מיסי נמל הובלות ומה לא. גם אין לי שכירים שאני צריך לשלם להם.

ניב - לבוסטר יש ערכים שונים, בהתאם למי שאתה קונה אותו ממנו; בחנויות, מבקשים ממך 25 ש"ח, אצלנו בליגה המחיר נקבע בשעתו על 20 ש"ח, כשאתה משתתף בדראפט המחיר לבוסטר הוא בפועל 17.5 ש"ח וכשאתה קונה בוסטר משחקן אחר, אתה לרוב מוכן לשלם 15 ש"ח - ההנחה שאותו שחקן יקבל על תשלום לדראפט באמצעות הבוסטר.
אז אם ניקח את המחיר של בוסטר בדראפט וניישם אותו לטורניר PR, אנחנו מדברים על 17.5*7=122.5. הפרש של קצת פחות מ-8 ש"ח ממחיר ההשתתפות ב-PR, שזה לא הרבה כסף אם לוקחים בחשבון שארגון והרצה של PR זה לא עניין פשוט כמו הרצה של דראפט ומגיע למארגן מידה מסוימת של פיצוי על המאמץ.
אז למה קודם זה עלה פחות? שאלה טובה. יכול להיות שזה קשור לשערי מטבע. יכול להיות שקודם היה סבסוד חלקי מצד WotC. יכול להיות שקודם הייתה מדיניות קפדנית יותר של WotC שקבעה מחירים נמוכים במיוחד לטורנירים. יכול להיות שמטעמי קידום מחירים, היבואן בחר לפתוח במחירים נמוכים ולעלות עם הזמן. ואולי העלייה סתם נובעת תאוות בצע (אני יודע שזה מה שהרבה אנשים חושבים). אני לא באמת יודע, כי אני לא מעורה בעניינים הפיננסיים של אורין.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

אולי במקום לתרץ בלי סוף שהמחיר מוצדק המארגנים בעצם יבדקו את העניין לעומק? לי אישית ממש לא אכפת משום שפרירליס בשבילי זה טורניר חסר חשיבות, אבל זה נראה שיש הרבה אנשים שהפרירליס מאד משמעותי בשבילם והמחיר חשוב מאד מבחינתם, אז אולי במקום להכנס לויכוח הבלתי פוסק שבו כל אחד מהצדדים מציג את החישוב שלו(כאשר לטעמי שניהם כמובן לא משכנעים משום שהם מודים שאין להם באמת מושג) אולי עדיף שפשוט אורטל או רן או מישהו אחראי ישקיע את הזמן שדרוש(ואם אין לכם רצון/זמן אז אל תשיבו כך אליי כי זו רק הצעה והעניין לא עקרוני מבחינתי) ויבדוק לעומק את הנושא על מנת שלפחות בן-אדם אחד יוכל להציג את הדברים בצורה עובדתית ולא סתם ככה בתיאוריה או בפורמה השערתית.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

איילון מה אתה רוצה שיבדקו בדיוק
כמה עולה בוסטר לאוריין ?
זה לא צריך לעניין אף אחד מצידי הוא אותם מקבל בחינם
מחיר הטורניר ?
פעם שעברה הוא עלה 120 וקיבלתם 5+1 לפרס
ובתחרותי הוא עלה 130 קיבלנו 5+2
הפעם הוא עולה 130 ברגיל ומקבלים 6+1
ובתחרותי 5+2
איפה הבעיה ?
אנשים נכון שאתם משלמים 10 ש"ח יותר אבל בתמורה אתם מקבלים בוסטר נוסף
אנשים רואים תג מחיר ובלי לחשוב מה עומד מאחוריו ישר קופצים
אנשים פה מתלוננים מתוך אמוציה ומתוך ראיה צרה של תג מחיר יותר יקר
וכאשר אני מדבר עם אנשים ומסביר להם את תג במחיר
עדיין יש התנגדות מתוך אמוציה של דופקים אותי בטוח
מה אתם רוצים להוריד את המחיר ל 120 ולקבל בוסטר פחות
בחישוב הזה אתם למעשה דופקים את עצמכם
120 לחלק 6 בוסטרים שווה 20 ש"ח לבוסטר
130 לחלק 7 בוסטרים שווה 18.57 ש"ח
אז מה אתם בדיוק רוצים להוריד את המחיר ולדפוק לעצמכם מחיר יותר גבוהה??
אבל כול פעם מחדש שלא משנה מה עושים לקהילה היא אף פעם לא מרוצה ותמיד אנשים יתלוננו

ובקשר לטענות המצחיקות שהטורניר לא מחזיר את עצמו ובגלל זה אתם לא באים
אז הטורניר לא נועד לחסות את עצמו הוא נועד לקהל הרחב ולשחקנים הקלילים ולא לכול הפרואים שמחפשים/מחשבים השקעה כספית מול רווח אפשרי
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

קאמי בב"ש
115-110 שקל
טורנומנט פאק
2 בוסטרים לפרס
2 בוסטרים לפתוח

בזמן הניסיון הפתאטי שלי למצוא שחקנים לפיריליס בב"ש דיברתי עם כל מיני ילדים שמכירים את המשחק אבל הם ממש נובים והם מאוד התלהבו מהרעיון של טורניר בב"ש אבל אחריי ששמעו שזה עולה 120 שקל בערך(ככה חשבתי שיעלה) כולם אמרו שזה יקר מדיי וויטרו על הרעיון מה שאומר שהעלת המכירים המגוכחת הזו היא מה שמונע משחקנים חדשים לשחק..
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

אבל גם אם הפריריליסים היו עולים 90 שקל אנשים עם פוטנציאל להיות שחקנים חדשים היו נרתעים. הבעיה נובעת מזה שמנסים לצרף אנשים מתוך כוונה להשלים 8 אנשים לטורניר מדווח, לא מתוך כוונה להרחיב את הקהילה או ללמד אותם לשחק בדרך זולה, חס וחלילה.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

איילון מה אתה רוצה שיבדקו בדיוק
כמה עולה בוסטר לאוריין ?
זה לא צריך לעניין אף אחד מצידי הוא אותם מקבל בחינם
זה בדיוק מה שאנשים פה רוצים לדעת אם לא הבנת... ממש לא ברור לי מדוע אתה טוען שזה לא צריך לעניין אף אחד אבל גם אם זה כן וגם אם זה לא זאת עובדה שזה מעניין אנשים פה.
מחיר הטורניר ?
פעם שעברה הוא עלה 120 וקיבלתם 5+1 לפרס
ובתחרותי הוא עלה 130 קיבלנו 5+2
הפעם הוא עולה 130 ברגיל ומקבלים 6+1
ובתחרותי 5+2
איפה הבעיה ?
הבעיה? אני לא יכול לענות לאחרים אבל לי הבעיה היא המחיר שלטעמי מוגזם והוא כבר היה מוגזם בפעם הקודמת גם כן, לא אכפת לי בכלל אילו חישובים אתה או מישהו אחר מבצע משום שלטעמי הטורניר ממש לא משתלם מאף בחינה, גם ככה לשחק בפרירליס תמיד הרגיש לי די מטומטם(כאילו בשביל מה להוציא המון כסף על תחרות חובבנית) אז כשהמחירים כל-כך גבוהים והפרסים עדיין עלובים למדי(לא אכפת לי איך אבל זאת עובדה שבחו"ל באותו מחיר הפרסים טובים בהרבה, זאת אני יודע משיחות באונליין ובפרו-טורס עם אנשים ממקומות אחרים) פשוט אין סיבה להשתתף, תמיד כיף לפתוח סילד ולשחק אבל את זה אני יכול לעשות גם באונליין בחינם(מעשית), אז בקיצור אין לי שום ויכוח פה אתך או עם מארגן אחר אני פשוט אישית לא רוצה להשתתף(כאשר אני מוכרח להודות שהרייטינג 2082 שלי גם קרוב לוודאי משפיע גם אם אני מתיימר שלא) אני פשוט מקווה שמישהו יענה לשאלות של אנשים פה עם עובדות רציניות ולא דברים שכולם כבר יודעים כמו כמה בוסטרים פותחים וכמה עלו פרירליסים קודמים.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לפני שאתה קונה פחית קולה אתה שואל את המוכר כמה זה עולה לו ולא מוכן לקנות עד שהוא לא יגלה לך כמה ? כל חולצה/מכנס שאתה קונה עולה לחנות גרושים כי היא מיוצרת במדינת עולם שלישי בעלות נמוכה והמחיר לצרכן גבוה במאות אחוזים מעלות היצור, אז אתה לא קונה בגדים כי אתה מרגיש שדופקים אותך במחיר ? או שכן או שלא.
הפרירליס הזה הוא מוצר כמו כל מוצר. אתה לא מרוצה מהמוצר ? התועלת שלך ממנו הרבה יותר נמוכה מהמחיר שלו ? אל תקנה אותו.
יש עלויות שאתה ואנשים אחרים לא כלכך מבינים מעבר למחיר הקלפים שמשלם היבואן. הוא מחזיק משרד/מחסן/רכב הדברים האלה עולים כסף. מעסיק עובדים ? צריך לשלם להם משכורת. ועוד אלף ואחד דברים וזה עוד בלי לדבר על מיסים,מכס וכו'.
אחרי כל ההוצאות האלה היבואן צריך להרוויח, הרי הוא לא שליח ציבור שמטרתו להפיץ את התורה של וויזארדס בישראל.
אז אתה צודק בזה שהוא מרוויח. מגיע לו להרוויח. אתה חושב שהוא מרוויח יותר מידי ? אל תקנה את המוצר. אם עוד הרבה אנשים לא יקנו את המוצר היבואן לא ייבא אותו ו כל פעם שתרצה ללכת לטורניר מג'יק בקלפים שאפשר להחזיק ביד תצטרך לנסוע לג'נבה או יותר רחוק.
לשחק מג'יק זה לא זכות בסיסית של כל אדם, זה עולה כסף. במג'יק אונליין אפשר להגיע למצב שאתה משחק בחינם, אבל בקלפי נייר מעטים האנשים שמגיעים למצב כזה. מג'יק זה גם לא קריירה או מקור פרנסה. זה תחביב יקר.
מוזר שאף אחד לא כועס על זה שדואל לנד, קלף נייר קטן שנותן מאנה עולה 50 שקל ובשביל לבנות דק תחרותית צריך לקחת משכנתא.
ואני חייב להבהיר שאני לא קשור לאוריין או לחברה בה הוא עובד ובחיים לא ארגנתי טורניר אני פשוט מבין קצת איך הדברים עובדים מאחורי הקלעים.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אילון - אני מסכים איתך לגבי זה שאולי יש מקום שהיבואן יגלה כמה עולה לו ארגז של בוקסים של בוסטרים, לא כולל עלויות משלוח, כאשר הוא מזמין את הכמות הרגילה שלו. אני אומר אולי, כי וואלה, ככל עוסק פרטי הוא חייב לך בדיוק כלום. כמו שזיו אמר - זה יכול לעלות אפס, אבל זכותו לקבוע איזה מחיר שבא לו. זה מה שקורה שלמישהו יש מונופול בת'כלס על PR - אם אתה רוצה להתחרות בו, בבקשה. אני ועוד אנשים נעזור לך רק כדי להפחית את העלויות.

מעבר לכל מה שכבר אמרו לך, אני לא אגיד. עם כל הכבוד לך (ויש כבוד, למרות שאין לי מושג ירוק מי אתה), אני לא מאלה שיגידו לך מי ומה אתה לפי מה שכתבת. אבל, דוגרי, די ברמיזה הדקה הזו כדי שתבין מה הכוונה שלי לאופן שאתה נשמע.

שפר :}
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

לא ברור לי מדוע אתה פונה אלי לאחר שפרטתי בהודעה שלי שלא מעניין אותי העניין אבל בכל זאת אענה לך בקצרה:

לפני שאתה קונה פחית קולה אתה שואל את המוכר כמה זה עולה לו ולא מוכן לקנות עד שהוא לא יגלה לך כמה ? כל חולצה/מכנס שאתה קונה עולה לחנות גרושים כי היא מיוצרת במדינת עולם שלישי בעלות נמוכה והמחיר לצרכן גבוה במאות אחוזים מעלות היצור, אז אתה לא קונה בגדים כי אתה מרגיש שדופקים אותך במחיר ? או שכן או שלא.
הפרירליס הזה הוא מוצר כמו כל מוצר. אתה לא מרוצה מהמוצר ? התועלת שלך ממנו הרבה יותר נמוכה מהמחיר שלו ? אל תקנה אותו.
ללא קשר לאנאלוגיה שלך כל מוצר שעולה במחיר באופן קבוע היה מעלה שאלות ע"י הצרכנים שלו ומפתיע אותי שאינך מבין שזה טבעי ולכן מן הסתם אנשים כאן שאלו, לא אני...אני כפי שאמרת לא מאמין בתועלת המוצר ולכן לא ארכש אותו כפי שציינתי לעיל.
יש עלויות שאתה ואנשים אחרים לא כלכך מבינים מעבר למחיר הקלפים שמשלם היבואן. הוא מחזיק משרד/מחסן/רכב הדברים האלה עולים כסף. מעסיק עובדים ? צריך לשלם להם משכורת. ועוד אלף ואחד דברים וזה עוד בלי לדבר על מיסים,מכס וכו'.
כל אלה לא מסבירים עלייה קבועה במחירים, וכפי שאמרתי מקודם איך זה יפגע באחראי לציין את חישוביו אם הם כה תמימים ולהרגיע את הרוחות...אותי אישית זה לא מטריד אבל ברור שאת אחרים זה כן.
אז אתה צודק בזה שהוא מרוויח. מגיע לו להרוויח. אתה חושב שהוא מרוויח יותר מידי ? אל תקנה את המוצר. אם עוד הרבה אנשים לא יקנו את המוצר היבואן לא ייבא אותו ו כל פעם שתרצה ללכת לטורניר מג'יק בקלפים שאפשר להחזיק ביד תצטרך לנסוע לג'נבה או יותר רחוק.
עוד פעם כפי שאייל טען אבל זה ממש לא בטוח, באותה מידה ניתן לטעון שאי קניית המוצר תגרום לאחראי לעשות חושבים ולבוא לקראת הצרכנים.
לשחק מג'יק זה לא זכות בסיסית של כל אדם, זה עולה כסף. במג'יק אונליין אפשר להגיע למצב שאתה משחק בחינם, אבל בקלפי נייר מעטים האנשים שמגיעים למצב כזה. מג'יק זה גם לא קריירה או מקור פרנסה. זה תחביב יקר.
עכשיו זה כבר ממש שטויות...צר לי לבשר לך שבשבילי ובשביל כל המקצוענים האחרים מג'יק זה לא סתם תחביב יקר וזה כן מקור פרנסה(וניתן לאמר גם קריירה), עדיף שלא תתחיל לצאת באמרות על דבר שברור שאין לך שום מושג בו.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

Shefer כתב:אילון - אני מסכים איתך לגבי זה שאולי יש מקום שהיבואן יגלה כמה עולה לו ארגז של בוקסים של בוסטרים, לא כולל עלויות משלוח, כאשר הוא מזמין את הכמות הרגילה שלו. אני אומר אולי, כי וואלה, ככל עוסק פרטי הוא חייב לך בדיוק כלום. כמו שזיו אמר - זה יכול לעלות אפס, אבל זכותו לקבוע איזה מחיר שבא לו. זה מה שקורה שלמישהו יש מונופול בת'כלס על PR - אם אתה רוצה להתחרות בו, בבקשה. אני ועוד אנשים נעזור לך רק כדי להפחית את העלויות.

מעבר לכל מה שכבר אמרו לך, אני לא אגיד. עם כל הכבוד לך (ויש כבוד, למרות שאין לי מושג ירוק מי אתה), אני לא מאלה שיגידו לך מי ומה אתה לפי מה שכתבת. אבל, דוגרי, די ברמיזה הדקה הזו כדי שתבין מה הכוונה שלי לאופן שאתה נשמע.

שפר :}
אתם פשוט מדהימים אותי...בפעם המיליון: אותי זה לא מטריד, לי אין שום בעיה עם המחיר ואני לא רוצה לעשות רפורמה או להתחרות אני פשוט לא רוצה לשחק בפרירליס משום שהוא יקר...so sue me, אז די כבר לבוא ולהגיד לי כל דבר שקשור לזה משום שלי זה לא אכפת.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אני מסכים עם כל מילה של בן. בתור מישהו שאירגן כמה פריריליסים בבאר-שבע ועזר לארגן קרוב ל-10 כאלה בת"א, אני יכול להעיד שאוריין לא עושה מזה הרבה כסף, היו כמה כאלה שהוא לא כיסה, למען האמת. אז נכון שלפני 4 שנים, כשאני התחלתי לשחק, פריריליס עלה 90 ש"ח והמקומות הראשונים זכו ב24-36 בוסטרים כל אחד. אבל התנאים משתנים, אין מה לעשות. מחירים עלו, הוחלט לוותר על דיזינגוף סנטר, שכאמור היה מקום חינמי, לטובת שיפור אווירה ותנאי חוץ והכי חשוב- הצוות שמריץ את הטורניר גדל פי 3 בערך. באותה תקופה היו שני שופטים מקסימום והמארגן היה או אוריין או מישהו שמשתתף בטורניר (דוגמת אור בילדנר או יוני עיני), היום יש לפחות 6 שופטים, לפעמים יותר.

דני.
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

אני מצביע ברגליים
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
Orb

שליחה על ידי Orb »

זה מה שקורה שלמישהו יש מונופול בת'כלס על PR - אם אתה רוצה להתחרות בו, בבקשה.
סתם תיקון קטן - אי אפשר באמת להתחרות באורין על הפרי רליסים, כי יש לו זכיון בלעדי עד כמה שאני יודע.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

מה שאמרתי לגבי הקריירה לא התייחס לשחקנים שמשחקים קבוע בפרו טור או סוחרי קלפים. דיברתי על השחקן הממוצע בארץ. כמה אנשים יש בארץ שמתפרנסים מלשחק מג'יק ? תאיר את עיני בנושא.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

איילון
א) הרבה אנשים מעניין אותם כמה עולה לאוריין כי הם יהודיים שעושים חשבון של אחרים כמה הם מרווחים וזה לא מעינינו של אף אחד
הטענה היחידה שעלתה היא שאוריין תוקע את השחקנים ומעלה את המחיר מה שלפי דעתי (כתבתי והסברתי קודם ) לא נכונה

ב) הטורניר לא נועד לתותחים כמוך אני מסכים לחלוטין במידה ותרצה לבוא ולהנות אתה מוזמן רווח או פוטנצאיל לרווח ממנו לא קיים עבורך מצד שני אתה לא קהל היעד של הטורניר
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

ziv כתב:ב) הטורניר לא נועד לתותחים כמוך אני מסכים לחלוטין במידה ותרצה לבוא ולהנות אתה מוזמן רווח או פוטנצאיל לרווח ממנו לא קיים עבורך מצד שני אתה לא קהל היעד של הטורניר

הוא לא אמר כבר כמה פעמים שהוא לא מדבר בשם עצמו, כי הוא גם ככה לא אוהב לבוא ל-PR-ים בדיוק בגלל הסיבה שציינת? :-?
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
שלח תגובה