דק מאדנס בעידן FUTURE SIGHT, AKA THIS IS MADNESS!

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Tsukoyumi
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דק מאדנס בעידן FUTURE SIGHT, AKA THIS IS MADNESS!

שליחה על ידי Tsukoyumi »

דק שהתחלתי לעבוד עליו, הוא מורכב מקלפים שנמצאים ברשותי נכון לעכשיו ולכן יש פה קלפים שאולי הייתי צריך להשיג עוד עותקים מהם בהזדמנות. בכל מקרה, זוהי רק טיוטא ניסיונית, ולא יצא לי לבדוק את הדק יותר מדי... אז אני מבקש שתתנו לי רעיונות איך לשפר את הדק הזה:
// Lands
12 [RAV] Mountain (4)
9 [RAV] Swamp (3)

// Creatures
4 [FUT] Gathan Raiders
4 [PC] Reckless Wurm
2 [TSB] Mindless Automaton
2 [TSP] Jaya Ballard, Task Mage
2 [TSB] Undertaker
3 [TSP] Mindlash Sliver
1 [TSP] Magus of the Scroll
2 [FUT] Deepcavern Imp
2 [TSP] Nightshade Assassin
2 [FUT] Stronghold Rats

// Spells
2 [FUT] Oblivion Crown
2 [TSB] Browbeat
2 [TSP] Conflagrate
4 [TO] Fiery Temper
1 [FUT] Ichor Slick
2 [TSP] Dark Withering
2 [TSP] Lightning Axe
אנשים, תגיבו בבקשה. אני צריך את הדק הזה לטורניר שמתקיים מחר (שבת), וזה די חשוב לי, אז תעשו טובה ותתרמו איזו תגובה...
Orb

שליחה על ידי Orb »

סתם מתוך עניין, איפה מתקיים הטורניר?
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

מה הסיכוי שתצליח להשיג פיין לנדים, שוק לנדים או Graven Cairnsבשביל הדק הזאת? בכל מקרה, תכניס 2 Keldon Megaliths במקום 2 מאונטיין.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
DeathCrush
Pure Darkness

שליחה על ידי DeathCrush »

יש פה יותר מדי דברים שנותנים דיסקארד.
קודם כל Ichor Slick מאוד לא טוב פה, כי המטרה של הדק היא לשחק כשפים בזול, לא?
תוציא 3 מינדלאש סליבר ותכניס 4 Drekavac, זה פשוט קלף מאוד יעיל לדק הזאת.

וכמו שמישהו אמר פה, תוציא כמה מאונטיינס ותכניס את הלנד האדום מפיוצ'ר סייט. גם יהיה מצויין אם תשיג פייןלנדס או גרייבן קאירנס.
בן אומר/ת:
מה רע?
מאור אומר/ת:
נחש
בן אומר/ת:
איפה נחש?!?!
שיניתי שם, הייתי Inkka
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

Oblivion Crown לא יותר מדי טוב. שי לך מספיק דרכים לעשות דיסקארד אם אתה רוצה, והוא נותן ליריב שלך הזדמנות קלה ל 2 בשביל אחד (קלף אחד הורג לך יצור, ואנצ'נטמנט..ויותר אם עשית דיסקארד למשהו בלי מדנס)

Nightshade Assassin - מתוך עיניין, הוא יוצר לך שימושי ? יש לך מספיק קלפים שחורים כדי שיהיה יעיל ביד כשאתה מוריד אותו ? (לא שאלות רטוריות, אני באמת שואל)

Conflagrate - נראה לי שהוא טוב במיוחד שיש לך הרבה מנה או הרבה קלפים ביד, שני מצבים שלא נראים לי הכי נפוצים בחבילה..

אבל נראה דק ממש נחמד, לא יודע אם יצא לך, אבל להוריד Gathan Raiders ואז להפוך אותם בהתקפה הבאה ולהוריד Reckless Wurm זה בטח כייף...
Tsukoyumi
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Tsukoyumi »

offer כתב:Oblivion Crown לא יותר מדי טוב. שי לך מספיק דרכים לעשות דיסקארד אם אתה רוצה, והוא נותן ליריב שלך הזדמנות קלה ל 2 בשביל אחד (קלף אחד הורג לך יצור, ואנצ'נטמנט..ויותר אם עשית דיסקארד למשהו בלי מדנס)

Nightshade Assassin - מתוך עיניין, הוא יוצר לך שימושי ? יש לך מספיק קלפים שחורים כדי שיהיה יעיל ביד כשאתה מוריד אותו ? (לא שאלות רטוריות, אני באמת שואל)

Conflagrate - נראה לי שהוא טוב במיוחד שיש לך הרבה מנה או הרבה קלפים ביד, שני מצבים שלא נראים לי הכי נפוצים בחבילה..

אבל נראה דק ממש נחמד, לא יודע אם יצא לך, אבל להוריד Gathan Raiders ואז להפוך אותם בהתקפה הבאה ולהוריד Reckless Wurm זה בטח כייף...
אני אוהב את ה-CROWN כי הוא משמש לי תחליף ל-WILD MONGLER ככה שזאת האפשרות היחידה להוריד את הוורם בתור שלישי.
אני משתמש בסליבר כפירסט דרופ כי פשוט יש מחסור מטורף בכאלה. אולי כש-X יצא אני אשים MOGG FANATIC במקום.
האססין יעיל לרוב. לא תמיד יוצא לי להשתמש ביכולת, ולכן אני שוקל להחליף אותו בגורגונים.
הריידרס מעולים! כ"כ נוח להכניס אותם כשיש קלף אחרון ביד כמו הוורם או Fiery Temper. אגב, ה-Oblivion Crown פועל בצורה מעולה איתם. הורדתי פעם משהו בסביבות 12 נזק בתור רביעי בזכות זה...
בקשר לפיין\שוק לנדס, לצערי יש לי מחסור באמצעים להשגת קלפים ששווים כ"כ הרבה. בקשר למערות מפיוצ'ר סייט, יש סיכוי שאני אשיג כאלה. המגאליט'ס קצת יותר בעייתיים משום מה.
Conflagrate מצוין אגב, והסיבה היא שבתחילת המשחק אני זורק אותו עם משהו (נגיד Lightning Axe) ושוכח ממנו, ואז בסוף המשחק אני יכול להרביץ איתו המון נזק בהנחה ואני נתקע עם קלפים ביד... ואם לא, אז אני יכול להוריד איתו בסביבות 5 נזק ויצור לרוב, שזה מעולה.

Orb, הטורניר מתקיים בגבעתיים, וזה לא טורניר יותר מדי רציני, לא משהו ששווה לדבר עליו יותר מדי P:

עריכה: עכשיו נזכרתי שיש מצב שאני אוכל להשיג את השוק לנד השחור\אדום, אבל רק אחד כזה. לא נראה לי שזה יספיק אבל...
Urliam
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Urliam »

איפה ה delirium skeins?!
*taps fingers together, grinning evily*
שלח תגובה