מה היצור הכי טוב ב- T2 לדעתכם?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

ron the Unthinkable
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

מה היצור הכי טוב ב- T2 לדעתכם?

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

לדעתי fulfur elemental
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

טפרי
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

1. טפרי
2. שייפשיפטר
3. הלקייט

שני
Prometheus
MTGil Wizard

שליחה על ידי Prometheus »

אין כזה דבר יצור הכי טוב.. טפרי למשל לא טוב בחבילת אגרו וליונס לא טובים בקונטרול..
ערן.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Prometheus כתב:אין כזה דבר יצור הכי טוב.. טפרי למשל לא טוב בחבילת אגרו וליונס לא טובים בקונטרול..
פעם ראשונה שזה קורה, אבל אני מסכים איתו
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

TrUnks כתב:
Prometheus כתב:אין כזה דבר יצור הכי טוב.. טפרי למשל לא טוב בחבילת אגרו וליונס לא טובים בקונטרול..
אני לא מסכים עם שניכם, למרות שכמובן קשה מעין אנושית לראות את זה מג'יק זה מתמטיקה הסתברותית ולכן יש חבילה שהיא הטובה ביותר וכן יש גם יצור שהוא הטוב ביותר בטייפ2.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

אילון כתב:
TrUnks כתב:
אני לא מסכים עם שניכם, למרות שכמובן קשה מעין אנושית לראות את זה מג'יק זה מתמטיקה הסתברותית ולכן יש חבילה שהיא הטובה ביותר וכן יש גם יצור שהוא הטוב ביותר בטייפ2.
ולפי החישובים שלך, מי הכי טוב?
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אם הייתי הולך לפי התאוריה של אילון (הדק הכי טוב מכיל את הייצור הכי טוב) אז teferi בהחלט...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

TrUnks כתב:אם הייתי הולך לפי התאוריה של אילון (הדק הכי טוב מכיל את הייצור הכי טוב) אז teferi בהחלט...
זאת לא התאוריה שלי, מעולם לא אמרתי שהיצור הכי טוב הוא יצור בדק הכי טוב(יכול להיות גם שבדק הכי טוב יש 0 יצורים) כל מה שאמרתי הוא שיש דק שהוא הכי טוב ויש יצור שהוא הכי טוב, לגבי ה"חישוב" שלי אז אני מוכרח להודות שבתקופה האחרונה די אבדתי כל קשר עם מג'יק, אני כבר בקושי משחק וכל המידע שיש לי הוא מקריאה פה ושם באינטרנט כך שאין לדעה שלי משמעות רבה, אבל לי נראה שהיצור הכי טוב בטייפ כרגע הוא kird ape.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

MasterPain כתב:
אילון כתב:
אין שום משמעות לשאלה הזו. אלא אם לאילון יש איזו הוכחה מפתיעה שלא חשבתי עליה, כל ההוכחות לקיומו של יצור "טוב ביותר" נופלות או על הגדרה או פשוט על העובדה הפשוטה שייתכנו הרבה יצורים שטובים בדיוק באותה מידה. כמו כן, זה לא שזה סמוי מ"עיניים אנושיות" אלא שהגדרה מתמטית כזו תחייב ידע מושלם על ההתפלגות של הדקים בקרב האוכלוסיה, וזה דבר שמועד לשינוי כל הזמן בכל מקרה, ובפרט מועד לשינוי בהנתן הידיעה על היצור "הכי טוב", באופן שייתכן שישלול את קיומו של יצור כזה.
במילים אחרות, השאלה חסרת משמעות, ואין גם משמעות ליומרה לזמן מתמטיקה לפתור אותה.
[עריכה]
חשבתי על הסבר במילים פשוטות. במשחק "אבן נייר ומספריים", מה מהשלושה הכי טוב? האם יש פתרון מתמטי שסמוי מעינינו, לדעתכם?
Orb

שליחה על ידי Orb »

Bogardan Hellkite, כי אפשר להביא אותו עם Dragonstorm
נערך לאחרונה על ידי Orb ב 07/6/2007 , 8:52, נערך פעם 1 בסך הכל.
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

squire כי אני אמרתי.
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

אני מסכים עם אייל כי הטיעון שלו נשמע הגיוני בערך כמו כל טיעון אחר שהעלו פה.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

Antrax כתב:
MasterPain כתב:
אילון כתב:
אין שום משמעות לשאלה הזו. אלא אם לאילון יש איזו הוכחה מפתיעה שלא חשבתי עליה, כל ההוכחות לקיומו של יצור "טוב ביותר" נופלות או על הגדרה או פשוט על העובדה הפשוטה שייתכנו הרבה יצורים שטובים בדיוק באותה מידה. כמו כן, זה לא שזה סמוי מ"עיניים אנושיות" אלא שהגדרה מתמטית כזו תחייב ידע מושלם על ההתפלגות של הדקים בקרב האוכלוסיה, וזה דבר שמועד לשינוי כל הזמן בכל מקרה, ובפרט מועד לשינוי בהנתן הידיעה על היצור "הכי טוב", באופן שייתכן שישלול את קיומו של יצור כזה.
במילים אחרות, השאלה חסרת משמעות, ואין גם משמעות ליומרה לזמן מתמטיקה לפתור אותה.
[עריכה]
חשבתי על הסבר במילים פשוטות. במשחק "אבן נייר ומספריים", מה מהשלושה הכי טוב? האם יש פתרון מתמטי שסמוי מעינינו, לדעתכם?
יתכן ולא הסברתי את דבריי בצורה ברורה מספיק, ברור שלא ניתן לחשב ולדעת בשום צורה מתמטית מהו היצור הכי טוב, ולכן מכל מידה של פרקטיקה הכל סובב סביב הערכות תועלתנות ומשתנים רבים שקשורים לתחרות המדוברת, כל מה שניסיתי להבהיר ובכך אני עדיין מאמין הוא שכן יש דק ויצור שהם הטובים ביותר מבחינה הסתברותית לכל תחרות(למרות שאין לאדם כל דרך לחשב זאת), האנאלוגיה שלך לאבן,נייר ומספריים אינה נכונה לטעמי, לטעמי אנאלוגיה נכונה היא להשוות זאת לשחמט או לפוקר, כלומר למשל בשחמט יש את המהלכים הטובים ביותר מבחינה מתמטית אך כמובן שאדם לעולם לא יוכל להגיע לרמתם וכמו כן בפוקר יש תמיד מהלך שהוא הנכון ביותר מבחינה הסתברותית אך גם כאן אדם לעולם לא יוכל להגיע לכך. ברור שבמציאות האדם אינו יכול להגיע למקסימום המתמטי ולכן נעזר בכלים מגוונים על מנת להחליט, אך בכל המשחקים הללו ישנם מהלכים שבהתחשב בכל המשתנים וההסתברות הם המהלכים הטובים ביותר.
Shefer
Loco de la Cabesa :}

שליחה על ידי Shefer »

אילון, זינגר התכוון שלומר איזה יצור יותר טוב זה כמו לומר מה עדיף לעשות במשחק "אבן נייר ומספריים". למשל, אבן יותר טובה, כי רוב האנשים לא פותחים את היד, כי זה דורש הכי הרבה מאמץ, ולכן לעשות אבן זו הטקטיקה הכי טובה. זה בערך כמו להגיד ש-squire הכי טוב, כי לאף אחד אין destroy target useless creature או kird ape או teferi מאותה סיבה בדיוק (אגב). אבל בוא נלך לשטח שהצעת.

מג'יק לדעתי הוא שילוב של שחמט (אסטרטגיה), פוקר (המשחק עצמו) וברידג' (דע את היריב ושחק לפיו) - במקרה הזה, להקריב רץ, בהימור של 30,000$ (סתם זורק מספר) כשאתה בודק אם ליריב יש שניים או שלושה קלאבים ביד ואתה נשאר עם אותה הבעה על הפרצוף - שמישהו יגיד לי איזה יצור חשוב למחצה תקריב בגמר GP בשביל להוציא מהיריב עוד removal ולהישאר עם אחד יותר לקרב ה-Red Zone האחרון, שאחריו תוריד את ה-direct dmg על היריב ותגמור משחק.

היצור הכי טוב? פעם זה היה Benalish Hero, כי היה לו banding במאנה אחת וללבן היה Black and Red Ward. היום זה Eager Cadet, כי הוא הכי קרוב ל-Benalish Hero. עם צורת הדיון פה והטענה המוצקה של eyal - ההסבר הזה עונה לכל מה שאמרתי. רק האבן קצת שינתה צורה.

שפר :}
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כל מה שניסיתי להבהיר ובכך אני עדיין מאמין הוא שכן יש דק ויצור שהם הטובים ביותר מבחינה הסתברותית לכל תחרות(למרות שאין לאדם כל דרך לחשב זאת), האנאלוגיה שלך לאבן,נייר ומספריים אינה נכונה לטעמי, לטעמי אנאלוגיה נכונה היא להשוות זאת לשחמט או לפוקר, כלומר למשל בשחמט יש את המהלכים הטובים ביותר מבחינה מתמטית אך כמובן שאדם לעולם לא יוכל להגיע לרמתם וכמו כן בפוקר יש תמיד מהלך שהוא הנכון ביותר מבחינה הסתברותית אך גם כאן אדם לעולם לא יוכל להגיע לכך.
כמה דברים:
א) בפוקר יש אנשים שמשחקים מתמטית מושלם. זה לא יותר מדי קשה, כי המשחק מאד הסתברותי ביסודו.
ב) בשחמט מיקום וסוג הכלים קבוע לחלוטין. זה שונה ממג'יק, שם הדקים שמשתתפים בכל תחרות נקבעים על ידי המשתתפים. נניח שיש 10 אנשים, כולם משחקים דק Y, וזה אומר שיצור X הכי טוב. כולם רציונליים, כולם יודעים לעשות את הניתוח הזה, ולכן כולם מתכוננים נגד יצור X, שדופק דק Y. אז עכשיו הוא כבר לא טוב, ויצור Z נהיה הכי טוב. שוב כולם עושים את הניתוח, שוב כולם מתכוננים, ועכשיו יצור W הכי טוב. וכך הלאה, וכך הלאה. אם אתה מתכוון לנתח את זה בכלים של תורת המשחקים, תקבל (לדעתי) בכל מידול סביר של מג'יק שלשאול מה היצור הכי טוב, אפילו בהגבלה לתחרות ספציפית, זה בדיוק כמו לשאול האם עדיף אבן, נייר או מספריים. בשניהם בדיעבד ברור מה היה הכי טוב, ובשניהם ידיעה על מה "הכי טוב" מיד הופכת אותו ללא טוב. זה לא אומר שלא תוכל למצוא אסטרטגיה מיטבית, בצורה של "תגריל ובהסתברות 10% תשחק דק א', בהסתברות 50% דק ב' ובהסתברות 40% דק ג'", אבל אסטרטגיה טהורה, אפילו באספקט של יצור יחיד שהוא "הכי טוב", סביר שאי אפשר למצוא.
lamootatarmzooian
MTGil Wizard

שליחה על ידי lamootatarmzooian »

היצור הכי טוב הוא כמובן היצור ששווה הכי הרבה TIX אני לא מבין בכלל מה הבעיה :P
דולב
hahi hazak
יצירת קשר:

שליחה על ידי דולב »

אז meddling mage הוא הקלף הכי חזק!.
mrbig1479
MTGil Wizard

שליחה על ידי mrbig1479 »

בגלל העניין של ההסתברות אני חושב שאילון צודק.

אבל ההסתברות בניגוד לשחמט (שם הכלים קבועים) ובניגוד לפוקר (ששם ההסתברות ידועה)
במגיק ההסתברות משתנה ע"פ הזמן (כפונקציה של החבילות שמשחקים והסבירות שתופיע חבילה כזו)
למשל אפשר לשאול בתחרות שבה יש 100 שחקנים שבניהם יש 30 שחקנים מחבילה אחת 50 שחקנים שמחזקים חבילה אחרת ועוד 20 שמשחקים חבילות אחרות עם קלפים לא ידועים.
אז"י ניתן לומר כי הקלף שהוא בעל הסבירות הטובה ביות להתמודד עם רוב החבילות הוא קלף כזה או אחר (או החבילה לצורך העניין).
אבל הכל פונקציה של זמן ואופי החבילות שכנגד.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

דולב כתב:אז meddling mage הוא הקלף הכי חזק!.
רק אם הוא פויל.

ובנימה רצינית, כשאתה מתכונן לטורניר אפשרלהניח שתי הנחות, אתה לא היחיד שמתכונן, וכשאתה מתכונן אנשים מתכוננים באותו הזמן ולא בתורות.
במקרה שכזה כגל עוד אין לך אסטרטגיה שולטת (אני אעשה את זה וזה כי זה פשוט הכי טוב לא משנה מה קורה) אי אפשר לדעת מה הקלף הכי טוב לטורניר מסויים, ובלי קשר גם לשאול מה קלף הכי טוב זו שאלה קשה, טוב זה קלף שמנצח את המשחק? טוב זה הקלף הכי סינרגטי עם שאר הדק? זה מסובך
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
שלח תגובה