בעיות החניה בת"א....

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Orb »

ותאמין לי שגם אם הכניסה היתה חינם 11/12 מהקבוצות בליגת העל לא היו ממלאות את בלומפילד.
לא נראה לי. יש הרבה קבוצות שלא היו ממלאות כי כמובן אין להן מספיק אוהדים, אך אנו כאן מדברים על איכות ולא על כמות ולכן זה לא רלוונטי. אם אכן כרטיס עלה 10 שקלים, הנה לך באמת סיבה טובה לכמות האוהדים, וסיבה נוספת לדעתי יכולה להיות שהנצחון והעלייה לשלב הבא היו פחות או יותר מובטחים, והרבה יותר "קל" להגיע למשחק כשאתה יודע שתצא מרוצה מהתוצאה הסופית.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

Row כתב: ורואים שלא היית בקאמפ-נו או בסנסירו במקומות "הזולים" כי אם בשביל לראות משם טוב כדאי שיהיה לך משקפת משקפת..
המקום היחידי שרואים טוב כמעט מכל מקום הוא אנגליה...כנראה שהאנגלים יודעים לבנות איצטדיונים
לידיעתך הייתי בקאמפ נואו, במקום זול יחסית מאחורי השער למעלה, וראיתי מצויין. ונכון מה שאמרת, האיצטדיונים באנגליה זה באמת רמה אחרת.

לגבי איזה אוהדים יותר טובים לא משנה מה אני יגיד אתה לא תקשיב אז אני יוותר על הדיון הזה, רק אני מבקש שתקח בנאדם אובייקטיבי ותראה שהוא יגיד שאוהדי הפועל טובים יותר.

אלישע.
You'll Never Walk Alone!
(ליברפול, הפועל ת"א)
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

אני גם הייתי בקאנפ-נו וראו לא משהו בכרטיסים שעלו לי 20יורו
ואין לי בעיה לקחת בנאדם אובייקטיבי ולשאול אותו אבל עם הכל הכבוד אור הוא לא אחד כזה.
כלומר אור הוא אולי אובייקטיבי אבל הוא לא ראה מגרש כדורגל כבר כמה שנים טובות.
Rotem
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

רותם, אני מתחיל לפחד, עם כמות המידע שלכאורה יש לך על החיים הפרטיים שלי ושל שאר אנשי הפורום אפשר לחשוב שאתה מפעיל רשת של בלשים פרטיים.
בקיצור, הייתי במספר משחקים שנה שעברה ובעונה קודם היה לי מנוי אז אולי תפסיק לקשקש כבר.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

אוקיי,
headcount, מי אוהד של מי, למה row כ"כ אנטי ואיך הגעתם לדבר על הנושא הזה מבעיות חניה בת"א??? (אני יודע, אוסישקין וכו').
:D
בכל מקרה, 20 יורו לכרטיס בארופה נחשב ממה זול (באנגליה משלמים פי 4 יותר לכרטיס ממוצע). אז למה ציפית?
How is my whisky cup doing?
U.N
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי U.N »

Orb כתב:רותם, אני מתחיל לפחד, עם כמות המידע שלכאורה יש לך על החיים הפרטיים שלי ושל שאר אנשי הפורום אפשר לחשוב שאתה מפעיל רשת של בלשים פרטיים..

מי אמר לך שהוא לא? <.<
אל תסתכלי בקנקן, תנקי אותו!!
שיניתי שם, הייתי underworld nightmare
לאאא Audioslave התפרקו!! :(
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

elisha כתב:
Row כתב: ורואים שלא היית בקאמפ-נו או בסנסירו במקומות "הזולים" כי אם בשביל לראות משם טוב כדאי שיהיה לך משקפת משקפת..
המקום היחידי שרואים טוב כמעט מכל מקום הוא אנגליה...כנראה שהאנגלים יודעים לבנות איצטדיונים
לידיעתך הייתי בקאמפ נואו, במקום זול יחסית מאחורי השער למעלה, וראיתי מצויין. ונכון מה שאמרת, האיצטדיונים באנגליה זה באמת רמה אחרת.

לגבי איזה אוהדים יותר טובים לא משנה מה אני יגיד אתה לא תקשיב אז אני יוותר על הדיון הזה, רק אני מבקש שתקח בנאדם אובייקטיבי ותראה שהוא יגיד שאוהדי הפועל טובים יותר.

אלישע.
אני אובייקטיבי (ליגת העל מעניינת את התחת שלי ומצידי אפשר לסגור אותה), ובעיניי האוהדים של הפועל הם האוהדים הכי מלוכלכים בכל הארץ. איפה עוד תמצא אוהדים שזורקים מטעני חבלה למגרשים, שרים שירים על התינוק המת של השוער של הקבוצה היריבה, מרססים גרפיטי על מצבות. איפה עוד תמצא אוהדים שכשהם זוכים בגביע , נגד אשקלון, הדבר היחיד שמעניין אותם זה לשיר שנמני חולה סרטן. הקיום של אוהדי הפועל נובע רק משנאת מכבי, תרבות של לוזריות מושרשת. הרבה יותר מעניין אותם שמכבי תיכשל מאשר שהפועל תצליח.

אני לא אומר שהאוהדים של מכבי מוצלחים במיוחד, אבל אלה של הפועל הם כל מה שמכוער בספורט הישראלי.
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

אור הסקתי את מה שאמרתי לגביך לפי מה שאמרת שהיה נכון אולי לשנות ה90.
אני מניח שלא היית במשחק שנה שעברה בין מכבי למכבי פ"ת כי אז היתה לך דעה אחרת...

וben שכחת להזכיר את הזריקת אבנים על המשרדים של מועדון הכדורסל של מכבי לפני לא הרבה זמן.
זה די ברור למה אוהדי הפועל מקללים את אבי נימני...הם מקנאים.
אבי נימני הוא הסמל הכי גדול שהיה אי פעם באיזה שהיא קבוצה.
הם חשבו ששעון גרשון הוא סמל....וראינו במה הוא בחר......חחחחחח (הפועל<כסף)
Rotem
elisha
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי elisha »

עומר, אנחנו מדברים על האיכות של האוהדים בכללי, לכל קבוצה יש כמה אוהדים טמבלים שאי אפשר לשלוט על המעשים שלהם. נכון שאני שמח על הפסד של מכבי כמו ניצחון של הפועל אבל ככה זה שאני רגיל הייתי להיות בבית ספר שאני האוהד הפועל היחיד, ואני לא מגזים, וכולם מסביבי "אוהדי" מכבי.
אם אתה רוצה להכנס לפרטים אוהדי מכבי שרו לגרשון - אבא מת אבא מת. ויותר גרוע שאוהד הפועל חטף רימון לפנים בדרבי הם שרו לו "אש על הפנים". יש מספיק מעשים מכוערים בשני הצדדים.
האוהדים של הפועל הם הכי פחות גזענים ואין על זה ספק. האוהדים של הפועל באמת נלחמו למען שביט אלימלך ולמען אוסישקין, לעומת האוהדים של מכבי שהמחאה שלהם היא לא להגיע למשחקים או ללבוש שחור. נו באמת. יש עוד אינסוף דוגמאות אבל הדרך היחידה להבין עד כמה האוהדים שלנו בכמה רמות מעל אוהדי מכבי היא ללכת למשחקים ולהבין.

אלישע.
You'll Never Walk Alone!
(ליברפול, הפועל ת"א)
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אבי נימני הוא הסמל הכי גדול שהיה אי פעם באיזה שהיא קבוצה.
הם חשבו ששעון גרשון הוא סמל....וראינו במה הוא בחר......חחחחחח (הפועל<כסף)
תקנו אותי אם אני טועה, אבל אבי נימני לא עבר גם לבית"ר ירושלים מתישהו?
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

הוא עבר בגלל שניר קלינגר רצה שהוא יעוף
לא היתה לו בררה
Rotem
שלח תגובה