ללא מילים (פוקר)

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Prismatic
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

ללא מילים (פוקר)

שליחה על ידי Prismatic »

תמונה

Hand #1221011941001153: Paris 11941
Seat 1: shaner420 (25.15 in chips)
Seat 2: donkalonk (10.00 in chips)
Seat 3: Ghyslain (5.40 in chips)
Seat 4: MR CLUTCH (8.80 in chips)
Seat 5: wasent (44.32 in chips)
Seat 6: TheFink (17.80 in chips)
Seat 7: payless (6.00 in chips)
Seat 8: Sallyboy (3.65 in chips)
Seat 9: jordanbhai (1.03 in chips)
Seat 10: InigoMontoya (7.25 in chips)
InigoMontoya: posts small blind $0.05
shaner420: posts big blind $0.10
payless: posts big blind $0.10
Dealt to InigoMontoya [ Qc 9d ]
donkalonk: folds
Ghyslain: calls
MR CLUTCH: folds
wasent: folds
TheFink: folds
payless: checks
Sallyboy: calls
jordanbhai: folds
InigoMontoya: folds
shaner420: checks
*** FLOP *** [ 2c 2h 7h ]
Ghyslain: bets $0.20
payless: folds
Sallyboy: folds
shaner420: calls
*** TURN *** [ 3h ]
Ghyslain: bets $0.85
shaner420: raises to $1.70
Ghyslain: raises to $2.55
shaner420: raises to $3.40
Ghyslain: is all in
shaner420: calls
*** RIVER *** [ 7d ]
*** SHOW DOWN ***
shaner420 wins $10.50 with Full House, Sevens full of Deuces
נערך לאחרונה על ידי Prismatic ב 16/8/2007 , 14:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
My phone number: 0522816213
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מהפכני. שמא תספר לנו איך היד התפתחה? הייתכן שהזוג אסים צלע פנימה, ולכן אכל חרא מה27, שישב בביג בליינד ולכן לא הייתה לו שום סיבה לפרוש אלא אם האסים נתן לו כזו, ובפלופ כבר ידע שיש לו monster?
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

הסבר:

הבחור עם האסים ניסה כנראה להעלות את הווליו של היד שלו ונכנס בלימפ או ברייז כפול, וזה עם ה שבע שתיים היה בביג בליינד והחליט להשאר ביד. אחרי שההוא בביג בליינד ראה את הפלופ הוא עשה רייז והאס אס נכנס באול אין.

כמובן שברור לאן זה הלך משם...

מצטער על הצורה המגעילה של הכתיבה, פיירפוקס לא כ"כ אוהב את הפורום
נערך לאחרונה על ידי Prismatic ב 11/8/2007 , 11:42, נערך פעם 1 בסך הכל.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

זינגר, אתה טוען שלימפ עם אסים זה פליי רע?
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

לטעמי קשה מאד לאמר שזה בהכרח פליי רע, עדיף בפוקר לשנות את הצורה שבה אתה משחק ידיים חזקות ולכן לטעמי זה טוב לעיתים לעשות רייז ולעיתים לעשות לימפ עם אייסיס, בייחוד לאור העובדה שפעמים רבות בcash games אנשים מנסים לגנוב לימפינג פוטס ע"י רייז גדול פרי פלופ מה שכמובן מאד טוב לאייסיס, בכל אופן הוא פשוט היה חסר מזל וקצת חסר זהירות כי בכל זאת הוא מפסיד לדוס שם, בכל מקרה גם אם הוא היה עושה רייז והיו עושים לו קול עם איזה פוקט פייר נמוך ועושים פלופ לסט הוא היה מפסיד הרבה כסף, וקשה להמנע מכך, זה פוקר.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

חס ושלום. כל הספרים ממליצים על limp-reraise, בטח שunder the gun. אבל זה לא הופך את זה לbad beat.
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

זה לא כזה מדהים....אפילו לא קרוב...
Rotem
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

על מה בדיוק אתה מדבר?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אגב, אם מישהו תוהה, הpost-flop play של האסים על הפנים. אין לי בעיה עם לימפ-רירייז פריפלופ עם אסים, בעיקר כי זה מהלך שמעלה את הערך של היד לגבהים אסטרונומיים בring games, אבל כשהפלופ מגיע כולו סחבות + זוג על הלוח ושניים מצבע שאין לך, כשאתה נגד הביג בליינד, אפשר להתחיל לחשוב על לזרוק את האסים כשמהמרים לתוכך.
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

אז מה הוא היה צריך לעשות כשהביג בליינד עשה לו רייז?
אני חושב שזה לאיידאוון קשה אחריי הפלופ.
הביג בליינד עשה bet והאייסס עשה אולאין בתקווה שהביגבליינד ייברח. לא מהלך מזהיר אבל לא נוראי.
זה גם תלוי בגובה הבט של הביגבליינד, אם הביג בליינד עשה בט מספיק גדול כדי שרירייז מבחינת האייסס יהיה אולאין אז אני חושב שגם אני הייתי משחק ככה, אם הביג בליינד עשה בט קטן ביחס לסטאק של האיסס אז הוא עשה טעות כשהוא הלך אול אין.
גם, מצב בעייתי ולאיי דאוון קשה, ככה שגם אם זה לא משחק נכון לא הייתי מבקר אותו יותר מדי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Laydown נכון נשאר נכון גם כשהוא קשה. בסבירות גבוהה בפלופ זה לא היה רק האסים נגד הבליינד, ולכן זה הופך ליותר קל. חוץ מזה, אני פירשתי את התמונה בתור "פי, תראו איזה קטע, 27 מביס אסים", אבל עובדה שככל שמדברים על זה יותר, רואים שזה דווקא מאד הגיוני במצב הזה, ואם הכוונה הייתה להגיד "לי היו את האסים וחטפתי bad beat", אז אני מאמין שבשלב זה ברור שזה כל דבר פרט לbad beat.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

האמת שזה היה בעיקר לשם השעשוע, זה שולחן שאח שלי ישב בו, והוא לא שיחק את היד הזו.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

Antrax כתב:Laydown נכון נשאר נכון גם כשהוא קשה. בסבירות גבוהה בפלופ זה לא היה רק האסים נגד הבליינד, ולכן זה הופך ליותר קל. חוץ מזה, אני פירשתי את התמונה בתור "פי, תראו איזה קטע, 27 מביס אסים", אבל עובדה שככל שמדברים על זה יותר, רואים שזה דווקא מאד הגיוני במצב הזה, ואם הכוונה הייתה להגיד "לי היו את האסים וחטפתי bad beat", אז אני מאמין שבשלב זה ברור שזה כל דבר פרט לbad beat.
אני מסכים אתך לגבי המקרה הספציפי הזה אולם ראוי לטעמי לציין שלא בכל פעם שאתה עושה bad call זו טעות, הסיבה לכך היא שבlay down יש לחשב לא רק pot odds וסבירות של איזו יד יש ליריבך אלא גם את הסבירות שהוא מבלף ויש לך יד חזקה יותר, כתוצאה מכך בהחלט יתכן שכנגד שחקן שאתה מכיר תעשה call עם יד גרועה, תפסיד את כספך, ועדיין זה יהיה הplay הנכון ביותר.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

Antrax כתב:Laydown נכון נשאר נכון גם כשהוא קשה. בסבירות גבוהה בפלופ זה לא היה רק האסים נגד הבליינד, ולכן זה הופך ליותר קל. חוץ מזה, אני פירשתי את התמונה בתור "פי, תראו איזה קטע, 27 מביס אסים", אבל עובדה שככל שמדברים על זה יותר, רואים שזה דווקא מאד הגיוני במצב הזה, ואם הכוונה הייתה להגיד "לי היו את האסים וחטפתי bad beat", אז אני מאמין שבשלב זה ברור שזה כל דבר פרט לbad beat.
ובכ"ז, בהנחה שהביג בליינד החליט לעשות bet גדול מיד אחריי הפלופ ועכשיו תור האייסס לשחק.
אם מדובר בbet של כשליש מהסטאק של האייסס, אול אין יהיה בהכרח מהלך גרוע?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

שום דבר לא הכרחי חוץ ממוות וממיסים. מה שאילון אמר (למרות שאני לא יודע אם לזה הוא באמת התכוון) הוא נכון - צריך תמיד לחשוב מה יש ליריב שלך. זה נכון שבragged flop בלאף של ביג בליינד אם יש מעט שחקנים בפנים זה מהלך די נפוץ. אבל אם הוא שם סכום משמעותי, והבורד מאד מאיים, כדאי לחשוב האם באמת אתה כ"כ בטוח שזה בלאף שאתה מוכן להסתכן בbig blind surprise. אחרי הכל, גם הוא יודע מה זה position, גם הוא יודע שcall ממקום מוקדם יכול להחביא יד חזקה וגם עליו הלוח מאיים. אם נוכח כל אלה הוא מוכן להמר סכום משמעותי, אולי כדאי לשקול את האפשרות שהוא לא מבלף.
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

וחרף שיקולים אלו, ללכת אול אין נראה לי מהלך סביר.
כמובן שבדיעבד נורא קל להיות חכם ולהגיד שזה היה מהלך גרוע, ובכ"ז לגנוב את הפריפלופ בטס אחריי כזה פלופ זה מהלך ככ נפוץ שהאולאין שהשחקן עם האסים עשה היה מהלך סביר.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

All-in זה לא מהלך איום ונורא. כל מה שאני אומר זה שהוא לא המהלך האוטומטי, לא היחיד, ואין לאסים להלין על ה27 שהביס אותם fair and square.
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

כל עוד לא הייתה רמאות, זה תמיד fair and square, ולאסים אין סיבה להלין כלפיי השחקן שמחזיק 7-2 גם אם הם נגד 7-2. הלכו אול אין פריפלופ וזה מה שיצא.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

בזה הרגע שללת את היסוד ל90% מסיפורי הפוקר בעולם בכלל. לא חבל? :(
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

ki_dv כתב:כל עוד לא הייתה רמאות, זה תמיד fair and square, ולאסים אין סיבה להלין כלפיי השחקן שמחזיק 7-2 גם אם הם נגד 7-2. הלכו אול אין פריפלופ וזה מה שיצא.
אני לא ממש מסכים עם כך, משום שfair כוונתו להוגן מבחינה הסתברותית, כלומר זה לא fair שמישהו אחד זוכה בלוטו 7 פעמים ברצף למרות שאין כאן שום רמאות, לכן לטעמי בהחלט יש מקרים רבים בפוקר שניתן לטעון בצדק מבחינה סמנטית שדבר כלשהוא אינו fair.
שלח תגובה