אליפות הארץ - ביקורת

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הרגשתי שהטופ 8 היה די עלוב..לא מבחינת רמה.. אלה מבחינת ארגון שהוא היה תקוע שם בפינה אבל כנראה זה בגלל המקום של הטורניר(למשל שנה שעברה שהוא היה באמצע והרבה צפו שזה היה יפה) אבל כנראה בגלל שיש שם עכשיו חנויות אז נדפקנו קצת בנושא הזה

א. ההפסקות מאוד תרמו בגלל שזה טורניר ארוך ומעייף ואין ספק שהם תרמו, לא הייתי מעריך או מקצר לפי דעתי הזמן שנתנו היה הזמן המתאים ביותר.
ב.בכלליות היו כמה שופטים שלקחו את האליפות כאיזה מסגרת של אםם משהו כמו בית כלא בלי להעליב.. אני לא יגיד פה שמות אבל ככה הרגשתי מכמה שופטים,לעומת זאת היו שופטים אחרים שהיו סבבה לגמרי גם עזרו ופנו לשחקנים בגישה יפה וגם זרמו עם צחוקים פה ושם שזה מאוד חשוב בעיני לאווירה של הטורניר.

ג. לפי דעתי הסדר של הטורניר היה מצויין ולא הייתי משנה אותו
ד.הייתה רק פעם אחת שחיכיתי טיפה זמן לשופט אבל לא משהו רציני סך הכל תמיד היה מישהו שהיה פנוי לעזור ובאמת כל הכבוד על זה..ולא הייתה לי שום הרגשה של פחות אדיבות..
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

עכשיו יש לי דרך לפתור את כל הבעיות לשנה הבאה - פשוט נערוך את האליפות בבית כלא. ככה גם לא יתלוננו על הגישה של השופטים וגם לא יהיו עוברי אורח.
(כן, זה הרעיון שלי להומור. Bite me).
דולב
hahi hazak
יצירת קשר:

שליחה על ידי דולב »

נשמע כמו רעיון לא רע.. אני יכול לארגן משהו כזה..(:
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אם אתם רוצים, אבא של חבר ששירת איתי בצבא היה מנהל של כלא השרון. אני בטוח שיש לו עדיין פרוטקציות...
t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c »

אני חייב לציין שהארגון תקתק לגמרי הפתיעה אותי העמידה בזמנים ומהקצועיות של צוות השופטים

כל הכבוד :!:
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

האליפות הייתה מאורגנת למופת,באמת שזאת הייתה האליפות הכי טובה שהייתה בה.
טענה אחת יש לי,שופטים, אני יודע שזה לא התפקיד שלכם להיות נחמדים,אבל זה באמת לא יזיק,אם כל הכבוד למוסד אליפות הארץ,שהוא מכובד לכל הדעות,מג'יק זה עדיין דבר ראשון כיף, אני לא מדבר פה על כל השופטים,אבל בהחלט היו כמה שופטים שגרמו לי לאבד את הרצון לקרוא להם לעזרה,כי ידעתי שאני אקבל מהם מקצועיות קרה ולא עזרה אדיבה,אולי ככה זה אמור להיות ואלו ההנחיות שאתם מקבלים, אבל אם כן זה די עצוב.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זה *כן* התפקיד שלנו להיות נחמדים. אין שום סתירה בין אדיבות לסמכותיות. שוב, אם מישהו מרגיש שאצלי אחד בא על חשבון השני, הייתי מאד שמח לשמוע.
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

האמת שבכך ספציפית מצאתי איזון מצויין בין מקצועיות ואדיבות,האמת שחוץ מאולי שופט או שניים בסך הכל השופטים היו בסדר,פשוט היו מקרים שבהם הרגשתי לא בנוח להתייעץ אם שופטים,כי הם פשוט היו ממש לא נחמדים,ואפילו מגעילים.
בנוגע למשפט "זה לא התפקיד שלנו להיות נחמדים",השתמשתי בציטוט הזה כי זה התשובה שקיבלתי משופטים בטורניר שהערתי להם,אבל אם זה כן התפקיד שלכם,חלקכם לא ממלא את תפקידו טוב במיוחד.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כן, זה הרושם שקיבלתי לא רק ממך בשרשור. כפי שאמרתי, נלקח כנקודה לשיפור. אני עוד מתלבט איך לתקוף את הבעיה, אבל חשוב לי שתדעו שזו בהחלט בעיה, בעיני.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

למי שלא יודע הוצנחתי לתפקיד כ חודש ומשהו לפני האליפות
השקענו הרבה שעות ואני שמח לראות שהמאמצים שלנו הצליחו והאליפות היתה טובה
אני רוצה לנצל מקום זה ולהודות לצוות השופטים שלנו שהשקיעו הרבה (והתמורה לא מי יודע מה)
אז
תודה לכולם
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

אני חושב שהאליפות הייתה מצויינת בהתאם למגבלות המקום.
השיפוט היה מאוד מסודר,ומאוד טוב.
אני אישית מאוד נהנתי מהאווירה ומהמפגש עם החברה,גם אם המזל לא ממש שיחק לי.
כן ירבו!

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
שלח תגובה