Poker Exercise

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

chocowii
jupim player
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי chocowii »

אני לא כל כך מסכים עם מה שאמרתה..סמאלל פוטס בתחילת הטורניר זה גם נותן לך תמונה של מטורף (משחק יותר ידים) ככה שיש את הסיכיו הכי טוב לעשות דאבל אפ עם יד משוגעת.
לשחק רק ביג פוטד בשביל דאבל אפ זה דבר טוב לשחקן מתחיל שרק לומד איך לשחק ורוצה לשחק רק 8-10 ידיים מסוימות פרי פלופ. זה משחק הרבה פחות טוב כי אתה מסכן בערך הכל עם כל יד טובה שלך..אתה בדרך כלל תהיה שורט סטאק כך שאתה לא יכול לחטוף באד ביט.. ורוב הסיכוים שעם אתה בטורניר נורמאלי עם כסף (לא חינם שכולם פנאטים) אז יברחו.
לדעתי בקאש צריך להיות יותר טיט כי בלינדים לא עולים ואין לחץ ופשוט צריך לחכות לטעיוית של אחרים.
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מניח שזה אומר שאני שחקן מתחיל, אם כך.
בלי קשר, לא ברור לי למה האימג' שאתה מחפש הוא כזה שישאיר שחקנים בפוט. אישית אני מעדיף שיפרשו לי. יש יותר ידי זבל מאשר זוגות אסים, כך שרוב הזמן אני מעדיף לא להגיע לshowdown.
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

האמת אנת'רקס שיש משהו במה שקוסונגי אומר.

יש אסטרטגיית טורנירים שנקראת Slow Ball, מדובר בשילוש הבליינדים בשלבים המוקדמים כשאתה בפוסישון עם יד סבירה ומעלה ולהמר על חצי מהפוט בפוסט פלופ כמעט ללא קשר למה שיצא לך בתקווה שאם אין לאחד מהם טופ פייר שליפה מטורפת הוא ייברח.

כמובן שזה לא יעבוד כל פעם אבל במשחק כזה מאוד קשה לכוון על איזה יד לשים אותך ולא רחוק היום ואתה תעשה דאבל אפ, זה טיפה loose ופועל על זה שבאחת מהידיים תקבל יד חזקה ואז ישלמו לך אבל לפחות בפרירולס האלו זה עבד לי דיי טוב (כשהחלטתי לשחק אותה בעקביות לקחתי יום אחד 6 וביום שאחריו ראשון, שניהם פיינל טייבל).

אתה יכול למצוא עוד מידע ביוטיוב, בסרטון של דניאל נגרנו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא צריך לתת לזה שמות. אם אתה בפוזישן על שאר השולחן, יש מעט אנשים אחרי הפלופ והיית הרייזר פריפלופ, אז בט כזה בפלופ בסבירות גבוהה יגרום לאנשים להניח שהיכית, ואם לא, אתה יכול לדעת בוודאות שאתה מובס. זה מופיע נדמה לי כבר בספר הראשון של סקלנסקי, לא צריך סרטי הדרכה.
לא הבנתי איך זה מתקשר לדיון אבל. זאת לא אסטרטגיית טורנירים, זה סתם פוקר. ובלי קשר, איך זה קשור לדיון שאנחנו מנהלים פה? מדובר ביד אחת ואיך לשחק אותה.
chocowii
jupim player

שליחה על ידי chocowii »

לא אמרתי שאתה שחקן מתחיל אני רק חושב שזה דרך טובה שלחקן מתחיל לשחק.
שמה ככה קל מאוד לקחת ציפים מאנשים פאסבים כמובן צריך לדעת מתי ותלוי בפלופ אבל בעקרון זה שיטה לדעתי מוצלחת...אין כל-כך עובדות לגבי העניין זה יותר מה שאתה חושב שנכון לך.
ואני לא יודע עם אפשר להגי שיש דרך לשחק יד מסיומת זה הכל תליו מול מי אתה משחק,לדעתי
wiiiip!
שיניתי שם, הייתי kossonogi.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אם תסייג כל דבר מספיק, בסוף תמיד תצא צודק. אולי.
שלח תגובה