עזרה בפרוייקט באלקטרוניקה,שפת אסמבלי ו\או שליחת פקודות לWMP

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Banuni
TimeShifted Banana
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

עזרה בפרוייקט באלקטרוניקה,שפת אסמבלי ו\או שליחת פקודות לWMP

שליחה על ידי Banuni »

במסגרת פרוייקט שלי, אני בונה אורגן אורות שיופעל מהמחשב. אני רוצה לשלב עם התכניות שלי שיר וזה אומר שאני צריך להפעיל יחד עם התכנית בדיוק את השיר, אז, איך אני יכול לשלוח פקודות לתכנות חיצוניות כמו ווינאמפ,מדיה פלייר וכו'...כל עזרה בכיוון תעזור! תודה!

תודה! בנוני[=
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני לא בטוח בכלל שאתה יכול לשלוח פקודות ככה. בכל מקרה, מה שאתה רוצה לקרוא עליו זה Windows API. לא אסמבלר ולא בטיח.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אבל, אבל....אני כותב תכנה באסמבלי... :cry:
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אתה בטוח שזה אפשרי? מה שאתה רוצה לעשות במינימום מאד קשה. בשלוף, אלא אם אני מפספס משהו ברור, זה היה לוקח לי בערך חודשיים, ואני כנראה יותר מנוסה ממך.
מי אמר לך לעשות את זה?
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אני לא בטוח שזה אפשרי, אני רק ממש חושב שזה אפשרי...אני בסה"כ רוצה לשלוח פקודה לפתוח איזה קובץ....מה עושה את זה בעייתי כ"כ?עוד רעיון שעולה לי כרגע הוא לחבר לאחת היציאות של ה"אורגן אורות" איזהשהוא מכשיר (דיסקמן לדוגמא) שיוכל לנגן ישר כשהוא מקבל מתח...אבל להפעיל עם התכנה נראה לי יותר מגניב...
אגב, אני לא חייב לעשות כלום, כאילו 5 יחידות על האורגן אורות הטיפשי הזה וזהו...בלי מוזיקה והכל, אני סתם רוצה שזה יהיה מגניב...
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לפתוח קובץ זאת פעולה סטנדרטית. לגרום לתוכנות אחרות לעשות דברים זה ממש לא. בלי קשר, אסמבלר מיועד לממשק ישיר עם חומרה (בצורה גסה מאד) ומערכת ההפעלה לא אוהבת שמנסים ללכת לה מאחורי הגב. בקיצור, אם זה חייב להיות כתוב באסמבלר, תבחר משהו הרבה יותר פשוט.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

זה סתם רעיון שעלה לי ונורא היה בא לי לעשות אותו(בכל זאת, אורגן אורות הרב היותר מגניב עם מוזיקה...)
רעיונות למשהו שאפשר לשלב עם האורגן אורות?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אסמבלר -> אל תוסיף עוד התקנים למערכת. תאמין לי לגבי זה. אתה לא רוצה לכתוב עכשיו device driver לווינדוס.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

Hell I Dont....
מה לגבי...ממ...לעשות אותו מוזר כזה...לחבר מיקרופון ולעשות שהוא דולק רק כשאני מכניס מתח במקרופון( כאילו, מדבר אליו...)
Beryl the Green
Tolarian Master
יצירת קשר:

שליחה על ידי Beryl the Green »

אפשר בהחלט לעבוד עם קבצים, בצורה רגילה. האתר הבא:http://www.sonicspot.com/guide/wavefiles.html
אומר לך, פחות או יותר, איך הנתונים בקבצי wav מאורגנים. אתה צריך לפתוח אותם, ואז לנגן אותם, איכשהו (נגיד, עם פקודות out לרמקולים). זה לא ממש קל.
To see a world in a grain of sand and a heaven in a wild flower, hold infinity in the palm of your hand and eternity in an hour.
שלח תגובה