GW kithkin-T2

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

AVIV
Master of Disaster
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

GW kithkin-T2

שליחה על ידי AVIV »

horizon canopy*4
brushland*4
plains*14

gaddock teeg*4
tarmogoyf*4
burrenton forge-tender*4
goldmeadow stalwart*4
knight of meadowgrain*4
wizened cenn*4
thoughtweft trio*3

surge of thoughtweft*3
griffin guide*4
mana thite*4

side:
mystic enforcer*4
temporal isolation*4
sunlance*4

אשמח לעצות..
כדאי להוסיף את הקיטקין מFS עם הפרוטקשן ממאנה קוסט 4 או גבוהה יותר עם הלייףלינק?

עריכה:
Burrenton Forge-Tender
Creature - Kithkin Wizard
Protection from red
Sacrifice Burrenton Forge-Tender: Prevent all damage a red source of your choice would deal this turn.
1/1

Goldmeadow Stalwart
Creature - Kithkin Soldier
As an additional cost to play Goldmeadow Stalwart, reveal a Kithkin card from your hand or pay . 3
2/2

Knight of Meadowgrain
Creature - Kithkin Knight
First strike
Lifelink
2/2

Surge of Thoughtweft
Tribal Instant - Kithkin
Creatures you control get +1/+1 until end of turn.
If you control a Kithkin, draw a card.

Thoughtweft Trio
Creature - Kithkin Soldier
First strike, vigilance
Champion a Kithkin (When this comes into play, sacrifice it unless you remove another Kithkin you control from the game. When this leaves play, that card returns to play.)
Thoughtweft Trio can block any number of creatures.

Wizened Cenn
Creature - Kithkin Cleric
Other Kithkin creatures you control get +1/+1.
2/2

Gaddock Teeg
Legendary Creature - Kithkin Advisor
Noncreature spells with converted mana cost 4 or greater can't be played.
Noncreature spells with X in their mana costs can't be played.
2/2
נערך לאחרונה על ידי AVIV ב 28/9/2007 , 16:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
jepeto
MTGil Wizard

שליחה על ידי jepeto »

אתה יכול להכניס לסיד Eyes of the Wisent זה יכול להיות נחמד
נערך לאחרונה על ידי jepeto ב 03/10/2007 , 21:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

אתה יכול להוסיף את היכולות של הקלפים מללוורין?
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

למה להשתמש בזה עם הפרו אדום?
אני הייתי מעדיף את harrier, הוא יותר קשוח, או את הפיילדרייבר!
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

איזה פיילדריבר אתה מתכוון?
DeathCrush
Pure Darkness

שליחה על ידי DeathCrush »

angel of haste כתב:איזה פיילדריבר אתה מתכוון?
Cenn's Heir
בן אומר/ת:
מה רע?
מאור אומר/ת:
נחש
בן אומר/ת:
איפה נחש?!?!
שיניתי שם, הייתי Inkka
SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS »

אני חושב שהוא התכוון ל Cloudgoat Ranger.
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

DeathCrush כתב:
angel of haste כתב:איזה פיילדריבר אתה מתכוון?
Cenn's Heir
המרחק בינו לבין פיילדרייבר גדול מאוד.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

SaintDevilS כתב:אני חושב שהוא התכוון ל Cloudgoat Ranger.
אני חושב שלא... הקלף הזה עולה 5! לא שווה לשחק אותו...

ועדיף את ה"פיילדרייבר" על הקיטקין עם הפרו R?
Mephisto
MTGil Wizard

שליחה על ידי Mephisto »

כן, הפרו אדום הוא קלף לסייד. נגד דק שלא משחקת אדום הוא סתם פירסט דרופ בלי שום יכולת
Pgg, the lesser known sound
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

אבל עכשיו ששמתי אותו בסייד לא חסרים קצת פירסט דרופס? 4 זה מספיק?
Mephisto
MTGil Wizard

שליחה על ידי Mephisto »

goldmaw harrier? פירסט דרופ ויכול להיות שימושי נגד אגרו אחרות
Pgg, the lesser known sound
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

גלוריוס אנת'ם
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
DeathCrush
Pure Darkness

שליחה על ידי DeathCrush »

ראיתי בMWS שההיידוואי הלבן הלך טוב עם הדק הזה.
בן אומר/ת:
מה רע?
מאור אומר/ת:
נחש
בן אומר/ת:
איפה נחש?!?!
שיניתי שם, הייתי Inkka
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

גלוריוס אנת'ם חובה ל-WW, גם אם יש בו ספלאש לירוק. תוציא את הגריפין גייד בשביל אנת'ם.
אני מסכים עם elad1993, כדאי לך לשים משהו נגד קאונטרים בסייד ו-Eyes of the Wisent מושלם בשביל זה.
burrenton forge-tender הוא קלף חרא. אם אתה לא נגד אדום אין בו תועלת, ואם אתה כן הוא ימנע שוק או טרפייר מהקיטקינים החזקים יותר וימות.
Goldmeadow Harrier, מצד שני, יעיל בכל מצב, גם אם הוא יצא לך בתור שמיני הוא מעולה, וימנע מהיריב שלך להשתמש ביצורי Evasion מרגיזים.
temporal isolation הוא מטופש. שים את הפציפיזם הישן והטוב, שכל בעל אקרומה שונא בכל ליבו.
חסרים לך יצורים עם Evasion. תשקול להוסיף Avian Changeling (הוא גם קיטקין!),
Galepowder Mage (היריב צריך שני פליינג כדי להוציא אותו מאור הזרקורים) או Kinsbaile Balloonist (שני Evasion במחיר אחד) בתמורה למשהו. אתה לא יכול לצפות לניצחון בלי איזשהו חמקן מסריח בדק.
ולמה אתה צריך את ה-mystic enforcer? שים יצור שמן במקומו, כי זו המטרה שהוא אמור למלא ואתה באמת צריך משהו נגד מושכי משחקים.
Changeling Titan יתאים מאוד כאן, לא חושב?
מקווה שעזרתי (יחי הקיטקינים!)
נערך לאחרונה על ידי PopperThingi ב 03/10/2007 , 21:49, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

Wulby כתב:גלוריוס אנת'ם חובה ל-WW, גם אם יש בו ספלאש לירוק. תוציא את הגריפין גייד בשביל אנת'ם.
אני מסכים עם elad1993, כדאי לך לשים משהו נגד קאונטרים בסייד ו-Eyes of the Wisent מושלם בשביל זה.
burrenton forge-tender הוא קלף חרא. אם אתה לא נגד אדום אין בו תועלת, ואם אתה כן הוא ימנע שוק או טרפייר מהקיטקינים החזקים יותר וימות.
Goldmeadow Harrier, מצד שני, יעיל בכל מצב, גם אם הוא יצא לך בתור שמיני הוא מעולה, וימנע מהיריב שלך להשתמש ביצורי Evation מרגיזים.
temporal isolation הוא מטופש. שים את הפציפיזם הישן והטוב, שכל בעל אקרומה שונא בכל ליבו.
חסרים לך יצורים עם Evation. תשקול להוסיף Avian Changeling (הוא גם קיטקין!),
Galepowder Mage (היריב צריך שני פליינג כדי להוציא אותו מאור הזרקורים) או Kinsbaile Balloonist (שני Evation במחיר אחד) בתמורה למשהו. אתה לא יכול לצפות לניצחון בלי איזשהו חמקן מסריח בדק.
ולמה אתה צריך את ה-mystic enforcer? שים יצור שמן במקומו, כי זו המטרה שהוא אמור למלא ואתה באמת צריך משהו נגד מושכי משחקים.
מקווה שעזרתי (יחי הקיטקינים!)
המון, המון שטויות שאתה אומר, גריפין גייד זה אולי הקלף הכי חזק שלך ורוב מה שאמרת בשאר שטויות גם. למרות שאני אוהב את העניין עם האנצ'נטמנט.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

מה השטויות שאני אומר? תפרט כדי שיתחיל פה ריב.
ואני לא יודע מה איתך, אבל אני לא סובל קלפים מסיגנון גריפין גייד. אני חושב שמה שמת, דינו להשאר ככה. בגלל זה אני לא משחק שחור. הקלפים היחידים שאני שיחקתי מהגרייביארד הם Eternal Dragon, Roar of the Wurm, והאלמנטאל אינקרניישן החדשים.
אני מעדיף שהיצורים שלי לא ימותו בכלל (teeg, glorius anthem ודומיהם להשמין את היצורים ולחסן אותם) מאשר לקבל פרס תנחומים על יצור שמת.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בתור כמה דוגמאות -
Harrier הוא לא קלף לאגרו, בגלל שהיחס בין הנזק שלו לעלות שלו לא טוב מספיק. אתה לא מכניס לחבילת Aggro קלף שאולי יעזור לך בהגנה. אם רוצים first drop יש גם את Icatian Javelineers.
כל יצורי ה-Evasion שמנית יקרים מדי ביחס ל-P/T שלהם ויקרים ביחס ל-curve הרצוי לחבילה. בנוסף, Galepowder Mage עלול לגרום לזה שבמצב שאתה רוצה, שבו ליריב בכלל אין יצורים על הלוח שיפריעו לך, אתה מוציא מהקרב את התוקפים שלך ועושה פחות נזק.
Temporal Isolation עדיף בכל מובן שהוא על Pacifism אם אין לך בחבילה יצורי Shadow שעלולים להחסם על ידו.
Mystic Enforcer הוא קלף די טוב נגד שחור ואדום, בגלל שאחרי שהיריב רוצח כל מה שיש לך הוא מקבל משהו שמן שמאד קשה לו להתמודד איתו. מצד שני, הוא באמת נראה קצת גבוה מדי מבחינת Curve, כמו ה-Thoughtweft Trio. איכשהו, 4CC שגם מחייב אותך להחזיק יצור במשחק כדי לשחק אותו נראה לי מפוקפק ב-WW ("אני משחק Thoughtweft Trio" "בתגובה, אני מטיל Tarfire על הננס שיש לך במשחק. תגיד יפה שלום לשניהם"). מהסיבה הזו, גם ה-changling Titan מאד לא מתאים. 3 זה בדרך כלל שיא ה-curve.

אבל בפירוש לא יזיק לאנשים מסוימים בפורום הזה להגיד "אתה טועה" ולנמק במקום סתם לזרוק "אתה מדבר שטויות". אתם יודעים מי אתם.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Wulby, אתה כועס כשאומרים שאתה אומר שטויות ובאותו פוסט אתה רושם שהטיעון שלך נגד קלף הוא שאתה לא אוהב שיבה מהמתים, כלומר שאתה בונה דק לפי פלייבור במקום לפי מה שטוב בשביל הדק, ושטות כזאת לא ראיתי כבר הרבה זמן במג'יק.
אבל מאחר ורצית הסברים ללמה הבייגלה חושב שאתה מדבר שטויות (למרות שזאת קצת הגזמה), הנה ההסברים למה שאני ראיתי שפגום בטיעונים שלך (והבייגלה מבין יותר ממני בעניינים האלה, אז קח את זה בחשבון):
גלוריוס אנת'ם חובה ל-WW, גם אם יש בו ספלאש לירוק. תוציא את הגריפין גייד בשביל אנת'ם.
גלוריוס אנת'ם שוחק בתקופה יחסית קצרה בדקי WW בטייפ 2, בתקופה שמירודין וקאמיגאווה היו בטייפ. הסיבה שגלוריוס אנת'ם שוחק (עד כמה שאני הבנתי) היא בגלל שהדק שיחקה כמות נכבדת של יצורים מעופפים (12 בערך) ו-WOG לא היה כל כך משוחק בתקופה ההיא (לא היו דקי קונטרול לבנות), לכן דקי WW הצליחו לצבור כמות גדולה של יצורים ביחס לכמויות שדקים כאלו צוברות היום. בגלל זה גייד עדיף על אנת'ם כיום.
קודם כל, אם אתה לא נגד אדום הוא עדיין קית'קין פירסט דרופ, ולהתחיל עם פירסט דרופ ביד זה די קריטי בשביל דק אגרו. ואם אתה כן נגד אדום (שזה יכול להיות הרבה יותר מקרים ממה שנדמה לך), הוא גם יהיה בלתי ניתן לחסימה בהרבה מקרים, גם יוכל לשרוד קלפים דמויי פיירוקלאסם, גם ליריב יהיה קשה עד בלתי-אפשרי לטפל בו וגם הוא יוכל להציל אותך מהפסד בכל מני מצבים עם אפקט ההקרבה שלו.
Goldmeadow Harrier, מצד שני, יעיל בכל מצב, גם אם הוא יצא לך בתור שמיני הוא מעולה, וימנע מהיריב שלך להשתמש ביצורי Evation מרגיזים.
קודם כל, כנראה הפסדת אם אתה עדין משחק בתור 8, מאחר ואין לדק קית'קינים הרבה דרכים להעביר את כמה נקודות הנזק שבטח יהיו חסרות אם לא העבירו אותן עד תור 8, במיוחד לא בלי בורנים ובלי גריפין גייד (שאתה רצית להוציא). דבר שני, הוא ימנע מהיריב להשתמש ביצור אחד בלבד, ורוב הדקים יכולות להסתדר עם זה (גם הקונטרול [פיקלס]).
temporal isolation יותר טוב מפציפיזם, בעיקר בגלל הפלאש. חוץ מזה, לא ממש משחקים את אקרומה בטייפ 2.
חסרים לך יצורים עם Evation. תשקול להוסיף Avian Changeling (הוא גם קיטקין!),
Galepowder Mage (היריב צריך שני פליינג כדי להוציא אותו מאור הזרקורים) או Kinsbaile Balloonist (שני Evation במחיר אחד) בתמורה למשהו. אתה לא יכול לצפות לניצחון בלי איזשהו חמקן מסריח בדק.
אז במקום להכניס אנצ'נטמנט מעולה שגם נותן פימפום וגם איבייז'ן, וגם נותן לך יצור עם איבייז'ן ברגע שהיצור הוא נצמד אליו מת (ובוא נודה בזה, כשיש ליריב יצור 4/4 פליינג ועוד שני יצורים 2/2, על מי אתה עומד להטיל את הרימובל שלך?), אתה מציע להכניס כמה קלפים שנותנים פחות מזה ושעולים יותר מאנה. :-?
דקי אגרו עם 20 לנדים בדרך כלל לא מגיעות למספיק מאנה כדי לשחק קלפים טובים כמו מיסטיק אינפורסר עם ת'רשהולד. שלא לדבר על זה שיש לו הגנה משחור, שזה טוב כמעט כמו הגנה מאדום אם לא יותר. בכל מקרה, אני בספק שתמצא יצור שימלא את המטרה של מיסטיק אינפורסר בסייד יותר טוב ממיסטיק אינפורסר עצמו.
אני די בטוח שדקי וויני לא משחקות קלפים ב-5 מאנה, במיוחד לא יצורים 7/7 בלי טראמפל ובלי שום אמצעי להתגונן מרימובלים ו/או קינטורים.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עידו גיא כתב:כלומר שאתה בונה דק לפי פלייבור במקום לפי מה שטוב בשביל הדק, ושטות כזאת לא ראיתי כבר הרבה זמן במג'יק.
עידו, pot calling the kettle black much?
שלח תגובה