דיווח מקום 5 אליפות הארץ בלאגסי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

ron the Unthinkable
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

דיווח מקום 5 אליפות הארץ בלאגסי

שליחה על ידי ron the Unthinkable »

את הפורמת הכרתי כבר ליפני כמה חודשים וניסיתי את הדק שלי הרבה בחול כל דק ששחקתי נגדו בחול אמר שהדק בנויה טוב ואין בה פגמים יחסית לפורמת
אוקי אז זוט דק גובלנים דיי פשוטה אם שינוים קלים

Maindeck:

Artifacts
4 Aether Vial

Creatures
4 Gempalm Incinerator
4 Goblin Lackey
4 Goblin Matron
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Ringleader
1 Goblin Sharpshooter
4 Goblin Warchief
4 Mogg Fanatic
2 Siege-gang Commander
2 Tin Street Hooligan
Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1

Basic Lands
3 Mountain

Lands
4 Bloodstained Mire
4 Rishadan Port
3 Taiga
4 Wasteland
4 Wooded Foothills

משחק I אורטל(משחק טרשהולד)

משחקון ראשון: אני פותח חלש אבל טור שני משחק פילדריבר שמקונטר אבל אחרי כמה תורות נגמרים הקוונתרים אני מעביר קיקי וקומנדר שחוטפים רשינג ריבר אבל מנצח אחרי שכול המגרש מלה בהמון גובלנים

משחקון שני: אני משחק דיי מהר משחק כמה גובלנים כדי שהוא יבזבז את הקונטרים ואז אחרי שהוא משחק קויראן דריה אני מוריד בלודמון ואם שלושה טרופיקל אילנד שאפחו למונטינים אני מרגיש בטוח הוא אחרי זה משחק גייטה על הדרוידית שחוטפת אינסינריטור הוא פורש כי פשוט הוא לא יכול לשחק כלום חוץ מגייטה וטוף

1-0

משחק II שי בוזגלו (משחק את הדק קומבו המגעילה שלו)

משחקון 1: הוא זוכה בהגרלה ומתחיל הוא משחק ביהו (דול שחור ירוק) חושב ומוריד טינדר וול אני בתורי מנה לעצור את הרכבת ומשחק ויסלנדד על הלנד שלו הוא ניראה לא רגועה אבל למזלו הוא מטבדק ברנינג וויש ואם 9 מנה את הלנד האחרונה מהדק מבי טוטר מהסייד מחפש בלצר אחרי שהוא מדסקרד את כול היד אם ליונס איי והורג אותי על מינוס משהוא גדול

משחקון 2: אני מכניס 4 נידל מהסייד ומקווה לטוב בשליפה שלי אני רואה נידל ואני מאושר אני מתחיל בביטחון פאץ' פויל דול חתומה ונידל פויל ומרגיש מלך העולם הוא קצת מתלוצץ איתי אבל ראיתי שהוא לא שקת בתור כמובן הוא מטפדק ואיזה קלף....כמובן ברנינג וויש מבי מהסייד אמתי דא ורנס והורג אותי אם 14 גובלינים בשתי טורות התקפה

1-1

משחק III מישהו שאני לא מקיר(משחק דק דמג' ממש גרועה)

משחקון 1: הוא מתחיל לא עושה משהו מעניין אני בתורי מוריד לקי בתורו הוא שם שני לוטוס פתל אני בתורי שם לנד תוקף אם הלקי ואחרי שהוא קרא קריעה מעמיקה את הקלף הוא אומר עובר אני מוריד רינג לידר אם הלקי ופיל דרייבר אם הלנדים ובסוף הטור הוא עושה שוק על הלקי אני איתי ממש בשוק שהוא לא עשה את זה קודם הבנתי שהוא ממש לא יודעה לשחק ופשוט מעכתי אותו אם ערימה של גובלנים אחרי שהוא עשה לי קצת אינסנריתים וליתניג בולט

משחקון 2: אני לא ממש זוכר פשוט אכלתי אותו אם ערמת גובלנים

2-1

משחק VI אלישע(משחק דק רוק מאולתרת)

משחקון 1 : אני מסתכל על היד הפותחת שלי ורואה שלא הצתי סיד אז אני אומר לאלישע אז אנחנו קוראים לשופט ואני מתחיל אם גיים לוס
משחקון2: אני פותח רע אלישע מחני פעמים את הוול שלו ששולף קלף שהוא ניכנס במהלך המשחק אלישע משחק 3 פרנישס דייד שממש לא מקל אלי ואז הוא לוקסדון היררח אחרי שהפיל המרגיז מת הוא משחק וויש ירוק שמבי לו מהסייד אינטרנל ויטנס שמחזיר את הפיל מבית הקברות לאחר שאני שומר כול המשחק יד מלאה עד אפס מקום בגובלנים בזכות הריהג לידר אני מנצח לבסוף אחרי הרבה מאוד תורות וגובלנים אם התקפה של טוקנים
משחקון 3: הוא מתחיל אם פורסט ובופ אני בתורי משחק לאקי הוא משחק פלין ואז משחק אלי קבל תרפי אם הציפור אומר סיג גן שאין לי ביד אבל הוא רואה רינג לידר אז הוא מקריב את הציפור ואומר לידר אני בתורי שולף עוד לידר תוקף אם הלקי שפגועה מוריד לידר מתחיל להריץ ליעד גובלינים ובנתיים מחזיק אותו קצר אם פורטים שדופקים לא את המשחק אחרי שאני הורס לא את הדול הלבנה שחורה שלו אם ויסלנד הוא נישאר על 2 מנה ואני פשות מריץ וורציף וקומנדר ומנצח

3-1

אחרי זה אני מרגיש בטוח בעצמי על זה שאני עולה לטוף 4 וממש שמח כי את כול הדקים שם אני מקיר ועשיתי טסתינג נגדם(חוץ משל ניב אני שיחקתי נגד משהו דומה) אני רואה שלא אליתי על שוור שויון אני ממש מתעצבן (אבל ממש) כיח אני יודעה שלא הייתה לי בעיה לנצח כול אחד מהדקים שעלו אני מקבל את הוויש ומרגיז הרגשה של פספוס גדול מאוד

הטורניר היה ממש נחמד חוץ מפסילות שנתנו שם על ימין ועל סמול שנה הבאה לא היה לכם כול כך הרבה מזל ואני אכך אקח המקום הראשון אתה תראו ומי שחוב שזה לא בסדר שאני מפרסם את הדיווח רק אחשה שימות
ואם שכחתי משהו בבקשה תירשמו לי כדי שהמלה את הפרטים

אני מקווה לשחק עוד הרבה פעמים לאגסי בארץ נתראה בתחרות הבאה רון רכניץ
נערך לאחרונה על ידי ron the Unthinkable ב 30/10/2007 , 20:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
מגיק לנצח כל משחק אחר רצח
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זה מעניין שהיריבים שלך מטפדקים (Burning Wish) אבל אתה סתם שולף (Ringleader אחרי Therapy). באמת כנראה שפעם הבאה לא יהיה לך כזה מזל רע ותמאך את קולם!!!1
Circle of Life
MTGil Wizard

שליחה על ידי Circle of Life »

אני היחיד שהיה לו כאב ראש אחרי שהוא קרא את זה?
בכל מקרה, הלך לך טוב ולא עלית רק בגלל טייברייקרס, זה יותר טוב מרוב האחרים שהשתתפו.
בהצלחה בטורניר לגאסי הבא....
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

Circle of Life כתב:אני היחיד שהיה לו כאב ראש אחרי שהוא קרא את זה?
הצלחת לקרוא את זה?
סחטיין
Navidshi
Judgmental Bastard

Re: דיווח מקום 5 אליפות הארץ בלאגסי

שליחה על ידי Navidshi »

ron the Unthinkable כתב:את הפורמאט הכרתי כבר לפני כמה חודשים וניסיתי את הדק שלי הרבה בחו"ל, כל שחקן ששחקתי נגדו בחו"ל אמר שהדק בנויה טוב ואין בה פגמים יחסית לפורמאט.
אוקי אז זו דק גובלינים די פשוטה עם שינוים קלים:

Maindeck:

Artifacts
4 Aether Vial

Creatures
4 Gempalm Incinerator
4 Goblin Lackey
4 Goblin Matron
4 Goblin Piledriver
4 Goblin Ringleader
1 Goblin Sharpshooter
4 Goblin Warchief
4 Mogg Fanatic
2 Siege-gang Commander
2 Tin Street Hooligan
Kiki-Jiki, Mirror Breaker 1

Basic Lands
3 Mountain

Lands
4 Bloodstained Mire
4 Rishadan Port
3 Taiga
4 Wasteland
4 Wooded Foothills
משחק I אורטל (משחק Threshold)

משחקון ראשון: אני פותח חלש אבל תור שני משחק Piledriver שמקונטר אבל אחרי כמה תורות נגמרים הקאונטרים. אני מעביר קיקי וקומנדר שחוטפים Rushing River אבל מנצח אחרי שכל המגרש מלא בהמון גובלינים

משחקון שני: אני משחק די מהר, משחק כמה גובלינים כדי שהוא יבזבז את הקאונטרים ואז אחרי שהוא משחק Quirion Dryad אני מוריד Blood Moon ועם שלושה Tropical Islandשהפכו להרים אני מרגיש בטוח. הוא אחרי זה משחק Jitte על הדריאדה שחוטפת Incinerate הוא פורש כי פשוט הוא לא יכול לשחק כלום חוץ מ-Jitte ו-Top

1-0

משחק II שי בוזגלו (משחק את הדק קומבו המגעילה שלו)

משחקון 1: הוא זוכה בהגרלה ומתחיל הוא משחק Bayou (דואל שחור ירוק) חושב ומוריד Tinder Wall. אני בתורי מנסה לעצור את הרכבת ומשחק Wasteland על הלנד שלו. הוא ניראה לא רגוע אבל למזלו הוא מטפדק Burning Wish ועם 9 מנה את הלנד האחרונה מהדק מביא Tutor מהסייד מחפש Belcher אחרי שהוא מדסקרד את כל היד ל-Lion's Eye והורג אותי על מינוס גדול.

משחקון 2: אני מכניס 4 נידל מהסייד ומקווה לטוב. בשליפה שלי אני רואה נידל ואני מאושר. אני מתחיל בביטחון Fetch פויל דואל חתומה ונידל פויל ומרגיש מלך העולם הוא קצת מתלוצץ איתי אבל ראיתי שהוא לא שקט. בתורו כמובן הוא מטפדק ואיזה קלף....כמובן Burning Wish מביא מהסייד Empty the Warrens והורג אותי עם 14 גובלינים בשני תורות התקפה.

1-1

משחק III מישהו שאני לא מכיר (משחק חבילת נזק ממש גרועה)

משחקון 1: הוא מתחיל, לא עושה משהו מעניין. אני בתורי מוריד Lackey. בתורו הוא שם שני Lotus Petal ואני בתורי שם לנד תוקף עם ה-Lackey ואחרי שהוא קרא קריאה מעמיקה את הקלף הוא אומר עובר. אני מוריד Ring Leader עם ה-Lackey ו-Pile Driver עם האדמות ובסוף התור הוא עושה Shock על ה-Lackey. אני הייתי ממש בהלם שהוא לא עשה את זה קודם, הבנתי שהוא ממש לא יודע לשחק ופשוט מעכתי אותו עם ערימה של גובלינים אחרי שהוא הטיל עלי כמה Incinerate ו-Lightning Bolt.
משחקון 2: אני לא ממש זוכר פשוט אכלתי אותו עם ערמת גובלינים

2-1

משחק VI אלישע (משחק דק רוק מאולתרת)

משחקון 1 : אני מסתכל על היד הפותחת שלי ורואה שלא הוצאתי סייד אז אני אומר לאלישע ואנחנו קוראים לשופט שנותן לי גיים לוס.
משחקון 2: אני פותח רע אלישע משחק פעמים Wall of Blossoms. במהלך המשחק אלישע משחק 3 Pernicious Deed שממש לא מקל עלי ואז הוא Loxodon Hierarch. אחרי שהפיל המרגיז מת הוא משחק Wish ירוק שמביא לו מהסייד Eternal Witness שמחזיר את הפיל מבית הקברות. לאחר שאני שומר כל המשחק יד מלאה עד אפס מקום בגובלינים בזכות ה-Ring Leader אני מנצח לבסוף אחרי הרבה מאוד תורות וגובלינים עם התקפה של טוקנים.
משחקון 3: הוא מתחיל עם פורסט ובופ, אני בתורי משחק Lackey והוא משחק Plain ואז משחק עלי Cabbal Therapy עם הציפור אומר Siege Gang שאין לי ביד אבל הוא רואה Ring Leader אז הוא מקריב את הציפור ואומר Leader. אני בתורי שולף עוד Leader, תוקף עם ה-Lackey שפוגע, מוריד Leader ומתחיל להריץ עוד גובלינים ובנתיים מחזיק אותו קצר עם פורטים שדופקים לו את המשחק. אחרי שאני הורס לא את הדואל הלבנה-שחורה שלו עם Wasteland הוא נישאר על 2 מאנה ואני פשוט מריץ Warchief ו-Commander ומנצח.

3-1

אחרי זה אני מרגיש בטוח בעצמי שאני עולה לטופ 4 וממש שמח כי את כול הדקים שם אני מכיר ועשיתי testing נגדם (חוץ משל ניב, אני שיחקתי נגד משהו דומה). אני רואה שלא עליתי על שובר שוויון, אני ממש מתעצבן (אבל ממש) כי אני יודע שלא הייתה לי בעיה לנצח כל אחד מהדקים שעלו. אני מקבל את ה-Wish ומרגיש פספוס גדול מאד.

הטורניר היה ממש נחמד חוץ מפסילות שנתנו שם על ימין ועל שמאל, שנה הבאה לא יהיה לכם כל כך הרבה מזל ואני אקח את המקום הראשון, אתם תראו, ומי שחושב שזה לא בסדר שאני מפרסם את הדיווח רק עכשיו שימות.
ואם שכחתי משהו בבקשה תרשמו לי כדי שאמלא את הפרטים

אני מקווה לשחק עוד הרבה פעמים Legacy בארץ נתראה בתחרות הבאה רון רכניץ
גובלנים (יחיד גובלן)
(ז') רקמה אמנותית, אריגה אמנותית, תמונות צבעוניות ארוגות, שטיח אמנותי, מרבד ארוג
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 30/10/2007 , 15:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

קוראים לי אורטל. לא אוראל או אורעל.

תודה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, איך אפשר בכלל לנחש את זה? :roll:
Alandor
MTGil Wizard

שליחה על ידי Alandor »

רן, ידעתי שאתה מדבר הרבה שפות, אבל רכניצית כתובה ? מרשים...

אגב רון, קוראים לי ערן, שיחקתי מולך בסיבוב השלישי.
החבילה לא הייתה חבילת Damage אבל בהחלט גרועה, ובאמת הייתי צריך לעשות Shock על ה lackey.
אתה לעומת זאת, השחקן הכי גס ותוקפני שיצא לי לשחק מולו בטורניר ובכלל, כמו שאפשר לקרוא מהדיווח שלך. אם אפשר לקרוא את הדיווח שלך.
בעעעע. :pukel:

ערן.
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

אני אדם דיסלקטי ומי שיש לו בעיה עם הכתיבה שלי יכול לקפוץ לי אני כותב דיווח מה שרוב האנשים לא עשו אז במקום לרדת עלי אפשר גם לפרגן
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

Sorak כתב:קוראים לי אורטל. לא אוראל או אורעל.

תודה.
אם תסתכל על המקלדת תיראה שהאות ע' וגם האות א' צמודות לאות ט' כך שכול מה שקרה זה רק בלבול בהקלדה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ron the Unthinkable כתב:אני אדם דיסלקטי ומי שיש לו בעיה עם הכתיבה שלי יכול לקפוץ לי אני כותב דיווח מה שרוב האנשים לא עשו אז במקום לרדת עלי אפשר גם לפרגן
קח בחשבון שלרוב האנשים יפריעו יותר הזלזול והתוקפנות שאתה מביע באופן חופשי, מאשר העובדה שאתה לא יודע לאיית. לתקן את השגיאות שלך כדי שאנשים יוכלו להבין את הדיווח (ואני מסכים שחשוב שיהיו דיווחים של טורנירים כאלו) אני יכול; לתקן את הגישה, את זה רק אתה יכול לעשות.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

רון כמה דברים, לי אישית אין בעיה אם הדסלקטיות שלך בכלל לא,ובכלל לפי דעתי אתה סבבה, רק שלפעמים שזה קצת יותר מלפעמים יש לך "התקפי זעם" אפשר לקרוא לזה, וזה חבל.

אה ואני ממש, אבל ממש לא מסכים שאתה היית "מנצח את הדק שלי בקלות" אבל בסדר, לא נכנס לזה.

סך הכל מקום מכובד, פרס מכובד מאוד.

ושוב אני יגיד, בתור אחד שמתבכיין המון(כל מי שמשחק אונליין חייב לדעת) באונליין אני כבר אומר לך שמאוד מאוד רצוי שתפסיק(אני רואה את הנזק שזה עשה לי ומאוד מצטער על זה) אז באונליין זה בעקרון אנשים שאני לא מכיר ש"שונאים" אותי בגלל זה שבעקרון זה לא ממש אכפט לי, אבל שאנשים לא "יסבלו"(זאת המילה הכי נכונה שניסיתי להשתמש אבל זה גם יותר מדי חזק נראה לי) אותך בקהילה הקטנה(אין מה לעשות זאת עובדה) זה בעיה.

וגם להאשים את המזל במג'יק זה ממש אבל ממש לא יעזור, עדיף לך לחשוב באמת איפה טעית, בדק בילדינג\בדק עצמו(בחירה) במשחקים, בתור אחד שהיה כל כך הרבה פעמים 9th באליפויות הארץ, אני יכול להגיד שכן זה מאכזב, אבל אפשר ללמוד מזה המון(אני אישית מאוד למדתי מזה+עוד דברים שהייתי "קרוב" אליהם)

טוב אני חושב שאמרתי מה שרציתי, בכל מקרה כל הכבוד על המקום ופעם הבאה אולי תתן למישהו לעבור על הדיווח לפני שאתה כותב(לא בא מנימה של להעליב אלה פשוט יש לך בעיה אין מה לעשות אז מישהו יכול לעזור לך) ואז תפרסם את זה בלי שגיאות כתיב וזה יהיה יותר נעים לעיין לכולם(ואז גם לך)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Circle of Life
MTGil Wizard

ron the Unthinkable כתב:אני אדם דיסלקטי ומי שיש לו בעיה עם הכתיבה שלי יכול לקפוץ לי אני כותב דיווח מה שרוב האנשים לא עשו אז במקום לרדת עלי אפשר גם לפרגן
דבר ראשון - לא כתבתי את ההודעה שלי מתוך ירידה *עליך* ספציפית, אלא שפשוט הרמה של הכתיבה בפורום היא בינונית במקרה הטוב וקשה לקרוא דיווח שלם שכתוב בצורה לא ברורה. אם תרצה בעתיד, אני או הרבה אנשים אחרים מוכן לעזור לך עם הדיווח (בתור זה שאתה שולח לי את הדיווח בה"פ ואני מחזיר אותו בלי שגיאות).

דבר שני - לא להגיע לטופ 4/8 על טייברייקרס זה דבר שכל אחד חווה מספר פעמים (אלוהים יודע שניב שמואלי עבר את זה יותר מדי פעמים) ואי אפשר להתעצבן על זה כי זה לא דבר שאתה שולט בו.

דבר שלישי - לבוא בגישה תוקפנית ולהגיד שמגיע לך להיות בטופ 4 או שיכלת לנצח בקלות את שאר השחקנים בטופ 4 זאת יהירות לשמה. לפני החצי גמר הייתי בטוח שאני מגיע לגמר, הרי ניצחתי כבר את ניב 2-0 ואני מכיר את החבילה שלו! אבל בין משחק על הדף או משחק תיאורטי יש הבדל עצום, אני הפסדתי (לפחות משחק אחד) על שחצנות, שזה דבר שאי אפשר לעשות בטורניר. הלקח שלמדתי מזה הוא לא להיות שחצן גם אם אתה בטוח ב99% שאתה מנצח את היריב שלך, יהירות פוגעת, אם לא באיך שאתה משחק, אז באיך שאחרים רואים אותך.

ניב דניאלי
ron the Unthinkable
MTGil Wizard
יצירת קשר:

מי אתה שתדבר על מכובד אתה הגעתה לטופ 4 אחרי שניצחתה רק משחק 1 אז אני ממש יכול להגיד שהדק שלי טובה יותר כי לבוא לשחק עם דק כמו אפיניטי בפורמט הזה זה ממש התאבדות אם הייתה מקבל משחק נגדי הייתה מצטער שבאתה לשם וששילמת 35 שקל כדי לקבל בראש!!!
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

ron the Unthinkable כתב:מי אתה שתדבר על מכובד אתה הגעתה לטופ 4 אחרי שניצחתה רק משחק 1 אז אני ממש יכול להגיד שהדק שלי טובה יותר כי לבוא לשחק עם דק כמו אפיניטי בפורמט הזה זה ממש התאבדות אם הייתה מקבל משחק נגדי הייתה מצטער שבאתה לשם וששילמת 35 שקל כדי לקבל בראש!!!
קצת ענווה לא תזיק לך...
How is my whisky cup doing?
Circle of Life
MTGil Wizard

ron the Unthinkable כתב:מי אתה שתדבר על מכובד אתה הגעתה לטופ 4 אחרי שניצחתה רק משחק 1 אז אני ממש יכול להגיד שהדק שלי טובה יותר כי לבוא לשחק עם דק כמו אפיניטי בפורמט הזה זה ממש התאבדות אם הייתה מקבל משחק נגדי הייתה מצטער שבאתה לשם וששילמת 35 שקל כדי לקבל בראש!!!
פששש, מציעים לך עזרה ואתה יורק לי בפרצוף...
אני ממליץ לך לשקול את התגובות שלך בזהירות בהמשך...
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

רון אני לא בא לחנך אותך
אני בטוח שיכולת לרשום את אותו הדבר בצורה יותר נעימה ותרבותית
חוץ מזה
אני לא מסכים עם מה שרשמתה כאן
זו ערמת שטויות
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

טוב, מספיק, שקט. הלכת 3-1 בטורניר של 15 איש, מתוכם סיבוב אחד אתה בעצמך אומר שהיה כמו Bye. אם אתה חושב שזה אומר משהו על הרמה שלך או על הרמה של החבילה שלך, אתה טועה.
The Cookie Monster
Scrub foil

שליחה על ידי The Cookie Monster »

תגידי לי אתה בן 5? הבן אדם מנסה לעזור לך ואתה יוצא עליו כאילו הוא ירד עליך הוא משהו.
הגעת למקום טוב,כול הכבוד
ודרך אגב,אפשר לומר לא זוכר איזה דק הוא שיחק במקום דק דמג' גרועה....
כמו שנאמר פה...אני מציע לך לשנות את הגישה,אתה לא מרוויח כלום עם הגישה הזאת חבר.
Krosan כתב:Hmmm.... its didnt do nathing to me i still want meet
^_^
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

רון אני לא יוסיף על הגישה שלך כי כבר אמרו פה מספיק על זה..(ואני מסכים אם כל מילה)

אבל לגבי זה ש"הדק שלי יותר טובה" תעשה לי טובה...וכנראה הידע שלך לא כזה גדול כלל בלגסי אם אתה אומר שאפיניטי זה כזה גרוע...בכלל ככה לידע אישי, להגיד שאפיניטי גרוע בכל פורמט שהוא חוקי בו כרגע זה שטויות...תראה באקסטנדד למשל, יש כל כך הרבה הייט(kataki deed shatterstorm anceint grudge) ותראה שהוא עשה טופ 8 בפרו טור.

בקיצור בלי קשר לגישה שלך, אל תדבר דברים שאתה לא יודע
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה