לאגים באונליין

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
אילון
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

לאגים באונליין

שליחה על ידי אילון »

הי, לאחרונה חזרתי לשחק מעט במג'יק אונליין אך לצערי יש לי לאגים שמונעים ממני לשחק מעשית, לכן אני מעוניין לשמוע מאנשים שהאונליין רץ להם חלק באיזה חברה,חיבור אינטרנט/פרט חשוב אחר הם משתמשים. אני אישית מחובר מnetvision במהירות של 2.5 לשנייה(לא שהמהירות זה הissue לא נראה לי), יש לי בערך giga זיכרון ram וcpu במהירות 3 ghz. אודה לכל מי שיודע כיצד ניתן לשחק אונליין בצורה חלקה ונוחה.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
- Chris Pikula, shortly after getting married on December 29th, 2001.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

netvision מצתבר חוסמים משחקי רשת, כי יש לעוד שני אנשים(אור אחד מהם) אז זה החברה שעושה בעיות, תבדוק את זה יכול להיות שאני מתבלבל אם חברה אחרת
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
t_c
MTGil Wizard

שליחה על ידי t_c »

יש לך פיירוול?
כי אם כן יכול להיות שהוא חוסם את הפורטים של אוןליין
או שיש לך איזה adware שגורם לאינטרנט שלך להיות איטי
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

firewall שלי שמתי על off, אין לי adware או משהו בסגנון.
"I feel like I just attacked with everything, and it's too late to take it back."
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

חסימת פורטים הייתה פשוט מונעת ממך להתחבר לשרת ככה שזו כנראה לא הבעיה. אל תשכח שבזמן האחרון היה את הריליס של weatherlight, מה שכנראה גרם לעומס על השרתים כמו כל תקופת ריליס אחרת.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Itay Winkler כתב:חסימת פורטים הייתה פשוט מונעת ממך להתחבר לשרת ככה שזו כנראה לא הבעיה. אל תשכח שבזמן האחרון היה את הריליס של weatherlight, מה שכנראה גרם לעומס על השרתים כמו כל תקופת ריליס אחרת.
אני בספק...זה הrelease הכי גרוע בתולדות אונליין...(pex4 with 33ppl nice) ועובדה שלי ועוד הרבה עובד סבבה

מה שכן אולי תנסה לא להריץ הרבה דברים ביחד(icq\msn\whatever u got) כי אונליין זה התוכנה שאוכלת את המחשב מבחינת מהירות והכל..אז להוסיף לזה :| זה בכלל לא משהו, שאני באונליין אני מנסה שיהיה כמה שפחות דברים פתוחים
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
דולב
hahi hazak
יצירת קשר:

שליחה על ידי דולב »

אני ממליץ לך לנסות להתקשר לספק שלך ולהגיד לו שזה עובד לך לאט.
כשלי היו לאגים אני פשוט יתקשרתי אליו אמרתי לו שזה עובד לי ממש לאט והוא סידר לי את זה תוך שנייה.
אילון
MTGil Wizard

שליחה על ידי אילון »

התקשרתי ודיברתי על זה, אבל אנשים לא ממש מספקים לי תשובה טובה לכן אחדד את השאלה: אני מבקש מאנשים שהאונליין שלהם פועל חלק לציין למעני באיזו חברת אינטרנט הם משתמשים, באיזו מהירות, ומה הנתונים של המחשב שלהם.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לי יש מחשב חדש וחזק והאונליין עובד סבבה, למרות שזה לא קשור למחשב. מחובר דרך ברק במהירות 1.5 . בהתחלה כשאתה מתחבר למג'יק אונליין כתוב sending login information to xx.xxx.xx.xx תרשום את המספר הזה של הIP של השרת ותגיד אותו לשירות לקוחות. יכול לעזור.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

כפי שניב ציין אצלי אונליין לא ממש עובד, ובדקתי כבר הכל כך שלדעתי באמת סיכוי טוב שזה בגלל שאני בנטוויז'ן. פעם אונליין עבד אצלך טוב אבל, לא? היית בחברה אחרת אז?
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
שלח תגובה