למישהו יש starcitygames premium?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

demonic sengir
I Am Tutor
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי demonic sengir »

אוקיי, אלא עם כן בסטרסיטי יושבים אנשים שהתואר braindead יושב עליהם יופי, כחלק מתהליך ההרשמה שלך, אתה "חותם" על משהוא שאומר שאתה לא מעביר את הסיסמא שלך וכו' וכו' ולא פוגע בזכויות יוצרים וכו' וכו'. משהוא כמו ההזהרה לפני הסרט ב-DVD.
אני 99% בטוח, והאחוז הנותר הוא כי לי אין מנוי שם. מספיק טוב?
How is my whisky cup doing?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא האפשרות הראשונה לא חוקית

סטרסיטי בפירוש אומרים שלא לשתף ססמא ושם משתמש, ויש להם גם חוק שאם נכנסים יותר מ7פעמים ביום אז מבטלים את האקאונט.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Ergil
Single Star

שליחה על ידי Ergil »

Shavuri כתב:מאז שחזרתי לארץ אני עמוס בעבודות לאוניברסיטה, גם עכשיו יש לי למחר תרגיל בלוגיקה ועבודה ב"השלכות הפילוסופיות של משפטי גדל".
איזו... אי שלמות :-?
Not even Elminster would like to see a volcano appearing under his ass
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

זה שהם כותבים לא לשתף ססמאות לא הופך את זה למעוגן בחוק. אין שום חוק אמיתי שאוסר לשתף ססמאות. ככלל זה רעיון מטופש לשתף ססמאות, אבל אין שום חוק נגד זה.
תמונה תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

טוב אתה פשוט מקרה אבוד לגמרי kroen...או שאתה באמת אידיוט, או שזה עוד סתם דרך למשוך צומי
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם כחלק מתהליך ההרשמה לכל דבר שהוא, כולל פורום, אתה חותם, או עושה פעולה שמקבילה לחתימה, על תקנון שאוסר עליך לעשות משהו, אסור לך לעשות אותו ואין ספק שאין לך מושג, אבל העונש יכול לנוע בין ביטול של המנוי שלך לבין תביעה משפטית, בכפוף למידת הנזק שהפעולה שלך גרמה לבעלים.

זו עובדה שמאד כדאי לך להפנים, אחרת יום יבוא ואתה תמצא את עצמך בצד הלא נכון של החוק, וזה לא משנה אם אתה מאמין בחוק או לא - החוק מאמין בעצמו.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

Kroen כתב:זה שהם כותבים לא לשתף ססמאות לא הופך את זה למעוגן בחוק. אין שום חוק אמיתי שאוסר לשתף ססמאות. ככלל זה רעיון מטופש לשתף ססמאות, אבל אין שום חוק נגד זה.
אין חוק נגד זה, אבל אם חתמת על הסכם שאומר שאתה לא משתף את הססמא/שם משתמש שלך, ואתה כן עושה אז זה, אז יש להם זכות לעשות לך כל מני דברים... ואתה הסכמת לזה.

ונגד הפרת זכויות יוצרים וגנבת קניין רוחני יש חוקים, ואפילו בי"ל.
How is my whisky cup doing?
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

סבבה, אני לא אמרתי שאין סיבה לכך שהוא לא כותב את הדיווח. אבל בפירוש לשלוח לו הודעה פרטית לא תעזור.
טוב נו, לרגע חשבתי שאני מכיר את אורי, אבל אם אתה אומר כנראה שאתה יודע מה אתה מדבר.
זה יהיה ועוד איך אתי; אם מישהו משלם מכספו כדי לקרוא כמה כתבות אז לפחות שיהיה מותר לו לשתף אותן עם אנשים אחרים.
ההבנה שלך בחוקי זכויות יוצרים מדהימה. באמת.
איך צחקתי :)
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:אם כחלק מתהליך ההרשמה לכל דבר שהוא, כולל פורום, אתה חותם, או עושה פעולה שמקבילה לחתימה, על תקנון שאוסר עליך לעשות משהו, אסור לך לעשות אותו ואין ספק שאין לך מושג, אבל העונש יכול לנוע בין ביטול של המנוי שלך לבין תביעה משפטית, בכפוף למידת הנזק שהפעולה שלך גרמה לבעלים.

זו עובדה שמאד כדאי לך להפנים, אחרת יום יבוא ואתה תמצא את עצמך בצד הלא נכון של החוק, וזה לא משנה אם אתה מאמין בחוק או לא - החוק מאמין בעצמו.
חוזה זה לא 100%. אם מישהו חותם על חוזה שאסור לו לאכול יותר לעולם זה אומר שבאמת אסור לו לאכול?! אם מישהו חותם על חוזה שהוא מתחייב לחתוך לעצמו את הזרוע והוא לא, יכולים לעצור אותו על זה?! אם מישהו חותם על חוזה שהוא מתחייב לא לדבר עם אדם פלוני, אסור לו לדבר איתו?!
אפשר לקרוא תיגר על חוזה, וקשה לי להאמין שסטארסיטי יצאו לתביעה משפטית בעלות של עשרות אלפי דולרים בשביל משהו פעוט כמו איזה יוזר ששיתף את הסיסמא שלו עם כמה אנשים.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

פעם הבאה שאתה מביא דוגמאות קודם כל תבדוק שהם לא ערמה של גללים.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

Kroen כתב:
Navidshi כתב:אם כחלק מתהליך ההרשמה לכל דבר שהוא, כולל פורום, אתה חותם, או עושה פעולה שמקבילה לחתימה, על תקנון שאוסר עליך לעשות משהו, אסור לך לעשות אותו ואין ספק שאין לך מושג, אבל העונש יכול לנוע בין ביטול של המנוי שלך לבין תביעה משפטית, בכפוף למידת הנזק שהפעולה שלך גרמה לבעלים.

חוזה זה לא 100%. אם מישהו חותם על חוזה שאסור לו לאכול יותר לעולם זה אומר שבאמת אסור לו לאכול?! אם מישהו חותם על חוזה שהוא מתחייב לחתוך לעצמו את הזרוע והוא לא, יכולים לעצור אותו על זה?! אם מישהו חותם על חוזה שהוא מתחייב לא לדבר עם אדם פלוני, אסור לו לדבר איתו?!
אפשר לקרוא תיגר על חוזה, וקשה לי להאמין שסטארסיטי יצאו לתביעה משפטית בעלות של עשרות אלפי דולרים בשביל משהו פעוט כמו איזה יוזר ששיתף את הסיסמא שלו עם כמה אנשים.
תלוי. אם אתה לא תשלם למשכנתא או לחברה שקנית ממנה בתשלומים לפי הכתוב בחוזה, יעקלו לך דברים, וזה חבל.
היה על עניין מוזר כזה משהו בסאות'פארק: קרטמן התערב עם קייל שהוא יוכיח שיש לפרקונים, ואם הוא מצליח קייל Need to suck his balls. הוא הוכיח שיש לפרקונים, וקרטמן תבע את קייל על אי-קיום חוזה. ההגנה של קייל: "Uch, come on! are'nt there more important things to do?". השופטת שפטה אותו לרעה, וזה מה שהיה קורה בבית משפט, כי חוזה דפוק ככל שיהיה, הוא חוזה והתחייבת לכתוב.

וכבר אמרו מה יעשו למישהו שיחלוק, אם לא שמת לב: ינעלו לו את האקאונט. אני מאמין שלשלוח באי-מייל לחבר את המאמר אין להם בדיוק איך למנוע, וזה גם לא עד-כדי-כך לא אתי כי סביר שהוא היה יכול לבוא אליך לראות את זה ואין להם בכלל איך למנוע את זה, אבל להפיץ בפורום אחר? זה כבר לא אתי ונגד חוקי הפורום.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אתה מנסה "להוכיח" אותי ע"י סאות'פארק? אם המקרה בפרק ההוא היה באמת מגיע לבית משפט הוא 100% היה מפסיד.
תמונה תמונה
SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS »

Orb כתב:
סבבה, אני לא אמרתי שאין סיבה לכך שהוא לא כותב את הדיווח. אבל בפירוש לשלוח לו הודעה פרטית לא תעזור.
טוב נו, לרגע חשבתי שאני מכיר את אורי, אבל אם אתה אומר כנראה שאתה יודע מה אתה מדבר.
צודק, לרגע שכחתי שאורי הוא גם בנאדם :D ובכל זאת זה לא נשמע לי הגיוני, למרות שאני לא מטיל ספק.
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

חוזה זה לא 100% כשהחוזה אינו סביר בעליל, או כשהחזק מנצל את מעמדו אל מול החלש כדי לאלץ אותו לחתום אל משהו. זה לא המצב כאן והדוגמאות שלך לא רלוונטיות.
וקשה לי להאמין שסטארסיטי יצאו לתביעה משפטית בעלות של עשרות אלפי דולרים בשביל משהו פעוט כמו איזה יוזר ששיתף את הסיסמא שלו עם כמה אנשים.
נכון, הם פשוט ינעלו לו את החשבון.
צודק, לרגע שכחתי שאורי הוא גם בנאדם ובכל זאת זה לא נשמע לי הגיוני, למרות שאני לא מטיל ספק.
נעזוב את אורי רגע בצד, אבל באופן כללי, אם מישהו לא עושה משהו כי אין לו כ"כ זמן, אבל אז רואה שיש הרבה התעניינות עד כדי כך שהרבה אנשים שולחים לו ה"פ, מן הסתם זה יכול לשנות את דעתו, אנשים הם לא רובוטים.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
SaintDevilS
MTGil Wizard

שליחה על ידי SaintDevilS »

Orb כתב:
צודק, לרגע שכחתי שאורי הוא גם בנאדם ובכל זאת זה לא נשמע לי הגיוני, למרות שאני לא מטיל ספק.
נעזוב את אורי רגע בצד, אבל באופן כללי, אם מישהו לא עושה משהו כי אין לו כ"כ זמן, אבל אז רואה שיש הרבה התעניינות עד כדי כך שהרבה אנשים שולחים לו ה"פ, מן הסתם זה יכול לשנות את דעתו, אנשים הם לא רובוטים.
ואם אותו אדם קרא ת'רד שלם שנפתח רק עליו? האם אז הודעה פרטית תשפיע עליו? אני לא בטוח, כנראה זה משתנה בין כל אחד ואחד.
לפי מה שהבנתי, אתה אומר שלשלוח הודעות פרטיות יותר משפיע מלכתוב בפורום. אני לא אומר שזה לא נכון, אבל זה לא ניתן להוכחה. אם הניסיון שלך בפורומים הוא רב אני אאלץ להאמין לך כנראה.
LunaTic כתב:אדמין רשע וחסר רחמים: זה לא נכון בכמה רמות. סתם שתדע, אנחנו בפורום לא עושים טעויות. כנראה שאתה טמבל.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יש יותר סיכוי שאדם יקרא הודעה פרטית שנשלחה אליו, מאשר הודעה אקראית ב-thread שאולי מדבר עליו, אבל הכותרת שלו לא מציינת את זה בשום פנים ואופן.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Ergil כתב:
Shavuri כתב:מאז שחזרתי לארץ אני עמוס בעבודות לאוניברסיטה, גם עכשיו יש לי למחר תרגיל בלוגיקה ועבודה ב"השלכות הפילוסופיות של משפטי גדל".
איזו... אי שלמות :-?
חלש מאד, ארגיל, אבל גם אני התכווצתי כשקראתי את המשפט הזה. אם יש מקור רוע בעולם, זה בדיוק הנסיון של אנשים להשליך ממשפט גדל תובנות פילוסופיות על החיים.
Shavuri
אלוף העולם במג'יק 2007

שליחה על ידי Shavuri »

אני דווקא חשבתי שזה תרגיל מעניין - אני לא מסכים עם הרבה מהדברים שנאמרים, אבל הם בכל זאת תרגילי מחשבה נחמדים. קראת מה ש
Lucas
כתב על בינה מלאכותית?
Magic rulz
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא. ההשכלה שלי בתחום החפיפה בין פילוסופיה ומתמטיקה מאד צרה, ובעיקר מתמקדת בתחום הלוגיקה הפורמלית.
Shavuri
אלוף העולם במג'יק 2007

שליחה על ידי Shavuri »

טוב אם זה מעניין אותך זה מאמר די קריא סה"כ
http://users.ox.ac.uk/~jrlucas/mmg.html

יש שם נקודות שאפשר להתווכח עליהם, אבל לדעתי רואים שהוא חשב קצת לפני שהוא כתב את זה.
Magic rulz
שלח תגובה