Elemental aggro

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
חבוב
Mr. Dude
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Elemental aggro

שליחה על ידי חבוב »

הנה ליסט של דק אלמנטלים שאני מנסה לפתח:

Creatures:
Flamekin Harbinger x 4
Smokebraider x 4
Incandescent Soulstoke x 4
Nova Chaser x 3/4
Supreme Examplar x 3 אלמנטל ממורנינגטייד 10/10 פליינג צ'אמפיון, אפשר לראות אותו במיני-סייט של וויזארדס
Aethersnipe x 2
Mulldrifter x 2
Shriekmaw x 3

Spells:
Nameless Inversion x 3
Fatal Frenzy x 2/3

Land:
Primal Beyond x 4 עוד קלף ממורנינגטייד, זה הלנד של האלמנטלים, נמצא באותו מקום כמו היצור ממקודם
Mountain x 10
Island x 5
Swamp x 4

לדעתי לדק יש הרבה פוטנציאל. עם יצורים עצומים כמו Nove/Examplar וה"קומבו" שלהם עם Soulstoke אפשר לגנוב נצחונות מהר מאוד. התחלה אידאלית תהיה משהו כמו:
תור ראשון: Mountain, Harbinger מביא את היצור שחסר לנו (Soulstoke/Chaser/Examplar)
תור שני: לנד, Smokebraider
תור שלישי: Soulstoke עם 2 מאנות פתוחות ל- Inversion/Shriekmaw ב- Evoke אם צריך לחסל חוסמים
תור רביעי: טאפ ל Smokebraider כדי לשלם על היכולת של ה- Soulstoke, מכניס אחד מהשמנים עושה צ'אמפיון למישהו (אידאלית לHarbinger בשביל לקבל את האפקט שלו שוב) ועושה Fatal Frenzy בשביל 22 נזק.
עכשיו נכון שזאת הגוד הנד, אבל אפילו בלי הפרנזי 11 נזק תור רביעי שם אותך ביתרון די גדול, ואם הצ'אמפיון היה על ההרבינגר אז אפשר להביא עוד איזה ממותה שתסיים את העבודה תור הבא.
Aethersnipe נמצא בשביל לתת לדק את האפשרות להתמודד עם משהו שהוא לא יצור שמפריע ו- Mulldrifter בשביל לשלוף כמובן. עוד דבר שאפשר לעשות הוא להכניס אחד מהם (או Shriekmaw) ב evoke ובתגובה לאפקט ה sacrifice להכניס Nova/Examplar באינסטנט דרך ה Soulstoke ולעשות להם צ'אמפיון, אז בסוף התור כשהם מתים אנחנו מקבלים את האפקט של היצור שוב, וגם שומרים את היצור הפעם :lol:
אפילו בלי הSoulstoke במגרש אפשר להכניס את האלמנטלים היקרים יותר בזכות Smokebraider- תור שלישי Mulldrifter/Shriekmaw או תור חמישי Examplar בהארדקאסט (!).
כמו שאתם רואים בדק חסרים עדיין 7 קלפים כי אני לא בטוח מה אני רוצה לשים. ברן? שליפה? עוד אלמנטלים?
בכל מקרה זה השלד הראשוני של הדק. הערות, הצעות, כל מה שיש לכם להגיד יתקבל בברכה.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

כמו שאמרתי בנושא של מורנינגטייד, זאת לא הגוד האנד שלך.
הגוד האנד שלך זה:
תור 1: הארבינגר לאלמנטל שאתה צריך
תור 2: סמוקבריידר
תור 3: סולסטוק
תור 4: איבוק למאלדריפטר, שולף 2 קלפים, משתמש ביכולת של סולסטוק כדי להביא את האקסמפלר, ועושה צ'מפיון למאלדריפטר, תוקף עם אקסמפלר, ובסוף התור הוא מת, מאלדריפטר חוזר, ואתה שולף עוד 2.
זה כבר גיים. (אני יודע שאתה לא מנצח עדיין, אבל יצאת בקארד אדוונטג' עצום ועשית 11 נזק)

אני חושב שאתה יכול בכיף להוריד את האת'רסנייפים מהדק, ולהוסיף עוד דריפטרים.

עריכה: לא באמת קראתי את הגוד האנד שלך לפני, אבל אני עדיין חושב שהמהלך הזה יותר סולידי, כי גם אם עושים לך רימובל פה, עדיין שלפת 4 קלפים.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אם היית קורא את כל ההודעה שלי היית רואה שכבר הזכרתי את המהלך שאתה מדבר עליו של Evoke + Champion באינסטנט.

עדיין יש לי חור של 7 קלפים, מה כדאי להכניס לדק?
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

תוסיף עוד מולדריפטרים
שלח תגובה