ת'רד יצירת קלפים *שוב*

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Kroen »

Soular כתב:אוי ואבוי, עכשיו גם החוקים צריכים לירות לעצמם בראש...
419.5a If a source would deal 0 damage, it does not deal damage at all. That means abilities that trigger on damage being dealt won’t trigger. It also means that replacement effects that increase damage dealt have no event to replace, so they have no effect.
האהא ניצחתי את נבידשי!
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, אם לסכם את העניין:
רן טעה - היצור באמת לא יגרום נזק ולכן לא יקבל את הבונוס (רן רוצה לציין בנקודה הזו שוב שהוא לא infallible כמו אורי פלג ושמח לשפר את הידע שלו בחוקים, גם אם זה אומר להודות בטעות).
לחזק יצור ב-6 power זה די קשה, גם בלימיטד וגם ב-constructed, מה שאומר שהיצור הזה הרבה פחות חזק משחשבתי. למעשה, זה הופך אותו למין יצור Timmy שעשוי בהחלט להיחשב the coolest card evah"" על ידי שחקנים מסוימים. בהחלט לא שבור, וכנראה pick די נמוך, אבל לא OwN.

עמית - כבר לפני כמה שבועות הבנתי שכל תרומה שלי ל-thread הזה מיועדת לנסות ולשפר את ההבנה של אנשים לגבי שיקולים של בניית קלפים ו/או חוקים ולא להוכיח שאני יותר חכם מאנשים אחרים. מבחינתי, Kroen עצמו (להבדיל מהקלפים שהוא מציג) כמעט ולא קיים, כי הוא מסרב באופן מוחלט להתייחס לביקורת - הוא מוכן לקבל רק טפיחות על השכם. אז זה ש-Kroen צדק בנקודה הזו לא משנה לי, להבדיל מהעובדה שאני טעיתי וצריך לשנות את התפיסות שלי.

הקלף הבא? :)
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 13/1/2008 , 20:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

selective reading :manau:
instant - common
Target player removes the top card of his or her library form the game.
If that card is a creature card, it's owner put it into his or her hand.

אין לי שם יותר טוב :-?
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה יכול להיות מאד משעשע בשילוב עם Lantern of Insight.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

חשבתי גם על קטע של לחסל clash-ים מטורפים. היריב מראה profane command.. ביי ביי.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

הרעיון נחמד אבל האפקט חלש מידי. נעשה להוסיף את הבאים :
1) לטרגט רק יריבים ולעשות את האפקט 5~ פעמים
2) להשים את היצור במשחק ולהעלות את המחיר
3) להוסיף אפקט כמו של index או scry
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

uu3
oona's spy

creature - faerie Wizard

when oona’s spy coms into play select target creature you control and exchang it with target creature an oponnent control with the same type.

2/3
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

תעשה שזה יעלה U3 ושיהיה לזה פלאש.
היכולת עצמה לא ממש חזקה, אתה גם נותן לו יצור בחזרה, וגם הוא חייב להיות עם אותו סוג, שזה ממש נדיר בקונסטראקטד בימינו.
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

uu3
oona's spy

creature - faerie Wizard

when oona’s spy coms into play select target creature you control and exchang it with target creature an oponnent control with the same type.

2/3
תוסיף flying כדי להצדיק את הגזע שלו (faerie)
מעניין :
יותר חלש מהגרסא הרגילה של שליטה על יצורים(ה-aura מה השם שלה ?) בזה שהוא מוסיף יצור ליריב
יותר חזק בזה שהאפקט הוא "נצחי" ולא תלוי בגורמים.
blink עדיין מנצח את הקלף ובו זמנית יכול לשמש בשביל השתלטות על עוד יצורים.

עדיף לשנות שזה לא יהיה תלוי בסוגים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תמונה

תמונה
תמונה תמונה
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

יהיה מרתק להוסיף ללבן if you don't you lose the game .
באופן כללי צריך להתרחק מקלפים קיצוניים יותר מידי אחרת זה מתחיל להידמות ליוגיהו או לtype 1.
צמד הדרקונים נראה לי שבור. למרות שיש לנו פה משהו מפוצל, זה עדיין 8 נזק מעופף ב-6(וכזה שצורך 2 point&click כדי לחסל).
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

השני קצת חזק מידי לא? אבל אהבתי את הפלבור טקסט.
rrr3
Sorcery
destroy all elemental.
clash with an oponnent if you win put a 3/1 red elemental shaman creature token with haste into play for each creature destroy this way under your control.

"up again"
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

לדעתי כדאי להוסיף ללבן:
If you don't, sac this כדי שהוא לא יהיה טוב מדי.
בקונסטרקטד הוא לא באמת ישוחק, אבל בלימיטד לורוין כמעט תמיד יש 2-3 קלאשים במשחק, וככה לפחות אם תפסיד באחד מהם היריב יוכל לנשום לרווחה.

הרוצח אלמנטלים מסיים כל משחק מול דק שלהם. נניח שיש ליריב 4-5 elementals במשחק, אתה מוריד את זה, יכול לעשות 12-15 נזק רק אם טוקנים, פלוס יצורים רגילים, פלוס מה שעשית עד עכשיו... GG.
עריכה: לא שמתי לב לקלאש...
נערך לאחרונה על ידי RocketLauncher ב 13/1/2008 , 20:56, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

קלף קול, מבחינה עלילתית אני חושב שהשם שלו צריך להיות
Into the Blue Flame
לפי מה שהבנתי מויזארדז, הלהבה הכחולה זה מבחן שפליימקינים צריכים לעבור מתישהו, והוא מסוכן משהו אש, אבל אם הם עוברים הם מתחזקים לאללה.
אהבתי.
Sinister-
MTGil Wizard

שליחה על ידי Sinister- »

evening the odds
GU3
when evening the odds comes into play choose a creature type
at the begining of your upkeep reveal that top card of your library, if that card has a matching creature type that you have chosed with evening the odds put into play, otherwise, remove if from the game.

"we shall come, in hords!"
Lyon Changling master
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אי אפשר לשחק אינסטנטים וסורסרים איתו, למרות שיש כאלה שבעקרון תוכל. אתה יכול לשנות את זה ל you may play
וניסוח יותר הגיוני.
Evening the Odds 3GU
Enchantment
When evening the odds comes into play, choose a creture type, Evening the Odds becomes a Tribal Enchantment with the chosen creature type.
Kinship- if you do, you may play the revealed card without paying its mana cost, if you revealed it and it doesnt share a creature type, you may remove it from the game.

אני יודע שאיך שאני כתבתי את זה זה לא יכולת חובה, והקלף עצמו מקבל הרבה יתרונות מלהיות טרייבל, אבל עדיין, נראה לי שככה הוא יותר מובן.
והשם ממש לא מתאים לקלף, ויש כבר קלף בשם Even the Odds.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

Navidshi כתב:עמית - כבר לפני כמה שבועות הבנתי שכל תרומה שלי ל-thread הזה מיועדת לנסות ולשפר את ההבנה של אנשים לגבי שיקולים של בניית קלפים ו/או חוקים ולא להוכיח שאני יותר חכם מאנשים אחרים. מבחינתי, Kroen עצמו (להבדיל מהקלפים שהוא מציג) כמעט ולא קיים, כי הוא מסרב באופן מוחלט להתייחס לביקורת - הוא מוכן לקבל רק טפיחות על השכם. אז זה ש-Kroen צדק בנקודה הזו לא משנה לי, להבדיל מהעובדה שאני טעיתי וצריך לשנות את התפיסות שלי.

הקלף הבא? :)
לא ניסיתי להראות שאני יותר חכם ממך.
להפך, עשיתי בערך את מה שאני אומר. ראיתי שהבנת את הקלף לא נכון (חוץ מזה שכנראה לא הכרת את החוק שהופך כל מספר שהוא 0 או קטן ממנו לאפס), אז הבהרתי את הנקודה.

וזה לא היה בגלל שקרואן צדק, זה היה בגלל שהייתי בצד של קרואן :S.
לא יודע מה בהודעה שלי נראה לך כאילו יש שם משהו שלילי כלפיך, אבל אם כן, זה לא מכוון בכלל.
Don't drink and draft.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מה הטעם להחליט שקלף multicolored הוא רק צבע אחד? כדי ש-Frazzle יעבוד עליו?
Clash of Fate - אם the smallest victory יכול לשנות את הגורל, למה יש לנו מאבק טיטאנים אימתני על הקלף? מה יקרה, הדינוזאור ימחץ את הבחורה ויחליק בדם שלה?

Oona's Spy חייב להיות כמובן flying אם הוא פיה, אבל יותר חשוב מזה - מה הקשר בין spy לבין החלפה של יצורים?

רוצח ה-elementals נראה קצת קיצוני. אם היריב שלך משחק elementals, אז זה יקרע לו את הצורה בין אם תנצח ב-clash או לא, אם הוא לא משחק elementals אז זה קלף די חסר תועלת. וכשלוקחים בחשבון שאדום זה מלכתחילה הצבע העיקרי של ה-elementals, זה מקטין את השימושיות שלו עוד יותר.

Blue Flame זה השלב האחרון באבולוציה של ה-Flamekin, אבל עד כמה שזכור לי, כתוב באתר שלא ידוע על שום Flamekin שהגיע לשלב הזה ושרד אותו. מה שעדיין אומר שזה יכול להיות שם מתאים במידת מה.

Evening the Odds זה קלף מטורף בסביבה של Lorwyn (או שאתה מקבל קלף נוסף, או שאתה מדלל את החבילה ומגדיל את הסיכוי לשלוף יצורים מהסוג הרצוי, כשהחסרון הוא סיכוי לאבד כמה removals וכדומה - אבל לא באופן מוחלט כי עדיין יש לך שליפה רגילה), ודי חלש בכל סביבה אחרת שבה יש מגוון נרחב של יצורים שונים.
tima כתב:לא ניסיתי להראות שאני יותר חכם ממך.
לא ניסיתי לרמוז דבר כזה, אלא להסביר שלא אכפת לי לטעות או להודות בטעות.
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 13/1/2008 , 21:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
Sinister-
MTGil Wizard

שליחה על ידי Sinister- »

אולי משם השם קפץ לי לראש אז סורי
וקיבלתי את התיקון אחלה
:)
ועוד קלף
Playing with fire
RR3
Sorcery
Playing with fire deals 3 damage to target creature or player.
if that creature is an elemental, prevent that damage, instead put 3 +1+1 counters on it.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

"מה הטעם להחליט שקלף multicolored הוא רק צבע אחד?"
flavor reasons
תמונה תמונה
שלח תגובה