הישרדות. מי לוקח ?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה

מי עף ?

נועם
1
6%
מרינה
10
56%
נו באמת.
7
39%

סך הכול הצבעות: 18

mig
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

Seeker Of Rain כתב:כמו שאמרתי הבנות הסתדרו ביניהן מצויין כאשר היה "שבט בנות". בנוסף אני לא מאמין שהן ירצו להתמודד עם הבנים במשימות "פיזיות" לקראת הסוף.
עד הסוף הבנות יבינו שהפקה "מתאימה" את המשימות למשתתפים ושאין שום סיכוי שהם ישימו בת מול בן במשימה פיזית.
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

לדעתי, הפרק היום הוכיח שהגרסה הישראלית של הישרדות עולה על האמריקאית (לפחות בהיבט של המתח והדרמה).
אם בתוכנית האמריקאית, סדר ההדחות היה די צפוי אחרי האיחוד, כאשר השבט השולט מעיף אחד-אחד את כל חברי השבט שנמצא במיעוט - בגרסה המקומית, תמיד יש איזה טוויסט שטורף את כל הקלפים.
רק לקרוא את הפוסטים הקודמים שלכם, על כך שיעיפו את כל חברי ג'יבארו או שהבנות יעיפו את הבנים, גורם לי לגחך. ההנחות שלכם מבוססות על כך שאין כלל משתנים במשוואה, ושהמתחרים יפעלו בצורה הכי רציונלית. מזל שההפקה "מביאה לכם אותה" בהפוכה... תחסכו את כל הספקולציות - פשוט תצפו ותיהנו. ה"גרזן" היה פשוט רעיון מגניב.

האמת, קצת היה עצוב לראות את מושיק עוזב. הוא גם בחור טוב, גם "ראוי" (כמו שטחנו במועצת השבט) וגם תמיד נחמד לשמוע אותו מדבר.

נועם - מושיק - קרב ענקים מס' 2.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

הממ.. היו מספיק עונות בגרסה האמריקאית שמישהו מאלה שהיו במיעוט במיזוג ניצחו...
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
SideEffect
MTGil Apprentice

שליחה על ידי SideEffect »

דוגרי אבל דוגרי הפרק היום היה פשוט מדהים
המתח והציפיה והכל פשוט היה מטורף
רק מראה שהסדרה הזאת באמת טובה ללא ויכוחים
Reveal The SECRET! One more soul to burn
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

זה רק אני או שהתחרות הזאת באמת קצת נטוייה לטובתו של דן? אני ראיתי שגיא זוארץ חייך כשדן זכה בחסינות, אבל בגלל שהן בטח חשבו שהוא לא יזכה אז הם תכננו את המשימה שאחרי זה- זאת שבה ידעו שמרינה תנצח וכך אין סיכוי שדן יעוף כי הם יהיו ביתרון.
בכל אופן אני לא מתלונן, אני רוצה שדן ינצח.
ואגב, הדבר שעבר לי בראש כשמושיק הודח זה Rematch. והמבין יבין.
נערך לאחרונה על ידי Kroen ב 10/2/2008 , 16:07, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה תמונה
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

ההפקה עשו את הפרק ככה שיהיה לג'יבארו סיכוי אמיתי לחזור למשחק, או אפילו מכור לחזור למשחק.
ואין דבר כזה "ראוי". אם הגעת לגמר - בין אם תוך משחק מלוכלך, תקיעת סכינים בגב לכל מי שאתה יכול, או בחביבות וניצול קסם אישי או מה-שזה-לא-יהיה, אז אתה ראוי. אם לא - סימן שחסר לך משהו וחברי השבט שלך הבחינו בזה. פשוט מאוד.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
adamm
MTGil Apprentice

שליחה על ידי adamm »

אני היחיד שמעצבן אותו שההפקה שולטת בצורה מוחלטת באיך שהמשחק יתנהל? הם פשוט משנים את חוקי המשחק איך שבא להם, כדי שהמשחק יהיה מותח וימשוך צופים.
הפרק של אתמול באמת היה מאוד מותח, אבל לדעתי ההתערבות של ההפקה הייתה טיפה יותר מדי ברורה. הם כנראה עושים את זה כדי שחס וחלילה לא יהיה ברור מי יודח...
PopperThingi
Dragon Food

לא היה ברור? לא היה ברור? כל הפרק היה ברור!
adamm
MTGil Apprentice

שליחה על ידי adamm »

לפי התגובות פה, רוב האנשים חשבו (ואני אתם) שאם לא יהיה טוויסט, יעיפו את חברי ג'יבארו לפחות בהתחלה...
בנוסף עד הסוף לא היה ברור מה משה הולך להצביע, אז זה לא היה כזה ברור כמו שאתה אומר.
PopperThingi
Dragon Food

אבל היה טוויסט, ובגלל זה היה ברור מי יעוף, או לפחות מי עלול לעוף.
היה ברור לגמרי מה משה הולך להצביע. זה שהורידו קטעים לפי מה שיתרום למתח לא שינה את זה.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

שמתם לב שארבעת האחרונים שעפו היו בנים ?
לבנות יש רוב מכריע כרגע. אם הן לא היו סתומות שעדיין נאמנות לשבטים הקודמים שלהן הן היו יכולות להעיף את כל הבנים אחד אחרי השני.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

כרגע הן עסוקות בדברים אחרים. פרופיל נמוך. בנות ג'יבארו לשעבר עסוקות בלמי יש שיזוף טוב יותר וחזה גדול יותר, ואילו בנות סבאנה לשעבר עסוקות במי יותר מכשפה, מי יכולה לעשות פרצוף של אמסטף הכי מפחיד ולמשך הכי הרבה זמן, וניסיונות להרעיל את כל השאר עם זיבולי השכל שלהן. כל שאר המשתתפים (הבנים) עסוקים במי תחמן יותר, מי אתלטי יותר, ומי מנהיג טוב יותר ויכול לגייס הכי הרבה קולות.

אבל זה רק מנקודת המבט שלי.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי הטוויסט החדש על אתגר הכוח הכפול, אז אני חושב שאני יחסית אוהב אותו. מצד אחד הוא טורף את כל הקלפים באתגר אחד וזה נראה קצת שרירותי, ומצד שני אני חייב לציין שאף פעם לא אהבתי את זה שאחרי האיחוד מעיפים שבט אחד ובאמת יש 4-5 פרקים מאוד צפויים כשכל חברי השבט שבמיעוט עפים אחד אחד.
כך שבסה"כ אני בעד הטוויסט הזה כי הוא מותיר את הכל פתוח ומאפשר שילוב של עוד רמה של אסטרטגיה במשחק.
רק לקרוא את הפוסטים הקודמים שלכם, על כך שיעיפו את כל חברי ג'יבארו או שהבנות יעיפו את הבנים, גורם לי לגחך. ההנחות שלכם מבוססות על כך שאין כלל משתנים במשוואה
לא, ההנחות שלנו מבוססות על כך שהגרסה הישראלית תהיה נאמנה יחסית לכללים שהציבה הגרסה האמריקאית.
ושהמתחרים יפעלו בצורה הכי רציונלית.
והנחנו נכון, חברי ג'יבארו ניצלו את ההזדמנות, פעלו בצורה רציונלית והעיפו את חבר סבאנה החזק ביותר.
אני ראיתי שגיא זוארץ חייך כשדן זכה בחסינות
אני חושב שזוארץ מחייך תמיד כשמישהו זוכה בחסינות.
בנוסף עד הסוף לא היה ברור מה משה הולך להצביע, אז זה לא היה כזה ברור כמו שאתה אומר.
אתה ממש תמים. זה שההפקה מראה לך את ה-3 אמירות בהן הוא אמר "זה מה זה קשה לי, אני מה זה לא יודע" לא אומר שלא היו 15 אמירות הפוכות שלו. הם עורכים כדי שיהיה מתח, ובדיוק כפי שמשה העיף את אלכס היה ברור שהוא יעיף גם את מושיק. כנראה שאבא של משה הרביץ לו כשהוא היה קטן ועכשיו משה מחפש נקמה בדמויות אב.
לבנות יש רוב מכריע כרגע. אם הן לא היו סתומות שעדיין נאמנות לשבטים הקודמים שלהן הן היו יכולות להעיף את כל הבנים אחד אחרי השני.
זה סתם מכנה משותף שרירותי, באותה מידה יכולת לומר שיש רוב מכריע למזרחים/אשכנזים או לנמוכים/גבוהים. זה שהן בנות לא אומר שהן צריכות לדבוק יחד, ובשבט הזה זה גם לא אפשרי כי ליה וורה הן 2 רובוטיות שבחיים לא יסתדרו עם בחורה כמו נעמה.
בנות ג'יבארו לשעבר עסוקות בלמי יש שיזוף טוב יותר וחזה גדול יותר
ברור שלנעמה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

זה סתם מכנה משותף שרירותי, באותה מידה יכולת לומר שיש רוב מכריע למזרחים/אשכנזים או לנמוכים/גבוהים. זה שהן בנות לא אומר שהן צריכות לדבוק יחד, ובשבט הזה זה גם לא אפשרי כי ליה וורה הן 2 רובוטיות שבחיים לא יסתדרו עם בחורה כמו נעמה.

ומה בדיוק אמרתי???
ואילו בנות סבאנה לשעבר עסוקות במי יותר מכשפה, מי יכולה לעשות פרצוף של אמסטף הכי מפחיד ולמשך הכי הרבה זמן, וניסיונות להרעיל את כל השאר עם זיבולי השכל שלהן
ה"בנות" האלה הן המורה לערבית (מפחידה יותר משלי) ושתי הרובוטיות האלה, ליה וורה.... ונעמה עסוקה בשיזוף שלה כל היום וכך גם מרינה ויעל, אז די ברור העובדה שהבנות לא יסתדרו..[/list]
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

הפרק של אתמול ממש ממש אכזב אותי מבחינת ההפקה הישראלית. הפעם הראשונה שהם באמת מכעיסים אותי. יש כל כך הרבה אי וודאות, שום דבר לא הגיוני אי אפשר באמת לתכנן כלום. אני לא יודע אם הדברים האלו נקבעו מראש לכללי המשחק או סתם מדחף ליצור עניין סביב תוכנית ריאליטי אבל זה מאוד מאכזב. בגירסה המקורית יש הפתעה אחת אות שתיים מקס' לעונה. פה כל פרק יש חידוש דבילי אחר. הם ממש עברו את כל הגבולות מבחינתי. פשוט הפסקתי לראות את הפרק ברגע שדיברו על אתגר הכח החדש. ומי שדיבר על זה שטעינו בהערכות שלנו אז יופי לך. אפשר לראות מי פה עם קצת ותק בתוכנית, אי אפשר לצפות כל מיני חידושים אידיוטיים אלא לנסות ללכת עם מה שיש, ואני לא חוזר בי משום דבר שאמרתי.
שני
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

היה יכול להיות מעניין אם אתגר הכוח הכפול היה היה מונע רק מאחד להצביע במקום מ2.. אם זה היה ככה אז היה נוצר תיקו בהצבעות. אין לי מושג אם בכלל תכננו בגרסה הישראלית מה לעשות במקרה של תיקו, אבל אם אני לא טועה בגרסה האמריקאית אז שני (או יותר) השחקנים שקיבלו את הכי הרבה קולות (וכמובן מחשבים רק את אלו שקיבלו את אותו מספר של קולות) כולל השחקן עם החסינות נהיים "חסינים" זמנית מהדחה, ואז כל שאר השבט שולפים פתקים משק או משהו ומי שקיבל משהו מסויים מודח..
תמונה תמונה
mig
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי mig »

הא הא הא
מרינה יותר שווה מנעמה וזה ששמו לנעמה חולצה ממש ממש סקסית ב4-3 פרקים האחרונים לא אומר כלום אני עדיין עם נעמה.
אגב שמתם לב שלבנים אין כמעט זקן ושער על הראש בשביל חודש בלי גילוח?

אגב ההפקה פשוט עושים הכל כדי לשמור על המשחק מעניין שמצד אחד זה מצעבן כשאתה אוהב את הצד שמוביל ומצד שני אם אתה בעד האנדרדוג אז זה לא כזה מעצבן וזה אפילו מגניב.

אגב דן אימפריה ואחריי הפרק של אתמול פתאום אנשים אחרים חוץ ממני אוהבים אותו :lol:
Sir Psycho Sexy כתב:אין שום בעייה עם בנאדם שמסוגל לנוע במהירות של 60 קמ"ש. הכל עניין של אבולוציה ואיזה סמים אתה לוקח.
SPS
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אבל אם אני לא טועה בגרסה האמריקאית אז שני (או יותר) השחקנים שקיבלו את הכי הרבה קולות (וכמובן מחשבים רק את אלו שקיבלו את אותו מספר של קולות) כולל השחקן עם החסינות נהיים "חסינים" זמנית מהדחה, ואז כל שאר השבט שולפים פתקים משק או משהו ומי שקיבל משהו מסויים מודח..
זה נקרא ה-purple rock, ויישמו את זה רק בעונה הרביעית (Merquesas) ומאז לא השתמשו בזה. בעונה בפלאו אפשר לראות שההפקה עברה לאתגר אישי בין שני האנשים שיש ביניהם את התיקו.

ואני מסכים שלמנוע רק מאדם אחד להצביע היה יותר הוגן עבור סבאנה, האפשרות למנוע מ-2 אנשים להצביע הייתה בהקשר הזה בהחלט עוצמתית מדי.

מבחינת ההפקה זה מאוד חכם כל פעם להפוך את הקערה על פיה כי אנשים תמיד מזדהים עם האנדרדוג.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

כח כפול או לא כח כפול, המשימה היתה מכורה ומגוחכת. אני לא יודע אם סיכמו עם השופטים הכושים שיצביעו למרינה או לא, אבל היתה להם אינדיקציה לכך שמרינה פייבוריטית כמעט מוחלטת לקחת את המשימה הזאת. רוצים לתת צ'אנס להפיכת הקערה? בשמחה, אבל תמציאו משימה מכובדת ולא את הקשקוש הזה.

לגבי זה שהשבט החזק תמיד בועט את החלש. בעונה היחידה של הישרדות שראיתי באופן קבוע, הגיעו לאיחוד שבט של 8 ושבט של 4, והשבט של ה-8 עפו אחד אחרי השני עד שנשארו ה-4 מהשבט הקטן בתור 4 אחרונים. אני לא יודע אם זה היה תופסבמקרה הזה כי סבאנה באמת היו מאוחדים עד שעמום, אבל ככלל הקטע שמעיפים מהשבט החלש תופס רק הדחה או שתיים, ואז זה מתחיל להתערבב.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לגבי המשימה, במקור אני לא חושב שזה חייב להיות מכור, הרוח של המשימה מכתיבה שבאמת אפשר לבחור מישהו שרוקד טוב ולא בהכרח את הבחורה שמענטזת הכי הרבה. יתכן שמרינה הייתה פייבוריטית, אבל אני חושב שבהרבה אתגרים ניתן לסמן פייבוריט מראש.

לגבי האיחוד והדחות, בכמעט כל העונות שראיתי (וראיתי לא מעט - משהו כמו 11 או 12), השבט שהגיע עם רוב העיף את רוב חברי השבט שהגיע במיעוט. לפעמים באיזשהו שלב זה נפסק כי עבר מספיק זמן מאז האיחוד והשבט באמת נהיה לאחד וכבר 2 השבטים התחברו ולא היה נראה הגיוני כבר להעיף מישהו רק כי לפני 15 יום הוא השתייך לשבט השני, אבל בכל זאת תמיד אחרי האיחוד יש כמה הדחות צפויות ומשעממות, ובמידה מסוימת אני שמח על הטוויסט שהוסיף עניין.
שלח תגובה