Magic Online commons-only tournaments - win prizes for free

זה המקום לדבר על כל דבר שקשור במג'יק ממוחשב, כולל מג'יק און-ליין (החלפות, בעיות טכניות, קלאנים, והודעות על אירועים שם), אפרנטיס, נטדראפט, מג'יק וורקסטיישן וכולי

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
JohnS
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

Magic Online commons-only tournaments - win prizes for free

שליחה על ידי JohnS »

שמחתי לראות שאחרי כל הפריצות לפורום החשבון שלי עדיין עובד ואני יכול להתחבר :wink:
אויש, והתמונה שלי כבר ממש לא מעודכנת :oops:

בכל מקרה, אני עדיין חי ומשחק Magic Online. אז לאלה מכם שאין לכם הרבה כסף לשחק בטורנירים הרשמיים של Wizards, שעולים 4-6$ לכניסה ועוד דורשים חבילות בנויות מקלפים בשווי כ-100$, ישנה אפשרות (שאני בעצמי רק גיליתי לפני כחודשיים) לשחק בטורנירים המאורגנים על-ידי שחקנים בעצמם, בלי לשלם גרוש לכניסה לטורניר, ואפילו לזכות בפרסים צנועים (כמו 15 כרטיסים למקום ראשון). המגבלה היחידה שיש: החבילה שלכם צריכה להיות בנויה במלואה מקלפים commons בלבד, זאת אומרת לא תוכלו ממש לעשות net-decking ותצטרכו להיות קצת יצירתיים בבניית חבילה. מצד שני, החבילה הזו לא תעלה לכם יותר מ-5$ (אלא אם כן אתם החלטתם להשתמש ב-25 snow covered mountains, שכל אחד עולה כ-0.5$), ככה שגם אלה שאין להם הרבה כסף לבנות חבילה, עדיין יוכלו להתחרות ואפילו לזכות.

ישנו אתר (באנגלית כמובן) שמכיל מידע על בניית חבילות מ-commons והסבר על פורמטים שונים של טורנירים: http://www.pdcmagic.com . כמו כן הוא מכיל מאגר חבילות מהטורנירים הקודמים.

פרסום על הטורנירים הבאים קיים בלוח של Wizards בפורום Player-Run events כאן:
http://forums.gleemax.com/forumdisplay.php?f=590

והשאלה שאולי כמה ירצו לשאול - מה אני מקבל על זה שפירסמתי את ההודעה הזו כאן :D
התשובה היא, מבחינה כספית כלום כמובן, אבל אני החלטתי לעזור לאתר ההוא ולארגן כמה טורנירים כאלה בעצמי (כי נדרש ידע של מארגן בכל זאת, כמו גם ידע שימוש ב-DCI Reporter, לכן לא כל אחד יכול לארגן). אני מארגן גם בהתנדבות, גם כי זה נותן לי אפשרות לשחק בעצמי, אבל אני אשמח להגדלת ההשתתפות באותם טורנירים. עד כה השחקן הישראלי היחיד ששיחק בטורנירים האלה חוץ ממני היה בעצם שחקנית :P פז - power480, אבל יהיה נחמד אם עוד אנשים יבואו.
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
offer
MTGil Wizard

שליחה על ידי offer »

שמעתי על התחרויות האלו ואני אנסה להתחיל להשתתף.. בעיה שאין לי יותר מדי זמן פנוי, אבל אני אנסה להשתתף שאני אוכל, תודה על הפירסום!
JohnS
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי JohnS »

הסיבה שהפסקתי לשחק ב-paper magic היא בדיוק כי אין לי זמן לזה... היתרון של online שאפשר לשחק מתי שנוח לי, בלי לצאת מהבית, ולא מתי שנוח למארגן וגם לנסוע לאנשהו. כאן אם יש לי פתאום משהו דחוף לעשות, אני פשוט יכול להתנצל ולסגור את המשחק.

הסיבה שאני עדיין בכלל משחק, זה כי אני מכור :oops:
הפלאפון שלי: 054-4685102
אני לא יכול לשנות לכם שם משתמש, רק Psibeast ו-Antrax יכולים. אני לא נותן עזרה בבניית חבילות!
אני לא יכול לאמת אותכם בלי לראות אותכם או סריקה של תעודה מזהה שלכם.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אני אשמח מאוד להשתתף ב-pauper :) אני כבר מתחיל לעבוד על דק (או להכנס ל-boab ולגנוב משם?)
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
שלח תגובה