דיווח טורניר T2 פריק מאי מקום ראשון (מסתבר)

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
ryoga
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

דיווח טורניר T2 פריק מאי מקום ראשון (מסתבר)

שליחה על ידי ryoga »

טוב, מאז שיצא שאדומור אני דיי הסתכלתי על ההתפתחות של הדק Project 420.5n של KeySam, שזאת בעצם הדק קומבו שמשתמשת ב Juniper Order Ranger וMurderous Redcap בשביל להשיג ג'וניפר עם אינסוף כוח, או שמוסיפים לזה Greater Gargadon ועושים אינסוף נזק עם הרדקאפ, או שמשיגים אינסוף חיים עם Kitchen Finks, הדק מגובה גם על ידי וישבורד חזק בעזרת Glittering Wish, ובכללי הקומבו מאוד קונסיסטנטי.
הבילד ששיחקתי בסוף הוא

Battlefield Forge 2
Llanowar Reborn 2
Fire-Lit Thicket 3
Mountain 1
Wooded Bastion 3
Plains 1
Forest 1
Horizon Canopy 2
Grove of the Burnwillows 2
Brushland 1
Gemstone Mine 2
Karplusan Forest 1
Reflecting Pool 2
Kitchen Finks 4
Greater Gargadon 4
Mirror Entity 2
Birds of Paradise 4
Siege-Gang Commander 1
Juniper Order Ranger 3
Murderous Redcap 3
Coldsteel Heart 1
Manamorphose 4
Wall of Roots 2
Primal Command 2
Glittering Wish 4
Harmonize 1
Firespout 2

Sideboard
Mercy Killing 1
Wheel of Sun and Moon 1
Fiery Justice 1
Oversoul of Dusk 1
Harmonic Sliver 1
Brion Stoutarm 1
Fulminator Mage 1
Mirrorweave 1
Heartmender 1
Vexing Shusher 3
Juniper Order Ranger 1
Murderous Redcap 1
Firespout 1

סיבוב ראשון, ביי.
אחלה התחלה... אבל לא נורא...
1-0

סיבוב שני, נגד זיו, Doran-less Doran.
משחק ראשון התחיל עם Birds of Paradise תור ראשון, ותור שני Kitchen Finks, שהחליף את נשמתו הראשונה עם Treetop Village, מהר מאוד הצטרף גם Mirror Entity, ועם כמות גדולה יחסית של מנה, הצטרף גם Siege Gang Commander, הצבא האימתני הצליח להוריד את זיו ל10, עד שהוא תפדק Damnation, ואז הכל נהרס, התחלתי לשלוף כל פעם חלק אחר של הקומבו, שנאלץ לוותר על חייו בשביל להציל את חיי, בזמן שאני נאבק בMutavault, Garruk Wildspeaker, ובחשש של Profane Command בעתיד, ולבסוף, באמת מזה מתתי.
אחרי המשחק הראשון הוא הכניס בערך 12 קלפים מהסיידבורד שלו, ביניהם 4 Thougtseize ו4 Mwonvuli Acid-Moss, ו4 לא זוכר.
שמרתי יד עם פלאד לא קטן, והתחלתי שוב את המשחק עם Birds of Paradise, שמהר מאוד חטפו טרור, בתור 3 התחילו הבעיות האמיתיות, כשהוא הטיל עליי Mwonvuli Acid-Moss בעזרתה של Mind Stone, ואח"כ עיקב לי את השליפות והשיג לו יצורים מצוינים בעזרת Primal Command, טבעתי באיומים ומתתי מהר מאוד.
1-1

סיבוב שלישי- נגד שחר, Sliver Deck.
תור ראשון שמתי Birds of Paradise, והוא התלווה לMirror Entity שממש טוב על סליברים, הוא שיחק סליבר לא רלוונטי, ואני שיחקתי בתור רביעי Juniper Order Ranger, הוא תקף עם הסליבר הלא רלוונטי, אני שיחקתי Murderous Redcap שהפך את הJuniper לאינסוף על אינסוף, וניצח את המשחק.
משחק שני, קורה בדיוק אותו הדבר, חוץ משהוא מספיק להגן תור אחד מג'וניפר לפני שהוא מת.
2-1

סיבוב רביעי- נגד טל, Fatal Frenzy.dec.
אני מתחיל עם Birds of Paradise ביד, אבל בלי מקור ירוק, ואני משחק אותם על גבי Wall of Roots ששוחקו על גבי Manamorphose, הוא משחק Mind Stone, ואני משחק Kitchen Finks, הוא שובר את האבן שלו, ומשחק עוד לאנד, ואני משחק Juniper Order Ranger, טל חושב שלא יהיה לי באמת את ה Greater Gargadon ביד, אז הוא משחק Mogg War Marshal, כמובן שכן יש לי את הגרגדון, ואני מקבל אינסוף חיים.
טל מוציא וור מארשלים בסייד, כי הם ממש לא עוזרים נגדי, ומכניס Thoughtseize במקום.
טל ממלגן, ושומר יד שהוא לא מאושר ממנה, ואני כמובן שולף יד עם האצה וקומבו מסוג קצת שונה, אני משחק Murderous Redcap ויורה בטוקן של Bitterblossom שטל שיחק, טל משחק Nantuko Husk, ואני, לאחר התלבטות קשה, מקווה שאין לו Shriekmaw ומשחק Juniper Order Ranger, כמובן שאין לו רימובל, ובתורי אני משחק Mirror Entity (שמקבל קאונטר מג'וניפר ונותן לו קאונטר משל עצמו) אחרי הסבר קטן על הסוג הזה של הקומבו, המשחק נגמר עם אינסוף נזק (אני משתמש ביכולת על 0, אנטיטי וג'וניפר שורדים כי יש להם קאונטרים, ורדקאפ מת, Repeat)
3-1
ומסתבר שהטייברייקרים הספיקו למקום 1, למרות שהיו עוד 2 אנשים עם 9 נקודות.
ממש אהבתי את הדק, וממש נהנתי!
תודה רבה לכל מי שהשאיל לי את הקלפים.
אחרי שפירקתי את הדק והחזרתי לכולם את הקלפים, מצאתי Brushland ממהדורה שישית שאף אחד לא ידע של מי היא, אז אם אתם יודעים\היא שלכם, תשלחו לי הודעה פרטית ונסדר שהיא תגיע אליכם.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אחלה דיווח, בועז! :)
כל הכבוד על המקום :thumbl:
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

השאלתי לך שליש דק נראה לי ם_O טוב, לפחות הקלפים שלי עשו משהו אחד טוב... ושיהיה בהצלחה גם בפעם הבאה!!!
Archdevil
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Archdevil »

ומסתבר שהטייברייקרים הספיקו למקום 1, למרות שהיו עוד 2 אנשים עם 9 נקודות.
באאא ... עוד נקודה אחת :cry:
סתאם, העיקר שבסוף הצלחנו למצוא מספיק אנשים
אחלה דיווח וח"ח :)
NOTICE: When you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

כל הכבוד! :P
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

לא היה לי כוח לקרוא תדיווח אבל אני אסמוך על יניב :P
כל הכבוד.
שאדומור זה חרא סט!
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

הדבר הכי חשוב זה שSHM זה חרא סט.

סתם מזל טוב על הזכייה ואני חייב להודות שברגע כשגיליתי שאני נגדך כבר הייתי סגור על זה שניצחתי. כל כך הרבה קלפים שדופקים לך את הקומבו על המקום.. אחחח מג'יק משחק אכזר.

אחלה דיווח!
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

משעמם
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

נראית דק כיפית.
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
שלח תגובה