Shadowmoor - 1st booster 1st pick

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אתה לא תספליש jaws אם רק אחד מהartifact הזה,וקשה להשיג יותר כי אנשים יותר ויותר מבינים שזה קלף טוב עד טוב מאוד בפורמט,וכדי שזה יהיה טוב באדום אתה חייב להתחייב עמוק לאדום(לשחק איזה 10 mountains בערך) משהו שאני אישית לא אוהב לעשות,בעוד שburn trail שוב אפשר להספליש אותו אני לא אומר שלא,עשיתי את זה מספיק פעמים(כולל היום) אבל זה גם נותן לך אפשרות להיות אדום אבל לא עמוק כל כך ונותן לך אפשרות שזה למשל יהיה צבע שני ולא המרכזי יותר
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

ג'אוז אומר שאתה צריך 3 מאונטיינס, לפחות, ובמשחק, תור שישי, כדי להפוך אותו לשווה לברן טרייל. זה כבר לא ממש הספלשה. ברן טרייל צריך מאונטיין אחד בדיוק כדי להטיל אותו.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

meh כמובן שאי אפשר להגיד את זה wulby כי עדיין יש את עניין ה"חלוקה" שנותן יתרון עצום,אבל העניין פה הוא פיק ראשון וההתחייבות,שוב יש שחקנים טובים ממני גם שמוכנים להתחייב אם קלף כזה,אני אישית לא(וגם שחקנים טובים ממני שיסכימו איתי)
PopperThingi
Dragon Food

ואני איתך בקטע הזה, להתחיב חזק כל כך לאדום פיק ראשון זה מופרך.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

כן,הבנתי את זה(עד כמה שזה קשה שאנחנו מסכימים :), אבל מה שאמרתי שאי אפשר ממש להשלוות ולהגיד "שjaws צריך 3מאונטיין כדי להשתוות לburn trail שצריך רק מאונטין אחד"
Morbido
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Morbido »

Burn Trail - הרבה יותר שחיק, אם אתה מריץ דק עם הכל מאונטנים, אז אני רואה איך Jaws יכול להיות יעיל מעל Trail.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

אבל ג'וס אוף סטון יכול לעשות מאס רימובל רציני מאד. בין אם יש לך פלסק או לא.
ששיחקתי בדראפט בטכניון לפני שבועיים בערך. היה לי אחד כזה. ובתור 7 היו לי 4 מואנטיינים במשחק. ולמי ששיחק נגדי במקרה היו יצורים של 4 T. הרגתי לו את כל היצורים, עשיתי בערך 7 נזק וזה מה שניצח לי את המשחק. אז להגיד שלא לוקחים ג'וס אוף סטון פיק ראשון בגלל שאתה לא אוהב אדום זה לא בהכרח נכון לדעתי. ( למרות שקיבלתי את שלי פיק 5 :P)
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

תחשוב על זה ככה,בשביל שג'וס אוף סטון יעשה 6 נזק אתה צריך 6 מאונטיינס,ברן טריי עושה 6 נזק הרבה יותר בקלות ( וגם דיביידד,כי יש לך 2 מטרות... ) ובזול.
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

אני לא אומר שברן טרייל לא קלף טוב, להפך. הוא קלף מצוין. אני רק אומר שאני מעדיף את הג'וס אוף סטון ברוב המקרים.
PopperThingi
Dragon Food

אתה רוצה לקחת פיק ראשון בוסטר ראשון קלף שלא יועיל לך בשום מקרה ולא תוכל להספליש אם אתה לא משחק אדום, ועוד די אקסקלוסיבי?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

angel of haste כתב:אבל ג'וס אוף סטון יכול לעשות מאס רימובל רציני מאד. בין אם יש לך פלסק או לא.
ששיחקתי בדראפט בטכניון לפני שבועיים בערך. היה לי אחד כזה. ובתור 7 היו לי 4 מואנטיינים במשחק. ולמי ששיחק נגדי במקרה היו יצורים של 4 T. הרגתי לו את כל היצורים, עשיתי בערך 7 נזק וזה מה שניצח לי את המשחק. אז להגיד שלא לוקחים ג'וס אוף סטון פיק ראשון בגלל שאתה לא אוהב אדום זה לא בהכרח נכון לדעתי. ( למרות שקיבלתי את שלי פיק 5 :P)
אביב, מהתיאור שלך נשמע כאילו לא הבנת את הקלף ורימית את היריב :eek:
Jaws of Stone עושה נזק ששווה למספר ההרים שלך, מחולק כרצונך בין יצורים ושחקנים, הוא לא עושה נזק ששווה למספר ההרים שלך לכל יצור ושחקן שאתה רוצה. לא ברור לי איך עם 4 הרים הרגת ליריב מספר יצורים עם 4 toughness ועוד עשית לו כמויות של נזק לראש.
Morbido
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Morbido »

תור 4 Burn Trail עושה 6 נזק, סוף פסוק, הורג שתי יצורים בד"כ.
אני הייתי בוחר Burn Trail ע"פ Jaws ברוב המקרים.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

סתם שאלה,אנשים פה יודעים שburn trail צורך 2יצורים אדומים כדי לעשות conspire? מה שכמובן אומר שאם אתה מספליש את זה,כנראה שלא תעשה conspire ו4מנה סורסרי 3נזק זה ממש אבל ממש לא קלף מרשים כמו שאומרים,ובעקבות הכרות יותר אם הפורמט וחשיבה יותר לפיק הזה(שחשבתי,כן משעמם בשיעור תנ"ך) הייתי לוקח jaws of stone
wake lord
Knight of the Black Lotus
יצירת קשר:

שליחה על ידי wake lord »

ניב,ברור שאם אתה מספליש ברן טרייל תעשה 3 נזק,מצד שני אם אתה מספליש ג'וס אתה תעשה 1....
במידה ואתה משחק אדום,הרבה יותר קל להשיג 2 יצורים אדומים מ6 מאונטיינס,שוב..ברן טרייל מנצח.
מצד שני לג'וס יש אתה היכולת להפוך משחק או פשוט להכריע אותו,דבר שאתה מחפש בפירסט פיק.
זה לא פיק אבסלוטי,אני חושב שברן טרייל כנראה הפיק הנכון ( למרות שבדראפט כנראה הייתי לוקח ג'וס,כי זה קלף כל כך הרבה יותר מגניב ),במיוחד כי הוא פחות מחייב ( עברנו כבר על הטיעון שברן טרייל אולי פחות טוב כספלאש אבל ג'וס אוף סטון בכלל לא ספלאשבל נכון? ).
do the kirby dance with me!
(>")> <("<)
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

TrUnks כתב:סתם שאלה,אנשים פה יודעים שburn trail צורך 2יצורים אדומים כדי לעשות conspire? מה שכמובן אומר שאם אתה מספליש את זה,כנראה שלא תעשה conspire ו4מנה סורסרי 3נזק זה ממש אבל ממש לא קלף מרשים כמו שאומרים,ובעקבות הכרות יותר אם הפורמט וחשיבה יותר לפיק הזה(שחשבתי,כן משעמם בשיעור תנ"ך) הייתי לוקח jaws of stone
עם כמות קלפי ההיבריד שמסתובבים,לא נראה לי שזאת כזאת בעייה להשיג שני יצורים אדומים..
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

זאת כן בעיה אם אתה לבן כחול שמספליש ברן טרייל.
ובקלות אפשר לסמוך על להשיג לא מעט Elsewhere Flask אחרי פיק ראשון ג'וס אוף סטון... אז תפסיקו להגיד שהוא עושה נזק 1 אם מספלישים אותו
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

צריך לזכור שיצורים שעושים Conspire לא תוקפים באותו התור. ואין יצורים באדום שיש להם יכולת Untap. אז אתה מפסיד נזק מהקונספייר אלא אם כן היצור כבר חלש מדי מכדי לתקוף.
My phone number: 0522816213
PopperThingi
Dragon Food

ובתמורה, הורג ליריב את ה-6/6 שלא היה לך סיכוי להוריד אחרת, או את ה-Oracle of Nectars שלא היה חוסם.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

Navidshi כתב:
angel of haste כתב:אבל ג'וס אוף סטון יכול לעשות מאס רימובל רציני מאד. בין אם יש לך פלסק או לא.
אביב, מהתיאור שלך נשמע כאילו לא הבנת את הקלף ורימית את היריב :eek:
Jaws of Stone עושה נזק ששווה למספר ההרים שלך, מחולק כרצונך בין יצורים ושחקנים, הוא לא עושה נזק ששווה למספר ההרים שלך לכל יצור ושחקן שאתה רוצה. לא ברור לי איך עם 4 הרים הרגת ליריב מספר יצורים עם 4 toughness ועוד עשית לו כמויות של נזק לראש.
כנראה שלא כתבתי את זה טוב. הורדתי לו את כל היצורים, ואז תקפתי אותו ל7 נזק.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

לא הבנת.
האם הרגת 4 יצורים עם 4 toughness בעזרת 4 הרים ו-jaws of stone?
שלח תגובה