מוקדמות אליפות הארץ ת"א - נושא רשמי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה

מה אתם מעדיפים, מחיר גבוה בחמישה שקלים, או איסור למסחר בקלפים

אני מעדיף לשלם חמישה שקלים יותר
33
59%
אני מעדיף לוותר על זכותי לסחור בקלפים
23
41%

סך הכול הצבעות: 56

Prismatic
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

האמת שאין לי כבר כח להיות לבד בצד הזה של הדיון כל פעם כשהביזיון הזה מתרחב. אז ויתרתי, ניצחתם. עשו כרצונכם, אני אמשיך לאפשר מכירות בטורנירים שלי.
My phone number: 0522816213
oracle
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי oracle »

Navidshi כתב:
ולא, הוא לא רוצה לקנות במחיר המופקע שידרוש ממנו מארגן הטורניר, כי יש לו מונופול
נקודה למחשבה: ב-PTQ האחרון הושכרו Mutavault ב-15 ש"ח לעותק. האם המשכיר היה שחקן או מארגן? שחקן או סוחר? בכמה השכיר המארגן Mutavault? בכמה השכירו סוחרים אחרים Mutavault?
רן ,דוגמא מצויינת.
מאחר ולי וליובל לא היה מיוטוולט,אישרנו השכרה כזו לאדם שלא קשור אלינו, וזה המצב שנוצר.
אם אנחנו היינו מבצעים את ההשכרה היא הייתה ב2 שקלים למיוטוולט אחד(בתנאי שאנחנו מכירים אותו).
את המצב הזה אני מנסה למנוע.
רק לשם הסבר, אין לנו את כל הקלפים השחיקים בטייפ, אתם מוזמנים לפנות אליי עם רשימות הקלפים שלכם שמיועדים לפומבית ואני אוכל לומר לכם מה אתם יכולים ולא יכולים להשכיר-וכך תוכלו לפתוח מכירה פומבית חוקית-כמו שהיה עד עכשיו.(בטורניר הקודם נפתחו כמה מכירות פומביות בפורום באישורנו-ועם מחיר של הסוחר).

שי.
"you dont frighten us english pig dogs!"
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

יש עוד שאלות שקשורות לטוניר
האם יהיה אפשר לקנות שם פרוטקטורים חלקים כמה הם יעלו ואם אפשר לשמור
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

Prismatic כתב:האמת שאין לי כבר כח להיות לבד בצד הזה של הדיון כל פעם כשהביזיון הזה מתרחב. אז ויתרתי, ניצחתם. עשו כרצונכם, אני אמשיך לאפשר מכירות בטורנירים שלי.
אני מקווה שברור לך לגמרי שזה לא רק לגיטימי, אלא עולה בקנה אחד עם העמדה הרשמית. אם אתה, כמארגן, לא מעוניין להשתמש בזכות שלך לבלעדיות בסחר בקלפים בטורניר שלך, by all means, לך על זה. המצב שמנסים למנוע הוא שאנשים לא מארגנים בגלל שהם מפסידים על זה זמן וכסף, לא מצב שבו אנשים מוכרים קלפים בטורנירים באופן כללי.
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

שי לא ענית לי. כמובן שאני די בטוח שהתשובה היא לא, אבל בכל זאת, מותר להשתמש בפרוטקטורים עם ציורים?
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

מבחינתי זה לא לגיטימי, אני פשט לא בדיוק בקטע של תחנות רוח.
My phone number: 0522816213
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

אין לי ממש זמן בזמן האחרון, ואני ממש לא רציתי להגיב כאן אבל אני לא רוצה להשאיר את אריאל כאן לבד וההתייאשות שלו היא בדיוק איך שאני מרגיש בפנים. אני, ואני משאר שעוד הרבה מאוד אנשים רואים את מה שאתם עושים כחזירות, אני לא באמת מאמין שהטורניר גורם לך להפסיד כסף. מה גם שאם המחירים שלכם באמת כל כך טובים, ואתם לא מנסים ליצור כאן איזשהו מונופול על הטורניר, אנשים יבואו אליכם לקנות/לשכור בכל מקרה.

אני מאוד מצטער על הישירות הבוטה אבל אני לא מאמין שאתם יוצאים מטורניר שכזה בהפסד ואני רואה זאת כחזירות.
אך בכל מקרה, במקרה הרע, אם אתם כן יוצאים מופסדים מהטורניר, אני רואה את זה כחובתכם כחברים בקהילת המג'יק בארץ וכמארגני טורנירים בארץ לעשות את כל מה שאתם יכולים בשביל להוזיל עלויות ולא לפגוע בטורנירים ככה.
אני לא יודע בדיוק מאיפה בא ההפסד אבל אם זה המקום אז אפשר לחפש מקום חדש.

כל הרעיון מגוחך, תכף אתם גם לא תרשו לאנשים לצאת לקנות אוכל בשביל שיקנו מכם פיצה או משהו ב-7 שקל למשולש.
לסיום, אני רואה את ההתנהגות הזאת כחזירותית ופסולה לחלוטין.
נערך לאחרונה על ידי E light ב 23/7/2008 , 10:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
FLASH
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא להאמין בזה זה כמו לא להאמין בפיזיקה. קביל, אבל פשוט אין מה לדבר אחרי זה. אני לא יודע מאיפה התחילה תאוריית הקונספירציה שמארגנים מגלגלים פה רווחי ענק על הגב של השחקנים. טוב, אני כן יודע, מתקופת אוריין. אבל זה היה לא נכון אז, וזה לא נכון עכשיו. אני מכיר את המספרים, והאלטרנטיבה היא ברורה: או לסמוך על זה שתמיד יהיו מספיק פראיירים (כמו לדוגמה, יבגני אם מישהו עדיין זוכר אותו) או לאפשר למארגנים להחזיר לעצמם את ההשקעה בזמן ובכסף.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כל הרעיון מגוחך, תכף אתם גם לא תרשו לאנשים לצאת לקנות אוכל בשביל שיקנו מכם פיצה או משהו ב-7 שקל למשולש.
שזה מנהג מקובל וידוע בהרבה מאד ארועים ומקומות בילוי ברחבי העולם. הגרנד קניון לא יתן לי סתם כך לפתוח דוכן פיצה, וכל בית קולנוע שהייתי בו אי פעם מצפה ממני לקנות כל חטיף שאני מתכוון לאכול במהלך הסרט ממנו ולא להביא מהבית.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Navidshi כתב:
שזה מנהג מקובל וידוע בהרבה מאד ארועים ומקומות בילוי ברחבי העולם. הגרנד קניון לא יתן לי סתם כך לפתוח דוכן פיצה, וכל בית קולנוע שהייתי בו אי פעם מצפה ממני לקנות כל חטיף שאני מתכוון לאכול במהלך הסרט ממנו ולא להביא מהבית.
כן אבל אלה תכלס עסקים רווחיים שהמטרה שלהם היא להרוויח כסף נטו, אני מאוד מקווה שלטורנירים שהם מארגנים יש עוד מטרה שהיא לפתח את קהילת המג'יק....

וזינגר, אני לא יודעי בדיוק מה ההפסד/רווח ואם הם כן מגלגלים או לא מגלגלים כסף, אבל זה נראה לי כחוצפה למנוע מאנשים לקנות ולמכור קלפים ואני בטוח שיש עוד פתרונות.
על כל פנים, זה נראה לי מאוד מוזר שהם יצאו עם הפסדים מדבר כזה... מעט לא הגיוני אפשר להגיד.... הרי מעניין אותי, מאיפה נובעים ההפסדים?.....
FLASH
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

נסכם את זה בכך שאני מאד מקווה שאף אחד לא יחשוב להחיל חוק כזה באליפות הארץ כי דוכן אחד שמשרת 80 אנשים שמחפשים נואשות אחרי קלפים תחת לחץ זמן זה פשוט לא קונספט שהולך לעבוד. קחו בחשבון.
Sorak
מארגן טורנירים בירושלים

שליחה על ידי Sorak »

E light כתב:אני מאוד מצטער על הישירות הבוטא אבל אני לא מאמין שאתם יוצאים מטורניר שכזה בהפסד ואני רואה זאת כחזירות.
מקום וצוות עולים כסף. אומנם לא הרבה כסף, אבל גם ההכנסה מארגון הטורניר נטו (כלומר, ללא מכירת קלפים/פרוטקטורים וכו') היא לא הרבה כסף.
מה שיוצא מהסיפור הוא שאם אין לך מקום שלא עולה כסף לקיים בו טורניר ומתנדבים שיבואו לעזור לך, הסיכוי שלך להרוויח כסף מטורניר הוא קטן, וממש לא שווה את ההשקעה הרבה שנדרשת בשביל להרים ולהריץ טורניר.

להריץ טורניר זו עבודה (לא job אלא work). בשביל השחקנים זה כיף, אבל בשביל מי שמארגן, מתאם, מטלפן, שופט וכו' זה הרבה עבודה. אני לא מכיר הרבה אנשים שמוכנים לעבוד (קשה) במעט שעות הפנאי שלהם ולא לקבל תגמול (או תגמול זניח), שלא נדבר על היחס שמקבלים מכל מיני חכמולוגים בפורום שקוראים להם חזירים.

אם אתה מוכן לארגן בתנאים שאתה דורש אתה יותר ממוזמן.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

פרוטקטורים - בדיוק כמו בפעם הקודמת: כרגע אסור עם ציורים. אם משהו ישתנה - נודיע.
ככל הנראה יהיה ניתן לקנות אותם בפריק, אבל זו חנות שלא תלויה בנו ואין לנו יכולת לתת תשובות בשמם.

לגבי סחר:
זה מאוד נחמד שאנשים מקצינים פה בשביל להוכיח נקודות, אבל זה ברור שלא נתחיל לחייב אתכם לשלם לנו על שירותים או לגבות מכם כסף על האוויר במקום. אנחנו אנשים הגיוניים.
התשובה לכל הנושא הזה היא מאוד פשוטה. מחיר ההשתתפות, פחות עלות המוצר, פחות עלות המקום, פחות עלויות הדלק והחניה, פחות ציוד (דפים, דיו למדפסת וכו'...) יוצא מספר שלילי (וזה לפני העובדה שאנחנו באים לעבוד, כולל עבודה פיסית וצריכים לאכול, והעובדה שיש ציוד יקר שאנחנו מביאים כמו מחשב). מספר שלילי של רווח הוא לא כדאי לי, ולכן אני לא רואה טעם להתאמץ אם אני לא יכול לגרום לזה כן להיות כדאי.
הייתם מוכנים לשלם שמונים שקלים, עם אותה כמות פרסים, בשביל שהסחר יהיה חופשי? אם כן, אני אשקול את זה לטורניר הבא (שברור שלא יגיע אליו אף אחד אם זה יהיה המצב).
נערך לאחרונה על ידי Y ב 23/7/2008 , 11:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Sorak כתב:
E light כתב:אני מאוד מצטער על הישירות הבוטא אבל אני לא מאמין שאתם יוצאים מטורניר שכזה בהפסד ואני רואה זאת כחזירות.
מקום וצוות עולים כסף. אומנם לא הרבה כסף, אבל גם ההכנסה מארגון הטורניר נטו (כלומר, ללא מכירת קלפים/פרוטקטורים וכו') היא לא הרבה כסף.
מה שיוצא מהסיפור הוא שאם אין לך מקום שלא עולה כסף לקיים בו טורניר ומתנדבים שיבואו לעזור לך, הסיכוי שלך להרוויח כסף מטורניר הוא קטן, וממש לא שווה את ההשקעה הרבה שנדרשת בשביל להרים ולהריץ טורניר.

להריץ טורניר זו עבודה (לא job אלא work). בשביל השחקנים זה כיף, אבל בשביל מי שמארגן, מתאם, מטלפן, שופט וכו' זה הרבה עבודה. אני לא מכיר הרבה אנשים שמוכנים לעבוד (קשה) במעט שעות הפנאי שלהם ולא לקבל תגמול (או תגמול זניח), שלא נדבר על היחס שמקבלים מכל מיני חכמולוגים בפורום שקוראים להם חזירים.

אם אתה מוכן לארגן בתנאים שאתה דורש אתה יותר ממוזמן.
ראשית כל אני לא מתכוון להעליב אף אחד והגינוי חזירות היה מכוון למעשה לא לאנשים. גם אם כל אדם אחר היה עושה זאת זה היה חזירות בעיניי.
אני בטוח שישנם עוד דרכים להתפשר ולהוזיל עלויות אבל אני לא חושב שלוקח הרבה זמן עד שזה נפלט ממוחם של המארגנים בהחלטה שלילית.

על כל פנים, באמת שאין לי בעיה לארגן טורניר שכזה, אך הבעיה היא שאין לי אפשרות מכיוון שאני נוסע להולנד.
FLASH
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

E light כתב:אין לי ממש זמן בזמן האחרון, ואני ממש לא רציתי להגיב כאן אבל אני לא רוצה להשאיר את אריאל כאן לבד וההתייאשות שלו היא בדיוק איך שאני מרגיש בפנים. אני, ואני משדאר שעוד הרבה מאוד אנשים רואים את מה שאתם עושים כחזירות, אני לא באמת מאמין שהטורניר גורם לך להפסיד כסף. מה גם שאם המכירים שלכם באמת כל כך טובים, ואתם לא מנסי ליצור כאן איזשהו מונופול על הטורניר, אנשים יבואו אליגכם בכל מקרה.

אני מאוד מצטער על הישירות הבוטא אבל אני לא מאמין שאתם יוצאים מטורניר שכזה בהפסד ואני רואה זאת כחזירות.
אך בכל מקרה, במקרה הרע, אם אתם כן יוצאים מופסדים מהטורניר, אני רואה את זה כחובתכם כחברים בקהילת המג'יק בארץ וכמארגני טורנירים בארץ לעשות את כל מה שאתם יכולים בשביל להוזיל עלויות ולא לפגוע בטורנירים ככה.

כמה דברים
א)מהדברים שלך אני רואה שמעולם לא ארגנתה טורניר אז מאיפה אתה שולף את המידע מי מרוויח ואם כן או לא
ב) אתה רואה את זה כחובתם ?? מאיפה החוצפה הזו - מה אתה עשיתה עבור הקהילה שאתה בא בדרישות כאלו ?
ג) לחפש מקום חדש - שוב אתה לא יודע על מה אתה מדבר האם ביררתה כמה עולה מקום האם יצא לך לחפש ??
לי כן אני שרפתי ימים ושעות בחיפושים (גילוי נאות - באיזור המרכז בלבד) אחר מקום
כול מקום עולה כסף ופירק הזול ביותר במאות אחוזים
ד) האם אתה מוכן לעבוד בחינם --- רגע לא בהפסד
לבוא לעבודה של 10 שעות + לשלם נסיעות לקנות אוכל להפסיד כסף ולצאת עם :D כי עזרתה לקהילה - אם התשובה היא כן - יש לי עבודה עבורך לשנה שלמה
ה) אני מבטיח לך שאף אדם (שפוי) לא יהיה מוכן להמשיך ולעובד ללא תמורה הולמת (ושוב מנסיון התמורה ליום עבודה בארגון טורניר לא משהו להתגאות בו)בארגון טורנירם ומפה נגיע למצב שלא יהיו טורנירים
במידה ויש לכם הצעות קונקרטיות שיכולות לשפר סבבבה תביאו אני רוצה לשמוע
אבל לבוא ולהגיד אתם חזירים לא באמת מקדם אותנו אלא להפך רק משלהב את האנשים ומכניס אותנו למריבות וויכוים ומעליב

שוב בנימה אולי אישית
אתה ממש מרגיז אותי אין לך מושג קלוש כמה אני נותן מהשעות הפנוייות והמעטות שלי שבמקום להיות עם המשפחה אני מכתת רגלים כדי לקדם אותנו
ואין לך מושג כמה כסף מכיסי אני מפסיד/לא מרוויח /שילמתי כדי שאנשים כפויי טובה כמוך יוכלו לקרוא לי חזיר

בהההההההההה עלייך
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

ziv כתב:
E light כתב:אין לי ממש זמן בזמן האחרון, ואני ממש לא רציתי להגיב כאן אבל אני לא רוצה להשאיר את אריאל כאן לבד וההתייאשות שלו היא בדיוק איך שאני מרגיש בפנים. אני, ואני משדאר שעוד הרבה מאוד אנשים רואים את מה שאתם עושים כחזירות, אני לא באמת מאמין שהטורניר גורם לך להפסיד כסף. מה גם שאם המכירים שלכם באמת כל כך טובים, ואתם לא מנסי ליצור כאן איזשהו מונופול על הטורניר, אנשים יבואו אליגכם בכל מקרה.

אני מאוד מצטער על הישירות הבוטא אבל אני לא מאמין שאתם יוצאים מטורניר שכזה בהפסד ואני רואה זאת כחזירות.

כמה דברים
א)מהדברים שלך אני רואה שמעולם לא ארגנתה טורניר אז מאיפה אתה שולף את המידע מי מרוויח ואם כן או לא
ב) אתה רואה את זה כחובתם ?? מאיפה החוצפה הזו - מה אתה עשיתה עבור הקהילה שאתה בא בדרישות כאלו ?
ג) לחפש מקום חדש - שוב אתה לא יודע על מה אתה מדבר האם ביררתה כמה עולה מקום האם יצא לך לחפש ??
לי כן אני שרפתי ימים ושעות בחיפושים (גילוי נאות - באיזור המרכז בלבד) אחר מקום
כול מקום עולה כסף ופירק הזול ביותר במאות אחוזים
ד) האם אתה מוכן לעבוד בחינם --- רגע לא בהפסד
לבוא לעבודה של 10 שעות + לשלם נסיעות לקנות אוכל להפסיד כסף ולצאת עם :D כי עזרתה לקהילה - אם התשובה היא כן - יש לי עבודה עבורך לשנה שלמה
ה) אני מבטיח לך שאף אדם (שפוי) לא יהיה מוכן להמשיך ולעובד ללא תמורה הולמת (ושוב מנסיון התמורה ליום עבודה בארגון טורניר לא משהו להתגאות בו)בארגון טורנירם ומפה נגיע למצב שלא יהיו טורנירים
במידה ויש לכם הצעות קונקרטיות שיכולות לשפר סבבבה תביאו אני רוצה לשמוע
אבל לבוא ולהגיד אתם חזירים לא באמת מקדם אותנו אלא להפך רק משלהב את האנשים ומכניס אותנו למריבות וויכוים ומעליב

שוב בנימה אולי אישית
אתה ממש מרגיז אותי אין לך מושג קלוש כמה אני נותן מהשעות הפנוייות והמעטות שלי שבמקום להיות עם המשפחה אני מכתת רגלים כדי לקדם אותנו
ואין לך מושג כמה כסף מכיסי אני מפסיד/לא מרוויח /שילמתי כדי שאנשים כפויי טובה כמוך יוכלו לקרוא לי חזיר

בהההההההההה עלייך
א. כן ארגנתי, אמנם דראפטים אבל בכל זאת.
ב.כן, אני רואה את זה כחובתם לעשות כל מה שהם יכולים בשביל לתרום בדיוק כמו שציינת שאתה עושה... ולגבי מה אני עשיתי..... לא מעט בשביל הקהילה בחיפה, ולשגשוג הליגה בטכניון, ואני חושב שאם לא כל אז לפחות רוב המשתתפים בה יעידו כך.
ג.אני לא יודע מה לגבי איזור המרכז וכאן אני לא אתיימר גם לדעת אך על כל פנים גם אם אין מקום אחר יותר טוב אני בטוח שיש עוד דרכים להוזיל עלויות.
ד. אין לי הרבה מה לענות כאן אבל זו תוצאה של שאר הבעיות ככל הנראה.
ה. אני לא כל כך בטוח בקשר לזה ולגבי החיזורות כתבתי למעלה.

סליחה אם העלבתי אותך זו לא הייתה כוונתי, לגביך אין לי ספק שאתה תורם הרבה לקהילת המג'יק ואין הייתה כוונתי לתקוף אף אחד אלא את הנושא, לא את האנשים.
FLASH
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יובל, להשוות ארגון של טורניר בקנה מידה ארצי לדראפט שבועי של בערך 12 אנשים שנערך באזור מגוריך בחדר קטן שסופק לך חינם אין כסף ושאותר עבורך על ידי אנשים אחרים (אנחנו יודעים מי ארגן את המקום במק"ק ואני יכול לבדוק מי הציע להעביר אותנו לאולמן - אני בטוח ב-99% שזה לא היית אתה) זו בדיחה, ולא בדיחה מצחיקה. מלבד הטורנירים הרשמיים (PTQ וכדומה), שהעריכה שלהם בחיפה היא בבחינת זכות עבורנו (ועדיין זכות שעולה למי שמארגן אותם במאמץ והשקעה), כבר שנים שלא היה אצלנו ניסיון להריץ* משהו בקנה המידה שבו מדובר. זה נובע בין השאר מהעובדה שבנקודה ששחקנים מפסיקים להיות ילדים קטנים ומתלהבים עם הרבה זמן פנוי והופכים להיות אנשים רציניים שאפשר לסמוך עליהם עם אחריות כבדה שכזו, כבר אין להם הרבה זמן פנוי. או שהם נוסעים להולנד.

* אני אומר להריץ ולא לארגן מכיוון שאני יודע שאריאל עושה מאמצים למצוא הזדמנויות ומקומות לערוך טורנירים, אבל זה לא מגיע לשלב הביצוע
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

א) רן ענה לך
ב) אתה רואה את חובתם להפסיד כסף??
ג)שוב כמו שכבר כתבתי לבוא ולהגיד זה לא טוב ויש פתרונות טובים יותר לא באמת עוזר
יש למישהו רעיונות ופתרונות טובים יותר אנא תביאו אותם --- אין על תשתינו על מה שיש
ד) וזו בדיוק הבעיה העיקרית ואין לך תשובה -- אז על תפסול את הפתרון שלי
E light
Silman Milman

שליחה על ידי E light »

Navidshi כתב:
יובל, להשוות ארגון של טורניר בקנה מידה ארצי לדראפט שבועי של בערך 12 אנשים שנערך באזור מגוריך בחדר קטן שסופק לך חינם אין כסף ושאותר עבורך על ידי אנשים אחרים (אנחנו יודעים מי ארגן את המקום במק"ק ואני יכול לבדוק מי הציע להעביר אותנו לאולמן - אני בטוח ב-99% שזה לא היית אתה) זו בדיחה, ולא בדיחה מצחיקה. מלבד הטורנירים הרשמיים (PTQ וכדומה), שהעריכה שלהם בחיפה היא בבחינת זכות עבורנו (ועדיין זכות שעולה למי שמארגן אותם במאמץ והשקעה), כבר שנים שלא היה אצלנו ניסיון להריץ* משהו בקנה המידה שבו מדובר. זה נובע בין השאר מהעובדה שבנקודה ששחקנים מפסיקים להיות ילדים קטנים ומתלהבים עם הרבה זמן פנוי והופכים להיות אנשים רציניים שאפשר לסמוך עליהם עם אחריות כבדה שכזו, כבר אין להם הרבה זמן פנוי. או שהם נוסעים להולנד.

* אני אומר להריץ ולא לארגן מכיוון שאני יודע שאריאל עושה מאמצים למצוא הזדמנויות ומקומות לערוך טורנירים, אבל זה לא מגיע לשלב הביצוע
אני גם יודע מי העביר אותנו למק"ק רן אבל קודם כל הייתה לליגה תקופת שפל מתישהו ועזרתי לה לחזור לעצמה. חוץ מזה שלפי מה שאני זוכר אני יזמתי את המעבר לאולמן....
ולא ניסיתי להשוות אפילו סבית טורניר מוקדמות אליפות הארץ לדראפטים בליגה פשוט בכדי להוריד ולו במעט את נימת הזלזול ציינתי זאת......
FLASH
AVIV
Master of Disaster

שליחה על ידי AVIV »

לאולמן העבירו אותנו מינור/מיכאל ברמן.. לא ידענו על המקום ההוא בכלל :)
ובכל מקרה, סילמן, זיו צודק במה שהוא אמר, אתה לא צריך לשלם על הדראפטים שארגנת בטכניון. יצאת עם כל הכסף שאתה אמור לצאת ומכירות קלפים לא פגעו בך בכלל. אבל שי ויובל צריכים לשלם כסף כדי בכלל שיהיה טורניר, ויש עוד המון הוצאות אחרות, ככה שאם זאת ההחלטה שלהם כנראה שאין מה לעשות. אני גם לא מרוצה מזה, אבל זה מה שיש.
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
שלח תגובה