Wotc's you make the comic

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

rif-raf
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Wotc's you make the comic

שליחה על ידי rif-raf »

wizards התחילו תחרות חמודה באתר שלהם שראיתי במקרה (קשה למצוא שם שטויות...). כל יום שישי הם מפרסמים 3 משבצות קומיקס שעשויות מ3 קלפים ממג'יק לדוגמא:
תמונה[/img]

זה היה הראשון שלהם. לאחר מכן יש עד יום שני את האופציה למלא את הקומיקס בטקסט ולשלוח להם. אז ביום שני הם מבצעים סקר וקומיקס כלשהו זוכה במקרה הזה זה היה:
תמונה[/img]

בכל מקרה תחרות חמודה, חשבתי להראות לכם אולי כמה אנשים יצירתיים יהנו מזה. הנה למשל מה שעשיתי עם הקומיקס של השבוע (אבל לא שלחתי בזמן...)
תמונה

אוקיי אז הכתובת ששולחים אליה קומיקסים היא: youmakethecomic@wizards.com <youmakethecomic>

הפורום שבו מופיע הסקר לבחור את המנצח נמצא פה: http://forums.gleemax.com/forumdisplay.php?f=905

וכל יום שישי הקומיקס החדש מופיע בdaily mtg, ליום אחד ואז אי אפשר למצוא אותו יותר...
תמונה
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

חחח השני גדול. (למי שיודע מאיפה זה לקוח)
My phone number: 0522816213
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

Prismatic כתב:חחח השני גדול. (למי שיודע מאיפה זה לקוח)
השני עם הטקסט? כי אם כן זה אני הכנתי והמילים הם מsouthpark.
תמונה
Alandor
MTGil Wizard

שליחה על ידי Alandor »

האמת היא שזה מטים אמריקה, אבל זה של מאט סטון וטריי פארקר שעושים את סאות'פארק.
בכל אופן, מצויין...

ערן.
Prismatic כתב:האמת שאין כל כך טעם לויכוח, אני ממילא לא מאמין שקרואן הוא אדם אמיתי. לפי דעתי זהו יוזר של זינגר שהוא משתמש בו כשמשעמם לו.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

כן זה מטים אמריקה. לא אתפלא אם הם דחפו את זה לאיזה פרק של Southpark :). אוי בעצם כשאני חושב על זה, זה איזה פרק שקארטמן מתאמן או משהו לא?
My phone number: 0522816213
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי היה את זה בפרק של סאות'פארק ישן ואז היה את זה בטים אמריקה ללא הsport's. כמו כן היה להם שיר what makes a man שהיה בפרק עתיק של סאות'פארק ובסרט שלהם orgazmo וכמו כן מצאתי שהדבר הראשון שהם הכינו בערך הסרט cannibal the musical הוא המקור למוסיקה שיש בסוף כל פרק של תאות'פארק כשרואים את המטוס...

I am a lexicon of crap.
תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Prismatic כתב:כן זה מטים אמריקה. לא אתפלא אם הם דחפו את זה לאיזה פרק של Southpark :). אוי בעצם כשאני חושב על זה, זה איזה פרק שקארטמן מתאמן או משהו לא?
לא קרטמן, סטן מארש. :)
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

לא הבנתי את הראשון.
אס מעוין זה שיט-רר!
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

האמת היא גם אני לא, ואין לי מושג למה הוא זכה... רוצים לינק לpoll שבו הוא זכה?
תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

סליחה על הדאבל פוסט...

בכל מקרה הנה הקומיקס הריק החדש של השבוע. תרגישו חופשיים לשים פה קומיקסים שאתם מכינים מזה או אם אתם עצלנים אז סתם לרשום רעיונות.

תמונה
תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוף כל שבוע האדם שזכה בראשון עם הקומיקס הלא מצחיק זוכה שוב (בתיקו עם עוד קומיקס) עם עוד קומיקס לא מצחיק.

זה הקומיקס החדש של השבוע למקרה שהפעם לאנשים בא להתעסק בו, או לזרוק רעיונות לגביו.

תמונה
תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

טוב, תשמעו, לא רציתי להתערב, אבל הראשון הוא כן קומי במידת מה, ומה שאתה פרסמת הוא ממש לא. זה לא כל כך עניין של טעם אפילו, הפאנל האמצעי בכלל לא קשור לטקסט שהלבשת עליו, אין לך שום פאנץ' ליין והרעיון כולו מסתמך על הכרות של יצירה אחרת.
בראשון לעומת זאת, כל פאנל מתקשר בנפרד לטקסט שלו (כתוב שיש בעיה עם גובלינים בספריה, רואים גובלין אוכל ספר. כתוב שמגדת עתידות לא מצאה כלום, רואים מגדת עתידות), שלושתם מתקשרים לכדי משהו רציף ויש פאנץ', אמנם חלש אבל זה עדיין עדיף בהרבה מהעדר מוחלט.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי לגיטימי. זה לא שאני מקנא, זה פשוט שאני לא רואה את מה מצחיק במקורי, השני שלו דווקא היה מצחיק:
תמונה

וזה השלישי שלו...
תמונה

בכל מקרה זה מי שחשבתי צריך לזכות בשלישי:
תמונה

אגב לגבי הביקורת, לא יודע איזה מונטאג'ים אתה ראיתי אבל זום אאוט על המיקום עם משהו כמו ציםור שמראה כמה רחוק אתה זה ממש נפוץ...
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, תשמעו, לא רציתי להתערב, אבל הראשון הוא כן קומי במידת מה, ומה שאתה פרסמת הוא ממש לא. זה לא כל כך עניין של טעם אפילו, הפאנל האמצעי בכלל לא קשור לטקסט שהלבשת עליו, אין לך שום פאנץ' ליין והרעיון כולו מסתמך על הכרות של יצירה אחרת.
אני מודה שהניסוח באנגלית קצת לקוי, אבל הבדיחה על תופעת ה-training montage בסרטים אמורה להיות מובנת גם לאנשים שלא שמעו אותה במקרה ב-South Park, זו תופעה יחסית נפוצה והם לא הראשונים ולא האחרונים שצחקו עליה.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

טוב זה הנוכחי שלי... אם יש לכם עצות איך לשפר אותו אני אשמח. אני בעיקר מרוצה מהמשבצת האמצעית :) לא כל כך מהפאנץ' ליין...
תמונה
תמונה
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

טוב חשבתי על זה הרגע...הייתי עושה את זה באנגלית אבל זה נראה לי לא מצחיק באנגלית...
תמונה
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

זה יפעל באותה מידה באנגלית, תרגיש חופשי להגיש. השלישי הוא כאילו הגדילה של השני? כי הוא יותר דומה דווקא לראשון בגלל הגוון (שזה בערך הדבר היחידי שנשאר דומה בסידרה). אה... ובאנגלית זה digivolve
all hail the depository of useless knowledge
כשאני אהיה גדול אני רוצה להיות wikipedia...
תמונה
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

אני יודע איך זה באנגלית...טוב אולי אותי זה פשוט משעשע בעברית כי אני מתאר לי את זה בראש כמו בסדרה...גריימון מתכתי!#@!#@!
גם אין לי שם לתת לו...מה השם של הקלף שכחתי...Nag משהו?
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Noggle Bandit.

אני בטוח שיש כאן מקום לבדיחת בטמן איפה שהוא.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אוקיי, זה לא מפיל מצחוק אבל זה גאוני ביותר ואני מקווה שזה יזכה.
תמונה
תמונה
שלח תגובה